İstanbul'da Fal - Falcılar

Bu bence kişiye göre değişir ne yaşadığına bazen zamanla da sevebilirsin ki cok olağan bir durum ben de zaten zamana bıraktım bilemiyorum sizin tüm ilişkileriniz ilk görüşte aşk mıydı.Cok aşık evlenip boşanan da insan var ben tecrübe gereği hem duygu hem mantık olması gerektiğini düşünüyorum çok aşık olup çok kazık yediğimde oldu .Ayrıca sohbetini sevdim hoşuma gitti zeki akıllı bir adam sadece vurulmadim yani 3 4 görüşme sonrası belki duygum artacak belki bitecek zaman gösterir bunu ,siz neden güldünüz katıla katıla bilemedim açıkçası :)) ben cesurca özelimi açmışım sonuçta. Evlilik istesem sadece 100 kez evlenirdim herhalde çok fazla fırsat çıktı içime sinmedi . O hemen Yıldırım aşkları filan 20ler de bitti bende bakış açısı kişiye göre değişen bir durum ,Ama zor beğenen biriyim bu doğru..
Kesinlikle katılıyorum yazdıklarına. Sırf duygu ile başlayan ilişkiler güzeö ve heyaecanlı oluyro ama bitme ihtimali daha yüksek, hem çekim, hem kafaca uyum çok önemli. Zamanla duygular artabilir hiç belli olmaz, sohbet uyduysa en azından biraz zaman sonra arkadaş olarak kalırsın. Gerçi Ben de böyle birine aynı bu şekilde karşılık verdim son zamanlarda sohbeti çok uydu ama hiçr çekim olmadı arkadaş kalırız en kötü dedim, bulşmadan sonra arkadaşça davrandım onun beklentisi farklıymış herhalde bir baktım instagramdan falan silmiş. Böyle de davanabiliyorlar, ama en kötü ihtimal denemiş olursun aklında kalmaz

Kesinlikle katılıyorum yazdıklarına. Sırf duygu ile başlayan ilişkiler güzeö ve heyaecanlı oluyro ama bitme ihtimali daha yüksek, hem çekim, hem kafaca uyum çok önemli. Zamanla duygular artabilir hiç belli olmaz, sohbet uyduysa en azından biraz zaman sonra arkadaş olarak kalırsın. Gerçi Ben de böyle birine aynı bu şekilde karşılık verdim son zamanlarda sohbeti çok uydu ama hiçr çekim olmadı arkadaş kalırız en kötü dedim, bulşmadan sonra arkadaşça davrandım onun beklentisi farklıymış herhalde bir baktım instagramdan falan silmiş. Böyle de davanabiliyorlar, ama en kötü ihtimal denemiş olursun aklında kalmaz
duygu olmadan zaten çekim olmasının bence anlamı yokki
bide sohbeti uydu diye bakış açısı aşk olan birine sohbeti felan güzel en kötü arkadaş oluruz diye yaklaşamam ben o kişiye haksızlık olur zamanını çalmak olur belki :KK43:

bide sohbeti uydu diye bakış açısı aşk olan birine sohbeti felan güzel en kötü arkadaş oluruz diye yaklaşamam ben o kişiye haksızlık olur zamanını çalmak olur belki :KK43:
Bunlar sizin görüşleriniz eminim Lizya da açık oluyordur, herkes istediği hissettiği gibi yaşasın bunu matematiği yok ben de mesela böyle konuşuyorum pat diye aşık olup saçma sapan şeyler yapabilirim yok istemem filan diye dururken .O yüzden hayat yani biraz akisla hareket etmek lazım ama artik neyin ne olduğunu daha iyi bildiğim bir dönemden geçtiğim için farklı bakıyorum olaylara zorlanıyorum, durum bu herkes istediği gibi yaşamakta özgür başkasına zararı olmadığı sürece ben faldaki harfleri bildiği için böyle biraz detaylı girdim anlattım olayı bakalım neler olacak ..Emine denilmiş bir de aynalı arzu bu kişilerin bakım ücretleri nedir?

