İstanbul'da Fal - Falcılar

Herkese selam, uzun süredir forumu aralıklarla takip ediyordum sonunda ben de üye oldum. Forumda acı gecen bir iki isme de gittim. Son yazılanlarda Rita ve İranlı elmira öne cıkmış gibi duruyor, Rica etsem tel. numaralarını bilen arkadaşlardan alabilir miyim? şimdiden teşekkürler...

Bu arada falı cok seviyorum, 12 yıldır sık sık fal baktırıyorum. Şu anı, geçmişi, hiç olmayacak isimleri bilen bir cok kişiye fal baktırdım ki bence bunlar enerji okuyabilen yetenekli kişiler lakin deseniz ki var mı bir önerin neredeyse hic birinin gelecekle ilgili tahminleri tutmadı:KK43:( Burada da görüyorum ki benim gibi fala meraklı arkadaslar var ben bulamadım ama "gelecekle ilgili söyledikleri kesin cıkıyor test ettim onayladım" diyen iddialı bir arkadas ve önerisi olan var mıdır acaba....

sevgiler

Valla bizde gelecegi tutturani ariyoruz cok gittim oturdum bekliyorum hangisi cikacak aralik ocak iddalar var ciksada tam birine odaklansam

bende burda tavsiye edilen kisilere gittim biseyler cikarsa soylerim

Son düzenleme:
Pin7 sen gittiysen Ritanın telini ve adres bilgilerini sen gönderir misin? Kimsede yok mu bilgiler kimse bana mesaj atmamış:KK5: nasıl fal bakıyor? kahve, tarot , su?

Son düzenleme:
bir zamanlar gemi cafe'de bakan dilek tutturuyordu dört dörtlük her harfi oluyordur ama son gittiğimde hiçbir şeyi bilemedi ve öyle kesin konuştu ki bu sefer yine bilecek diye umut ettim hayal kırıklığı oldu:KK43:( gemi'den ayrılmış kendi yerinde bakıyo şimdi nişantaşı civarında.

önceden çook iyi biliyordu. belki ben sık gittiğim için bilemiyor belki de. denemek lazım..

Peki ENFAL'a ne diyorsunuz ? haftasonu ona gideyim mi???

merhaba arkadaslar, ben uzun zamandır girememiştim siteye. bıraktıgım yerden tabiikide okudum kacırırmıyım:)okudugum kadarıyla Iranlı Elmiradan cok bahsedilmiş zaten onu öneren ilk kişi ben olduğum için cok sevindim eminim sizlerde en az benim kadar memnun kalışsınızdır... işini gercekten itina ile yapıyor oldukca da basarılı...ben kendi adıma cok memnunum ama baskalrını denemketen de alıkoyamıyorum kendimi aman Elmira duymasın:)

Herkese selam, uzun süredir forumu aralıklarla takip ediyordum sonunda ben de üye oldum. Forumda acı gecen bir iki isme de gittim. Son yazılanlarda Rita ve İranlı elmira öne cıkmış gibi duruyor, Rica etsem tel. numaralarını bilen arkadaşlardan alabilir miyim? şimdiden teşekkürler...

Bu arada falı cok seviyorum, 12 yıldır sık sık fal baktırıyorum. Şu anı, geçmişi, hiç olmayacak isimleri bilen bir cok kişiye fal baktırdım ki bence bunlar enerji okuyabilen yetenekli kişiler lakin deseniz ki var mı bir önerin neredeyse hic birinin gelecekle ilgili tahminleri tutmadı:KK43:( Burada da görüyorum ki benim gibi fala meraklı arkadaslar var ben bulamadım ama "gelecekle ilgili söyledikleri kesin cıkıyor test ettim onayladım" diyen iddialı bir arkadas ve önerisi olan var mıdır acaba....

sevgiler

evet canım ben diyebilirm test ettim ve onayladım Elmirayı! gönül rahatlıgı ile tavsiye edebilirm.. yalnız telefonunu gönderemiyorum sanırım msj hakkımdan dolayı. mail adresini yazabilrsen diycem ama seninde hakkın yok sanırım.. olan arkadaslardan rica edebilirsin..

merhaba arkadaslar, ben uzun zamandır girememiştim siteye. bıraktıgım yerden tabiikide okudum kacırırmıyım:)okudugum kadarıyla Iranlı Elmiradan cok bahsedilmiş zaten onu öneren ilk kişi ben olduğum için cok sevindim eminim sizlerde en az benim kadar memnun kalışsınızdır... işini gercekten itina ile yapıyor oldukca da basarılı...ben kendi adıma cok memnunum ama baskalrını denemketen de alıkoyamıyorum kendimi aman Elmira duymasın:)

Peki iletişim bilgilerini gönderebilir misin?

ben kendim bakıyorum fal ama sadece birkişiye bakarım oda bir çocuğu benim yerime sevindirsinki ağırlığı bende kalmasın

ilkkim yazarsa çünkü bu fal ağır bir iş bana msjla adını ve doğum tarihini yazan ilk kişiye kızmak yok içimden den geldi

iranlı elmira,kurtuluştaki melahat ve ritanın tellerini özel mesajla gönderebilir misiniz?çok teşekkürler...

Arkadaşlar şu eski tarihlerdeki muhabbetlerimize bir bakim dedim de :KK43:(( bir arpa boyu yol alamamışız bu falcılar konusunda :KK43:( aynı kişler ve verdikleri tarih hiç çıkmamış ( aslında geleceği kimsenin bilemeyeceğini biz de biliyoruz ama bağımlı olduk bi kere, en detaylı en isabetli tahminlerde bulunabileni arıyoruz. ) Yazdıklarımız hep aynı şöyle demişlerdi ama olmadı, hala bekliyorum,vs... bi bakın da hala ne kadar beklediğimizi siz de görün çok moralim bozuldu gerçekten. Ben de iş konusuyla alakalı soruyorum bir yıldır yeni bir işe başlıcam falcılara göre ve hala başlayamadım.
Bi de pembe tablo çizip geçmiş hakkında bilmediklerimi sorduğumda ya da gelecek hakkında pembe tablo çizenlere ayrıca uyuz oluyorum.
Ritanın adres ve iletişim bilgilerini kimse göndermemiş bana daha? Niye göndermiyorsunuz arkadaşlar bekliyorum kimsede yok mu memnun kalmamıştınız o yüzden mi göndermiyorsunuz? Zaten bunalıma girdim yine.
Cemre Deniza sende varsa bana gönderir misin rita nasıl bakıyordu fala? adres ve telefonu olaaaaaaan? ne kadardı?

Son düzenleme:
Sağol Cemre Deniz burdan teşekkkür ediyorum çünkü özel mesaj atarken bir türlü yazı yazma paneli çıkmıyor dileklerin hayırlısı ile gerçekleşsin.

aminnn canım sağol... inşallah

ama ben ritaya gıtmedım yazdıgım gıbı haberın olsun.
senınde msjını aldım
umarım ıyı gecer.. banada bıldır muhakakk

X