İstanbul'da Fal - Falcılar

ya sorma orası öyle de biraz önce kendi kendime sevgili falcılarımın dediklerini gözden geçiriyordum birden kafamda bir ampül yanıverdi
mayıs ayından beri bu işin içine girdim ben şu anki karışıklığı önceden bilmiş ve söylemiş tek bi falcı var ve su anki durum eger gercekten olursa ki bu 1 ay önce aklımın ucundan gecmiodu falcı söylediğinde imkansız ama neyse demiştim yani kadın ne dediyse çıkmış diyemem daha söylediklerinden vakti gelmeyenler çok fakat şu ana kadar yaşadığım herşeyi kadın falında anlatmış. zaten çalıştıgım yerin adını falan da söylemişti psikopat kadın
hatta bugun çok geç(saat 9du gittiğimde) bir gün de erken gel daha rahat bakayım dedi
asıl beni şok eden şey de şu olmuştu içeri girdim siz telefon eden bayansınız dimi dedi yani içeriye dakikada bir kişi giriyor hiçbirine sormadı
yine herkes giderken sadece hoşçakalın derken ben kasadayken kasiyere dedi ki bagırarak uzaktan bayana kartımızı verin sonrada bana döndü dedi ki (sanki buraya yazdıgımı biliyor gibi) siz de bize müşteri gönderirsiniz dedi ben böyle hayretler içinde kaldım
kim diye sormayın su olayın sonucu kesinleşsin söyleyecem sahte reklam olmasın
ama var ya eger dedikleri çıkarsa kabus gibi olur benim için

ya sorma orası öyle de biraz önce kendi kendime sevgili falcılarımın dediklerini gözden geçiriyordum birden kafamda bir ampül yanıverdi
mayıs ayından beri bu işin içine girdim ben şu anki karışıklığı önceden bilmiş ve söylemiş tek bi falcı var ve su anki durum eger gercekten olursa ki bu 1 ay önce aklımın ucundan gecmiodu falcı söylediğinde imkansız ama neyse demiştim yani kadın ne dediyse çıkmış diyemem daha söylediklerinden vakti gelmeyenler çok fakat şu ana kadar yaşadığım herşeyi kadın falında anlatmış. Zaten çalıştıgım yerin adını falan da söylemişti psikopat kadın
hatta bugun çok geç(saat 9du gittiğimde) bir gün de erken gel daha rahat bakayım dedi
asıl beni şok eden şey de şu olmuştu içeri girdim siz telefon eden bayansınız dimi dedi yani içeriye dakikada bir kişi giriyor hiçbirine sormadı
yine herkes giderken sadece hoşçakalın derken ben kasadayken kasiyere dedi ki bagırarak uzaktan bayana kartımızı verin sonrada bana döndü dedi ki (sanki buraya yazdıgımı biliyor gibi) siz de bize müşteri gönderirsiniz dedi ben böyle hayretler içinde kaldım

en azından senin hareketli bi hayatın var, biz sadece bekliyoruz :)

ya bende yarın gitmek istiyodum. Bilmiyo mu yani neyini beğenmedin ? Birde ne kadara bakııyor ?

Ben hayatımdaki iki kişiye odaklanarak ebced hasabına baktırdım. Daha doğrusu zaten ebced hesabıyla bakıyor. Yorumlar tutarsız gibi geldi. Diğer baktıranlar beğendi. 20 TL.ye bakıyor.

mayıs ayından beri bu işin içine girdim ben şu anki karışıklığı önceden bilmiş ve söylemiş tek bi falcı var ve su anki durum eger gercekten olursa ki bu 1 ay önce aklımın ucundan gecmiodu falcı söylediğinde imkansız ama neyse demiştim yani kadın ne dediyse çıkmış diyemem daha söylediklerinden vakti gelmeyenler çok fakat şu ana kadar yaşadığım herşeyi kadın falında anlatmış. zaten çalıştıgım yerin adını falan da söylemişti psikopat kadın

