İstanbul'da Fal - Falcılar

Ladyghost Nesile gttin demek sen daha önce : ) neden memnun kalmıştın? Kahve falında iyi mi peki?

biz gidiyroduk o dönem sık sık her ay aybaşları maaşı alır almaz nesildeydik hemen :) iyi bakıyordu, aylık alıyorduk dataları :)) kahve bakıyordu biçok şeyide bilmişliği var yani ama oldu bayağı onabaktırayım dedim askerde dediler.. geçmiş ile ilgili ne kadar iyiydi hatırlamıyorum ben o zamanlar pırpır yürek dolaştığım için ay ne olcak aşk varmı aşk bu iyimi şu iyimi diye sorardım. bıkmıştı zaten gene mi sen geldin diyodu, kimi götürdüysem de memnun kalmıştı ama son durumunu bilemiyorum :))

Son durumu ben burada yakında yazarım o zaman : ) Bu arada benden önce giden olursa ayrıntılı yorumları bekliyorum.

benimle dalga geçme :KK33:
psikolojim çok iyi şu sıralar:KK16::KK15:
hem fal konusunda da durulduğuma inanıyorum mesela artık ankarada ve izmirdeki falcılar topiclerini okumuyorum :KK19::KK19:

Son düzenleme:
benimle dalga geçme :KK33:
psikolojim çok iyi şu sıralar:KK16::KK15:
hem fal konusunda da durulduğuma inanıyorum mesela artık ankarada ve izmirdeki falcılar topiclerini okumuyorum :KK19::KK19:

hmmm iyi iyi amaan Allah bozmasın :) ayrıca hızlı bir değişim bu ama istanbuldakileri de aza indirdik lazım meselaaa yeni isimleri ne yapıyoduk denemiyoduk, nesil de burda yeni sayılır

yok şaka yaptım zaten gidesim yok hani olurda ani bir durum olursa bilgimiz olsun veya bir ihtiyaç sahibi olur ismini veririz:KK1::KK1:

hııı hııı hıhı tabi tabi iolur canım öyle olur bak ben de yedim :)) ben gitmem daha kimseye gül-zeynep- m e t i n i denemedim ama belki o zor durumda olursam başkada yok kimsecikler o kadar :))))))) bidaha da fal yok şubata kadar

kızlar muhabbetinize pat diye daldım ama..
geleceği değil de, geçmişi bilmek istiyorum ben. kafama takılan şeyler var, cevap arayan sorularım..
hiç de bilmem bu işleri. bana şuna gittim geçmişe dair detaylar söyledi şu olay şu yüzden olmuş dedi diyebileceğinz biri var mı?
mümkünse avrupa yakasında?

ben bugün kendime fal günü ilan ettim tam 3 tane falcıya gittim!!!1. si duygu isim veriyor sadece bu kadar gecmiş fiyasko şimdiki zman ehhh! gelecekten umudum yok acıkcası oysaki ne umutlarla gitmiştim... 2. dilek bence sıradan bir falcı fena deil...gelecek deki söyledikleri olurmu pek umudum yok ondan da insalla olur...3.iranlı elmira onun bu forumda fazla ismi gecmmeişti bende denemek istedim bana numarsını gönderen arkadasa teşekkür ederim. gecerckten bana göre bugüne kadar baktırdıgım insanarın icinde en mükemmel baktı ben de senin gibi gecmişteki sorularıma cevap arıyordum o bunları fazlasıyla yanıtladı.daha falın ilk basında bana hic birsey sormadan sadece adımı alarak takır takır benim hayatımı önüme sserdi pess dedim...özellikle dürüstlüde dahada hosuma gitti ben tekrar ne zman geleyim dedigimde en az 3 hafta yada 1 ay gecsin öyle gelebilirsin bu süreden önce bakmam sık sık fal baktırmak insanın psikolojisini bozar ve buna hic gerek yok dedi.. oysa bana kalsaydı yarın yine giderdim o kadar etkilendim.yaklasık 1.5 saat hic durmaksızın bana anlattı ben dogru düzgün konusmadım bile falcı diye böylesine derim bravo elmira.....bunu sana yazmamdaki sebep de seninde benim gibi gecmişinle ilgili sorularnın olgunu okumam ama gelecek icin söyledikleri de cok mantıklı olabilcek en muhtemel seyler iyi kötü herseyi anlatıyor saptırmıyor.bana duymak istediklerimi değil gördügünü söylüyor...

