İstanbul'da Fal - Falcılar

aminnn canım sağol... inşallah

ama ben ritaya gıtmedım yazdıgım gıbı haberın olsun.
senınde msjını aldım
umarım ıyı gecer.. banada bıldır muhakakk

cemredeniz, ritanın numarasını banada gönderir misin? yazdım ama hala banada gönderen olmadı numarasını.
Merci

kızlar selam, elmira elmira...nerdeydi bu elmira ne kadara bakıyor kahve mi bakıyor? telefonu olan bana da yollayabilir miii?

ANGEL!; beylikdüzündeki kadını arkadaşım söylemişti, onunda bir arkadaşı gitmiş. kız anlatınca şöyle böyle biriymiş diye aman istemem o kadarı kalsın demiştim. bir şey öğrenirsem yazarım.

Yıllar yıllar önce tuzlada bir kapalı bayana su falı baktırmıştım. İsimler, vs... süperdi. O kadından daha iyi fal bakan birine daha sonra rastlamadım şu an çok yaşlanmıştır onu bileniniz var mı aranızda?Küçüktük o zaman arkadaşımın annesi bizi götürmüştü ama çok merak ediyorum kadını ve o arkadaşımla irtibatım kesildi ne numara ne bi şey hiç bir şey yok elimde :KK43:

sabun1, kimden bahsediyorsun tam olarak? isim ve tarif verirsen numarasını bulabilirim belki....tuzlada çok tanınan biri var yıllardır su falına bakan. acaba o mu. şu anda tabiki yaşlanmış duyduğuma göre.
eğer gerçekten iyi bakıyorsa uzaklarda aramıyayım...

sabun1, kimden bahsediyorsun tam olarak? isim ve tarif verirsen numarasını bulabilirim belki....tuzlada çok tanınan biri var yıllardır su falına bakan. acaba o mu. şu anda tabiki yaşlanmış duyduğuma göre.
eğer gerçekten iyi bakıyorsa uzaklarda aramıyayım...

rose007 tuzladaki kadının telini bulursan bana da gönderebilir misin canım?ben de çok duydum tuzlada suya bakan medyum kadının methini.bir arkadaşım gitmişti,boşanacağına kadar her şeyi bilmiş.ancak izini kaybetti.

rose007 tuzladaki kadının telini bulursan bana da gönderebilir misin canım?ben de çok duydum tuzlada suya bakan medyum kadının methini.bir arkadaşım gitmişti,boşanacağına kadar her şeyi bilmiş.ancak izini kaybetti.

falcolic, ben arkadaşıma bir sorayım, önümüzdeki günlerde haber veririm. ona giden çok arkadaşım var.
telini bulmaya çalışacağım...

beylıkduzundekı kımmıs nasılmıs katrecım

valla canım laf arasında geçti, arkadaşım "asıl beylikdüzünde bir kadın varmış ama tak tak her şeyi söylüyormuş yüzüne ve çıkıyormuş söyledikleri, yalnız iyi kötü ayrım yapmadan söylüyormuş, biraz sert mizaçlı falan" demişti. ben de korktum aman yok öylesine demiştim. geçen biri yazmış onun üstüne bu konuşmayı yazdım. bilmiyorum yani iletişim bilgilerini.

bu arada mazlum için hala aklımdasın unuttum sanma. henüz bir gelişme yok.

valla canım laf arasında geçti, arkadaşım "asıl beylikdüzünde bir kadın varmış ama tak tak her şeyi söylüyormuş yüzüne ve çıkıyormuş söyledikleri, yalnız iyi kötü ayrım yapmadan söylüyormuş, biraz sert mizaçlı falan" demişti. ben de korktum aman yok öylesine demiştim. geçen biri yazmış onun üstüne bu konuşmayı yazdım. bilmiyorum yani iletişim bilgilerini.

bu arada mazlum için hala aklımdasın unuttum sanma. henüz bir gelişme yok.

bende oyle çat çat suratıma gerceklerı soylıcek bırını arıyorum açıkçası..
mazlum ıcın evet hala beklıyorum . bursadayım ama burda hıc oyle bırındne bahsedılmıyor
umarım onun ıcın haberlesebılırız bırgun :)

kötü değil mi? Yok yok yok falcı yok yani ufffffff ne diim bilmem ki?Ama melda hakkaten berbattı attı resmen attı ve o karsınızdaki sarışın kız da begenmemiş olacakkki sizden sora meleklerdeydi :KK43:
canım o anne kız gelen kızıl saçlı benim.su falı baktırdım meldaya.hiç beğenmedim.meleklerde de seldaya baktırdım.onu da beğenmedim :KK43:(

X