Bunlar sizin görüşleriniz eminim Lizya da açık oluyordur, herkes istediği hissettiği gibi yaşasın bunu matematiği yok ben de mesela böyle konuşuyorum pat diye aşık olup saçma sapan şeyler yapabilirim yok istemem filan diye dururken .O yüzden hayat yani biraz akisla hareket etmek lazım ama artik neyin ne olduğunu daha iyi bildiğim bir dönemden geçtiğim için farklı bakıyorum olaylara zorlanıyorum, durum bu herkes istediği gibi yaşamakta özgür başkasına zararı olmadığı sürece ben faldaki harfleri bildiği için böyle biraz detaylı girdim anlattım olayı bakalım neler olacak ..Emine denilmiş bir de aynalı arzu bu kişilerin bakım ücretleri nedir?
Deneyimliyorsunuz…umarım ve dilerim güzellikler olsun inşallah sizin için

Şimayn bana bir fal baktı,elim ayağım titredi.Üç kişi vardı kafamda.
Üçünü de saydı,ben söylemeden.
Üç kişiyi düşünüyorsun vs dedi robot resmini çizdi.Kişiliklerini sıraladı.
Söyledikleri çıkar mı bilmem, orta halli konuştu.Bayağı bir saydı.Hatta isim de verdi.
Gelecekteki çocuğum için düşündüğüm ismi söyledi şok oldum..Daha önce bu kadına baktıran var mı?

Şimayn bana bir fal baktı,elim ayağım titredi.Üç kişi vardı kafamda.
Üçünü de saydı,ben söylemeden.
Üç kişiyi düşünüyorsun vs dedi robot resmini çizdi.Kişiliklerini sıraladı.
Söyledikleri çıkar mı bilmem, orta halli konuştu.Bayağı bir saydı.Hatta isim de verdi.
Gelecekteki çocuğum için düşündüğüm ismi söyledi şok oldum..Daha önce bu kadına baktıran var mı?
instagramda mı bu kadın?

ben en son kamere baktırmıştım. gecmisi harika bildi. gelecek icin söylediklerinden biri olucak sevgili olucaksın seneye de evlilik gordu detayları farklı bir insan hatta tanısınca anlıycaksın dedi. evet onunla tanıştım ama sevgili olmadık. konuşma kesildi.

yani sunu diyeceğim çok iyi bilmesi gelecegi goreceği anlamına gelmiyor. kaldı ki gecmisi ben de biliyorum.

ben en son kamere baktırmıştım. gecmisi harika bildi. gelecek icin söylediklerinden biri olucak sevgili olucaksın seneye de evlilik gordu detayları farklı bir insan hatta tanısınca anlıycaksın dedi. evet onunla tanıştım ama sevgili olmadık. konuşma kesildi.

yani sunu diyeceğim çok iyi bilmesi gelecegi goreceği anlamına gelmiyor. kaldı ki gecmisi ben de biliyorum.
tarif ettiği kişiyle tanıştınız mı yeni birisimiydi

İlk başta çekim olur olur zaten çekim varsa vardır yoksa yoktur, pat diye tanıştığın birine duygu sevgi hissedemezsin sevgi zamanla oluşan bir şey. Aşk ve çekim ani plup bitebiliyor ama zamanla ve tanıdıkça bağlanabilirsin, belki tip olarak başta begenmezsin ama zamanla daha guzel gelmeye başlar bazı insanlar vardır basta begenirsin sonra konustukca ve tanıdıkca karakterleri dıs gorunusunu asagı ceker yani bence karakter cok etkili, bunun tersi de olabilir. Dediğim gibi hemen tanıştığın gibi derin duygular hissedemezsin zamanla oluşur ve en önemli şeylerden biri de yanyanayken iyi hissetmek, guzel vakit geçirmektir

Bu adamın kimsede ne numarası var ne soyadı ne adresi anlamadım nasıl bişi bakıyor?
Umut artık bakmıyor sanırım. 5 sene once 1000 Tl civarına bakıyordu ama telefonunu falan değiştirmiş ben yıllar önce baktırdım anda özellikle çok iyidir süper hatta falcıdan da öte ama gelecekle ilgili kısmet der çok gelecek yorumu yapmazdı. Bazen kısmetinde gözüküyor ya da pek uygun değil diyordu o kadar zaten o zaman da yer zor bulunuyordu, bir gün açıktı telefonu bir haftalık doluyordu ama artık bakmıyor herhalde. Harf falan vermezdi direkt o kişinin anne adıyla tam adını veriyordu yani anlık o kadar iyi bileni görmedim

