İstanbul'da Fal - Falcılar

Sembol Caffe (Caddedeki) Serkan, sürekli ayağını sallayan bir adam, inanılmaz hızlı konuşuyor, sanki birisi onu kovalıyormuş gibi. Ancak bunun sebebinide öğrendim. Fal için sadece (aynı Nostradamus caffe' deki gibi) 15 dadkikaları varmış. Ve nekadar bakıyorsa okadar çok müşteri demektir bu. Bu nedenle birçok insanın falını kısa kesiyorlar. Üstelik bunu sen açık değilsin, seni okuyamiyorum deyip yapıyorlar. Serkan inanılmaz kitap okuyormuş, Parapiskoloji ile ilgili ve sistematik bir şekilde yıllardır insanların beynine girip isim okumayı öğrenmiş. Kendisi anlatmıştı ve o anki düşüncelerini okudukları için insan ayh bildi diyor. Halbuki sen kendi düşüncelerini ele veriyorsun, hiçbirşey düşünmediğinde ise seni sen kapalısın seni okuyamiyorum deyip gönderiyor, ve verdiğin para ile ortada kalıyorsun. Bir kere fal öyle onbeş dakkidada olmaz ve böyle acaib kalabalık bir ortamda sadece uydurmasyon çoğunlukta olur. Ben yılda bir iki kere giderim ve hep aynı hikaye ile karşılaştım. Onun için biraz da inancımı kaybettim. Eğlenmeye gidiyorsun hoş ama verdiğin paraya da biraz değmeli. Öyle değilmi? Bence gerçekten iyi bakan bir tarot uzmanı varsa sakin bir ortamda, o daha net yardımcı olabilir. Zaten iyi tarotçular sadece tarot bakmaz aynı zamanda iskambil kağıtları ile fal açar. Olayları o şekilde doğrular. Yıllar önce Bağdat Caddesinde Bostancı Emniyet amirliğini geçtiken sonra (Kadıköy yönüne doğru) sağda bir Fal Caffe var. Bir bayan bakıyor. İnanılmaz pahalı ama inanılmaz biliyor. Ancak yine gelecekle ilgili pek bir şey çıkmadı gibi. Yani sadece o andaki ve geçmiştekiler doğru. Gerçekten iyi Tarot bakan bildiğiniz biri varmı peki

Merhaba gerçekten iyi tarot bakan birisi var MERCAN.ben çok sık fal baktırırdım artık bu durumdan rahatsız olmaya başlamıştım bu işe bir son vermeli diye düşünürken cumartesi akşamı Mercana tarot baktırdım kesinlikle ! fal ve falcı budur çok tutarlı,isabetli ve doğru cümlelerle saçmalamadan açıklaycı ve detaylı baktı 40 dakika kadar konuştuk 100 lira ama değer uzun aralıklarla Mercana baktıracağım fal'a doyurdu beni :) deneyin bence kesinlikle tavsiye ediyorum

Merhaba, ANGEL's de Burcuhn. varmış. Bu forumda okumuştum. Gailba en iyileri arasında yer alıyor. Siz hiç baktırdınızmı Burcuhn' a?

ben baktırdım iki defa Burcuya beğeniyorum onu az ve öz konuşur çıktı bana söyledikleri sık sık gitmiyorum ona söyledikleri çıkmaz diye :)

elmiranın evimi var..off korkuyorum ben evde oldugu zaman nasıl ..düzgün bir yermidir acaba ...ev olarak en son kurtuluştaki melehatin evine gitmiştim kadın güzel bakıyor bakmasınada hem 40 lira hemde salonda baktıgı ıcın orda kım var kım yok herkez biliyor senin hayat hikayeni:))eskiden dehşet bakıyordu ben çok kucukken annemle gıtmıstık annem sok olarak cıkmıstı ama ben buyugunce kadın yaslandıı kafa gıdıp geliyor artıkın:))
şu elmiranın bir zahmet banada atabılırmısın iletişim bilgilerini! haftaya gülü dıger haftaya elmirayı denemek ıstıyorum:)) ne olacak bizim halimizz yaww çalışıyorum çalışıyorum iki ayakkabı alırken oncaa tantana yapıyorum ama fala gelince şakır şakır buralara para dokuyorum ne dengesizim yaww!!

alemsin canım:):) evi var evet:) ama öyle fal evigibi değil. benim seninki gibi bir ev cok ferah zaten kendiside falcı gibi deil cok genc bir kızcagız... korkma:) modern sokakta görsen falcı diyemezsin ki Elmiraya ama işini güzel yapıyor Allah için. mail adresini yaz yollayayım sana ben özel msj atamıyorum..

yok bilmiyorum bende, bende Maltepe sahile yakındaki Çağla Caffe (Beşçeşmeler Lokantasının karşısında) hakkında bilgisi olan varmı diye merak ettim, ayrıca Suadiye' de (Caddeye çıkmadan, tren istasyonun orada) Tarothouse diye bir yer açıldı geçen sene. Oradaki bayan Çingene Tarotu bakıyormuş, ama iyimi bilmiyorum. Hiç gitmedim. İnsan tek olunca biraz çekiniyor, ayrıca parasını boşa vermek istemiyor.:nazar:

Çağla cafe çok sıradan ve çok basit hiç zahmet edip gitmenize gerek yok çünkü çok tutarsız söyledikleri gelini tarot kendisi kahve bakıyor güya ama fosss :)

Merhaba ben yeniyim,:KK33: bilgileriniz için çok teşekkür ederim. Bana (nasıl olacak bilmiyorum ama...)hem rita' nın hemde mümkünse Mercan' ın nerde bulunduklarını yazabilirmisiniz.

