İstanbul'da Fal - Falcılar

Evet bende şimdi senin ayhanı begenmedıgını okuyunca dedım kı demek bende begenmeyecemmYıgıt ıyıdır telden ısım bıldıgı falan d koca bır yalandır.Bır donem ne kahve ne tarot sadece yüzüne bakarak fal bakılıyordu Dejavuda,İsim bilir Yiğit şimdiye kadar bilemediği tek isim benım sonuncusu oldu,onda da var bır hayır sanırsam.Fızıksel ozellıklerını guzel tarıf eder mesela...Ama ukaladır ondan belkı cok sevılmıyor...

O arkadas bana hakaret ettıgı ıcın ben cevap vermıyorum farkındaysanız,ama yasadıgının benzerını ben de yasadım Gülle ancakk kımse kımseyı sorumlu tutamaz bız burda fıkır beyan edıyoruz hatta ozellıkle soyyluyorum burda bızlerı kullanmaya calısan cok kısı var o yuzden ben yenılerın aman da hayatımın en ıyı falı,fal baktırdım sok oldum tarzında yorumlarını dikkate almıyorum....Ozel mesaj atan bırı var mesela şunu dene diye ücretsiz yazmısİşim olmaz acıkcası her falcı bır uyelık alsa ohhh rakıbını kötüle,kendini övvv

Ukalaysa fena! iki cambaz 1 ipte oynamaz... O bana ukalalık yaparsa bende ona yaparım hoşlanmaz benden bu sefer... =)

Ukalaysa fena! iki cambaz 1 ipte oynamaz... O bana ukalalık yaparsa bende ona yaparım hoşlanmaz benden bu sefer... =)

Ukala valla ama ben ondan beterım canımmmm
Ve bu arada tekrar soyluyorum gerı donmeyecek diyen tek falcı Yiğit,çok kızdırdı beni ama dedi yani yüzüme baka baka

Ukala valla ama ben ondan beterım canımmmm
Ve bu arada tekrar soyluyorum gerı donmeyecek diyen tek falcı Yiğit,çok kızdırdı beni ama dedi yani yüzüme baka baka

Moralimi bozarsa o şekilde zaten inanmak istemem ben ona =))) Ben yeniden bi Tarık yapayım en güzeli =)

arkadaslar falin ne kadar gunah oldugundan haberiniz yok her halde.Eger fala bakiyorsan yada baktiriyorsan cok buyuk gunah.Gelecegi sadece ALLAH bilir.Hatta peygamber efedimize bile gelecegi sormuslar.Oda gelecegi ALLAHtan baska kimse bilemez demis.Eger falcilar herseyi bilselerdi, dunyanin en zengin insani olurlardi.Onun icin arkadaslar insan gelecegini bilse bile degistiremez.Hic kimse kaderini degistiremez.Birde size kucuk bir onerim olacak falcilara verdiginiz parayi yoksul insanlara verin onlar size hayir dua ederler sizde mutlu olursunuz.

ya kızlar bişey söylüycam bu fal büyü gelecekten haber vermek vs. dinimizde büyük günah neden gidip gelecekten haber alma ihtiyacı duyuyorsunuz?hem günah işliyor hemde üstüne para veriyorsunuz birde buradan birbirinize tavsiyede bulunup birbirinizin günahına ortak oluyorsunuz.maksadım sizi eleştirmek değil bu bir tercihtir ama sizi uyarmak istedim.bence flcıya gitmeden önce şöyle bir netten dinimizdeki yerini araştırın derim.
bu arada falcıya gidipte mutlu olanı hiç görmedim

offf yıktı beni gecen sefer,aglıyacaktım yanııı o derecee ve karar verdım kolay kolay gıtmeyecem bırdaha,gercı ben duramam onsuz ama cok bozdu moralımıı
tarık a gıdecektım bende arkadasım dedı bekle daha falı cıkmadı tam cıksın öyle gidersin,yoksa dayanamıyom ben ona gidesim çok varr

canm gülün standart soruları o :) ben defalarca gitmeme rağmen hala benm adımı baba ana adımı ve yaşımı yazar. mesela u kaçıncı harfin f kaçıncı harfi demişti ben kaçıncı harf die düşünürken çabk söyle bilgiler gelicek demişti bana.. bu yeni yerde iyimi bakıyor kötümü bakıyor onu zaman gösterecek çünkü bu yeni yerde daha 2 kere baktırabildim
bu arada canm bence sen yiğite baktır eğer o seni memnun ediyorsa sadece :)

polemıge girmiycem,cevap vermıycem,vermıycem,vermıycemm,vermıycemmSonra uyarı alıyorum ya Kazen gözümün yasına bakmıyoooo

