İstanbul'da Fal - Falcılar

Pink bu kişi kim? acilen telini iletişim bilgilerini bekliyorum çoooook merak ettim arzu mu yoksa fulya mı kim? lütfen bana kim olduğunu ve iletişim bilgilerini nerede baktığını mesaj atar mısın?
Veee 2ci defa su falina baktirdim umarim cikarrrr 7 ay once baktirmistim hemen hemen dedikleri cikti uskudarda 30 tl ye bakiyo birini merak ediyosaniz resmini gosterincede yorum yapiyor bi deneyin isterseniz ablamida goturucem tarik bende begenmedim symbol nihalle bu suta baktirdigim hemen hemen ayni seyleri siyledi suya bakan daha detayli bakiyo 20 dkka falan sira olmuyo cafede bakmiyo pasajda kucuk bi odasi var orda bakiyo

Pink 7 geçmişe doğru okuyordum tamamen delirdim bunu okuyunca lütfen bana iletişim bilgilerini gönderir misin kim bu kişi yaaa adı ne çatlıcam.
Kisaca 7 ay onceki fali kisaca anlatim tasincaksin dedi tarihlere cok takilmayin 1 ay oynayabilio bende ole oldu ama ne dediyse cikti tasincaksin dedi konumu blogu tipini tarif etti o evdeym suan :))) bol kopek olcak dedi heryerde kopk var atasehire tasndim derken bu gectimiz wylulde birile taniscan dedi isim verdi tip yuh dedim oda cikti derken asik oldunuzu sonradan idrak etceksiniz is uzicak dedi aynisini yasiyorm suan derken isle ilgili bisiler dedi kismen cikiyo vakti var sonra bu gidisimde resim gosterdim :))) kis***** bu dedi o sicack gulumsemeyi patlatti suratima az daha sabret dedi subata adi konucak dedi beklemedeyim baska bi arkadasimn erkek arkadasinin resmine bakip cocuk suan nerde kimle ne ediyo herseyi dokturduki telle agiz yokladik cocugun resim goturun yannizda tavsiye ediyorummm

:KK70: Hayırlısı olsun İnşallah .... merak la beklıyorum gelısmelerı ve dıger gıdenlerın yorumlarını

Ben Üsküdara gidince hepinize yorumda bulunucam. Gerçekten tırlattım galiba herkes sakin ol falan dedi:KK37:
Bugün yalnız fal için ayırdığım son parayı Monalisa Cafe tamere verdim yoksa hemen bu akşam gider gelince size cevap yazardım. En kısa zamanda maddi şekilde toparlayıp gidicem oraya en geç önümüzdeki hafta içi giderim.
Monalisa Cafe Tamere dün gitmiştim ama bazı sorularımın cevabı yarım kalmıştı süre yetmemişti bakalım dedikleri için en fazla iki ay süre var eğer çıkarsa burada yazıcam. Beğendim ben şimdi için olan yorumlarını öyle pembe tablo çizmiyor çat çat söylüyor.
Arkadaşlar fal baktırmamıza neden olan her şey hayırlısıyla en tatlı şekilde sonuçlansın inşallah!

Son düzenleme:
o kdr niyetlenmistim ama bende bu aralar bi sorun var hep bi aksilik cikiyo ,regl oldum ve butun gun karin agrisiyla yattim arkadaslar :KK43:( bitene kdr beklesem mi karar veremedim biyerlerden duymustum bu durumda gidince ters cikiyo fln diye bi bilgisi olan var mi?

ya bilemedim bende gecen ay tarot baktirmistim bu durumdaydim butun kartlarim ters cikmisti sonra herkes baktirilmaz bu durumdayken dedi :KK43: cok kararsiz kaldim yaa

BUNU BİLEN VARMIYDI :)))

Muayyen günler falı (bayanlara özel)

Bayanlar muayyen günlerindeki tarihe denk gelen günlerde neler yaşayacaklarını bu yöntemle tahmin edebilirler.Ayın 1i 2 si diye karşısına ne gelirse 1ay onlarr yaşanıyor. Sizinle paylaşmak istedim arkadaşlar...

1-saadet yaşayacaksın
2-nefret edileceksin
3-merak edeceksin
4-sevileceksin
5-keder olcak
6-aşkın sürpriz
7-başarı
8-büyük sevinç
9-değişiklik
10-bulutsuz canlı aşk
11-mükemmel canlı aşk
12-ateşli aşk buhranı
13-ızdırap çekeceksin
14-mesuy bir haber
15-fena haber
16-bekleyeceğin haber
17-utnagaçlık
18-sevineceksin
19-isteneceksin
20-sevileceksin
21-geçici sıkıntı
22-kuruntu ve son düşünce
23-çok iyi talih
24-aksilik
25-yapılacak bir sürü hazırlık
26-pişmanlık
27-rüyaların gerçekleşecek
28-seninle meşgul oluyor(sevdiğin yani)
29-ızdırap ve gözyaşı
30-akla gelmeyecek haber
31-ızdırap dedikodu ,bekarlar için evlilik.

X