İstanbul'da Fal - Falcılar

bazen öyle oluyor yaaa...uzun zamandır gerçekleşmesini istediğin şey olmak üzereyken...birden bire heves gidiyor...gayet normal o yüzden..istediğin gibi olsun:)

bende en çok gülü beğendiğimi söylemiştim...herşey çıktı mı hayır tabii...çıkmayan da oldu...ama söylediği bir çok şeyi de aynen yaşadım:)...bide ben Nihal'i beğendim...3 hafta evelsi baktırmıştım...söyledikleri şekillenmeyemeye başladı:)...heee bide Ayhanı es geçemeyeceğim....onun söyledikleri gül ile aynı idi....yani Ayhan'ın söyledikleri de oluyor gibi:)

güle gidenlerin yorumlarını beyendim ve gül sanırım iyi bakıyor ve ben şimdi merak ettim nette aradım gül varmı diye diye biri çıktı tabi aynı kişi değildir ama sayfasında yazdığı şey çok dikkatimi çekti ilk defa böyle bir bakım türü ile karşılaştım sizinle paylaşmak istedim ve kendisine hemen ücret konusunu yazdım eğer uygunsa hemen baktırıcam aynen şunları yazıyor
Bakımı kendim yapabildiğim gibi kendinize de yaptırıyorum. Bunu nasıl mı yapıyorum? Sizi uyutarak. Evet uyutarak. Nerde olursanız olun; en uzaktaki kişiyi internet aracılığı ile uyutuyorum. Uyuduğunuzda bendeki güçler yardımıyla istediğiniz her şeyi kendiniz görüyorsunuz. Kendi sorularınızı sorup cevap alabiliyorsunuz. Kısmet açılmasından tutun eşiniz ya da işinizle ilgili sorunlara kadar yardımcı oluyorum.
Sorunlarınızın çözümünde sizden istediğim bir gül alıp evinize bırakmanız. Bende olan güç ve özellikler yardımı ile size yardımcı oluyorum

sizcede çok enteresan değilmi ben özellikle kendim görmeyi isterim

korktum ben şimdi denersen deneyimlerini paylaşır mısın? ben böyle bir şeyin olabileceğine inanmıyorum

size de teşekkür ederim. mercan nerde peki?
[/QUOTE]

belgin kostak yazinca internet sitesi cikiyor orda iletisim bilgilerini bulabilirsin..bu arada hicbiseye bakmiyo eline dokunuyo ilk basta sonrada gozlerine bakiyo ,lutfen gidersen yorumlarini paylas

ben gul'u elemistim herkes farkli bisey soyleyince bu hafta ilksirayi ona vericem o zmn cok mrk ettim yaa benimkinede bi enerji yollasa barii:))

cok mrk ettim denedin mii halil amcayii?????

Merhaba,
Angels Zeynebe gittim bugün gayet iyi durumu bildi..Acaba gelecege dair dedikleri çıkar mı hiç baktıran var mı?Çok kesin konustu çıkacak die ama acaba ne bilim iyi midrı yani çıkan var mı falı içinizde?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…