İstanbul'da Fal - Falcılar

Veee 2ci defa su falina baktirdim umarim cikarrrr 7 ay once baktirmistim hemen hemen dedikleri cikti uskudarda 30 tl ye bakiyo birini merak ediyosaniz resmini gosterincede yorum yapiyor bi deneyin isterseniz ablamida goturucem tarik bende begenmedim symbol nihalle bu suta baktirdigim hemen hemen ayni seyleri siyledi suya bakan daha detayli bakiyo 20 dkka falan sira olmuyo cafede bakmiyo pasajda kucuk bi odasi var orda bakiyo

randevuyla mi gidiliyo nasil ulasiriz iletisim bilgilerini gonderebilir misin ?

bu symboldeki kürşat nasıldır ben şanssızlık eseri osmana baktırdığımda onun çok uzun uzun fal baktıgını gördüm acaba bilior mu merak ettim

ben levent ici sira beklerken yan masamda 2 kisi kursati bekliyolardi cok bekledigimiz icin sohbet ettik fal bitincede sordum pek memnun kalmamislardi ztn surekli gelip televizyondeki maclari izliyodu musterileri bekletip iddaa oynamis sonuclara bakiyodu fln lakayt biri gibi geldi ama dedigim gibi ben denemedim..

ben levent ici sira beklerken yan masamda 2 kisi kursati bekliyolardi cok bekledigimiz icin sohbet ettik fal bitincede sordum pek memnun kalmamislardi ztn surekli gelip televizyondeki maclari izliyodu musterileri bekletip iddaa oynamis sonuclara bakiyodu fln lakayt biri gibi geldi ama dedigim gibi ben denemedim..

hmm sagol canım
peki sen leventten memnun kaldınmı

Tamam yolluyorum arkadaslar randevuya gerek yok haftanin her gunu orda aksam 7 ye kadar

aynen ha bende
ben o kadını birkaç keredir arıorum ama açmıo
diordan başka deneyen var mı acaba
ev falcısını bundan sonra 10 kişi denemeden gitmeyecegime yemin etmiştim

ben o kadına yıllaaaaar önce baktırdım. Fal manyaklığım o kadın yüzünden başlamıştı.. Ilk defa fala inanmıştım. Ne dediyse çıkmıştı.. Sonraları iyi bakamamaya başlamıştı. Belki eski performansı yerine gelmiştir.. Aslında evine gitsem şıp diye bulurum.. Diiiooooorrrrrrr!!!! Birnurun teliiiiiiiiii????

Buarada alevkocum çok teşekkür ederim ortaköydeki falcı hakkında sölediklerin için; sayende gereksiz yere gitmekten kurtuldum:)

Dior resmen bir haftadır yalvarttı ha! Iyi tamam, bulacam kadının telini isteyen olursa da vermicem! Hıhh!

Dior resmen bir haftadır yalvarttı ha! Iyi tamam, bulacam kadının telini isteyen olursa da vermicem! Hıhh!

ben sana mesaj attım kadının telini bir kere randevu verdi ben gidemedim sonra da denk düşmedik iki gündür de arıorum açmıo sanırım birden fazla aramak lazım ben bi kere aradım gidersen aban da iyi mi kötü mü die sole ama

Buarada alevkocum çok teşekkür ederim ortaköydeki falcı hakkında sölediklerin için; sayende gereksiz yere gitmekten kurtuldum:)

birşey değil canım kadının adını da hatırladım ümit abla kehanet cafe diye bir yer varmış orda
ben de duyunca atlamıştım ama topicde kötü demişlerdi

sıradan gideyim;

angel; şu yiğite gidebilirim o zmn. valla mulla pek dobra dediler, ilk gittiğimde cidden istemediğim ne varsa söyledi sonra iyice aklım başıma gelsin bir daha duyayım die gittim bu kez de çevirdi benim mutlu olacağım versiyonunu söyledi itiraz edince de, ben böyle dediysem böyle dedi. yaptım olacak gibi. eski sevgili sana geri dönmek, onunla çok mutlu olmak dedi oturan boğamız. yiğit de aynısını derse tüm falcıları rehin alırım yetti gari.

alevko su falı kesin çıkar mı ki; aklıma mazlum düştü şimdi bak. bir kaç dediği çıkmıştı. mazlum'u sormayın bu arada:)

ortaköy'de bir kadın tarot bakıyormuş, ümit abla, eğer bahsedilen oysa şanını iyi duymadım.

şengül yorumu için teşekkürler.

Aaaaaa denemedim hic bi bakim 30 tl kizlar biri hakkinda bisiler orenmek istiyosaniz resim varsa yukleyin tellere ole gidin kisi analizi super cunku kacirmayin bende sordumda :)

valla canım her türlü falı denedik ben suyu hiç denemedim ama deneyenlerden su gibisi yok diyeni duydum gecen de dedim ya kardesim lisede gitmiş süpermiş diye
asıl bomba bi haber de yeni birini buldum ama ulaşılası bişe değil
eskiden tvlarda çıkan ayşegül diye bi kadın fix tvde çıktıgında ablam baktırmış 4 sene önce şans eseri aramış o yıl hiç aklında olmayan şeyleri yaşıyor şimdi hani dizi yapsan onlar senaristlerin aklına gelmez kadının web sitesi var ama bi ulaşım şansı ben bulamadım sanırım tvu aramak lazım belkide ablam o zaman hiç fal baktırmadığı için çıktı bilemeyecem

X