İstanbul'da Fal - Falcılar

Güle ilk defa gidenler genelde memnun kalıyor mesela ben ilk gidişimde inanılmaz etkilenmiştim ondan gönderdiğim kişilerde çok etkilendiler ama daha sonraki gidişimde tutarsızlıklar oldukça fazlaydı o yüzden bir kere gidilebilir Gül'e

Anlıyorum canım sağol, ama tutarsızlıklar oluyorsa demekki cok da iyi değil. devamlı gidlilmez tabiiki ama önemli olan söylenenlerin cıkması yasamak falları iyi veya kötü ne cıkarsa.....Elmira bu konuda süper diyebilirm bana defalarca bakmıstır cok da tutarlı hatta baktıran arkadaslarımada öyle tutarlı ve cıkıyor falları.benimki sadece değişiklik aramak bilmiyorum iyimi yaparım kötümü bunu yaparak:) ama herkesede gitmem sizlerin tavsiyesi ile bir bilemedin max iki kişiye giderim ancak...

kızlar ya ben sizden falcı saklamam ama şu olayın sonucu başka türlü çıkarsa böylece kadın bilememiş olacak o nedenle yanlış yönlendirmek istemiyorum yoksa söylerim
bir de o cafede daha önce çaycının bile falcılık yaptıgını gördüğüm için müşterilerini artırmak istemiyorum
bu arada aklıma gelmişken yüzyılın en kötü falcısını ilan etmiştim geçen günlerde ama cafenin adı geçince düşündüm de daha da kötüsü var melekler kahvesi zeliş sanki senin değil de başkasının falına bakıor o kadar kötü
bu arada tarıkın herkese aynı şey söyleme durumunu bende farketmiştim
2011de hayatımı değiştirecem diosum ya ben onu aralık 2010da yapmaya karar verdim eski sevgili olayını da fal olayını da bugün bırakmaya karar verdim sanırım umarım başarılı olur ama arad favori falcılarımdan birine giderim belki ama asla yeni falcı denemeyecem bu ara hep hüsrana uğradım

kızlar ya ben sizden falcı saklamam ama şu olayın sonucu başka türlü çıkarsa böylece kadın bilememiş olacak o nedenle yanlış yönlendirmek istemiyorum yoksa söylerim
bir de o cafede daha önce çaycının bile falcılık yaptıgını gördüğüm için müşterilerini artırmak istemiyorum
bu arada aklıma gelmişken yüzyılın en kötü falcısını ilan etmiştim geçen günlerde ama cafenin adı geçince düşündüm de daha da kötüsü var melekler kahvesi zeliş sanki senin değil de başkasının falına bakıor o kadar kötü
bu arada tarıkın herkese aynı şey söyleme durumunu bende farketmiştim
2011de hayatımı değiştirecem diosum ya ben onu aralık 2010da yapmaya karar verdim eski sevgili olayını da fal olayını da bugün bırakmaya karar verdim sanırım umarım başarılı olur ama arad favori falcılarımdan birine giderim belki ama asla yeni falcı denemeyecem bu ara hep hüsrana uğradım

Alevko, işte budur dedigin falcı varsa denemek isterim.forumlardan okuduğum kadarıyla bayagı bi falcıya gitmişsin. tecrübeelrine dayanarak iyi olanı öğrenebilirmiyim?

üfff ya bende yeni falcı denemeyeceğim...bugün Kadıköy deydik ve Kadıköy de bir fal baktıralım dedik..Kıkırdak Cafe...Elif Hanım a gittik...maalesef...beğenmedim.
çoook sıradan bir fal....hatta falın başında olmayacak dediği birşey....fal bitmeden olacak dedi...onda sonra kıvır kıvır kıvır...
yok yok yeni falcı yok artık benim için...bildiğim kişilere gideceğim artık :)

