İstanbul'da Fal - Falcılar

ben de gül'e baktırmıştım, benim de bildi sayılır, gerçi şubattan sonra belli olacak. bir de yapma dediği şeyler var ama nerdee hep yapıyorum:KK43:(( umarım falı etkilemez, yine de gerçekleşir o dediği olaylar.

bu arada tarık da bana hiçbir zaman bilemedi ama arkadaşımın daimi falcısı tarık. nasıl oluyoo anlamıyorum.

bir zamanlar gemi'deki dilek de süperdi. dk.sı dk.sına söylerdi ama şimdi resmen sallar oldu :KK43:(

ya cnm hıc sorma bende yapıyorum yapma dediği brşeyi umarım sonumuz felaket olmaz :KK17:

İstiklal caddesinde 14 şubat cafe'de akşam 6'dan sonra çalışmıyormuş.Bir de pazartesileri genelde izinli garanti olması için çarşambaları gitmenizde fayda var.

selam dilayc, 14 şubat cafe hangi sokakta tarif edebilir misin, melda neye bakıyor ve ne kadara? bir de bakırköy'deki didem nerde bakıyor?

şu zamana kadar baktırdığım hiç bir fal çıkmadı...bence boşverin.kızlarr.paranıza yazık..geleceği bilseler kendilerine faydaları olur...
şans oyunlarından para kazanırlar..sayısal dan ve benzeri oyunlardan.:))))

ben yeni katıldım aranıza.şu gülü çok merak ettim ben ya.şuan sadece yazdıklarınızı okuyorum :) hangisine gideceğimi şaşırdım !!!

ben yeni katıldım aranıza.şu gülü çok merak ettim ben ya.şuan sadece yazdıklarınızı okuyorum :) hangisine gideceğimi şaşırdım !!!

-vallaa aynen oylee bende katılıyoummm hangısıne gıdecegımı sasırdım ama zeynem-tarık- didem baslarda cok begenselerde sonradan begenmemeye başlanıs..belgin hanımınkı ortadaa kımısı cok begenıyor kımısı begenmıyor ama fıyatıı zaten 100lıraa acayıpp pahalı:)) O yüzden gül nerdedir arkakadaşlar:))

Arkadaşlar geçmişi en iyi belgin kostakın bildiği yazılmış ben bana pembe tablo çizcek birini aramıyorum. Geçmişi en doğru ve olumsuz hususları saklamadan dosdoğru söyler mi Belgin Kostak dün uyuyamadım aklıma takılan sorular var. Bu konuda kime gitmeliyim sizce?

Bu arada bugün Bakırköye gitcedm kime fal baktırim geçmiş konusunda en iyi kim? acilen cevap bekliyorum arkadaşlar

-vallaa aynen oylee bende katılıyoummm hangısıne gıdecegımı sasırdım ama zeynem-tarık- didem baslarda cok begenselerde sonradan begenmemeye başlanıs..belgin hanımınkı ortadaa kımısı cok begenıyor kımısı begenmıyor ama fıyatıı zaten 100lıraa acayıpp pahalı:)) O yüzden gül nerdedir arkakadaşlar:))

Forum dan ssogudum nedense ben kızlar yaaa,bu falcıların okuyo olması bütün zevki kacırdı sankıı:KK51::KK51:

Bu arada Didem kim ben hic didem diye birini begendıgımızı hatırlamıyorum,belgın kostagı da begenen cıkmadı ki....

Gül yesılkoyde madonun karsısında sentımentoda

Forumda arama yapılamıyor mu hala.....

Arkadaşlar geçmişi en iyi belgin kostakın bildiği yazılmış ben bana pembe tablo çizcek birini aramıyorum. Geçmişi en doğru ve olumsuz hususları saklamadan dosdoğru söyler mi Belgin Kostak dün uyuyamadım aklıma takılan sorular var. Bu konuda kime gitmeliyim sizce?[/QUOT

butun olumsuzluklari soyler hic cekinmeden bana olmasini istedigim bisey icin aglasanda krizlerede girsen olmicak demisti umarim cikmaz diyorum gelecekle ilgili tavsiye edemem cunku bana soylediklerinin zamani var ama gecmisle ilgiliyse siradan falcilara gidip zmn kaybetme derim ewt pahali ama sorularina dogru cvp alirsin en azindan.

forumda bi sakinlik seziyorum ben neden ki acaba??? pek bi sessiziz yoksa beklemeye mi çekildik :)

amaaaaaaaaaan kime kimi şikaet edip gammazlıyolar, herkes kimin ne olduğunu az çok biliyor canım boşverin yaaaaawwwwwwww... ama ben artık fal baktırmıyca yaa hani o yüzden pek giresimde gelmiyor siteye gene kanım kaynar diye :):)

amaaaaaaaaaan kime kimi şikaet edip gammazlıyolar, herkes kimin ne olduğunu az çok biliyor canım boşverin yaaaaawwwwwwww... ama ben artık fal baktırmıyca yaa hani o yüzden pek giresimde gelmiyor siteye gene kanım kaynar diye :):)

yok ya benim artık kendi isimlerim dışında kimseye kanım kaynamaz en azından bi 30 kişi gidip deneyip de mükemmel demedikten sonra
artık herkes aynı isimde buluştu sonunda sanki 900. sayfalara vardığımızda artık herkesin önerdiği tek bi isim var bir de dedikleri çıkarsa herkese bu forum da kapanır heralde

çıksın çıksın mümkünse çıksın çıkanlar olduğundan ötürü ben çoookk kocaman umutluyum :) heheheh

Kızlar bugün dejavu Yiğite gittim memnun kaldım çünkü kendine güveni tam gibiydi. Geçmiş hakkında sorular sordum Üsküdar Fulya ve Monalisa Tamerden ayrı şeyler söyledi hangisi doğru bilmiyorum çünkü kanıtı yok ama benim hislerime daha yakın şeyler söyledi Yiğit Belgin Kostak ı da artık gelecek ay denicem

Arkadaşlar Belgin Kostak'ı denemeyin. Onu denemek yerine açın herhangi bi siteden burcunuzu okuyun. Burcunuzu öğrenip bir iki şey söylüyor ve beş. dk.dan fazla yanında kalmıyorsunuz. Paranıza yazık.

Onun yerine Bağdat Caddesi Symbol'de Nesil, Serkan'a falan gidin.

ben serkanı denemedim ama caddenin en iyisi m e t i n kızın biri facee yazmış 4 yıl önce yanından titreyerek kalktım diye dedilkleri çıkmışki yine onu arıyor adam tarotta iyi bana da ne dediyse çıktı aralık ayında fal baktırmama sözüm olmasa giderdim gerci 15inde teşekküre gideceğim yanına

Son düzenleme:
ben serkanı denemedim ama caddenin en iyisi m e t i n kızın biri facee yazmış 4 yıl önce yanından titreyerek kalktım diye dedilkleri çıkmışki yine onu arıyor adam tarotta iyi bana da ne dediyse çıktı aralık ayında fal baktırmama sözüm olmasa giderdim gerci 15inde teşekküre gideceğim yanına

hazır gitmişken de bi fal baktırayım diyorsun yani :)

X