İstanbul'da Fal - Falcılar

selam alevkoo bana gül ün numarasını verebilirmisin nerde bakım yapıo bide adres yazarsan sevinirim en son bakırköyde diye duymuştum sonra ordan taşınmış diye duymuştum

kızlar anca gelebildim....bu günün sonucunu aktarayım size;aslında dün gülün falından sonra baskalarına neden gittim bilemiyorum ki ben,herhalde diğerleri içimde kalmasın istedim.Dün Gül bana istediğimi vermişken bugun durduk yere kaşıdım kendimi ama bir yandan iyi de oldu uzun süre baktırmayı düşünmüyorum artık ayda 1 güle giderim sadece gibi geliyor.

Dayanamadım canım dedim.cicim dedi,favorim dedim, bayıldıgım tarık a 1.5 aydan sonra gittim...Tam bir hayal kırıklıgı oldu...şu an da karısıklıklar oldu hayatıma gırecek yenı kısıyı anlattı uzun uzun tabıı ben koptum olaydan bana ne yenıden ama bısı demedım oda sonunda sadede geldı konuyu anlattı ama gecmıstekı kadar detaylı degıl,benı hatırlamıyor o kesın.Ocaka kadar dönecek,kesin dönecek dedi,ısrar ettım bak tık yok dedım,ben görüyorum dedi...Sonra yüzük dedi var dedi sonra sana gelıyo dedı falan fılan,kotuydu sanırım gününde degıldı bana ıstedıgım sonucu verdı ama gecmıstekı gıbı degıldı...aynı sekılde arkadasımda da cok karıstırmıs,baya eskılere gırmıs bende de ınsanlar cok karıstı sankı....

Tarıktan cıktım moral gıttı neden dersenız yuzuk dedı yaa sankı baskasıyla yuzuk dedı ama ben uzulmeyım dıye mı bana dedı dıye dusundum,ne oldu modum yerlerde süründüü.

:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

kalktık karsıya gectık levente allahım kım dedı ıyı dıye o cocuga yaaa,ne gecmıs ne anı bııldı,basladı tutmadı,tutmayınca sordu,ben anlattım soru sordum o cevapladı,e ben bunu evde kartlarla yapardım zaten.gelecek te oda donecek dedı kıs bıtmeden dedı,ıstedıgım cevapları verdı,ıstedıgım sonu soyledı,olmuyor ama emınmısın dedım,emınım dedı..Ancak birdaha gidermiyim çok caresiz kalmıs olmam lazım,o mu anlattı ben mı anlattım nası iş anlamadım.Bildigi tek sey ıletısime gecmıssın dıyıp tam gun soyledı,gunu gunune bır tek onu tutturdu...dedıklerı umarım cıkar ama ben tatmın olmadım....asla karsıya gecmeye degmezdı.

Gelelım kapanısa allahtan gıtmıssım kı rahat uyku uyuyabılecem,angels Burcu...Kızda bır yetenek var o kesın,hayatıma yenı gıren kısının harflerınden ,tıpıne,burcuna kadar şakkadanak söyledi,yorumları cok basarılıydı.Oda esas oglanı bıldı gelecek ama senın bu cocugun askından umrunda bıle olmayacak dedı vade verdı...kız kesınlıkle basarılı yeteklı ve pozıtıf bır kız...2 gunde gülden sonra etkılendıgım tek falcı oldu....

artık fal mal ıstemıyorum ısteyen gelsın ıstemeyen gelmesın,Tarıkta moralım cok bozuldu ıstedıklerımı soylemıs olmasına ragmen,allahtan burcu olayı güzel toparladı,enteresan sadece benım bildiğim tespitlerde bulundu....

Ama babamın kızı olmamasına,kötü bakarsa burda kötüydü diye anlatıcak olmama ragmen,dün gül beni çok uzun süre götürecek bir fal bakmıs.....Eger dedikleri olursa ki 2 kişiyi de inanılmaz güzel anlatmıstı ben daha ne isterim allahımdan bilemiyorum.Şu an elimde sadece gül kaldı,yiğit bana eskiyi veremiyor,tarık beni yıktı bugün herhalde keyfi yoktu,diğer tüm gittiklerim bir daha gitmeye degmez.....angels burcu iyiydi ama bana uzak içim sıkıldıgında atlayım da gideyim olmaz birde mekan beni çok sıktı kız çok tatlı,kesınlıkle bılıyor ve görüryor a ama mekan benim tarzım değil orada kendimi huzursuz hissettim acıkcası,....

kızlar anca gelebildim....bu günün sonucunu aktarayım size;aslında dün gülün falından sonra baskalarına neden gittim bilemiyorum ki ben,herhalde diğerleri içimde kalmasın istedim.Dün Gül bana istediğimi vermişken bugun durduk yere kaşıdım kendimi ama bir yandan iyi de oldu uzun süre baktırmayı düşünmüyorum artık ayda 1 güle giderim sadece gibi geliyor.

