İstanbul'da Fal - Falcılar

2 sorum olacak:

bir: bu alper sarışın alper mi? orta boylu?

iki: bugün cinsiyeti erkek olan bir arkadaşım bahsetti. bir arkadaşım süper bir falcıya gitmiş dedi. kimdir dedim ve öğrendim. daha önce burada da adı geçmişti ama bulmam zor gibi, samanlıkta iğne aramak gibi olur.

Şuşu ya da Susu cafe Şengül, hisarüstünde. birileri gitmişti ona diye hatırlıyorum ama şanı iyi mi kötü mü unuttum. var mı yorum yapabilecek olan??

yazz12 sen kesin gitmişsindir:)

evet alper sarışın sakallı ortaboylu

Veee 2ci defa su falina baktirdim umarim cikarrrr 7 ay once baktirmistim hemen hemen dedikleri cikti uskudarda 30 tl ye bakiyo birini merak ediyosaniz resmini gosterincede yorum yapiyor bi deneyin isterseniz ablamida goturucem tarik bende begenmedim symbol nihalle bu suta baktirdigim hemen hemen ayni seyleri siyledi suya bakan daha detayli bakiyo 20 dkka falan sira olmuyo cafede bakmiyo pasajda kucuk bi odasi var orda bakiyo

bu gün beyoğlu kafe alpere gittim hiç beğenmedim.9 tane kart ver dedi kartların anlamlarını söyledi 5 tane daha kart ver dedi onlarında anlamını söyledi üç kart çektirdi bu üç kart için bana üç net soru sor bana dedi o üç kartında anlamını söyledi herşey gönlünce olsun görüşmek dileğiyle dedi ve falı bitirdi ben ne anladım bu işten:97:

aaaaaa e bunu biz evde de yaparız ama:KK37::KK37::KK37: e dior begenmıstıı demek kötüymüşş gitmeyeyim o zmann:KK53:

Ben bugün arkadaşımla Alper'e baktırdım. Symbol'den gelen Alper bu. Symboldeyken de baktırmıştım kendisine. Çok memnun kalmadık. Benim önce fincanıma baktı. Sonra 3 soru sordurup tarot kağıdını kendi seçti birer adet ve yanıtladı. Ayrıca Symbolden oraya Demet diye bir falcı da geçmiş.

Şunu da belirtmeden geçemeceğim terlikli garsonvari kişiyi pek sevemedim gitti.

Son düzenleme:
Veee 2ci defa su falina baktirdim umarim cikarrrr 7 ay once baktirmistim hemen hemen dedikleri cikti uskudarda 30 tl ye bakiyo birini merak ediyosaniz resmini gosterincede yorum yapiyor bi deneyin isterseniz ablamida goturucem tarik bende begenmedim symbol nihalle bu suta baktirdigim hemen hemen ayni seyleri siyledi suya bakan daha detayli bakiyo 20 dkka falan sira olmuyo cafede bakmiyo pasajda kucuk bi odasi var orda bakiyo

deneyelim ben hiç su falcısına gitmedim nasıl bişe merak ediyorum adres falan filan versene bir de nasıl anlatıyor geçmiş gelecek

2 sorum olacak:

bir: bu alper sarışın alper mi? orta boylu?

iki: bugün cinsiyeti erkek olan bir arkadaşım bahsetti. bir arkadaşım süper bir falcıya gitmiş dedi. kimdir dedim ve öğrendim. daha önce burada da adı geçmişti ama bulmam zor gibi, samanlıkta iğne aramak gibi olur.

