İstanbul'da Fal - Falcılar

ama sence neden bunu desinki? yani herkese gelecek demesinin nedeni ne olabilir sizce?

evet cocoon haklı olabilir
çünkü bu varlık gülün çocuklugundan beri varmış belki o zaman o onun melek olduguna inanmış öyle de devam etmiş
ama ben o varlığın seytani bir varlık olduguna inanmıyorum çünkü gülde çok iyi bi kız ve kötü şeyler söyleyip kötü işler yapmıo
ama bir varlıkların oldugu kesin

allah allah ben kimseden nesibeye dair böle bişey duymadım bnde görmedim.. ilginç

neden ilginç? fal işinin garantisi asla olmaz...bunu fal baktıram herkes bilir.benim beğendimi sen beğenmezsin...senin beğendiğini ben beğenmem ..ilginç olmaktan ziyade ..gayet normal.

ama sence neden bunu desinki? yani herkese gelecek demesinin nedeni ne olabilir sizce?

ben iki olasılık düşünüyorum
1)çünkü herkes eski sevgilisi gelecek die umutla beklediği için eskisini bitirmiş olanda da gelsin ayaklarıma kapansın hırsı oldugundan herkesi mutlu etmek boylece fal devamlılıgı saklamak(mali işler yani)
2)eski sevgiliyi hakkaten getirme becerisine sahip gelecek diyor ve geliyor
gülün verdiği tarihler gecip gelmeyenler konussun bakalım bir kızlar

Ben ısrarla söylüyorum benım bildiğim duası var okuyunca gelır getırmesı kolay degıldır,göndermesi de zordur
öle melegım var yanımda muhabbetı cok ınandırıcı degıl bence ama yıyoruz ıste yada yiyesimiz var

canm ben onu sormuştum, kesinlikle 3 harfli değil demişti, ben çok korkarım onlardan, musallat olurlarsa insan biter demişti..

canım o zaman su melek benımkının kulagına fısıldayıversın,ara aneglı ara angelıııııı

canm 1.seçenek bence değil çünkü bana sürekli gelme parana yazık demişti, 2.seçeneğe bişey diyemem ama benmkisi çok zor dönmesi ama hala ısrarla gelecek diyor ve ilk defa son 2 faldır kesin olarak konuştu üstüne tarihte verdi.. Bakalım çıkarsa haber edicem sizlere kızlarr

angel bu gül bakırkoydeki tiky kafedekı gulmu acep.. yenı yerı neresıkı ?

o kadar gül dedik ben size bi şi anlatayım.
beni 4 ay kadar biri aramıştı. daha doğrusu ilk aradıgında tanıyamadım küstü kapattı sonra da mesajlar attı. ben aradığımda açmadı mesajlarıma gizemli cevaplar veriyodu filan. ve hani numarası kayıtlı değil aveada öğrenemiyorum baska numaraları da açmıyor. güle sordum bunu. dedi ki ara gene açtırıcam. ya bırak dedim :) o zaman sen konus dedim anla neymiş derdi aldı telefonu ve 4 ay açmayan adam telefonu açtı ve ben kim olduğunu öğrendim:))) fısıldamış oldular hep beraber aç telefonu aç diye :)))

Son düzenleme:

Bakkkkk şimdi haftasonu giderimmmmm fıdıldatırımmmmmm var mı ole baskasına fısıldamak benimkine fıdıldamamak

buyrun burdan yakın :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…