Dayanamadım canım dedim.cicim dedi,favorim dedim, bayıldıgım tarık a 1.5 aydan sonra gittim...Tam bir hayal kırıklıgı oldu...şu an da karısıklıklar oldu hayatıma gırecek yenı kısıyı anlattı uzun uzun tabıı ben koptum olaydan bana ne yenıden ama bısı demedım oda sonunda sadede geldı konuyu anlattı ama gecmıstekı kadar detaylı degıl,benı hatırlamıyor o kesın.Ocaka kadar dönecek,kesin dönecek dedi,ısrar ettım bak tık yok dedım,ben görüyorum dedi...Sonra yüzük dedi var dedi sonra sana gelıyo dedı falan fılan,kotuydu sanırım gününde degıldı bana ıstedıgım sonucu verdı ama gecmıstekı gıbı degıldı...aynı sekılde arkadasımda da cok karıstırmıs,baya eskılere gırmıs bende de ınsanlar cok karıstı sankı....

Tarıktan cıktım moral gıttı neden dersenız yuzuk dedı yaa sankı baskasıyla yuzuk dedı ama ben uzulmeyım dıye mı bana dedı dıye dusundum,ne oldu modum yerlerde süründüü.

:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

vay forum bi gülcü daha kazandı
sıkma canını tatlım tarık foss ben size ilk günden diyorum tarıkla laventin gelecegi çıkmıyor durumlarından dolayı :KK1: 6. hisleri kuvvetli şimdiki zamanı biliyorlar sadece bana da dedikleri çıkmadı e sen levent levent diyodun bütün gün

kalktık karsıya gectık levente allahım kım dedı ıyı dıye o cocuga yaaa,ne gecmıs ne anı bııldı,basladı tutmadı,tutmayınca sordu,ben anlattım soru sordum o cevapladı,e ben bunu evde kartlarla yapardım zaten.gelecek te oda donecek dedı kıs bıtmeden dedı,ıstedıgım cevapları verdı,ıstedıgım sonu soyledı,olmuyor ama emınmısın dedım,emınım dedı..Ancak birdaha gidermiyim çok caresiz kalmıs olmam lazım,o mu anlattı ben mı anlattım nası iş anlamadım.Bildigi tek sey ıletısime gecmıssın dıyıp tam gun soyledı,gunu gunune bır tek onu tutturdu...dedıklerı umarım cıkar ama ben tatmın olmadım....asla karsıya gecmeye degmezdı.

Gelelım kapanısa allahtan gıtmıssım kı rahat uyku uyuyabılecem,angels Burcu...Kızda bır yetenek var o kesın,hayatıma yenı gıren kısının harflerınden ,tıpıne,burcuna kadar şakkadanak söyledi,yorumları cok basarılıydı.Oda esas oglanı bıldı gelecek ama senın bu cocugun askından umrunda bıle olmayacak dedı vade verdı...kız kesınlıkle basarılı yeteklı ve pozıtıf bır kız...2 gunde gülden sonra etkılendıgım tek falcı oldu....

artık fal mal ıstemıyorum ısteyen gelsın ıstemeyen gelmesın,Tarıkta moralım cok bozuldu ıstedıklerımı soylemıs olmasına ragmen,allahtan burcu olayı güzel toparladı,enteresan sadece benım bildiğim tespitlerde bulundu....

Ama babamın kızı olmamasına,kötü bakarsa burda kötüydü diye anlatıcak olmama ragmen,dün gül beni çok uzun süre götürecek bir fal bakmıs.....Eger dedikleri olursa ki 2 kişiyi de inanılmaz güzel anlatmıstı ben daha ne isterim allahımdan bilemiyorum.Şu an elimde sadece gül kaldı,yiğit bana eskiyi veremiyor,tarık beni yıktı bugün herhalde keyfi yoktu,diğer tüm gittiklerim bir daha gitmeye degmez.....angels burcu iyiydi ama bana uzak içim sıkıldıgında atlayım da gideyim olmaz birde mekan beni çok sıktı kız çok tatlı,kesınlıkle bılıyor ve görüryor a ama mekan benim tarzım değil orada kendimi huzursuz hissettim acıkcası,....

ya kızım aylardır dilimde tüy bitti gül, zeynep, m e t i n, burcu diye diye surda fal gurmesi var niye dinlemionuz beni diyecem, önce kendine bak diyeceksiniz sustum:KK59:
a angelsı niye begenmedin ben cok severim pofidik yastıklar falan..
neyse hayırlısı olsun bakalım kimler bilecek yeni yılda:KK74:

belgin kostak yazinca internet sitesi cikiyor orda iletisim bilgilerini bulabilirsin..bu arada hicbiseye bakmiyo eline dokunuyo ilk basta sonrada gozlerine bakiyo ,lutfen gidersen yorumlarini paylas[/QUOTE]
evet araştırdım çok ünlü biriymiş. peki randevuyla mı gidiliyor? çok soru sordum ama size geçmişle ilgili doğru şeyler söyledi mi peki?

