İstanbul'da Fal - Falcılar

Arkadaşlar Kamer Burçin'in öğretmeniymiş diye duydum, arkadaşım söyledi. Uzun zamandır forumda yoktum. Kamer ile Burçin'in numarası aynı. Ben Burçin'e baktırdım hatırlayanlar vardır belki, hem berbattı hem de çıkmadı. Aşırı saçmaydı diyebilirim. Kamer sesli bakım yapmıyormuş, neden? Burçin isim değiştirmiş olmasın? Ayrıca aradık ve asla cevap vermiyor, mesaj olarak geri dönüyor. Hakkına girmek istemem, sadece sizlere de danışmak istedim. Umarım bizlerin hakkına kendi girmiyordur çünkü ben de baktıracaktım. Sevgiler. 💖
Forumda birisi sormustu bunu kuzum, dur mesaji bulayim. Ayni numara oldugu dogru ama kim bilir belki ayni kisidir ama ogrencisiyim demis. ❤️

Karen ve Burcin ayni kisi degilmis. Burcin Kamer'in yani bu yeniden gelip bakmaya baslayanin ogrencisiymis, o cok iyi degil demislerdi ama Kamer anlikta cok begenildi herkes tarafindan. Burcin evlenip gitmis, Kamer de yurt disindan yeni gelmis, bir ara Burcin bu numarayi kullaniyormus yerleri Kadikoy'deymis. Fal cafe degil de daha cok fal bakan bir grup sanirim ayni zamanda biri birinin ogrencisi olduguna gore fal konusunda egitim veren bir yer olabilir. Oyle bir yer vardi simdi adini unuttum, Tarot desteleri ve eril disil konusturma kartlari falan hazirlayan Tarot kursu veren Tarot akademisi mi oyle bir ismi var o da Kadikoy'deydi diye hatirliyorum bakip ogrenip yazarim. Herneyse bu tarz bir yerden bu kisiler galiba.
Buydu canim G geceninkralicesi

ya acıkcası böyle bir topluluga aitseler burdan gelenlere bakmıyorum demesi bir tık garip geldi bana da. bende baktırdım Allah var paragöz degil yani bakması ıcın ben yazdım bir kac kere
Bende iki kere mesaj attim ,ilkinde cevap verdi musait olunca dönucem diye ama dönmedi bende tekrar mesaj attim bu seferde cevap vermedi :KK43:

Bende iki kere mesaj attim ,ilkinde cevap verdi musait olunca dönucem diye ama dönmedi bende tekrar mesaj attim bu seferde cevap vermedi :KK43:
bende de öyle oldu 3 4 kere darladım müsaitken bakıcam dedi sonrasında baktırdım. geçmiş tarih olarak bilemedi ama mevcut durum dogru olabilir bir tık olumsuzdu falım cunku dogruysa zamanla emin olacagım icin hakkına girmek istemiyorum. sadece bir topluluga aitseler tek basına bakmıyorum diye karar alamaz diye düşündüm o hat üzerinden bence bireysel bakım yapıyo

Iyi guzel de cok yuksek fal icin 500 TL bile fazla bana gore ama 2500'e bakiyordu galiba. Milyoner is adamlari vs verir ama siradan insanlara icin cok yuksek, fala bu kadar ucret bana israf gibi geliyor.
Ben kendisine bakım yaptırmış biriyim,kişilik analizi başarılı,çok oldu baktıralı gerçi
Benim hiç kimsenin bilmediği bir durumumu bildi ki bu bir projeydi
Diğer dedikleri ise bir çok falcının bileceği şeylerdi
Bakımı fal gibi değil
Enerjisi çok güzel
Lakin değmez arkadaşlar

Iyi guzel de cok yuksek fal icin 500 TL bile fazla bana gore ama 2500'e bakiyordu galiba. Milyoner is adamlari vs verir ama siradan insanlara icin cok yuksek, fala bu kadar ucret bana israf gibi geliyor.
şengüle daha önce sormuştum ben 5 bin liraya bakıyordu 2500 olsa oha derdimde 5 bin yani abartı :KK70: çıkıcağındanda değil işte merak için 2500 5000 saçma yani