alevko, sen sahte reklam yapmaszın. çok fazla sizlere katılmasamda hergün bütün yorumları okuyorum. hangi falcı söyledi bunu sana? isim verebilir misin??? kimse seni suçlamaz. eski bir üyesin ayrıca. sahte reklamlarla uğraşmaszın sen canım. ayrıca ne çıkarın olacak ki?? falcının dedikleri çıkmayınca birbirini suçlayan kişilerede kızıyorum. bende bir kere bir arkadaşımla bir falcıya gitmiştim onun tavsiyesi üzere. 100 liradan fazla para harcadım ve toplam 6 saat yol çektim. hiç birşey tutturamadı bana. verdiğim paraya mı yanayım. tüm günüm yollarda geçti ona mı yanatım?? ama arkadaşımı hiç suçlamadım. ne hikmetse ona baya bir tutturmuştu. arkadaşımın ne suçu var bana bilemediyse...ama bir daha öyle pahalı falcılara da gitmem. isim ve telini gönderirsen sevinirim. merci canım...

forumda rita dır birinin adını hep okudum 300 sayfa okudum halende inatla devam edicem
rita telini bilen varsa lütfen mesaj atabilirmi

giden varmı hıc memnun kalan ?

menekse87, rita ilk çıktığında burada efsane oldu ama sonra gidenler hiç beğenmedi. arada tek tük beğenende çıktı ama bence 30-35 vermeye değmez. yinede karar senin

birde şu bahsettiğiniz nihal romanyalı bir kadınmı eğer o değilse başka bir nihal önereceğim size :)

Mantıcımı :))) Ordadamı bakmaya başlamışlar maşallah .. Ya bizim Forumumuzun Neden Bir falcısı Yok ? Oraya Buraya gidene kadar Kendi Falcımızı Bulsak Forumumuza özel :)

alevyo kadınının ısmını ıstıyorummmmmmmmmmmmmm burdan olmazsa ozelden yaz cunku yarın ıst da olucam
ve sızın gıbı her ıstedıgımde gıtme sansım olmuyor.. gıtmısken ona gıderım .. oyle donerım evıme
senı suclamam mrk etme

kızlar şu özelden mesaj atıp bunu bir dene canım diyen akbilge yi Kazen e bildirdim bence sizde yapın gene biri reklam yapıyor ama bu kez özeldenn:KK53::KK53::KK53::KK53:

cnm banada bırı ozelden msj attı. enfalı tavsıye ettı ..
sız baktırdınızmı enfal mıdır nedır o na
ben memnun kalınmadı dıye bılıyorum

Bakırköy De ja vu Cafe'de Yiğit adında bir falcı var...Çok hızlı anlatıyor, fincana hiç bakmıyor...Yorumları güzel.İsim biliyor...üstelik çok uygun 20 tl..geleceğe dair yorumları da olabilecek türdendi..Gerçi ben sizler kadar fala gitmiş değilim o yüzden Yiğit'in kabiliyetini tam olarak değerlendiremiyorum..Ama en yakın zamanda yine gitmeyi düşünüyorum..Biz birkaç kişi gitmiştik ve hepimizin hayatındaki şeyleri bildi, aklımızdaki isimleri, kardeşlerimizin isimlerini, içimizden tuttuğumuz sayıları tek tek bildi..

merhaba arkadaşlaar bende son bir kaç gündür falcılara fena sardım buradaki yorumlardanda etkilenerek Dejavu Yiğite ve Beşiktaş Symbol Nihale gittim Yiğit''i genel olarak beğendiğimi söyleyebilirim tutarlı bir fal baktı kendinden çok emindi bazı konularda çıkarsa kulaklarımı çınlatırsın falan diye bir gün sonra Nihale baktırdım benden önce en az on kişiye bakmıştır o kadar bekledim kendisini fakat hiç beğenmedim ya yorgundu ya da hiç gününde değildi bilemicem ama biz iki arkadaş gittik o da hiç memnun kalmadı maalesef bir kez de Tarot falı baktırmak istiyorum bunun için kimi tavsiye edersiniz? :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

Taksim Symbol Cafe Tarık tarotta çok başarılı. Ben onu tavsiye ediyorum. Gerçi kahvede de çok başarılı. :KK69:
Hem kahve hem tarot baktır ona bence.

tarık hersey de cok basarılı :KK52::KK52::KK52:Ancak Yiğidim işte bak ben demıstım Yiğitin yeri ayrııı:KK51::KK51::KK51:ama son falı cıkmasın bak cıkmasınnn:KK53::KK53::KK53::KK53:

X