üfff ya bende yeni falcı denemeyeceğim...bugün Kadıköy deydik ve Kadıköy de bir fal baktıralım dedik..Kıkırdak Cafe...Elif Hanım a gittik...maalesef...beğenmedim.
çoook sıradan bir fal....hatta falın başında olmayacak dediği birşey....fal bitmeden olacak dedi...onda sonra kıvır kıvır kıvır...
yok yok yeni falcı yok artık benim için...bildiğim kiilere gideceğim artık :)

iyi ki yazdın canım kıkırdak cafe benim aklımdaydı ama bana uzak olduğu için kararsızdım o da elendi artık benim için bu arada Batu diye birine hiç gittinmi o ve Tarık şu an gitmek istediklerimden biri kısmetse yarın Tarıka gidicem :KK3::KK3:

yok yok yeni falcı yok artık benim için...bildiğim kişilere gideceğim artık :)

bende son hüsranlarımdan sonra falı bile bırakmaya karar verdim işte:KK43:

bende çok fal meraklısı değilim ama hayatımın son 7 ayı çok ama çok kötüydü maalesef şu an sadece bi nebze de olsa moral bulayım diye fal baktırıyorum o yüzden iç açıcı falcılara gitmeyi tercih ediyorum sadece moral açısından birazcık düzelirim diye :82::82::82:

Selam kızlaaar;

Bugün uzun bir şehirler arası yolculuğndan sonra Avcılar'daki Nesibe hnm'a gittik 4 kişi. Yanımdakiler faldan çıkan kızlara sordular nasıl diye. birinin yüzü bembeyaz çıktı, anlattı kız belli ki epey bilmiş, isim falan verdi direk dedi. elleri falan titriyordu haliyle hepimiz tırstık nedir bu diye. sonra bir kıza daha sorduk ben hep gelirim dedi.

Gruptan ilk ben gittim. isim falan bilemedi bana alakasız harfler söyledi. burçları falan söyledi onlar da tutmadı. geçmiş pek tutmadı. şu an tutarlıydı. gelecek herkesle aynı şeyi söyledi. Bana göre ortalamaydı. yanımdakiler çıktı, biri hayat hikayemi okudu dedi, diğerlerinin ağzı kulaklarındaydı iyiydi diye.

Durum bu anlamadım valla. O kadar yol tepmemle kaldı ama frekans meselesi bana tutmadı. Herkese bileni yok zaten bunların. Kime tutarsa. Burada çok övülen medyum mazlum bana bildi, arkadaşımı götürdüm kızı adamı görse bi kaşık suda boğacak o derece saçmalamıştı.

Neyse bu da aynısını söylerse aralık'da baktırmıcam dedim. Kısmetse baktırmıcam artık.

Baktırmayalım valla... Bi kere fala inanma falsız da kalma demişler çok doğru =) İnandıkça, bu işten sıyrılamaz hale gelicez yoksa... Bak en son biri kötü bişey söyledi diye onu düzeltecek falcı arıyorum =) Gidilecekse de bildiğimiz pozitif falcılara 2-3 ayda bir gitmek... =)
O yüzden 2-3 ayda bir Tarık'a gidebilirim diye düşünüyorum... Gerçi bu gün ablamla bana benzer şeyler söylemesi kötü oldu birazcık =)

Baktırmayalım valla... Bi kere fala inanma falsız da kalma demişler çok doğru =) İnandıkça, bu işten sıyrılamaz hale gelicez yoksa... Bak en son biri kötü bişey söyledi diye onu düzeltecek falcı arıyorum =) Gidilecekse de bildiğimiz pozitif falcılara 2-3 ayda bir gitmek... =)
O yüzden 2-3 ayda bir Tarık'a gidebilirim diye düşünüyorum... Gerçi bu gün ablamla bana benzer şeyler söylemesi kötü oldu birazcık =)

şimdi ben bu olaya iyimser bir şekilde yaklaşıp ablanla ortak noktalarınız belki fazladır bu nedenle belki birbirine yakın çıkmıştır desem çünkü bende Tarıka giderek bu işleri şimdilik bırakmak istiyorum (ne kötüyüm ama dimi sana bunları söyleyerek kendimide umutlandırmak istiyorum Tarık konusunda):KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

Son düzenleme:
Selam kızlaaar;

Bugün uzun bir şehirler arası yolculuğndan sonra Avcılar'daki Nesibe hnm'a gittik 4 kişi. Yanımdakiler faldan çıkan kızlara sordular nasıl diye. birinin yüzü bembeyaz çıktı, anlattı kız belli ki epey bilmiş, isim falan verdi direk dedi. elleri falan titriyordu haliyle hepimiz tırstık nedir bu diye. sonra bir kıza daha sorduk ben hep gelirim dedi.