Şuşu ya da Susu cafe Şengül, hisarüstünde. birileri gitmişti ona diye hatırlıyorum ama şanı iyi mi kötü mü unuttum. var mı yorum yapabilecek olan??

yazz12 sen kesin gitmişsindir:)

beni de beni de götür

alevkoooo beraber gidelim pink yazsında nerdeymiş telini filan , pinkkkk özel msj attım sana bakıversene

beni de beni de götür

hmm angel yazmış pek beğenilmedi diye. çocuk süper bir falcı diyince işgillendim. biraz araştırayım iyiyse gideriz alevkocum:KK66:

ayyy itiraf ediciğimmm tutamıyorum, bugün bjk symbol gökhan'a gittim. birileri yazmıştı yorumu mantıklı geldi diye. deneyim dedim canım da sıkılıyordu. evet mantıklı yorumları var cidden. iyi baktı, aaaa muhteşem ağzım açık kaldı diyemem ama iyi dediğim falcılarla paralel şeyler söyledi. gelecek için de aynılarını dedi. kahve ve biraz tarot karışık bakıyor. samimi bir çocuk tavrını beğendim. atıp tutmak gibi bir kaygısı da yok.

onu beklerken bora birine fal bakıyordu. dışardan dinleyince daha bir saçmaladığını anladım. o neden fal bakıyorum diye dolaşıyor anlamıyorum.

eli maşalı ters düz edip gönderecek birini bulamadım hala. 3 kişi olumsuz söylemişti. denk düşerse onlara gideyim bir daha.

aman belli olmuyor işte nihal önce öyle dedi bana bundan hayır gelmez ne sana ne başkasına dedi
2. gidişimde değiştirdi falı kaderinizle oynanmış sizin sen aslında bugün çok mutlu burda olmalıydın falan dedi
eli maşalı çanga serkan vardı onun da dedikleri şimdi öyle komik kalıyor ki
beklemedeyim ben fal konusunda nitekim gideceğim başka falcı kalmadı sanırım
o üsküdardaki su falcısından herkes bahsediyordu bi ara gidelim gidelim

hmm angel yazmış pek beğenilmedi diye. çocuk süper bir falcı diyince işgillendim. biraz araştırayım iyiyse gideriz alevkocum:KK66:

ayyy itiraf ediciğimmm tutamıyorum, bugün bjk symbol gökhan'a gittim. birileri yazmıştı yorumu mantıklı geldi diye. deneyim dedim canım da sıkılıyordu. evet mantıklı yorumları var cidden. iyi baktı, aaaa muhteşem ağzım açık kaldı diyemem ama iyi dediğim falcılarla paralel şeyler söyledi. gelecek için de aynılarını dedi. kahve ve biraz tarot karışık bakıyor. samimi bir çocuk tavrını beğendim. atıp tutmak gibi bir kaygısı da yok.

onu beklerken bora birine fal bakıyordu. dışardan dinleyince daha bir saçmaladığını anladım. o neden fal bakıyorum diye dolaşıyor anlamıyorum.

eli maşalı ters düz edip gönderecek birini bulamadım hala. 3 kişi olumsuz söylemişti. denk düşerse onlara gideyim bir daha.

eli maşalı ters düz edip yollayabilme potansiyeli olan kişi Yiğitin ta kendısıı vallaa,en son bana bu cocuk senı aramayacak,dönmeyecek,unut çıkar aklından dedi:KK53::KK53:valla 2 gün agladım toparlanabılmek için üstüne birsürü fal baktırmak zorunda kaldım,halen de küsüm ben o yiğit efendiyee:KK37::KK37:

pınk bana da atarmısın rıca etsem merak ettım
ayrıca hısardakı sengulu denedım bence cok kotu

Dior sana özelden birsürü mesaj atmıştım, şu şenesenevlerdeki birnur için.. Sevabına bi cvp vereydin???

Dior sana özelden birsürü mesaj atmıştım, şu şenesenevlerdeki birnur için.. Sevabına bi cvp vereydin???

aynen ha bende
ben o kadını birkaç keredir arıorum ama açmıo
diordan başka deneyen var mı acaba
ev falcısını bundan sonra 10 kişi denemeden gitmeyecegime yemin etmiştim

X