Evet Çağla Caffe dışarıdan da çok basit gözüküyor. Zaten gitmedim, sadece merak etmiştim. Ancak gelinin Kayınvalidesi kahve falında çok iyimiş diye duymuştum. Anladığım kadarı ile Anadolu yakasında gerçekten çok iyi fal bakan hiç kimsede yok. Bir Burcuhn' ın ismi geçiyor ve benim daha önce gittiğim Tarot falına (Caddenin girişinde Emniyet amirliğini geçince) bakan bayan. Ancak çok pahalı. Bilgileriniz için çok teşekkür ederim.:KK1:

Sembol Caffe (Caddedeki) Serkan, sürekli ayağını sallayan bir adam, inanılmaz hızlı konuşuyor, sanki birisi onu kovalıyormuş gibi. Ancak bunun sebebinide öğrendim. Fal için sadece (aynı Nostradamus caffe' deki gibi) 15 dadkikaları varmış. Ve nekadar bakıyorsa okadar çok müşteri demektir bu. Bu nedenle birçok insanın falını kısa kesiyorlar. Üstelik bunu sen açık değilsin, seni okuyamiyorum deyip yapıyorlar. Serkan inanılmaz kitap okuyormuş, Parapiskoloji ile ilgili ve sistematik bir şekilde yıllardır insanların beynine girip isim okumayı öğrenmiş. Kendisi anlatmıştı ve o anki düşüncelerini okudukları için insan ayh bildi diyor. Halbuki sen kendi düşüncelerini ele veriyorsun, hiçbirşey düşünmediğinde ise seni sen kapalısın seni okuyamiyorum deyip gönderiyor, ve verdiğin para ile ortada kalıyorsun. Bir kere fal öyle onbeş dakkidada olmaz ve böyle acaib kalabalık bir ortamda sadece uydurmasyon çoğunlukta olur. Ben yılda bir iki kere giderim ve hep aynı hikaye ile karşılaştım. Onun için biraz da inancımı kaybettim. Eğlenmeye gidiyorsun hoş ama verdiğin paraya da biraz değmeli. Öyle değilmi? Bence gerçekten iyi bakan bir tarot uzmanı varsa sakin bir ortamda, o daha net yardımcı olabilir. Zaten iyi tarotçular sadece tarot bakmaz aynı zamanda iskambil kağıtları ile fal açar. Olayları o şekilde doğrular. Yıllar önce Bağdat Caddesinde Bostancı Emniyet amirliğini geçtiken sonra (Kadıköy yönüne doğru) sağda bir Fal Caffe var. Bir bayan bakıyor. İnanılmaz pahalı ama inanılmaz biliyor. Ancak yine gelecekle ilgili pek bir şey çıkmadı gibi. Yani sadece o andaki ve geçmiştekiler doğru. Gerçekten iyi Tarot bakan bildiğiniz biri varmı peki

Merhaba gerçekten iyi tarot bakan birisi var MERCAN.ben çok sık fal baktırırdım artık bu durumdan rahatsız olmaya başlamıştım bu işe bir son vermeli diye düşünürken cumartesi akşamı Mercana tarot baktırdım kesinlikle ! fal ve falcı budur çok tutarlı,isabetli ve doğru cümlelerle saçmalamadan açıklaycı ve detaylı baktı 40 dakika kadar konuştuk 100 lira ama değer uzun aralıklarla Mercana baktıracağım fal'a doyurdu beni :) deneyin bence kesinlikle tavsiye ediyorum

sana sonuna kadar katılıyorum MERCAN hakkındaki düşüncelerine handekuka.. bir insan nasıl olurda telefonda sadece bir sesle bu kadar ayrıntıya girer sok yasadık bizde!!! hani desen yüznden mimikten bisey algıladı, yok bu kadın sana konusmak icin fırsat bile vermiyor takır takır anlatıyor ve sacma hic birsey yok bravo Mercan!!! işinin hakkını veriyorsun bide zamanla ilgili sınır koymaması mükemmel insan relax oluyor.. bede tavsiye ediyorum arkadaslar..

