İstanbul'da Fal - Falcılar

nerde hayatım bu yusuf kaça bakıyo

arkadaşlar ben bi şey danışıcam, telefonda faldan bahsedilmişti. m ile başlayan bi isimdi yanlış hatırlamıyorsam. ödemeyi nasıl yapıyorsunuz ve baktırıp memnun olan oldu mu?

arkadaşlar ben bi şey danışıcam, telefonda faldan bahsedilmişti. m ile başlayan bi isimdi yanlış hatırlamıyorsam. ödemeyi nasıl yapıyorsunuz ve baktırıp memnun olan oldu mu?

Mazlum du sanırım o =) Ben baktırmadım duymuştum sadece...

biliyorum canım yedim bi halt zaten bugün
ya kafa karısıklıgından cok ciddi meseleler var sonuç beklediğimiz nasıl olsa öğrencem zaten bekleyeyim bari haklısın ben de bildiğim falcıya gitmek istedim de kısmet olmadıki

bende ist'da diilim ve açıkcası merak ettim :) belki fikri olan bi arkadaş yardım eder :)

maşallah bugün pek bi kalabalıgız
valla benim bildiğim bi mercan var telde bakan falcı o da :82:yakalandı

aynen katılıyorum sana gül sıradan bir falcı onun popülaritesini artıran bizleriz genel fal bakmıyor herkese sevgilin/eşin gelecek diyor tarih verip yolluyor söyledikleride çıksa keşke ...

Kızlar bence biz hepberaber toplanıp fallarımızı kapayalım sonra hepimiz bakarız fincanlara elbet bişeyler çıkar bu kadar fal deneyimi kazandık sonuçta :82:

ben denizden'e sonuna kadar katılıyorum. bi ara nette bi video vardı. omo yapmıştı.
arkadaşına şaka yapmak için gönderiyodun; işte evli mi bekar mı, öğrenci mi , en kötü huyu gibi şeyleri giriyodun o da düzenleyip fal bakıyodu. bizi karşısında gören falcılar genelde bi derdimizin olduğunu biliyorlar. günde yaklaşık 20 kişiye bi hafta fal baksak, bizimde şanımız yürür :76:
tabi bu işin pirleri var, onları ayrı tutuyorum :)

hehe yalan oldu oooo,gırıp buralara reklamlar yaptı ve yakalandı tabııı,ayıptır soylemesı bıra suphecıyımde yakalımmm
kotuymus yazık parana alevko baktırdıı

kızlar şu özelden mesaj atıp bunu bir dene canım diyen akbilge yi Kazen e bildirdim bence sizde yapın gene biri reklam yapıyor ama bu kez özeldenn

aa bilmiyordum, zaten fal yüzyüze bakılır derler.
annem evlenmeden önce birisine gitmiş bakla falı bakıyormuş. sen demiş 4 çocuklu bi ailenin büyük olan kardeşi ile evleniceksin ama boy olarak diğerlerinden daha kısa. iki kez gitmiş aynı şeyi söylemiş ve doğru. nerde böyle falcılar :78:

Evet ya eskiden herhalde gerçekten vardı bu işin piri insanlar... Anneme de böyle çok bilen olmuş şimdi nerdeeeee gitmediğimiz falcı kalmadı bulamadık öylesini...

:84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84: gitmiyceeeeeeeeeeeeem bidaha falcıya malcıyaa yaaa :))

yok canım onun eski falcılarla alakası yok hayatta ilk gidilen falcılar hep tutar
ben lisedeyken birilerine takılıp bole dandikten bakla falına baktırmıstım hala baklayı atısı bile aklımdadır kadın ne dediyse cıktı unvyi hangi şehirde okuycagımı falan o zamanlar tek derdimiz oydu tabi
buna benzer bi hikayeyi de gecen kardesim anlatıodu lisedeyken bi falcıya gitmiş kadın unv kazanacaksın 1 yıl sonra bırakcaksın bi daha sınava girceksin demiş o da bi kazanım de bi daha ayrılır mıyım oradan die yorum yapmış ama hakikaten ayrıldı
yine aynı şekilde benim unvdeki falcımda ne dediyse çıkmıştı o zamanlar günde iki falcıya değil 5 yılda bir falcıya gidiyorduk ah ah
aman geçmiş zaman işte

gitmiycem zaten artık falcıya yeter be ne bu böylee bitti ben sadece okurum mutlu sona ulaşanları tebrik ederim mutluluklarına eşlik ederim bitti tamam :))) ama ayhana bide gül e gitmedim ya o yüzden her an hersey olabilir hehhehe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…