İstanbul'da Fal - Falcılar

katre beylıkduzundekı kadının telını bulursan atarmısın
handekukaya katılıyorum mercan cok ıyı bence de

valla canım laf arasında geçti, arkadaşım "asıl beylikdüzünde bir kadın varmış ama tak tak her şeyi söylüyormuş yüzüne ve çıkıyormuş söyledikleri, yalnız iyi kötü ayrım yapmadan söylüyormuş, biraz sert mizaçlı falan" demişti. ben de korktum aman yok öylesine demiştim. geçen biri yazmış onun üstüne bu konuşmayı yazdım. bilmiyorum yani iletişim bilgilerini.

bu arada mazlum için hala aklımdasın unuttum sanma. henüz bir gelişme yok.

acaba belgin kostak mı ki bu dedikleri kadın? bahçeşehir beylikdüzü yakın ya birbirine, bi de o da sert mizaçlı biraz, lafımı kesme fln dio bi de ne görse sölüo ayırım yapmadan..(benim bi arkıma baban kolon kanserinden vefat edicek demişti) üstelik 100tl

inşallah farklı kişiden bahsediolardır

mercan 100 tl verdıgınıze gore cok cok ıyı sanırım .. gelecekle ılgılı dedıklerı cıkıyor mu

falcolık sana msj attım

herkese iyi akşamlar, yazılanları okuyorum ve evet sanırım bahsettiğiniz kadın o bayan. hiç ayırım yapmadan konuşuyor ve sert mizaçlı. İnsanı hiç konuşturmuyormuş. Bir tanıdığımıza bakmış ve henüz gelecek çıkmadı. Sadece bir tanesi çıktı ve o da 6 ay kadar rötarlı:KK3:

acaba belgin kostak mı ki bu dedikleri kadın? bahçeşehir beylikdüzü yakın ya birbirine, bi de o da sert mizaçlı biraz, lafımı kesme fln dio bi de ne görse sölüo ayırım yapmadan..(benim bi arkıma baban kolon kanserinden vefat edicek demişti) üstelik 100tl

inşallah farklı kişiden bahsediolardır

Merhaba divinecat, sanırım bahsettiğiniz bayan o bayan. Çünkü tandığımızın (6 ay kadar önce) bahsettiği kişiye çok benziyor. Gördüğü herşeyi pat diye söylüyormuş ve sert mizaçlı. Fiyatı da 100,- TL. Bayanın eşi randevu ile gelen kişiyi starbucks caffe' den alıp götürüyormuş. Geçmişi ve şu anı aynen söylüyormuş,ancak gelecek hatırladığım kadarı ile hem gecikmeli hem biraz sallıyor.Zaten geleceği sadece allah bilebilir sanırım. Onlar ise sadece öngörüde bulunuyorlar, inanıyorsan olur sanırım. :KK8:

Selam, Tuzladaki kadın inanın (yıllar önce gitmiştim) bana hiç birşey söyleyemedi. Bence değimez.

Merhaba divinecat, sanırım bahsettiğiniz bayan o bayan. Çünkü tandığımızın (6 ay kadar önce) bahsettiği kişiye çok benziyor. Gördüğü herşeyi pat diye söylüyormuş ve sert mizaçlı. Fiyatı da 100,- TL. Bayanın eşi randevu ile gelen kişiyi starbucks caffe' den alıp götürüyormuş. Geçmişi ve şu anı aynen söylüyormuş,ancak gelecek hatırladığım kadarı ile hem gecikmeli hem biraz sallıyor.Zaten geleceği sadece allah bilebilir sanırım. Onlar ise sadece öngörüde bulunuyorlar, inanıyorsan olur sanırım. :KK8:

tamam eşi verio randevuları cavit hatta adı.. merkezi bi yerden de alıo ben yolu biliorum diye kapının önüne çıkmıştı sadece

evet anlatılanlara göre bahsedilen bayan o bayan, ama bilen diyen var, sallıyor diyen de. Anlamadım

ya kızlar dayanamadım atladım yine ama
mercan mercan diyorsunuz da bir bakayım yazdıklarıma acaba gercekten öyle mi dedim
tamam fena değil ama süper de değil yani hele gelecekle ilgili malesef
bana işinde başarılı daha da başarılı olacak dediği biri çok kısa zaman sonra başarısızlığı nedeniyle işten atılma tehlikesi geçirdi, son bir şans verildi ama pek de düzeldi sayılmaz
yine ayrılırlar bunlara evlilik yok dediği biri evlilik tarihi aldı
şu anda aralarında ciddi sorun var boşanacaklar dediği bir çift araştırdım öyle bir sorun yok
çok hasta oldugunu bildiğim biri için kısa zamanda ölecek dedi henüz ölmedi tamam ölecek biz de biliyoruz da onun verdiği tarihte olmadı
üstelik dönecek dediği kişi henüz dönmüş değil vs vs
sonra bana doğru bir insan oldugunu başkasını sevmesem uygun biri oldugunu söylediği kişi de evli
aman bu iyi falcısıysa kötüsü nasıl bilemeyecem

