İstanbul'da Fal - Falcılar

Evet umarim hayrim dokunur gidenler yorumlari paylassin bende heycanla bekliyorum

Son düzenleme:
kızlar şu ortaköydeki falcı var ya sanırım aynı kişi diil bu cafenin adı ra cafeymiş ama kadının adını bilmiyorum.Kuzenimin arkadaşı baktırmış iyi bakıyor demiş telini vermiş bide...30 tlye bakıyormuş bildiklerim bundan ibaret:) Bnede merakettim bilen var mı diye?

hmm sagol canım
peki sen leventten memnun kaldınmı[/QUOTE

ben gec bi saatte baktirdim kisilik analizi iyiydi ,ozel hayatimdaki mevcut durumu bildi ,isimde cuvalladi ,donecek dedi ama verdigi tarihlerdede hicbisey olmadi ,benden sonra ablam baktirdi ona da isinde tamamen salladi cikan bisey yok:KK43:

hmm sagol canım
peki sen leventten memnun kaldınmı[/QUOTE

ben gec bi saatte baktirdim kisilik analizi iyiydi ,ozel hayatimdaki mevcut durumu bildi ,isimde cuvalladi ,donecek dedi ama verdigi tarihlerdede hicbisey olmadi ,benden sonra ablam baktirdi ona da isinde tamamen salladi cikan bisey yok:KK43:

desene tıpkı biz ama tarıkla aynı şeyleri söyledi levent ablama da banada ikimizde öyle verdiği tarihleri bekledik durduk hatta ben mayıstan beri bekliorum gelen giden var ama leventin dediği şeylerden çıkan yok içi sıra tarıkın da

ee hadi gönüllüler bir denesin haber eylesin bize de. bugün gökhan'da güzel baktı aslında hakkını yemeyim çocuğun. ben bekleyim en iyisi.

nykes evet ümit abla değil, ona 2 yıl önce sorduğumda 40 tl demişti zira, kendine ofis açmıştı bir de.

valla canım her türlü falı denedik ben suyu hiç denemedim ama deneyenlerden su gibisi yok diyeni duydum gecen de dedim ya kardesim lisede gitmiş süpermiş diye
asıl bomba bi haber de yeni birini buldum ama ulaşılası bişe değil
eskiden tvlarda çıkan ayşegül diye bi kadın fix tvde çıktıgında ablam baktırmış 4 sene önce şans eseri aramış o yıl hiç aklında olmayan şeyleri yaşıyor şimdi hani dizi yapsan onlar senaristlerin aklına gelmez kadının web sitesi var ama bi ulaşım şansı ben bulamadım sanırım tvu aramak lazım belkide ablam o zaman hiç fal baktırmadığı için çıktı bilemeyecem

alevko, sakın derim benim bir neden dersen aysegül insanları kandırmaktan hapis bile yattı...kendisini cok iyi tanırım..yinede sen bilirsin.sadece paylaşmak istedim.

Bana ilk defa gelecekle ilgili ask biri tutturdu oda su fali bakan 7 ay once baktirmistim birde 2 gun once tekrar gittim sook oldum kadini kaybettim sandimki yerin guc bela buldum

desene tıpkı biz ama tarıkla aynı şeyleri söyledi levent ablama da banada ikimizde öyle verdiği tarihleri bekledik durduk hatta ben mayıstan beri bekliorum gelen giden var ama leventin dediği şeylerden çıkan yok içi sıra tarıkın da[/QUOTE

bende eylulde gitmistim kasim dedi en gec ama maalesef adam hala baskasiyla birlikte:KK43:gittigim butun falcilar donucek diyince beklemeye devam ediyorum donmicek diyenleri hafizamdan siliyorum ztn ..ben 2 yil once cok tesadufi sekjer adinda bi kadina baktirmistim soyledigi herseyi yasadim aradim ama bulamadim belki icinizden bilen biri vardir ???

Bana ilk defa gelecekle ilgili ask biri tutturdu oda su fali bakan 7 ay once baktirmistim birde 2 gun once tekrar gittim sook oldum kadini kaybettim sandimki yerin guc bela buldum

tesekkur ederim bilgi icin ,yrn gidip bi denicem o halde iflas etmek uzereyim ama olsun:)

iyi şu perihana giden olursa yazsın randevu alınmıyorsa çok beklio muyuz acaba
ben de olur da kısmet olursa baharı deneyecem birgün gitmişken gökhanı da deneyeyim o zaman
hmm bir de söylemeden gecemeyecem gecen yine zeynepe gittim beni tanıdıgı için mevcut durumu ezbere biliyor zaten dediklerim oldumu dedi birebir tarihiyle dedim
simdi 20 günlük bir sürec var zaten bana artık aylık fal bakıyor bu 20 gün içinde iki şey söyledi biri olması muhtemel olan ama benim yapmak istemediğim birşey (aynısını 2-3 kişi daha söyledi)
ikincisi de imkansız birşey eger olursa off dedirten cins bişey olur bakalım bekliyorum(ben bunları daha önce yazmışmıydım ya)

iyi şu perihana giden olursa yazsın randevu alınmıyorsa çok beklio muyuz acaba
ben de olur da kısmet olursa baharı deneyecem birgün gitmişken gökhanı da deneyeyim o zaman
hmm bir de söylemeden gecemeyecem gecen yine zeynepe gittim beni tanıdıgı için mevcut durumu ezbere biliyor zaten dediklerim oldumu dedi birebir tarihiyle dedim
simdi 20 günlük bir sürec var zaten bana artık aylık fal bakıyor bu 20 gün içinde iki şey söyledi biri olması muhtemel olan ama benim yapmak istemediğim birşey (aynısını 2-3 kişi daha söyledi)
ikincisi de imkansız birşey eger olursa off dedirten cins bişey olur bakalım bekliyorum(ben bunları daha önce yazmışmıydım ya)[/Q

angels zeynep mi? o kdr gittim ona hic baktirmadim burcuya takmistim sanirim ondan.. tarot mu baktirdin cikiyosa deneyebilirim

alevko, sakın derim benim bir neden dersen aysegül insanları kandırmaktan hapis bile yattı...kendisini cok iyi tanırım..yinede sen bilirsin.sadece paylaşmak istedim.

hadi ya zaten ben aramıyorum ablam her fal mevzusu geçtiğinde anlatır sadece o bana 4 yıl önce boyle demişti diye
şaşırdım zaten bulamamıştım iletişim yolunu ii olmuş

Kisaca 7 ay onceki fali kisaca anlatim tasincaksin dedi tarihlere cok takilmayin 1 ay oynayabilio bende ole oldu ama ne dediyse cikti tasincaksin dedi konumu blogu tipini tarif etti o evdeym suan :))) bol kopek olcak dedi heryerde kopk var atasehire tasndim derken bu gectimiz wylulde birile taniscan dedi isim verdi tip yuh dedim oda cikti derken asik oldunuzu sonradan idrak etceksiniz is uzicak dedi aynisini yasiyorm suan derken isle ilgili bisiler dedi kismen cikiyo vakti var sonra bu gidisimde resim gosterdim :))) kis***** bu dedi o sicack gulumsemeyi patlatti suratima az daha sabret dedi subata adi konucak dedi beklemedeyim baska bi arkadasimn erkek arkadasinin resmine bakip cocuk suan nerde kimle ne ediyo herseyi dokturduki telle agiz yokladik cocugun resim goturun yannizda tavsiye ediyorummm

X