İstanbul'da Fal - Falcılar

evet angels zeynep
ya buradan etoile katre falan gittiler yorumlarını oku istersen gecen de lady gitmişti o da memnun kalmış
nasıl olduysa ben bir gittim bişiler anlattı 20 gün sonra bi daha gittim dediklerinin hiçbiri çıkmamıştı tarih de vermemişti zaten ikinci gidişimden sonraki gün bir önceki falında ne dediyse yaşadım 2 gün öncede 3. kez gittim ama beni o kadar ii tanıoki sık gidemiyorum o yüzden
ama istersen su 20 günü bekle dedikleri önemli çünkü

pink7 bu bilgilerden sonra yrn ilk is gidiyorum evimde yakin ztn:) ilk defa su fali denicem bakalim gelince yazarim detaylari.herkese ii geceler

20 gun bekleyip ona gore karar verim o halde yrn su fali baktiricam ztn bi sure daha baktirmayi dusunmuyorum

Ya yazin bilgilendirin insallah cikar habire falciya gitmiyorum cok iyi referans alip gittik su falina arkadasim goturdu benide birde buyuk heycanla 2 gun once tekrar gittim cafe olmadigi icin abuk sabuk sira olmuyo super rahat ama oda cok kucuk soliyim :)

Manolya yarin baktirdiktan sonra banada ozel mesaj at meraktn catlarim hee birde varsa aklinda biri resim gotur 30 tl unutmayin 7 ye kadar orda

kızlar nikoya gideniniz oldu mu yorumlarınızı bekliyorum bir negatif oldum ben ona gidince bi daha gittim sonra kafamı karıstırdı cunku cok fazla sey soluyor size gecmişi şimdiyi dogru bildi mi yoksa sacmaladı mı

bu arada onda zaten gelecek cıkmıyor ama gecmiş hakkında dedikleri benim bildiğimin tam tersi yani bi garip olaylarımı karıstırıyor napıyor anlamadım

Veee 2ci defa su falina baktirdim umarim cikarrrr 7 ay once baktirmistim hemen hemen dedikleri cikti uskudarda 30 tl ye bakiyo birini merak ediyosaniz resmini gosterincede yorum yapiyor bi deneyin isterseniz ablamida goturucem tarik bende begenmedim symbol nihalle bu suta baktirdigim hemen hemen ayni seyleri siyledi suya bakan daha detayli bakiyo 20 dkka falan sira olmuyo cafede bakmiyo pasajda kucuk bi odasi var orda bakiyo

pink7 bana da bilgileri atarmısın yer adres tel lütfen

amma çok yamzışsınız yaaa oku oku bitmedi hee, :)
birincisi angel ve alevko ne oluyor dayanamaz çatlar filan diyosunuz olaylar bildiğiniz gibi değil hiç :KK43: yani rtık ben daha ciddi fal turları yapıcam :KK43:
yeni yeni isimler çıkmış aman haa alev iyi birini bulursan beni atlama beraber gidelim :)) cicek25 niko yu sormuşsun bidaha gitme derim ben saçma sapan biri ben hiç beğenmedim, olayların tam tersini söledi şimdiyi söyleyemeyen falcıdan ne beklersin ki!!
angels zeynep ben geçenlerde gttim arkadaslar bence iyiydi ama gelecek konusunda subatı bekliycezzz:)))

ortaköy'deki ümit abla nın deikleri de çıkmıyor ya, o da iddialı iddialı konusup insanı umutlandırıyor :)

amma çok yamzışsınız yaaa oku oku bitmedi hee, :)
birincisi angel ve alevko ne oluyor dayanamaz çatlar filan diyosunuz olaylar bildiğiniz gibi değil hiç :KK43: yani rtık ben daha ciddi fal turları yapıcam :KK43:
yeni yeni isimler çıkmış aman haa alev iyi birini bulursan beni atlama beraber gidelim :)) cicek25 niko yu sormuşsun bidaha gitme derim ben saçma sapan biri ben hiç beğenmedim, olayların tam tersini söledi şimdiyi söyleyemeyen falcıdan ne beklersin ki!!
angels zeynep ben geçenlerde gttim arkadaslar bence iyiydi ama gelecek konusunda subatı bekliycezzz:)))