Merhaba ben yeniyim,:KK33: bilgileriniz için çok teşekkür ederim. Bana (nasıl olacak bilmiyorum ama...)hem rita' nın hemde mümkünse Mercan' ın nerde bulunduklarını yazabilirmisiniz.

ben Mercan'a telefonda fal baktırdım İstanbul'un neresinde ikamet eder inan bilmiyorum :) istersen telefonunu mail atabilrim

sana sonuna kadar katılıyorum MERCAN hakkındaki düşüncelerine handekuka.. bir insan nasıl olurda telefonda sadece bir sesle bu kadar ayrıntıya girer sok yasadık bizde!!! hani desen yüznden mimikten bisey algıladı, yok bu kadın sana konusmak icin fırsat bile vermiyor takır takır anlatıyor ve sacma hic birsey yok bravo Mercan!!! işinin hakkını veriyorsun bide zamanla ilgili sınır koymaması mükemmel insan relax oluyor.. bede tavsiye ediyorum arkadaslar..

KESİNLİKLE ! KESİNLİKLE ! Telefonu kapattıktan sonra kendi kendime bu kadar olur dedim bugüne baktırdığım en müthiş faldı aradığım falcıyı sonunda buldum :)

Tarothouse' u hiç denedinizmi? Orada çingene tarot bakıyorlarmış. TŞK

Tarothouse' u hiç denemedim ama anadolu yakasında gitmek istersen bir isim önerebilirim Emine hnm evinde fal bakıyor güzel öyle patpat söyler iyi kötü ne varsa bir yılı aşkın süredir gidiyorum ayda bir falan seninde memnun kalacağını düşünüyorum sadece tarihlere takılmayacaksın verdiği tarihten daha önce veya sonra çıkabiliyor söyledikleri

Evet Çağla Caffe dışarıdan da çok basit gözüküyor. Zaten gitmedim, sadece merak etmiştim. Ancak gelinin Kayınvalidesi kahve falında çok iyimiş diye duymuştum. Anladığım kadarı ile Anadolu yakasında gerçekten çok iyi fal bakan hiç kimsede yok. Bir Burcuhn' ın ismi geçiyor ve benim daha önce gittiğim Tarot falına (Caddenin girişinde Emniyet amirliğini geçince) bakan bayan. Ancak çok pahalı. Bilgileriniz için çok teşekkür ederim.:KK1:

o tarot bakan bayan gereksiz pahali gecen sene 170 tl demisti bize cok yuksek bulduk baktirmadik ,bozuldu ve tavrindan hic hoslanmamistik

o tarot bakan bayan gereksiz pahali gecen sene 170 tl demisti bize cok yuksek bulduk baktirmadik ,bozuldu ve tavrindan hic hoslanmamistik

Merhaba,Pardon bugün 4-5 gibi Meldaya anne kız gelmişti o siz misiniz kızıl saçlı?Meleklerde de gördüm sizi.Valla Meldayı soracaktım begendiniz mi?Biz hiç begenmedik baya bi attı ve olumsuz bi kadın paramıza çok acıdık bi de su dediler olmıcak şeyler dedi ve orda sarışın bi bayan vardı o da begenmemiş olacak ki o da sonra meleklerdeydi.Melda bence berbattı bırakın gelecegi gecmişi bile bilemedi o yüzden hiç takmayın bence
canım o anne kız gelen kızıl saçlı benim.su falı baktırdım meldaya.hiç beğenmedim.meleklerde de seldaya baktırdım.onu da beğenmedim :KK43:(

Yıllar yıllar önce tuzlada bir kapalı bayana su falı baktırmıştım. İsimler, vs... süperdi. O kadından daha iyi fal bakan birine daha sonra rastlamadım şu an çok yaşlanmıştır onu bileniniz var mı aranızda?Küçüktük o zaman arkadaşımın annesi bizi götürmüştü ama çok merak ediyorum kadını ve o arkadaşımla irtibatım kesildi ne numara ne bi şey hiç bir şey yok elimde :KK43:

Son düzenleme:
kurtuluştaki melahat'in ve rita'nın telefonlarını bana özel mesajla gönderebilir misiniz...lütfen...bi de yiğit'i soracaktım.geleceğe dair söyledikleri çıkıyor mu yiğitin?

Herkese selam, uzun süredir forumu aralıklarla takip ediyordum sonunda ben de üye oldum. Forumda acı gecen bir iki isme de gittim. Son yazılanlarda Rita ve İranlı elmira öne cıkmış gibi duruyor, Rica etsem tel. numaralarını bilen arkadaşlardan alabilir miyim? şimdiden teşekkürler...

Bu arada falı cok seviyorum, 12 yıldır sık sık fal baktırıyorum. Şu anı, geçmişi, hiç olmayacak isimleri bilen bir cok kişiye fal baktırdım ki bence bunlar enerji okuyabilen yetenekli kişiler lakin deseniz ki var mı bir önerin neredeyse hic birinin gelecekle ilgili tahminleri tutmadı:KK43:( Burada da görüyorum ki benim gibi fala meraklı arkadaslar var ben bulamadım ama "gelecekle ilgili söyledikleri kesin cıkıyor test ettim onayladım" diyen iddialı bir arkadas ve önerisi olan var mıdır acaba....

sevgiler

X