slm uzun zamandır sitenizi takip ediyorum bi kaçınaada gittim.ama ben seneler önce gittiğim bi falcı vardı onu arıyorum taksim hastanesinin biraz alt tarafında ama binayı
hatırlamıyorum beyaz bi kağıda bişeyler yazıp çiziyodu bütün kaderini sölüyodu bana ne sölediyse çıkmıştı içinizde bilen varmı

Yıllar onceki deneyimleri mi sizinle paylasmak istedim su ana kadar gittigim falcıları yazarsak ve benim degerlendirmem!!!
Rita: Burada adından sıkca bahsedildigini duydum 1995 yılında ilk ona gittim bir ermeni arkadasımın vasıtasıyla o gun icin imkansız olabilecek seyleri bana soyledi burada detayları ile anlatmıyorum fakat su an onun soyledigi her seyi yazıyorum (ilk kez baktırdıgımda soyledikleri cıktı) daha sonra 2001 yılında gittim o zaman 2 arkadasımla gitmistik ve bu arkadaslarimdan birine kiminle evlenecegi nerede oturucagi kacıncı kata kadar oturacagini soylemisti ve cıktı 3 yıl sonra. Bana da o anki durumu cok iyi bilmisti hatta o zaman sevdigim biri vardi (hala seviyorum) ne o evlenir ne sen omurunuz sonuna kadar boyle gider dedi ve aradan 10 yıl daha gecti haklıymıs:KK43: Fakat gecen hafta tesaduf eseri gittim basindan savar gibi bakti ve 35 ytl aldı yani modunda degildi sanirim. Fakat 2002 de ben tekrar gitmistim babam rahatsizdi olumu kondurmıyorduk cunku yatar hasta degildi hep iyilesecek gozuyle bakıyordum ona bunu sordugumda durumu ne olacak diye masanın basından kaldı beni kovmaktan beter etti, ve tekrar sordugumda (ısrarla) alistir kendini herseye dedi ve 2 ay sonra babamı kaybettim.

2. Melehat- Kurtulus------ 1997 de gitmistim her ilk giden icin iyi ve ozellikle kizlara ilk dedigi sey paketi actirma:) Daha sonra da cok gittim annemde gitti pek cok seyi bildi o anki durum icin , etrafımdaki insanlarda gitti onlarda memnun kaldı ama bence surekli gidince hicbir falcı ise yaramıyor:KK43:)

3. Tam 1 sene 1 ay evvel cok moralim bozuktu MonaL,sa cafeyi severim ortamından dolayı bir randevuma erken gitmistim Nisanatasında ve zaman gecsin diye orada kahve icip fal baktırdım Guler hanıma dedikleri cuk diye oturdu fakat ben sonra bildi diye hafta asiri gittigim icin sonrakiler tutmadı.

4. Gene yıl 2006 Ocak Monalİsa cafedeyim bayanın adını hatırlamıyorum ama Usa ya bir is basvurum olmustu her kes imkansiz goruyordu ve ilan tarihi sonucların 31 Mart diye aciklanmisti oradaki bayan (yuzu zihnimde ama ismi belki Seker olabilir emin degilim) 16 Martta sonuc geliyor oldu bil dedi. Ve 16 Martta ben isteyken Annem arayip DHL den zarf var dedi.

5. Can sıkıntısından bir gun bu forma girdim yorumları okudum ve Gule gitmeye karar verdim 1 arkadasla 4 saat bekledikten sonra 15 dk falıma baktı. Isımleri inanılmaz sekilde bildi (imkansız isimler olsa bile) babamın adını yazıp altına da nerede olmus bu dedi. gelecege dair de cok guzel umitler verdi. 35 lira Ritaya verdim su son 3 hafta icinde Dileg'e 25 lr verdim bilmem bunlara 3 harfli mi yoksa melek mi soyluyor ikiside birbirine yakin seyler soyledi ve ayni sure de baktı psikiyatra gidip 150 tl vermektense daha ucuza mal ettim ama hala inanınki Allahtan baska gelecegi kimsenin bilecegini inanmiyorum kisacası demode oldu ama fala inanma falsızda kalma diyenlerdim.