Nereye şikayet edeceksiniz. Burada neişim var diye sordunuz ya hani? Trend kısmında fal yazıyordu bende bir Müslüman olarak sizi uyarmak istedim. Siz burda günaha girmeyin diye uyarıyorum sizde beni şikayet mi edeceksiniz ❔etmişsinizde!
Allah akıl fikir versin. Ahşretimizi satmayalım, bugün ölsek en fazla 4-5 sonra kabirdeyiz. Fal haramdır ben Allah için uyardım alo fetva hattı değil burası ancak emri bil maruf sanada banada tüm inananlarada farzdır. . Rabbim önce bana sonra sizlere hidayet versin
Aklı selim nasip eylesin amin
Hayır ban yemicem yemicem yemicem yemeyeceğim sakinim

Bence de aşırı bir de garantisi yok ,250 üstü bile bana fazla gelirken gereksiz bu fiyatlar ..

Ben de birine bu akşam fal baktiricam bi arkadaşım söyledi kendisi değil arkadaşları baktirmis çok memnun kalmış olumsuzu da söylediği için arkadaşım çok cesaret edememiş😀 baktirirsam yazicam Kutay diye biriymiş baktıran oldu mu böyle birine 🙄

bende dün baktırdım aşırı olumsuz konuştu moralimin içine etti
Bende anlık adamı sevmedigimi söyledi ben adamı seviyorum çok vauv olmasada yoksa neden fal baktirayim saçma bence insan iradesi denen bir şey var fallar yalan dolan astrologlar çoğu şeyi tutturamiyor. Özellikle seçim döneminde en basarili astrologlar bile tutturamadı. Ben Twitter'dan takip ediyorum bir çok şey tutmuyor. Horary baktirip tutmayan bir sürü insan var enerji sürekli değişen bir şey. Enerji ve doğru davranış yap gerisi Allah'a kalmış nasip kismet

Bende anlık adamı sevmedigimi söyledi ben adamı seviyorum çok vauv olmasada yoksa neden fal baktirayim saçma bence insan iradesi denen bir şey var fallar yalan dolan astrologlar çoğu şeyi tutturamiyor. Özellikle seçim döneminde en basarili astrologlar bile tutturamadı. Ben Twitter'dan takip ediyorum bir çok şey tutmuyor. Horary baktirip tutmayan bir sürü insan var enerji sürekli değişen bir şey. Enerji ve doğru davranış yap gerisi Allah'a kalmış nasip kismet
bende bi de böyle denemek istedim ama tatmin etmedi. üzülüyorum paracıklarımıza böyle olunca ya :KK43:

Arkadaşlar, baba vanga Kadıköy için irtibat numarası olan var mı? Googleda ki numaralarını arıyorum cevap yok, mesaj yazıyorum okuyor cevap vermiyorlar. Tok satıcı mı bunlar?

Ben de birine bu akşam fal baktiricam bi arkadaşım söyledi kendisi değil arkadaşları baktirmis çok memnun kalmış olumsuzu da söylediği için arkadaşım çok cesaret edememiş😀 baktirirsam yazicam Kutay diye biriymiş baktıran oldu mu böyle birine 🙄
Paylasirmisin bizimle guzelim? Hic duymamistim ama baktim tabiki google'dan. Eskiden ismi gecmis forumda bu kisinin ama sanirim reklammis.

Arkadaşlar, baba vanga Kadıköy için irtibat numarası olan var mı? Googleda ki numaralarını arıyorum cevap yok, mesaj yazıyorum okuyor cevap vermiyorlar. Tok satıcı mı bunlar?
Canim google'daki numara dogru, ama onlar telefondan bakmiyo, oraya gitmen lazim. Ben aramistim onlari.

Paylasirmisin bizimle guzelim? Hic duymamistim ama baktim tabiki google'dan. Eskiden ismi gecmis forumda bu kisinin ama sanirim reklammis.
Ulaşamadım kendisine arkadaşım ona öneren kisiye sormuş o ulaşırsa haber verecekmiş ben de burdan araştırdım sen yazınca ayni kisi mi bilemedim tabi günah almiyim şimdi,baktirabilirsem muhakkak haber veririm fal baktira baktira ben falci olucam yakında bu gidişle 😀

X