Gruptan ilk ben gittim. isim falan bilemedi bana alakasız harfler söyledi. burçları falan söyledi onlar da tutmadı. geçmiş pek tutmadı. şu an tutarlıydı. gelecek herkesle aynı şeyi söyledi. Bana göre ortalamaydı. yanımdakiler çıktı, biri hayat hikayemi okudu dedi, diğerlerinin ağzı kulaklarındaydı iyiydi diye.

Durum bu anlamadım valla. O kadar yol tepmemle kaldı ama frekans meselesi bana tutmadı. Herkese bileni yok zaten bunların. Kime tutarsa. Burada çok övülen medyum mazlum bana bildi, arkadaşımı götürdüm kızı adamı görse bi kaşık suda boğacak o derece saçmalamıştı.

Neyse bu da aynısını söylerse aralık'da baktırmıcam dedim. Kısmetse baktırmıcam artık.
Aaaa üzüldüm yaa.Elektriği mi tutmadı acaba=( Ben de çok beğenmiştim.Bende de herşeyi cuk diye bildi ama burçları bilememişti.Erkek arkadaşımın adının son 2 harfini bilebildi, tipini direk bildi oracıkta bayılacaktım heyecandan=)

Erkek arkadaşım yazmışım, eski erkek arkadaş diyecektim.Allah söyletti denirya aynen öyle oldu malum falcıya neden gittiğimiz belli :KK9:

Aaaa üzüldüm yaa.Elektriği mi tutmadı acaba=( Ben de çok beğenmiştim.Bende de herşeyi cuk diye bildi ama burçları bilememişti.Erkek arkadaşımın adının son 2 harfini bilebildi, tipini direk bildi oracıkta bayılacaktım heyecandan=)

benden öncekiler de öyle çıktılar, heyecanlııı:) yani çok saçma diyemem tabii ama öncekilerin şaşkınlığına bakınca beklentim yüksek oldu. normal, yok zaten öyle biri herkese her şeyi bilecek. baksana arıyoruz hala şekerim.

neyse aralık'ta yok inşallah. zaten gece çok tuhaf bir rüya gördüm. deli gibi ağlıyordum, uyku sersemi elimi gözüme attım yaş akıyordu gözümden. iyice kafayı bozmadan bırakayım peşini bu işlerin birazcık.:KK37:

şimdi ben bu olaya iyimser bir şekilde yaklaşıp ablanla ortak noktalarınız belki fazladır bu nedenle belki birbirine yakın çıkmıştır desem çünkü bende Tarıka giderek bu işleri şimdilik bırakmak istiyorum (ne kötüyüm ama dimi sana bunları söyleyerek kendimide umutlandırmak istiyorum Tarık konusunda):KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

Valla en iyisini yapıyorsun... Bir kere bundan önceki falı bugünkünden iyiydi... Bu gün haftasonu çok kalabalık bizde biraz geç gittik belki ondan böyle oldu... Gerçi evet ablamla ortak noktalarımız da var... Bende o yüzden iyimser bakmaya çalışıyorum aynen senin gibi...
Yani Tarık en azından olumsuz şeyler söyleyip üstünüze negatif etkiler bırakmıyor...

benden öncekiler de öyle çıktılar, heyecanlııı:) yani çok saçma diyemem tabii ama öncekilerin şaşkınlığına bakınca beklentim yüksek oldu. normal, yok zaten öyle biri herkese her şeyi bilecek. baksana arıyoruz hala şekerim.

neyse aralık'ta yok inşallah. zaten gece çok tuhaf bir rüya gördüm. deli gibi ağlıyordum, uyku sersemi elimi gözüme attım yaş akıyordu gözümden. iyice kafayı bozmadan bırakayım peşini bu işlerin birazcık.:KK37:
Evet Nesibe çok övülmüyor zaten burada ama tutan da çok fena tutuyor.Şanssızlığına gelmiş diyelim artık ama cidden üzüldüm ya o kadar yol gitmişsin bir de ben de tavsiye etmiştim forumda Nesibe'yi=(