hııı hııı hıhı tabi tabi iolur canım öyle olur bak ben de yedim :)) ben gitmem daha kimseye gül-zeynep- m e t i n i denemedim ama belki o zor durumda olursam başkada yok kimsecikler o kadar :))))))) bidaha da fal yok şubata kadar

ya işin kötüsü şu ki bu en güvendiğim 3 isim de bana bu kişiyle olacagımı söylüyor ve çok mutlu olacagımı tamam kalbim de öyle söylüyor belki ama mantıgım hiç
bunun yanında çıkmayan falcıların hepsi onla olmayacagını söylemişlerdi çanga serkan symbol melisa symbol osman gibi
yani diyorum bir yerlerde dobra bir falcı varmıdır tamam bu gelsin ama sen isteme yoksa hayatın söyle mahvolacak böyle şeyler olucak diyen hı hoş dese ben dinleyecem mi yok
şu gecen herseyi bilen yıldızcı adam benim kafamı çok karıstırdı of of

ya işin kötüsü şu ki bu en güvendiğim 3 isim de bana bu kişiyle olacagımı söylüyor ve çok mutlu olacagımı tamam kalbim de öyle söylüyor belki ama mantıgım hiç
bunun yanında çıkmayan falcıların hepsi onla olmayacagını söylemişlerdi çanga serkan symbol melisa symbol osman gibi
yani diyorum bir yerlerde dobra bir falcı varmıdır tamam bu gelsin ama sen isteme yoksa hayatın söyle mahvolacak böyle şeyler olucak diyen hı hoş dese ben dinleyecem mi yok
şu gecen herseyi bilen yıldızcı adam benim kafamı çok karıstırdı of of

***** dediniz beni burada bitirdiniz şimdi. meraklara gark oldum. bu arada nesil gelmişse giderim hiç affetmem. onu bekliyordum ben de, methini çok duydum. kadıköy'deki fatoş mu ne onu da merak ediyorum.

bir de bundan 2 yıl önceydi sanırım, angels cafe'nin orada (kadıköy) zodiac cafe var, orada rus bir kadına tarot baktırmıştım. sanırım ayrılmış ordan. çok iyiydi o da. gören duyan olursa haber etsin kızlar.

fatoş çok sıradan bunca falcıdan sonra hiç dikkat çekmiyor ben denedim vakti zamanında
siz de nesil diye diye beni meraklandırdınız şimdi harbiden o kadar iyimi

Son düzenleme:
valla nette yaptığım çeşitli araştırmalar ve duyumlarım sonucu bir nesil bir de çanga serkan(taksim symbol'de olduğu zamanlar) öne çıkan isimlerdi. sen serkan'ı pek sevmezsin:)) ancak çıkan 3-4 kişi tanıdım. nesil'in ise epey iyi olduğunu duydum.

sen şu symbol'deki serkan'ı bir denesene yaaa... gidersem cadde symbol'e mtn'e baktırayım bende. hangi günler orda ne zmn gelip ne zmn gidiyor bilgin var mı?

valla nette yaptığım çeşitli araştırmalar ve duyumlarım sonucu bir nesil bir de çanga serkan(taksim symbol'de olduğu zamanlar) öne çıkan isimlerdi. sen serkan'ı pek sevmezsin:)) ancak çıkan 3-4 kişi tanıdım. nesil'in ise epey iyi olduğunu duydum.

sen şu symbol'deki serkan'ı bir denesene yaaa... gidersem cadde symbol'e mtn'e baktırayım bende. hangi günler orda ne zmn gelip ne zmn gidiyor bilgin var mı?