Evet bu fala karşı olan insanların harıl harıl bu foruma girip yorum yazmalarını da anlamıyorum...

bu arada cidden bu fal olayı psikoloji bozmaktan başka bir işe yaramıyor. bence uzun bir süre uzak kalmak en iyisi kafalarımızı toplarız en azından. benm psikolojim bozuldu herşeyi düşünmekten hayattan zevk alamaz oldum vallahi

Gülün standart sorularını biliyorum zaten canım benım anlatmak ıstedıgım benım adım önünde nal gıbı yazıyor ısmı bılemeyınce yok ben senın adından bahsedıyorum demesııı
Komık oluyor yanııı,su yukarıda kı arkadas yazmasaydı bunu da yazmayacaktım ama baktım benzerı... cuvallayınca yok senın adın,yok uc harflı,yok etrafındakı baska bırı
Ha daha once bılıyodu ısmı o baska burda mekandan dolayı problem olabılır
Ben kendımı kandırmıyorum pembe tablo cızmıyorum 2.de bıldı 3.facıa ıdı ,elektrık olayı da hıkaye bilen bilir,bende sorun yok ıma edılmeye calısıldıgı gıbı sorun gülde
Tekrar söylüyorum Gülden kat be kat ıyılerı var arkadaslar ama neden se burda azimle gül de gül konusuluyor,dayanamıyorum yazıyorum bazen kımse kusuruma bakmasın

yok canm kusura kimse bakmaz, ama bu olay böyle ilginç işte, birine cuk diye tutar birine hiç tutmaz. ama konsatrasyon işi kısmına katılıyorum cidden istediği zaman döktürüveriyor. sallayalım canm yaa artık gırgırına takılalım bence :)

Evet bu fala karşı olan insanların harıl harıl bu foruma girip yorum yazmalarını da anlamıyorum...
ben söyleyeyim arkadaşım "Emr-i bi'l ma'rûf ve nehy-i anil münker" yani "İyiliği tavsiye ve kötülükten men etmek" anlamına gelen bir sözdür.her müslümanın yapması gerekir.yazılacak çok şey var ama neyse size iyi forumlar...

Birde gül hakkında olumsuz yorum yazınca neden sürekli yok sen baskasına baktır,yok bence senın falların cıkmıyor nedır bu uslubbb
baktırmayında demıyoruz baktırın ne yapıyorsanız yapın ama gülün avukatları gıbı her olumsuz yoruma yorum katmayın rıca ederım
Gül ilah değil burasıda gülün forumu değil,ben de baktırdım yorumları yazıyorum en dogal hakkım yalan mı yazayım cok ıyıydı mı dıyımm cok da asırıya kacmamaya calısıyorum 3.fal rezalettı anlat anlat bıtmıyor.... kı su yukarıdakı anlatım olmasaydı bunu da anlatmayacaktım.
Ki hala kıza gıdebılırım,giderim de birsürü de insan gönderiyorum ona cevremden ancakkk kusura bakmayında burada yalan yazacaksam nıye burdayım ben,reklamını mı yapayım gülün bilemediği halde,yada susayımmı bildi diye

ben özel mesaj atamıyorum.selinax arkadaşımıza mail attım.ondan rica ederseniz telefon numarasını size özelden mesaj atar..yada bana mail adaresini verin oraya mail atıyım

bende ritanın telefon bilgisini alabilir miyim? nasıl ulaşabiliriz help me:):):)

canm banamı bilmiyorum ama ben gülü savunmadım, nasılki sen tarığın iyi geldiğini söylüyorsan ve başkaları tarığın iyi olmadığını iddaa ediyorsa bizimkide öyle. bana gül iyi geliyor sana gelmiyor, sen kendinden örnek veriyorsun ben kendimden örnek veriyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…