İstanbul'da Fal - Falcılar

Bu arada bende bir tane daha çıkan fal!!!!
Buluşmak istedi malum ''ex''. Nesibe irtibat kuracak demişti ama buluşmak istecek dememişti tam olarak.Hakan ise buluşmak isteyecek demişti.Şoktayım bu gece konuştuk direk buraya yazıyorum :KK76: :KK16: :21:

cok sevındım canımmm,pekı ne kadar zamandır konusmuyordunuzzz:KK52::KK52::KK52::KK52:

kadıköy, feneryolunda alegria kuaför de, Yusuf, pazartesi günleri sabah 11 de geliyormuş.Akşam 7-8 e kadar orada fiyatı 30 tl

Son düzenleme:
ben de falın enerjiyle ilgili olduğuna inanıyorum gecen hafta bu sıkıntılı olay için 3 falcıya gittim hepsi kötü sonuçlanacağını söylediler çünkü benim düşüncem bu şekildeydi sonra dün hayır böyle olamaz olmayacak olmayacak falan diye kendi kendime konustum aradan biraz zaman geçti aklıma esti telefonla bildiğim bi falcıyı aradım o da iyi sonuçlanacağını söyledi mesela
sonra gelelim akşam ablama fal bakıodum (bu aralar çok ii fal bakıorum gecen hafta dediklerimin hepsi çıkmış) neyse ben birşey söylüyorum o da dior ki aa bugün işte bizim telefon falcısını aramış o da aynısını söyledi dior ne dediysem oyle dedi
hani biz de diyoruz ya tüm falcılar aynı tarihi veriyor demek olacak olay bu senin enerjini alıp sana veriolar:KK57:

Son düzenleme:
katre bence cok fal baktırmamıs bırısı bizim normalde etkılenmıycegımız aman da sıradan diyecegımız birçok şeye harika,şahane,süper bildi diyip çok ta etkilenebilir.Yani belkide aslında nesibe sıradan bir falcıdır,atıyodur bazısına tutuyodur sana tutturamamıstır ılk defa baktıran bırı ıcın se süperdir.Bu da büyük bir olasılık aslında,Nesibe Hanım derken Düş cafe Nesibe mi:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

angel'e katılıyorum...nesibe bana göre de çok sıradan fal bakıyor...yani çok fal baktırmayan birisi için süüperdir..çünkü yorumları ortalama...ama benim beklentimi karşılamamıştı:KK43:...herşey elektrik ve beklenti...değerlendirmeler ona göre yapılıyor...

evet kızlar günün gelişmeleri ile karşınızdayım
şu acaip üzüldüğüm olayın sonucunu biraz önce öğrendim olumsuz sonuçlanmamış :KK66::KK66::KK66:
size gecen bahsettiğim kişi de nostradamus arzu idi 2 ay önce gitmiştim ve 6 ay içinde normal giden birşeyin değişceğini söylemişti o zaman için böyle birşey sözkonusu değildi mercan da aynı tarihi verdi bu değişiklik için ama dedim ya 2 yıl için aslında böyle birşey imkansızdı ama cuma günü beliriverdi birden şimdilik normal gitmeye devam edecek ama önümüzdeki 4 ay içinde yine bi durum olur mu bilmiyorum
nostradamus arzuya gelince baktırdıgımda önce falı çok iyi değildi sonra birdenbire acılıverdi çalıştığım semti falan söyledi kişiler tarif etti ilginç yeni falcı denemek isteyen denesin ama ben onun söylediği şeyleri çok çıkma ihtimali yüksek bulmuyorum

bu durumda yine çıkmayan fal haberi dersek eğer:kk77:
falın f sinden anlamayan osman
melekler kahvesi zeliş
ve telefonla sordugumda melegini beklemeden cevap veren gül diyoruz:KK74:
hmm bir de olumlu yorum :levent temmuz ayında baktırdığımda 2 yıl içinde bu tür bir değişikliğin olmayacağını söylemişti zaten ben de onun falına güvenip hiç üzülüp endişelenmedim:KK1::KK1:

bu durumda yine çıkmayan fal haberi dersek eğer:kk77:
falın f sinden anlamayan osman
melekler kahvesi zeliş
ve telefonla sordugumda melegini beklemeden cevap veren gül diyoruz:KK74:
hmm bir de olumlu yorum :levent temmuz ayında baktırdığımda 2 yıl içinde bu tür bir değişikliğin olmayacağını söylemişti zaten ben de onun falına güvenip hiç üzülüp endişelenmedim:KK1::KK1:

sonuç olarak güle gidelim mi gitmeyelim mi???