[/B]

ya kızım aylardır dilimde tüy bitti gül, zeynep, m e t i n, burcu diye diye surda fal gurmesi var niye dinlemionuz beni diyecem, önce kendine bak diyeceksiniz sustum:KK59:
a angelsı niye begenmedin ben cok severim pofidik yastıklar falan..
neyse hayırlısı olsun bakalım kimler bilecek yeni yılda:KK74:

yaaa ara sokaklar falan gerdi benii,tuvalet kokuyodu cok fena:KK53::KK53:,opusen yeni yetmeler falan:KK53::KK53:...cok gerdı benii ama kızda gercekten iş varr her nekadar gülün aksını ıddıa etsede yenı kısıyle ılgılı,cunku gulun soledıklerı benım aklımdakıler ama burcunun soyledıklerı dıstan gorunenmıs ama ıcı ole degıl cocugun dedı ama esas oglanı begenmedı mesela yanı gulle zıt fal baktılar ancak karekter analızlerı süper di kızın...

Bekleyıp göreceğim 2 sonuc ta olur ancak tabııı dun gülün baktıgı gerceklessın daha cok ısterım..artık baktırmıycam... bugun nıye kasındım anlamadım,neyse artıkk....
ancak hala falların etkısındeydım dıyorum keske bugun gıtmeseydım daha ne ıstedım allahımdan ben kadın hepsını bılmıstı ıste,gayet te mutlu etmıstı benııı,neyse bekleyecem bakalımmm....Belkı Gülün enerjiler olayı cabuklastırır,cok fal baktırdım galıba kızlar ya modum fena yanı,gül bana demıstı dün aslında nıye laf dınlemıyom ben yaa:KK51::KK51::KK51::KK51:

birisi facede grup acalım demıs,mormor sanırsam,ben olayın dışında kalırım zaten yeterince deşifre olduk,isimler ortaya çıktı,nicklerin bir anlamı kalmadı...Böyle olunca bundan sonra herşeyi tüm detayıyla anlatamam burda özel hayatla ilgili....Ben rahatsız oldum kim gidip niye anlatır anlamam.....

neyse olayların akısına uyup bekleyıp göreceğim,isteyen dönsün,istemeyen cehennemin ta dibine gitsin...Fallardaki yeni insan da girdi hayatıma 2 sinin arasında kalıcaksın diyorlardı(Gül,tarık,mehmet,seval,yiğit ama ılk falı sadece)hepsı bıldı bu durumda sadece esas oglanın dönmesi kaldı....ama ben cok gerıldım bugün yetti artık fal mal yokkk

Alevko Zeynep sırf kahveye de iyi bakabiliyor mu? Daha önce herkes angel burcu demiş sen angels burcu dan daha iyi mi diyorsun zeynep için? neleri bilebiliyor geçmiş gelecek bugün?

eylüüüüllllllllllllllllll
şu forumu bozdunuz bakın insanlar arama yapıp gecmişe bakamıolar
hayır zeynep kahveye bakamıor tarotda süper bir de hisleri var
bence burcudan daha iyi ama zeynepin 2. falından sonra oturuyor falları zaten ilk faldan sonra seni tanıyor sonra aylık bakıyor bana dediği tarihler olaylar birebir çıktı yani şöyle örnek vereyim diyelim bana dediki şöyle şöyle bir olay olacak tam anlattıgı gibi oldu ama bu olay tamamen anlık bir olaydı hani ne gecmişle baglantısı olan ne gelecekle anlık bir olay sonra 2 ay öncesinden bir tarih vermişti bu tarihte bir olay olacak dedi çıkmazsa gelirim ama demiştim gel dedi öyle kendinden emindi ve gittim gercekten ertesi gün çünkü o gün kıyamet kopmustu
şimdi önümüzdeki 15 gün kaldı bir olay verdi olacak dediği olaya ait ön gelişmeler hazır oldu 1 hafta içinde aniden hiç beklemiyordum şimdi bakalım ay ortasına kadar bekleyecez

yaa arkadaşlar ne olursunuz cvp verin. gül yeşişköy'deki gül mü

bir de angels burcu ve zeynep'i nerde bulabilirimmmmmm???

