İstanbul'da Fal - Falcılar

Benim.sevmedigimi söyledi o seviyor dedi ama ben karşı tarafı seviyorum
Sen sevip sevmediğini bilmeyecek mısın yahu.
Aaa insanın aklıyla oynuyorlar resmen.
Zaten seviyorsun ki onun için gidip fal baktırıyorsun para verip.
Artık iyice sasirdu herkes .
Böyle şeyler duyup ikileme düşer insan .
Kızlar ilişkiniz varken bence baktirmayin herkese anca çok güvendiğiniz kişilere.
Ben ilişkim varken cok baktırdım yok başka kadın var dediler yok iş arkadasindan hoşlanıyor adamın tepesine biniyordum ilişkimi mahvettim.
Şimdi baktırıyorum adam yok zaten ortada.
Herkes astrolog diye geciniyor.
Onlar sadece tahmin.
Olucak yada olmayacak.
Ama seven bir insanada aslında sevmiyorsun demek nedir yani.
Bir arkadaş herşey çıkti demiş falan da kime ne çıktığını bilemeyiz.
Her konuştuğu kişi için gidip soru sormakda ne bilim yani 🤣

Bu arada bu adrese benzer başka bir falsa onu beğenmemişimdir ama söylediği isimler etrafımda vardı.
Arka arkaya görüştüğüm ğç kişiyi ismen ve cismen tarif etmişti
Hayir verdigin numarayi aradim. Hatta baska bakan var mi diye sordum, sadece kendinin baktigini soyledi.

Yok pek begenmedim maalesef. Ama olsun icinde kalmadi, sana da cok tesekkur ederim tekrar numarasini paylastigin icin.
Ben başta çok önemesemedim falı .arka arkaya üç kişi ile görüşmüştüm.Birisine çok yoğunlaşmıştım.Bu kişileri tek tek sayıp robot resimlerini çizince resmen çok şaşırdım.
Ama enerji meselesi.Sizde tutmamış olabilir.

Ben başta çok önemesemedim falı .arka arkaya üç kişi ile görüşmüştüm.Birisine çok yoğunlaşmıştım.Bu kişileri tek tek sayıp robot resimlerini çizince resmen çok şaşırdım.
Ama enerji meselesi.Sizde tutmamış olabilir.
Bir de kızım olursa şu ismi koyucam demiştim.
Koyacağım ismi söyledi.Anda iyidir ama geleceği kimse bilemez sonuçta anca tahmin edilir.umarım tahminleri de çıkar.

Bir de kızım olursa şu ismi koyucam demiştim.
Koyacağım ismi söyledi.Anda iyidir ama geleceği kimse bilemez sonuçta anca tahmin edilir.umarım tahminleri de çıkar.
Ya tabiki, benim begendigimi baskasi begenmez ve benim begenmedigimi baskasi begenir, boyle bu isler. Size de insallah hayirli ve guzel olan cikar ve dediginiz gibi, gelecegi Allah'tan baskasi bilmez.

Bana demisti ki sizin iş yerinizde görevden almalar olacak. Once en tepedekiler gidecek sonra sen yukseleceksin. Bugun en tepedekiler görevden alındılar. Bakalim ben ne zaman yukselirim :)) bir de geçmişten gelen biri var siz bununla goruseceksiniz aranızda bir seyler de yaşanacak dedi çıktı dedigi. Bir de sen bir eğitime başlayacaksın dedi dedigi gibi oldu

Çok çok özel değilse paylaşırmısınız lütfen.
Şimdi merak ettim bende.
Heyecan yaptım galiba :-)

Bana demisti ki sizin iş yerinizde görevden almalar olacak. Once en tepedekiler gidecek sonra sen yukseleceksin. Bugun en tepedekiler görevden alındılar. Bakalim ben ne zaman yukselirim :)) bir de geçmişten gelen biri var siz bununla goruseceksiniz aranızda bir seyler de yaşanacak dedi çıktı dedigi. Bir de sen bir eğitime başlayacaksın dedi dedigi gibi oldu
Iyi guzel de cok yuksek fal icin 500 TL bile fazla bana gore ama 2500'e bakiyordu galiba. Milyoner is adamlari vs verir ama siradan insanlara icin cok yuksek, fala bu kadar ucret bana israf gibi geliyor.

Arkadaşlar Kamer Burçin'in öğretmeniymiş diye duydum, arkadaşım söyledi. Uzun zamandır forumda yoktum. Kamer ile Burçin'in numarası aynı. Ben Burçin'e baktırdım hatırlayanlar vardır belki, hem berbattı hem de çıkmadı. Aşırı saçmaydı diyebilirim. Kamer sesli bakım yapmıyormuş, neden? Burçin isim değiştirmiş olmasın? Ayrıca aradık ve asla cevap vermiyor, mesaj olarak geri dönüyor. Hakkına girmek istemem, sadece sizlere de danışmak istedim. Umarım bizlerin hakkına kendi girmiyordur çünkü ben de baktıracaktım. Sevgiler. 💖

X