Son düzenleme:
Astrologlar net bir şey söylemiyorlar
Örneğin Mart Nisan ayları gibi ülkemizde ekonomi kötü olabilir vb.
Olasılık üzerinden gidiyor bence
Kızımın yıldız haritasını iki astroloğa çıkarttım ben
İkisi de farklı şeyler söyledi
Bana biraz uzak bir bakım şekli tarot gibi sevemedim bir türlü
Horary astrolojinin bir dalı ama kesin çıkıyormuş, diğer haritalarda öyle olasılık ama horary kesin demişler tabiAllah bilir ama herhalde doğum haritasına oranla daha kesin demek istiyorlar. Bence bakana da baglı belki konuşulan kişi çok iyi değildir. Şimdi Udemy’den de kurs aldım Horary kendime öğrenip bakarım en azından:)) Çok da eğlenceli aslında hoşuma gitti kitaptan okudugum kadarıyla

Teşekkürler bu bilgiyi bilmiyordum ve şok oldum. Yalnız fal haramsa fal bölümünde işiniz nedir? Alo fetva hattı mı? Ayrıca sitede dini mesaj yasak. Sizi şikayet edeceğim
Nereye şikayet edeceksiniz. Burada neişim var diye sordunuz ya hani? Trend kısmında fal yazıyordu bende bir Müslüman olarak sizi uyarmak istedim. Siz burda günaha girmeyin diye uyarıyorum sizde beni şikayet mi edeceksiniz ❔etmişsinizde!
Allah akıl fikir versin. Ahşretimizi satmayalım, bugün ölsek en fazla 4-5 sonra kabirdeyiz. Fal haramdır ben Allah için uyardım alo fetva hattı değil burası ancak emri bil maruf sanada banada tüm inananlarada farzdır. . Rabbim önce bana sonra sizlere hidayet versin
Aklı selim nasip eylesin amin

25 yıl önce öylesine bir arkadaşımın arkadaşına kahve falı baktırmıştım. İmkansız biri vardı hem sürekli üzerime düşüyor ama sevgili değildik ailesi işsiz abisinin geçimi vs ondaydı evlenemem diyordu ortamda konuşurken.
Kız evlilik teklifi alacaksın ama kabul etmeyeceksin dedi öyle saçma geldi ki bana evlilik teklifi etmesi
Sonra yurtdışı işi çıktı evlenelim beraber gidelim dedi ben ailemi bırakıp gitmedim reddettim
Ailemin istediği gibi biriyle nişanlandım ..bugün çok güzelsin dedi son sözüymüş o gün kalp krizinden öldü..ben mantık evliliğinde sürünüyorum
Saçma sapan hayatlar yaşıyoruz insan kaderini kendi çiziyor

Nereye şikayet edeceksiniz. Burada neişim var diye sordunuz ya hani? Trend kısmında fal yazıyordu bende bir Müslüman olarak sizi uyarmak istedim. Siz burda günaha girmeyin diye uyarıyorum sizde beni şikayet mi edeceksiniz ❔etmişsinizde!
Allah akıl fikir versin. Ahşretimizi satmayalım, bugün ölsek en fazla 4-5 sonra kabirdeyiz. Fal haramdır ben Allah için uyardım alo fetva hattı değil burası ancak emri bil maruf sanada banada tüm inananlarada farzdır. . Rabbim önce bana sonra sizlere hidayet versin
Aklı selim nasip eylesin amin
Teşekkürler uyarın için canım, biz de bu durumdan memnun değiliz; bize dua edersin; bahtımız her konuda açılır; fal gibi belaya sarmayız, neticede burada çok kişi bu durumdan hoşnut değil; can sıkıntısından kafa dağıtıp üç beş sohbet yapıyoruz, kimsenin de hiçbir kulu tövbe haşa Allah Hazretleri yerine koydugu yok; belki dini ve inancı başka da olabilir ama hemen herkes şunun farkında; gelecegi yaratılanın bildiği yok biz yanlış yapıyoruz o ayrı... Yıllardır burada kendı kendımıze takılıp dertleşip duruyoruz; daha fal belasından kurtulamadık; fal da demeyelim de enerji, evrendeki farklı varlıklar, gayb meselesının ne kadar bildirildiği, telepati, telekinezi, ruyalar vs bir şekilde anlamaya çalışıyoruz öyle işte... Takılıp duruyoruz birbirimize sardık... Oyun eğlence kafa dağıtma olayına döndü. Uyarın için tekrar teşekkürler. Ara ara böyle gelir bazen bir kaç kişi bizi uyarır giderler.

X