İstanbul'da Fal - Falcılar

tarık hersey de cok basarılı :KK52::KK52::KK52:Ancak Yiğidim işte bak ben demıstım Yiğitin yeri ayrııı:KK51::KK51::KK51:ama son falı cıkmasın bak cıkmasınnn:KK53::KK53::KK53::KK53:

angelcım özellikle senin yüzünden Yiğite gitmiştim Tarık'ı da en kısa zamanda denerim inşallah Yiğit kendinden inanılmaz emindi ben hoşlandım o çocuktan (inşallah sana baktığı son fal çıkmaz :KK53::KK53::KK53::KK53: ama bana baktığı çıkarsa ben inanılmaz mutlu olucam:KK53::KK53::KK53::KK53:) ben ilk defa Güle gittiğimde çok beğenmiştim ama daha sonra gittiğimde bana tutarsız gelmişti o yüzden Yiğite uzun bir süre daha gitmem onunlada buna benzer bir sıkıntıyı yaşamamak için ama Nihale bir daha asla gideceğimi düşünmüyorum için bu arada Tarık'ın adresini tarif edebilirmisin canım bana:KK52::KK52::KK52::KK52:

yiğit nerde kim angel cım bana tarıf et yerını
yarın ıst a gıdıodum yaa bıletımı bıle aldım netten sefeler ıptal olmus telıme msj geldı
acep bu bı ısaret olabılırmı ki :))))

bende gule sanırım gıtmıcem
o kadar yol gıdemem
taksımde olucam ztn bıde avcılara ablama gıdıcem yesılkoye gıdemem sanırım
ama taksımdekılere gıdebılırız kızlarla

angelcım özellikle senin yüzünden Yiğite gitmiştim Tarık'ı da en kısa zamanda denerim inşallah Yiğit kendinden inanılmaz emindi ben hoşlandım o çocuktan (inşallah sana baktığı son fal çıkmaz :KK53::KK53::KK53::KK53: ama bana baktığı çıkarsa ben inanılmaz mutlu olucam:KK53::KK53::KK53::KK53:) ben ilk defa Güle gittiğimde çok beğenmiştim ama daha sonra gittiğimde bana tutarsız gelmişti o yüzden Yiğite uzun bir süre daha gitmem onunlada buna benzer bir sıkıntıyı yaşamamak için ama Nihale bir daha asla gideceğimi düşünmüyorum için bu arada Tarık'ın adresini tarif edebilirmisin canım bana:KK52::KK52::KK52::KK52:

canım ben bastan beri diyorum yiğitin yeri ayrıdır diye,ben yoksa yıllardır nıye gıdıyım adama sürekli ama bıktı benden bence artık son 4 faldır hep aynı seyı söylüyor:KK51::KK51::KK51: Yiğit güle 10 basar:KK37::KK37:şimdiye kadar anı ve gecmısı her zaman cok ıyı bılmıstır,ısımlerı hiç atlamaz,bana sevgılın donecek dedı her falda ıste 7 yada 8 ay sonra dondu gercekten , basarılıdır cok... ama ıste bu son fal beni çok üzdü ama gene söylüyorum tek dönmeyecek unut diyen yiğit ve eger donmezse tek bilen Yiğit olacak:::

Bu arada cemre denız Yiğit bakırkoyde Dejavu cafe de 20 ye bakıyor,caorusel ı gecınce saga gır canım carsının oldugu kapalı yola,bakırkoy sahıle ınen yol az yuruyunce kılıseyı goruceksın kılısenın sokagına gır hemen solda dejavu ınternette sıtesı de var,ben kendınden cok emınım umarım sızlere de guzel bakar ama son faslı cıkmasın ya,uzmesın benıı:KK37::KK37::KK37:

Bu arada tarıkta ıstıklal de mangoyu gecınce garantı bankasının bankamatıgının oldugu sokakta ayhan ısık sokak dıye gecıyor sokagın en sonundakı cafe.ınternetten numarayı al canım randevu al,Yıgıtte randevu vermıyolar ama Tarıkta verıyorlar cok beklemezsın:KK1::KK1:Bu arada evet sana katılıyorum ılk baktırılan faldan sonra aynı kısıye bır 6 ay gıtmemek lazım:KK52::KK52::KK52:

teşekkürler Angelcım yarın veya pazartesi günü kısmetse Tarık'a gidip bir süre ara vericem artık bu işlere:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