ay o gerizekalının beni evlendirdiği çok mükemmel kişinin gerçek yüzünü öğrendiğimdeki halimi görsen valla gidip o adamı boğmamak için kendimi zor tuttum
zaten benim 6. hislerim kuvvetli bir kişi beni çekmiosa vardır bi sebebi
adama diyorum yok olmaz bunla bana bin tane laf söyledi çok bilmiş bence asıl sahte serkan o, kılıksız
serkan mı ay ne bilim bole 2 dklık falcıları sevmiyorum ya ben mtnim iyi benim symbolde valla izin günü hangisi bilmiyorum ama genelde gec saatlere kadar orada ayın 15ini bekle istersen beraber gideriz

baktırdıkça çıkmıyor yapmamam lazım, çok sık baktırınca olmuyor bile bile gidiyorum hala. pffff. bir süre burayı okumasam mı yaw. 15'i bir gelsin duruma göre takılırım sana:KK66:

baktırdıkça çıkmıyor yapmamam lazım, çok sık baktırınca olmuyor bile bile gidiyorum hala. pffff. bir süre burayı okumasam mı yaw. 15'i bir gelsin duruma göre takılırım sana:KK66:
okuma okuma yada oku etkilenmee bak benim gibi hiiiiiiiiiiiiiiiiç etkilenmiyorum hahahah :) bu arada ayın 15 inde giderken bana da haber verin.

ablam 8 aylık hamileyken symbol'deki serkan'a gitmişti, serkan ikinci çocuğun kız olacak demiş, ablam da "aha salladı, çocuk erkek" demiş içinden, serkan'a da benim oğlum olacak ama bilemedin demiş gülerek ve nesil daha bir sürü şey söylemiş kocanla yurtdışına gideceksin falan filan. iki hafta sonra ablam ölü doğum yaptı, ve gerçekten de kızı oldu, yurtdışı ve diğer meselelerin de hepsi çıktı.

nesil'e de diğer ablam ben bi arkadaşım gittik. ablamın aklında olmamasına rağmen amerika'ya master dedi, arkadaşım abd'de masterı çok istiyordu sen gidemeyeceksin dedi gerçekten de vize alamadı gidemedi bana da sen etrafı sulrla çevrili i ve a harfleri olan bir yere gidip dil öğreneceksin dedi. ben de aaa amerika'ya ablamın yanına dile mi gidicem dedim yok ablanla yanyana değilsin dedi. sonra italyaya gittim hehehe:) ve daha birçooook şey bildi.

ama karşı çok uzak ve sıra bekleme olayı var, sıra sonunda üç dk. bakıyor sinir bozucu derken nesil'in askerde olduğunu öğrendim ehhe:))

ben bugün kendime fal günü ilan ettim tam 3 tane falcıya gittim!!!1. si duygu isim veriyor sadece bu kadar gecmiş fiyasko şimdiki zman ehhh! gelecekten umudum yok acıkcası oysaki ne umutlarla gitmiştim... 2. dilek bence sıradan bir falcı fena deil...gelecek deki söyledikleri olurmu pek umudum yok ondan da insalla olur...3.iranlı elmira onun bu forumda fazla ismi gecmmeişti bende denemek istedim bana numarsını gönderen arkadasa teşekkür ederim. gecerckten bana göre bugüne kadar baktırdıgım insanarın icinde en mükemmel baktı ben de senin gibi gecmişteki sorularıma cevap arıyordum o bunları fazlasıyla yanıtladı.daha falın ilk basında bana hic birsey sormadan sadece adımı alarak takır takır benim hayatımı önüme sserdi pess dedim...özellikle dürüstlüde dahada hosuma gitti ben tekrar ne zman geleyim dedigimde en az 3 hafta yada 1 ay gecsin öyle gelebilirsin bu süreden önce bakmam sık sık fal baktırmak insanın psikolojisini bozar ve buna hic gerek yok dedi.. oysa bana kalsaydı yarın yine giderdim o kadar etkilendim.yaklasık 1.5 saat hic durmaksızın bana anlattı ben dogru düzgün konusmadım bile falcı diye böylesine derim bravo elmira.....bunu sana yazmamdaki sebep de seninde benim gibi gecmişinle ilgili sorularnın olgunu okumam ama gelecek icin söyledikleri de cok mantıklı olabilcek en muhtemel seyler iyi kötü herseyi anlatıyor saptırmıyor.bana duymak istediklerimi değil gördügünü söylüyor...

canım yaa bu iranlı kadın nerde bilgilerini verir misin???

X