İstanbul'da Fal - Falcılar

arkadaşlar bugünü fal günüm ilan ettim.önce yeşilköy'de gül'e gittim.tarihleri uzattıkça uzatıyor.herkese sevgilin sana dönecek diyor,az kaldı diyor.hiç inanasım yok.daha sonra taksimde 14 şubat cafe melda'ya gittim.su falında uzman dediler.suda sadece evleneceğim kişinin mesleği ve evleneceğim tarih çıktı.sıradan bi faldı.beni tatmin etmediği için tasulanın kızı rozaya baktırdım.erkek arkadaşımın tipini aynen tarif etti,net tarihler verdi.çoğu falcıya göre iyiydi.son olarak da melekler kahvesi seldaya baktırdım.o da 6 ay içinde diye bir tarih verdi.6 ay bekleyecek miyim yani :KK43:( neyse artık fal defterini kapattım,hayatı akışına bıraktım.geleceği Allah'tan başkası bilemez,falcılar sadece tahmin yürütürler.

ablam 8 aylık hamileyken symbol'deki serkan'a gitmişti, serkan ikinci çocuğun kız olacak demiş, ablam da "aha salladı, çocuk erkek" demiş içinden, serkan'a da benim oğlum olacak ama bilemedin demiş gülerek ve nesil daha bir sürü şey söylemiş kocanla yurtdışına gideceksin falan filan. iki hafta sonra ablam ölü doğum yaptı, ve gerçekten de kızı oldu, yurtdışı ve diğer meselelerin de hepsi çıktı.

nesil'e de diğer ablam ben bi arkadaşım gittik. ablamın aklında olmamasına rağmen amerika'ya master dedi, arkadaşım abd'de masterı çok istiyordu sen gidemeyeceksin dedi gerçekten de vize alamadı gidemedi bana da sen etrafı sulrla çevrili i ve a harfleri olan bir yere gidip dil öğreneceksin dedi. ben de aaa amerika'ya ablamın yanına dile mi gidicem dedim yok ablanla yanyana değilsin dedi. sonra italyaya gittim hehehe:) ve daha birçooook şey bildi.

ama karşı çok uzak ve sıra bekleme olayı var, sıra sonunda üç dk. bakıyor sinir bozucu derken nesil'in askerde olduğunu öğrendim ehhe:))

ben ....en son bayram da güle baktırmıştım...uzuun süre baktırmam demiştim......ama şimdi de nesil çıktı:KK43:...neyse ki askerdeymiş:)...kafa karışıklığı olmaz en azından:):)

arkadaşlar bugünü fal günüm ilan ettim.önce yeşilköy'de gül'e gittim.tarihleri uzattıkça uzatıyor.herkese sevgilin sana dönecek diyor,az kaldı diyor.hiç inanasım yok.daha sonra taksimde 14 şubat cafe melda'ya gittim.su falında uzman dediler.suda sadece evleneceğim kişinin mesleği ve evleneceğim tarih çıktı.sıradan bi faldı.beni tatmin etmediği için tasulanın kızı rozaya baktırdım.erkek arkadaşımın tipini aynen tarif etti,net tarihler verdi.çoğu falcıya göre iyiydi.son olarak da melekler kahvesi seldaya baktırdım.o da 6 ay içinde diye bir tarih verdi.6 ay bekleyecek miyim yani :KK43:( neyse artık fal defterini kapattım,hayatı akışına bıraktım.geleceği Allah'tan başkası bilemez,falcılar sadece tahmin yürütürler.

roza'yı bende beğenmiştim. geçmişi ve şu anı çok iyi bilmişti. gelecek için ise mantıklı şeyler söyledi. geçen gitmiştim ona ama çok sıra vardı onun yerine imam die bir adama baktırdım. beğenmedim pek. sanırım roza'ya yine gidicem ama önce şu verdiği tarih bir geçsin az kaldı.

roza'yı bende beğenmiştim. geçmişi ve şu anı çok iyi bilmişti. gelecek için ise mantıklı şeyler söyledi. geçen gitmiştim ona ama çok sıra vardı onun yerine imam die bir adama baktırdım. beğenmedim pek. sanırım roza'ya yine gidicem ama önce şu verdiği tarih bir geçsin az kaldı.

imama ben de geçen sene baktırmıştım.çıkmadı söyledikleri.

imama ben de geçen sene baktırmıştım.çıkmadı söyledikleri.

ben de orada tasulaya baktırdım insanı faldan soğutur o kadın hiçbirşey bilemedi isimi de verdiğim harflerden tahmin etmeye çaıştı ama olmadı tabi
hele yanına oturan bir de izbandot kılıklı uzun saclı bi adam var delirtti beni iyice sinir oldum bi daha da o cafenin kapısının önünden geçmem

ya serkan bu kadar iyi mi ya şimdi bak gidesim geldi diğer gidenlerin de bir yorumunu alsak

symbol serkan demiş, hangisi caddedeki mi yoksa eskiden taksim symboldeki mi, kaşı gözü kara esmer serkan'mı yoksa beyaz tenli gözlerini kısarak konuşan zayıf serkan mı?