ya sorma orası öyle de biraz önce kendi kendime sevgili falcılarımın dediklerini gözden geçiriyordum birden kafamda bir ampül yanıverdi
mayıs ayından beri bu işin içine girdim ben şu anki karışıklığı önceden bilmiş ve söylemiş tek bi falcı var ve su anki durum eger gercekten olursa ki bu 1 ay önce aklımın ucundan gecmiodu falcı söylediğinde imkansız ama neyse demiştim yani kadın ne dediyse çıkmış diyemem daha söylediklerinden vakti gelmeyenler çok fakat şu ana kadar yaşadığım herşeyi kadın falında anlatmış. zaten çalıştıgım yerin adını falan da söylemişti psikopat kadın
hatta bugun çok geç(saat 9du gittiğimde) bir gün de erken gel daha rahat bakayım dedi
asıl beni şok eden şey de şu olmuştu içeri girdim siz telefon eden bayansınız dimi dedi yani içeriye dakikada bir kişi giriyor hiçbirine sormadı
yine herkes giderken sadece hoşçakalın derken ben kasadayken kasiyere dedi ki bagırarak uzaktan bayana kartımızı verin sonrada bana döndü dedi ki (sanki buraya yazdıgımı biliyor gibi) siz de bize müşteri gönderirsiniz dedi ben böyle hayretler içinde kaldım
kim diye sormayın su olayın sonucu kesinleşsin söyleyecem sahte reklam olmasın
ama var ya eger dedikleri çıkarsa kabus gibi olur benim için

canım bidaha ne zaman gidersin tahminen?

merhaba arkadaşlar uzun süredir takip ediyorum forumu ben de gittiğim farklı falcılarla ilgili tecrübelerimi paylaşmak istedim gül'ü sayenizde bulmuştum. benim bahsedeceğim falcılardan daha önce bahsedildiğini görmedim o yüzden alternatif sunmak istedim :)

öncelikle gül tecrübemden bahsedeyim,hakikaten mevcut durumu görüyo mu bilemiyorum direkt anlatıyo.isim de hiç sekmeden verdi.umarım gelecek için söyledikleri gerçek olur, kasımdan sonra hareketlenmeler başlıycak demişti bekliyoruz :)

kadınlar kahvesi dilek ve peline gitmiştim, çok güzel moral veriyorlar ama malesef söyledikleri çıkmadı henüz.dilek de beklediğim olay için 10 aralığa kadar süre veriyorum demişti ama mevcut durumu yorumlaması biraz yanlıştı.pelin de çok fazla bilgi sormuştu.ama iyi moral veriyorlar:KK70:

melekler kahvesi kerime gitmiştim, pek çok dediği çıkmadı ama söylediği birşey vardı ki,tam ocak sonunda birşey olacak demişti ve hakikaten de olmuştu.ama onun dışında tutturamamıştı ne mevcut durum ne birşey.

melekler kahvesi şah cihan vardı arkadaşım tarihi falan çok güzel tutturdu demişti ama ben yine pek memnun kalmamıştım.

bir arkadaşımın tavsiyesiyle taksim cafe myra da fal baktırmaya gittim ordaki kadının da adı güldü galiba şu ana kadar bana en iyi bakan kadın oydu ne harf ne bişey direkt ismi söylemişti telefon numarası rakamları tutturmuştu sakinleşememiştim bi süre o da kasım sonu aralık başı bişeyler olucak demişti ama henüz bişi yok :/ ayrıca çok iyi bildi diye bu kadına 3 4 arkadaşımı daha götürdüm onlar benim kadar memnun kalmadı kadına sorduğumda da benim işim enerjiyle demişti belki de enerjileri tutmamıştır.bir daha da gitmeye korktum tersini falan söyler diye

bir de hani hep yazıyorsunuz köşede bir çikolatacı var onun biraz yanında yukarda x cafe fal diye biryer var ona gitmiştim kadın benim mesleğimi sorduğum kişinin mesleğini falan bilmişti bi de baya uzun vadede bişey söyledi daha olmasına çook var olan,kendinden çok emindi bu konuda,çok umutsuz bişey ama olursa yazarım:) mevcut durumu iyi bildi arkadaşlarımı yine götürdüm onlar da aşağı yukarı memnun kalmıştı.

bağdat caddesinde cafe nostradamusa gitmiştim hafif yabancı aksanlı konuşan bi kadın vardı hem 25 lira aldı hem de o kadar kötü baktı ki anlatamam,hiç tavsiye etmem yolunuz düşerse.

birkaç alternatif isim de benden olsun dedim :)