evet kızlar günün gelişmeleri ile karşınızdayım
şu acaip üzüldüğüm olayın sonucunu biraz önce öğrendim olumsuz sonuçlanmamış :KK66::KK66::KK66:
size gecen bahsettiğim kişi de nostradamus arzu idi 2 ay önce gitmiştim ve 6 ay içinde normal giden birşeyin değişceğini söylemişti o zaman için böyle birşey sözkonusu değildi mercan da aynı tarihi verdi bu değişiklik için ama dedim ya 2 yıl için aslında böyle birşey imkansızdı ama cuma günü beliriverdi birden şimdilik normal gitmeye devam edecek ama önümüzdeki 4 ay içinde yine bi durum olur mu bilmiyorum
nostradamus arzuya gelince baktırdıgımda önce falı çok iyi değildi sonra birdenbire acılıverdi çalıştığım semti falan söyledi kişiler tarif etti ilginç yeni falcı denemek isteyen denesin ama ben onun söylediği şeyleri çok çıkma ihtimali yüksek bulmuyorum

burada hep kimin falı çıkıyor...veya çıkmıyor yorumlarını yapıyoruz ya...en önemlisi..istediğimiz gibi olsun:):)...alevko..sevindim senin adına:):)

yok ben zaten gittim,, şöyle sormak daha doğru olucak, umutlanalımmı, umutlanmayalım mı? :KK43:((

kendi adıma konusursam ben artık beklememeye karar verdim bana falı tutanlar da ısrarla gelecek dio veya tutmayanlar da gelmeyecek dio buna göre yorum yapıp karara varmak yanlış ama ben sıkıldım artık bu bekleyişten

Merhaba arkadaslar,dün gece gül ün numarasını istemiştim yazan olmamış bileniniz yokmu?ben de fala meraklıyım ama sizin kadar değişik falcılar denemedim hep aynı kişiye giderim iranlı Elmira. forumda adı gecmemiş gerci cok secici bir kadın herkese bakmıyor denemek isteyen olursa aracı olabilirm. kadın inanılmaz fal bakar!ama beni o kadar cok gördüki bir kac kerede farklı kişiler denemek istiyorum. önerilerinizi bekliyorum yeni falcı arayışımda:)Elmira favorim ama o bilmiycek benim farkı falcı aradıgımı:)

meraba angelhearted. şu İranlı Elmira nasıl çok övmüşsün merak ettim doğrusu..Nerde ve kaça baktığını. telini verir misin Elmira'nın?

cok sevındım canımmm,pekı ne kadar zamandır konusmuyordunuzzz:KK52::KK52::KK52::KK52:
Ahh ahh halimiz bu işte, olumlu bakıyorum napalım:KK70:
2 ay oldu kendisi ''sevgili'' sıfatından ''eski sevgili'' sıfatına terfi edeli.2şer haftalık pediyotlarla msnde yazıyor bana, şuanki durum bu :KK16:

Nesibe hakkında dedikleriniz doğru olabilir, ben ilk ona baktırmıştım bayıldım, ama zaten bileceğini bildi yani başka falcı da olsa daha fazla ne bilecekti ki diye düşünüyorum içimden.Özel olarak bilmek istedikleriniz varsa haklısınız.Bir de Nesibe genel şeyler söylediği için sürekli gidenler için uygun değil gibi.

Son düzenleme:
arkadaşlar içinizde hem Tarık hem de Yiğit'e giden varsa hangisi daha iyi?..Yakın bir zamanda 2.kere gidicem..Yiğit'i biliyorum sadece..Tarık'a mı Yiğit'e mi gitmeliyim?

Anlıyorum canım sağol, ama tutarsızlıklar oluyorsa demekki cok da iyi değil. devamlı gidlilmez tabiiki ama önemli olan söylenenlerin cıkması yasamak falları iyi veya kötü ne cıkarsa.....Elmira bu konuda süper diyebilirm bana defalarca bakmıstır cok da tutarlı hatta baktıran arkadaslarımada öyle tutarlı ve cıkıyor falları.benimki sadece değişiklik aramak bilmiyorum iyimi yaparım kötümü bunu yaparak:) ama herkesede gitmem sizlerin tavsiyesi ile bir bilemedin max iki kişiye giderim ancak...

elmira nerdeydi acaba

X