Selam herkese, Bende yeni katıldım, Caddedeki Sembol Caffe' ye gittim bir kaç ay önce. Serkan diye birisini tavsiye etmişlerdi. Ancak isim hariç hiç bir şey bilemiyor. Zaten çok kısa bakıyor. Eğer gözlerine tam bakmazsan falı anında bitiriyor. Fal sonrası biraz sohbet etmiştik, kendisine Allahtan başkası geleceği bilemez dedim, kendisi de bunu kabul etti. Biz sadece öngörüde bulunuyoruz demişti. Yani sadece geçmişi ve belki şu anki durumu biraz biliyorlar. Ama ben geçmişi zaten biliyorum ve şu anki durumuda, asıl olan gelecektir ve onu beklemek ve yaşamaktan başka çaremiz yok. Ama eğlencesine ve belki o anki sıkıntının biraz olsun geçmesi adına falcılara gitmek iyi gelebilir. Geçenlerde gazetede bir ilan gördüm. Çok hoşuma gitti. İnanın bu ilan zaten herşey açıklıyor. Bir iş yeri falcı arıyordu, ancak adres ve telefon belirtilmemişti. İlanda onuda iyi falcı isen bilip gelirsin görüşmeye yazıyordu. Çok güldüm. Keşke gerçekten gelecekle ilgili birileri doğru şeyler bilse ve eğlencesi için Nostradamus Caffe nasıl? Birde Beylikdüzünde 100,- TL' ye bakan bir bayan varmış. Çok kültürlü ve düzeyli bir hanımmış. Randevu alınıp gidiliyormuş, Gelmeden eşi sizi STARBUCKS caffeden arabayla alıyormuş. İnanılmaş biliyormuş. Kuran' dan bakıp söylüyormuş. Bilen ve giden varmı aranızdan.
:KK1:

waaauuuuw o beylikdüzü'ndeki kadını bende duymuştum bir arkadaşımın arkadaşı gitmiş. kadın inanılmazmış yalnız ne görürse söylüyormuş istediğimizde bu amaaa öyle hafifleteyim de söyleyim gibilerinden değil. biraz dobra mı denir ne denir artık bilmiyorum. ne söylerse çıkıyormuş. ben korktuğum için daha fazla detay sormamıştım.

Sembol Caffe (Caddedeki) Serkan, sürekli ayağını sallayan bir adam, inanılmaz hızlı konuşuyor, sanki birisi onu kovalıyormuş gibi. Ancak bunun sebebinide öğrendim. Fal için sadece (aynı Nostradamus caffe' deki gibi) 15 dadkikaları varmış. Ve nekadar bakıyorsa okadar çok müşteri demektir bu. Bu nedenle birçok insanın falını kısa kesiyorlar. Üstelik bunu sen açık değilsin, seni okuyamiyorum deyip yapıyorlar. Serkan inanılmaz kitap okuyormuş, Parapiskoloji ile ilgili ve sistematik bir şekilde yıllardır insanların beynine girip isim okumayı öğrenmiş. Kendisi anlatmıştı ve o anki düşüncelerini okudukları için insan ayh bildi diyor. Halbuki sen kendi düşüncelerini ele veriyorsun, hiçbirşey düşünmediğinde ise seni sen kapalısın seni okuyamiyorum deyip gönderiyor, ve verdiğin para ile ortada kalıyorsun. Bir kere fal öyle onbeş dakkidada olmaz ve böyle acaib kalabalık bir ortamda sadece uydurmasyon çoğunlukta olur. Ben yılda bir iki kere giderim ve hep aynı hikaye ile karşılaştım. Onun için biraz da inancımı kaybettim. Eğlenmeye gidiyorsun hoş ama verdiğin paraya da biraz değmeli. Öyle değilmi? Bence gerçekten iyi bakan bir tarot uzmanı varsa sakin bir ortamda, o daha net yardımcı olabilir. Zaten iyi tarotçular sadece tarot bakmaz aynı zamanda iskambil kağıtları ile fal açar. Olayları o şekilde doğrular. Yıllar önce Bağdat Caddesinde Bostancı Emniyet amirliğini geçtiken sonra (Kadıköy yönüne doğru) sağda bir Fal Caffe var. Bir bayan bakıyor. İnanılmaz pahalı ama inanılmaz biliyor. Ancak yine gelecekle ilgili pek bir şey çıkmadı gibi. Yani sadece o andaki ve geçmiştekiler doğru. Gerçekten iyi Tarot bakan bildiğiniz biri varmı peki