iyiki bir erken yatalım dedik yani,sayfalarca döktürmüşünüz:KK53::KK53::KK53:
Kuzucugum ne oldu anlat sen bana özelden ben şimdi çat diye çatlarım,kesin bir şey oldu dimi:KK37:
Şu su falcısına da gidin bakalım haber edersiniz ama birinin begendiğini biri begenmiyor nasıl olucak bilmiyorum birde küçük oda demiş pink ama 3 harflıler gelıyor o sırada bırde mekan küçük,amaninnnnn:KK30::KK30::KK30:

Angel oda kucukte korkma acayip tatli bakan kisi esprili hayatimda sira beklemeden slklkmadan pozitif ciktigim tek yer orasi oldu 3 gun once kosa kosa gittim adres telinide almamistim arkadasimin yakasinA yapistim sukur yerini bulduk busefer telinide aldim eger bisiler dedi bunlarda cikarsa ben yakasini birakmam onun :))))

Tamam şekerim kızlar gitsin bakalım yorumlar gelsın birde bana da yollarmısın telını adresını,korkarım ben tek gidemem:KK37::KK37::KK37:
Birde sen tarık ı begenmemıssın acaba tutmaya bılırmı frekanslar dıye dedım,ben en cok onu begenmıstım yaa,oyuzden bugun bızım bu lady dayanamaz senın su falcısına gider aksamına alırız haberlerı bende haftasonu gıderımmm:KK52::KK52::KK52:

Bende ilk korktum pasaj kucuk oda ama 2 ciye kosa kosa gittim tarik evet dedigin olay sanirim benlede birinin anlasamamasi yada kotu elektrik almasi milyonda birdir oda tarik oldu sanirim :))) ablamida goturucem bu su ya bakalim arkadasimla gittimizde baya uyarida bulundu suanki sevgilisiyle ilgili resminede yorum yapti ama kotu olarak arkadasimda dogru soluyo aslinda dedi ona ayrilik gordu bakalimm cikarsa burdan yazicam

Dior sana özelden birsürü mesaj atmıştım, şu şenesenevlerdeki birnur için.. Sevabına bi cvp vereydin???

Tatlım ben sana iki kere mesaj atmayı denedim ama şimdi de aynısı oldu böle bi kullanıcı sistemde yok diyor. Site yenilendi ama bi dolu da hatalar oldu anlayamadım ben

Lady ozel msg bekletiyo burdan cvp verim bizde 7 ay once gittigimizde ovgu uzerine gittik tabi uzun vadeli seyler soyledi icin bekledim simdi aklima yavas yavas dank ediyo cikanlar bi panik ceptelde birinin resmi kostum ozamanlar bana birini tarif etmisti bu o kisimi diye cok olumlu konustu arkadasimada kusa surede suanki kisiden ayrilacagini soyledi bakalim beklemedeyiz yani kisaca cafe falcilarindan cok daha iyi ben tarigi 2 saat beklemistim nihali 1 saat burda oyle derdinde yok pozitif bi kadin ama olumsuz bisey gorurse ceknmeden soyluyo

Tamam şekerim kızlar gitsin bakalım yorumlar gelsın birde bana da yollarmısın telını adresını,korkarım ben tek gidemem:KK37::KK37::KK37:
Birde sen tarık ı begenmemıssın acaba tutmaya bılırmı frekanslar dıye dedım,ben en cok onu begenmıstım yaa,oyuzden bugun bızım bu lady dayanamaz senın su falcısına gider aksamına alırız haberlerı bende haftasonu gıderımmm:KK52::KK52::KK52:
evet gitmeyi düşünüyorum ama yarın akşam olcak heralde bilemiyorum heheheh :) belkide öğlen olur kim bilir kim bilir kimbiliiiiiiiiirrr :)))))))))))
arabesk takılıyorum görüdğünüz üzre aman yarabbim ben çok kötüyüm moralim bozuk depresyondayım ühüüüüüüüüüüüüüüü
pinkkk teşekkür ederim canım , kısa zamanda yorumları paylaşıcam :))

Son düzenleme:
X