Son düzenleme:
Bu arada bende bir tane daha çıkan fal!!!!
Buluşmak istedi malum ''ex''. Nesibe irtibat kuracak demişti ama buluşmak istecek dememişti tam olarak.Hakan ise buluşmak isteyecek demişti.Şoktayım bu gece konuştuk direk buraya yazıyorum :KK76: :KK16: :21:

Alevko, işte budur dedigin falcı varsa denemek isterim.forumlardan okuduğum kadarıyla bayagı bi falcıya gitmişsin. tecrübeelrine dayanarak iyi olanı öğrenebilirmiyim?

fal işinde birine işte budur demek çok zor geçen bi arkadasımın öve öve bitiremediği bi falcıya gittik hayatımda gördüğüm en kötüfalcılardan biriydi mesela o yüzden öyle tavsiye edemem tabi ki
bi faldan ne beklediğin çok önemli eski sevgilin veya hoşlandığın kişiyi göremiyorsundur diyelim ne yaptığını merak ediyorsundur
işyerinde problemler vardır sebebini merak ediyorsundur geçmişte bi sıkıntı yaşamıssındır çözüme kavuşturamamışsındır bunlar güncel hayat ile ilgili problemler
bir de sevgilinle ne zaman evleneceksin evliysen cocuun olacak mı işe girecekmisin ünv kazanacak mısın gibi gelecekle ilgili sorular var bu bölüm için iyi falcı var demek zor bu kısmı falda tutan insanlar genelde çok eskiden gittikleri veya hayatlarında ilk baktırdıkları falın çıktıklarını söylerler bizim gibiler için uzun vadede böyle bir falcı olacagını pek düşünmüyorum açıkçası
gelgelelim 1. kısım için ise pek çok falcı önerebilir bu forum ben de önerebilirim ben zaten genelde mevcut durum için gittiğim için memnun kalıyorum genelde ama onu da bilemeyenlere bi daha gitmem
bu kısım için eski sevgilimin bana karsı hislerini şu an nerede oldugunu görüştüğü biri varsa ismini tipini ilişkilerinin boyutunu işyerindeki durumumu birebir söyleyebilen tek kişi varsa o da gül bana bugune kadar gelecekle ilgili dedikleri de çıktı bundan sonrası çıkar mı bekliyorum
tabi bir de fal süresi önemli diyorsan pek tutulmayan bi falcıya gideceksin ki hemen postalamaya çalışmasın
zaten ben de yeni aldıgım kararlar dogrultusunda artık kesinlikle yeni falcı denemeyecem benim fal prosedürüm belli ani durumlarda anadolu yakası symbol metin angels zeynep belli peryotlarda da güle gidecem sonrada inşallah hayatım düzene girip bu fal olayını bitirecem

baktırmadım. şöleeeeeeee içime su serpcek birini istiyom.
taksimde baktırdım bi kere hatun herşeyi bildi.
tek tek çıktı dedikleri.
hemde gün sekmeden cıktı.
sadece bi dediği onunda çıkma olasılığı var.
ama adını hatırlamıorum 1 yılı geçti baktıralı:KK5:

ıcıne su serpcek bırını ıstıyorsan güle git,zira hepimizin içine su serpiyoo kendisi:KK37::KK37::KK37:

Selam kızlaaar;

katre bence cok fal baktırmamıs bırısı bizim normalde etkılenmıycegımız aman da sıradan diyecegımız birçok şeye harika,şahane,süper bildi diyip çok ta etkilenebilir.Yani belkide aslında nesibe sıradan bir falcıdır,atıyodur bazısına tutuyodur sana tutturamamıstır ılk defa baktıran bırı ıcın se süperdir.Bu da büyük bir olasılık aslında,Nesibe Hanım derken Düş cafe Nesibe mi:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Benzer olabılır ama nıye takıldın kı nasıl benzer meselaa:KK53::KK53::KK53:Ya mesela benim eskısı için söyleyebilecek kötü bir şey yok hayatının fırsatıymıs derken arkadasıma bu cocuk cok dengesız hayır gelmez ama arayacak senı demıstı nıtekımde aynısı oldu,ama ben sımdı Tarık a cok gıtmek ıstesemde kı 1.5 ay oldu gıtmeyelı korkuyorum aksı cıkarmı bu sefer Yıgıt te oldugu gıbı dıye gıdemıyorummm:KK47::KK47::KK47:

X