:KK3:

fal baktırmak istemiyorum aartık :KK43: ama yine baktırasım geliyor. beylikdüzündeki bayana nasıl ulaşabiliriz??? :KK52:

Merhaba katre82,
Evet aynen senin dediğin gibi imiş. İyi kötü ne varsa aynen söylüyormuş. Hiç ayırım yapmadan. Pat küt. Benim arkadaşım bir çocuk aldırmış 20 yıl önce, hatta olayı neredeyse kendiside unutmuş, sonra 3 çocuğu olmuş. Kadın sormuş kaç çocuğun var diye arkadaşım 3 demiş, bayan yalancı deyip, 4' cüyü nasıl unutursun demiş. Şok olmuş arkadaşım, ayrıca bayan hiç konuşmamanıda istiyormuş, eğer konuşursan falı kesiyormuş. Arkadaşımla biraz irtibatım kesildi, yoksa bir ara bende gitmeyi düşünmüştüm ve Beylikdüzü çok uzak bana. Ama telefon bulunursa yinede gitmeyi düşünebilirim. 100 TL büyük para olsada yılda bir kere belki olur.

sELAM,
14 ŞUBAT melda ya gittim BERBATTTI,sYMBOL TARIK fena diildi ama gelecek için yorumları tatmin etmedi,Kadıköy ANGELS Zeynep hakkaten gecmişi ve şu anı bilio iyiydi inşallah gelecek için dedikleri çıkar acaba Angels Zeynepin falına baktırıp çıkan oldu mu aranızda?

Merhaba, ANGEL's de Burcuhn. varmış. Bu forumda okumuştum. Gailba en iyileri arasında yer alıyor. Siz hiç baktırdınızmı Burcuhn' a?

ben ....en son bayram da güle baktırmıştım...uzuun süre baktırmam demiştim......ama şimdi de nesil çıktı:KK43:...neyse ki askerdeymiş:)...kafa karışıklığı olmaz en azından:):)

ben de bayram tatilinde gül'e baktırdım:)) forumda okuyup gitmiştim ama o zaman üye değildim:)) bildi mi bilmedi mi bilmiyorum şubat sonrası belli olacak gerçi şunu yapmazsan olur dedi ama hep yapıyorum malesef off off:KK43:(

bir de yeşilköy'de emir azad denen biri var, randevuyla gidiyorsun. su falına baktırdım ailem hakkındaki şeyleri bildi gelecek hakkında bir şey söylemedi. bir de keklenecek biri olduğumu anladı ve sen de büyü var gel bozalım su falı bakmayacaktık sana yıldızname baklamlıydık falan dedi. e madem yıldızname bakılacak önceden onu önerseydin çünkü ben sormuştum ne baktırayım hangisini biliyorsun diye? anneni ablanı da al gel onlara da bakmam lazım falan dedi. attı resmen. gelecekle ilgili pek yorumda bulunmadı ama söylediği bir iki şey vardı onlar da olmadı. bana yine geleceksin dedi ama kolay kolay gitmem. bir şey bilemedi ki.

Merhaba hypatia, büyü var diyebilem herkesin harcı değil. Büyüyü herkes bilemez ve çözemezde. Büyük bir ihtimalle paranız peşinde koşuyor, eğer gerçekten büyüden şüpheleniyorsa veya gördüyse mutlaka o büyülerin nerede olduğuna dair yerleri söylemesi gerek. Benim eski komşum Maltaya' dan İstanbul' a taşınmadan evvel, herşeyi bir gecede 360 derece tersine dönerek kaybetmiş. Eşini, evini işini vs., çok varlıklı bir durumdan çok varlıksız bir duruma, çok mutlu iken çok mutsuz bir duruma düşmüş vs., bunun üzerine allah rıza için bakan bir hoca' ya gidip kendini okuturmuş. Hoca büyülerin yerlerini söylemiş ve eve vardıklarında o büyüleri kadın bulmuş. Salonun tahta döşemelerinin altında tomar tomar muska ve arapça yazılmış kağıtlar, saçlar, tırnaklar çıkmış. Tüm bu etkilerden kurtulabilmek adına çok uğraşmış. Şu anda çok şükür iyi, ama alelade bir falcı büyü var derse aman dikkat. Beni yanlış anlamayın, işinize asla karışmak değil, sadece duygularla oynayan ve bunun karşılığında bir ton para alan insanları hiç sevmem. Allah tüm şerlerden ve hayırsız insanlardan korusun,bence iyi bir cami hocasına gidip kendinizi okutup bu tür kaygılardan uzaklaşabilmek mümkündür. :nazar:

Burcu gayet iyi ama kahve falında daha başarılı diolar.Bi de orda Zeynep var şişman biri tarotta süper geçmişi bilio ama gelecegi görücem bişi diemem

X