Not: Daha baska eskiden cok falcıya gitmistim ama tek tek bunları yazmak ve zamanınızı calmak istemedim. Amac eskiyi dondurmekse Gul Subat dedi!!! Rita 'da bundan 10 sene evvel soyledigi aynı seyi !!![/

Tunceray, Ritanın numarasını özelden atabilir misin banada? Madem ki bu kadar iyi, ilk sıraya yerleştireyim onuda...Merci Canım

Tunceray Ritanın telini bana da gönderir misin lütfen

Tunceray ya da diğer arkadaşlar Ritanın telini bana atabilir misiniz mesajımı gören arkadaşlar yazsın lütfen

bioscienses Talinin adres ve iletişim bilgilerini, Rita Hanımın adres ve iletişim bilgilerini bana gönderir misin? Bir de bu kişiler kahveye mi tarota mı suya mı bakıyorlardı unuttum ya kusura bakmayın

bana numarasini özelden yazarmisin lütfen....

Merhaba kızlar Melahata ilk gittiğimde inanmamıştım söylediklerine ama dediklerini bir bir yaşadım.. Elmira ve Ritanın telefonlarını bende istiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmm:KK3:

Ne olur göründe banada yollayın

Merhaba ben yeniyim,:KK33: bilgileriniz için çok teşekkür ederim. Bana (nasıl olacak bilmiyorum ama...)hem rita' nın hemde mümkünse Mercan' ın nerde bulunduklarını yazabilirmisiniz.

Ritanın nusunu bende istiyorum, lüüütfeennnn....

Tunceray ritanın nosunu bana da atabilirmisin

kurtuluştaki melahat'in ve rita'nın telefonlarını bana özel mesajla gönderebilir misiniz...lütfen...bi de yiğit'i soracaktım.geleceğe dair söyledikleri çıkıyor mu yiğitin?

Herkese selam, uzun süredir forumu aralıklarla takip ediyordum sonunda ben de üye oldum. Forumda acı gecen bir iki isme de gittim. Son yazılanlarda Rita ve İranlı elmira öne cıkmış gibi duruyor, Rica etsem tel. numaralarını bilen arkadaşlardan alabilir miyim? şimdiden teşekkürler...

Bu arada falı cok seviyorum, 12 yıldır sık sık fal baktırıyorum. Şu anı, geçmişi, hiç olmayacak isimleri bilen bir cok kişiye fal baktırdım ki bence bunlar enerji okuyabilen yetenekli kişiler lakin deseniz ki var mı bir önerin neredeyse hic birinin gelecekle ilgili tahminleri tutmadı:KK43:( Burada da görüyorum ki benim gibi fala meraklı arkadaslar var ben bulamadım ama "gelecekle ilgili söyledikleri kesin cıkıyor test ettim onayladım" diyen iddialı bir arkadas ve önerisi olan var mıdır acaba....

sevgiler

kurtuluş'taki melahat'in bilgilerini bekliyorum ben dee........ lütfen arkadaşlar.

Pin7 sen gittiysen Ritanın telini ve adres bilgilerini sen gönderir misin? Kimsede yok mu bilgiler kimse bana mesaj atmamış:KK5: nasıl fal bakıyor? kahve, tarot , su?

iranlı elmira,kurtuluştaki melahat ve ritanın tellerini özel mesajla gönderebilir misiniz?çok teşekkürler...

melahatın teli kimsede yok mu?

Cemredeniz bana da ritanın telini atarmısın
teşekkürler

MERHABA ARKADASLAR BANA MESAJLA MAİL ADRESİNİZİ GONDERİN BENDE MELEHATİN,TALİNİN VE RİTANIN TEL NOLARINI VE ADRESLERİNİ yollayayım:))

kızlar çok aradım burda ama bulamadım, sıkıldım bu gülün yeni yeri yeşilköyde nerde acaba...2 ay önce ne dediyse çıktı.

Problem değil, yılda bir bazen iki baktırırım fala. Çevremdeki birçok insan deli gibi baktırır. Ama hah şu falcı tamam süper herşey bildi diyeni henüz görmedim.Ve bu aralar çok ihtiyacım var, keşke gerçekten paraya yazık oldu demeden gidebilecek birini bulsak

tamam eşi verio randevuları cavit hatta adı.. merkezi bi yerden de alıo ben yolu biliorum diye kapının önüne çıkmıştı sadece

Bu bahsettıgın belgın kostakmı eger oyleyse beylıkduzu degıl bahcesehır de o kadın...ve zaten ona gıtmeye degmez.
Umarım baskasıdır kocasının adı cavıt kendı adı ne acabaa

Istiosan sana verebilrm ritanın telini ama öle muhteşem falan diil bazan tutturo kaçırılmıcak bi falcı diil ve yani evi berbat

teşekkür ederim.bir şey daha sorcam gül gene 2 den sonra mı bakıyo..her gün orda sanırım.bu arada belgin kostak ın eşinin adı cavit randevuları o alıyor.ve bahçeşehirde oturuyor.

X