yaa arkadaşlar ne olursunuz cvp verin. gül yeşişköy'deki gül mü

bir de angels burcu ve zeynep'i nerde bulabilirimmmmmm???

evet gül yesılkoydekı gül,madonun carprazı,randevu yok 2 den sonra gelıyor cafeye
angelsı nereden bulacan kadıkoydeler ıste nette telıde var tarıfı de var ben anlatsam becerewmem sımdııı:nazar:

Son düzenleme:
ben de gül'e baktırmıştım, benim de bildi sayılır, gerçi şubattan sonra belli olacak. bir de yapma dediği şeyler var ama nerdee hep yapıyorum:KK43:(( umarım falı etkilemez, yine de gerçekleşir o dediği olaylar.

bu arada tarık da bana hiçbir zaman bilemedi ama arkadaşımın daimi falcısı tarık. nasıl oluyoo anlamıyorum.

bir zamanlar gemi'deki dilek de süperdi. dk.sı dk.sına söylerdi ama şimdi resmen sallar oldu :KK43:(

kızlar muhabbetinize pat diye daldım ama..
geleceği değil de, geçmişi bilmek istiyorum ben. kafama takılan şeyler var, cevap arayan sorularım..
hiç de bilmem bu işleri. bana şuna gittim geçmişe dair detaylar söyledi şu olay şu yüzden olmuş dedi diyebileceğinz biri var mı?
mümkünse avrupa yakasında?

kızlar bana niye yerin ismini yazıyorsun dıyee dediler ama ısmını yazındacaa sanırım sistem otamatık olarak silmiş:))) xxxxx demiş:)) ben başta boyle yapacaklarını bıldıgım ıcın yazmak ıstememıstım...kahvekolicim eskı ıletılerımden bakarsan aynen soyle yazdım gelecegı bılemem ama gecmısınızle ılgılı derdınız varsa taline gıdın derim ben:)))

alevko:)...senin şu çıkan fal paylaşım tarzını çok seviyorum:)umarım çıkan şey ..senin istediğin birşeydir..

lennn tamm ahaa tamam para ayarlıyımm perihanaa gıdeyım dıyorum kütt bi bakıyorumm iyi degıll denılıyorr..hehh suna gıdeyımm dıyorum bırı kotu dıyoo oralım bozuluyoo amaa sizden takip ettiğim kadarıylaa Şu anda sırasıylaa iyi dedıklerıniz Belgin Kostak,Gül,Tarık,Mercan... Birine gıdıcem kızlar ama Hangisi ucuz ve guvenılır dersiniz?

Heee bu aradaa bir fal anımını paylaşmak
istedmm nedense..su falı bakan bir
kadın var herseyı bılıyor dedıler:)
taaa kurtulustaa neyse 3 arkadas sabahın korunde gıttık:))
adıda hıc unutam RİTAYDI..gidedniniz varmı bılmıyorum ama
yaww evde bakıyor kadın bızı sıra sıra almaya basladı
yalnızz evınn her yanıı aynaa ama heryanı nasıl urkutucu
hem meraklanıyoruzz hemde lenn bızım ne ısımız var burda alıp
goturselerr ruhu duymaz kımsenın dıyoruz:)) sonraa ıcerden sesler geleye
baslaadı anaa dedk buda nee meseger ogulu kocası kjızı uyuyolarmıs don pacaa cıktılarmı karsımızaa...
o zamanın parasıyla 50ser mılyondu ..ama ciddi ciddi geçmişi sağlam bildi!
haha şaka makaa burda forumda yazdıkca farkedıyorumyaa harbii fal kuşuymusuz bız yawww
gıtmedıgımız yer kalmamışş:)))

ayrıca yine kurtuluşta cok unludurr melehate gıdenınız oldumy hiçç...benn varyaa güngörmemiş küfürleri heralde
o kadından duymusumdurr..ne acayip bi kadın o yaa...

rita'ya ben de gittim, falcıların falcısı falan diyorlardı ama hiçbir şeyi bilemedi, resmen attı. nasıl ünü yayılmış anlamıyorum. 3 arkadaş gittik üçümüze de bilemedi.

melahat'i ben de duydum ama giç hitmedim. ona nasıl ulaşacağız peki?

belgin kostak'a annem gitmişti geçen senelerde, hiçbir şey bilemediği gibi anneme yalan umut verdi:KK43: ayrıca çok da pahalı. annem bir daha adımımı atmma demişti.

X