Bu gün dedim ki artık bu son Tarık'a gidicem olayı kapatıcam... Ablamı taktım koluma gittim Symbol'e =)
Gelelim falıma...
Öncelikle ablam hiç bi falcıyı beğenmez bu işlerden elini eteğini çekmiştir, ama benim metetmelerime dayanamadı Tarık'a gitmeyi kabul etti... Gitme saatimiz biraz geç oldu saat 5 flndı bize baktığında... Ablama öncelik verdim... Gitti baktırdı geldi... Ve döndüğünde gülerek beğendim dedi bende inanamadım gerçekten mi fln dedim gerçekten dedi... O gazla fincanımı kapıp içeri gittim =)))
Baktırdım gene beğendim çıktım...
Sonra ablamla detaylı olarak fallarımızı konuşurken bişey canımızı sıktı... Ablamla benim falım çok çok birbirine benziyordu... Daha önce gittiğimde 2 arkadaşımla gitmiştim onlarla fallarımız benzemiyordu... Ama ablamla benimkinde çok benzer şeyler söyledi...
Ve şunu söyliyim Tarık'a ilk baktırdığımda daha iyiydi...
Neyse benim bu gün gitmekteki amacım... Son baktırdığım Semra'nın falının negatif etkisini üzerimden atmaktı... Attım... :KK9:

Bu gün dedim ki artık bu son Tarık'a gidicem olayı kapatıcam... Ablamı taktım koluma gittim Symbol'e =)
Gelelim falıma...
Öncelikle ablam hiç bi falcıyı beğenmez bu işlerden elini eteğini çekmiştir, ama benim metetmelerime dayanamadı Tarık'a gitmeyi kabul etti... Gitme saatimiz biraz geç oldu saat 5 flndı bize baktığında... Ablama öncelik verdim... Gitti baktırdı geldi... Ve döndüğünde gülerek beğendim dedi bende inanamadım gerçekten mi fln dedim gerçekten dedi... O gazla fincanımı kapıp içeri gittim =)))
Baktırdım gene beğendim çıktım...
Sonra ablamla detaylı olarak fallarımızı konuşurken bişey canımızı sıktı... Ablamla benim falım çok çok birbirine benziyordu... Daha önce gittiğimde 2 arkadaşımla gitmiştim onlarla fallarımız benzemiyordu... Ama ablamla benimkinde çok benzer şeyler söyledi...
Ve şunu söyliyim Tarık'a ilk baktırdığımda daha iyiydi...
Neyse benim bu gün gitmekteki amacım... Son baktırdığım Semra'nın falının negatif etkisini üzerimden atmaktı... Attım... :KK9:

umarım istediğin şeyler çıkar...

arkadaşlar Tarık'ın telefonunu ararken Batu diye birinden bahsedildiğini gördüm yeni sayfada arama yapılamadığı için ona giden oldumu Batu şimdi nerede çalışıyor ve iyimi bilgi almak istiyorum :87::87::87:

Merhaba arkadaslar,dün gece gül ün numarasını istemiştim yazan olmamış bileniniz yokmu?ben de fala meraklıyım ama sizin kadar değişik falcılar denemedim hep aynı kişiye giderim iranlı Elmira. forumda adı gecmemiş gerci cok secici bir kadın herkese bakmıyor denemek isteyen olursa aracı olabilirm. kadın inanılmaz fal bakar!ama beni o kadar cok gördüki bir kac kerede farklı kişiler denemek istiyorum. önerilerinizi bekliyorum yeni falcı arayışımda:)Elmira favorim ama o bilmiycek benim farkı falcı aradıgımı:)

son kez fal baktırmak istiyorum
sürekli baktıran bi tip değilim zatende
gül'e gidicektim ama bilemedim bana akıl verin .. :2:

son kez fal baktırmak istiyorum
sürekli baktıran bi tip değilim zatende
gül'e gidicektim ama bilemedim bana akıl verin .. :2:

abatu, bende güle gitmek istiyorum ama bazıları cok olumsuz konusmus bazılarıda cok begenmiş bende kararsız kaldım.sen daha önce baktırdınmı ona? yorumunu alabilirmiyim?

baktırmadım. şöleeeeeeee içime su serpcek birini istiyom.
taksimde baktırdım bi kere hatun herşeyi bildi.
tek tek çıktı dedikleri.
hemde gün sekmeden cıktı.
sadece bi dediği onunda çıkma olasılığı var.
ama adını hatırlamıorum 1 yılı geçti baktıralı:KK5:

abatu, bende güle gitmek istiyorum ama bazıları cok olumsuz konusmus bazılarıda cok begenmiş bende kararsız kaldım.sen daha önce baktırdınmı ona? yorumunu alabilirmiyim?

Güle ilk defa gidenler genelde memnun kalıyor mesela ben ilk gidişimde inanılmaz etkilenmiştim ondan gönderdiğim kişilerde çok etkilendiler ama daha sonraki gidişimde tutarsızlıklar oldukça fazlaydı o yüzden bir kere gidilebilir Gül'e

X