İstanbul'da Fal - Falcılar

Peki alevko burcu ya ne baktıracaz tarotmu kahve mı?
levent ve bahar tarotmus ,nıhal kahve allahım ezberlıyorum hepsınııı bılgıler ıcın saolun kızlarrrr:)))

burcu kahve bakar hep tek tarottan destek almayan falcı diye biliyordum ama son gittiğimde bi baktım o da desteyi aldı eline sonunda ama kendi kesio kendi cevaplıo
ama burcu gerçekten kahve falı bakıo hatta sana da gösterir şekilleri kendin görüp inanırsın çok güzel yorumlar ben seviyorum onun falını ve hep inanıyorum da
ama dedim ya ilk defa bu kadar spesifik birşey söyledi 1 ay içinde onun da çıkması lazım

Valla angelstaki zeynep bende destek almadı tarottan... Ama sende tarota iyi bakıyor demiştin zeynep için o yüzden üzüldüm... Neyse beni biraz unutsunlar da gidiyim ben Burcuya da =)

Kızlar birde Dejavu yu deneyin bakalım bu Yiğit bir bende biliyor olamaz herhalde:)))
Aman gerçi son baktıgı çıkmasın da sakın sakınnn yaniii:)))

ay evet ya daha ne diyeceksin yaniiii,anlattın işte güzel güzel....

yani gerçekten bazen okunmuyor defalarca yazdım, "özelden de yazıyorum bir taraftan o sorun değil" ama buraya o kadar yazmışken aynı soru, ooof.

sırf kadının söyledikleri çıktı diye tavsiye ettim imkansız görünen bir şey çıktı diye üstelik. size ulaştıracak bilgim yok maalesef deneyeceğim bir daha gidersem, duyarsanız gitmenizi tavsiye edebilirim elimden o gelir diye.

neyseeee:)

sembol levente ben mayıs ayında gitmiştim ve süper dedim:)...herşey mantıklı ve gelecek için söyledikleri de gayet geçekci geldi:)...bayram da gittim tekrar ve ilk falında söylediklerinin tam tersini söyledi bana...bende ki hüsranı düşünebilirmisiniz...bir falcı bana tam tersini söylediği zaman,bende güvenirliği gidiyor
ama levent iyidir:)sempati:)..ama fal için bir daha tercih etmem..

ben de levente ilk mayısta gittim ilk falımla ikincisi ters oldu ama sonra 3 falda dA tarihleriyle aynı şeyleri söyledi hı o tarihler tuttu mu yok ama diorum ya çıkmayan candan ümit kesilmez

kızlar şimdi bi son dakika haberiyle size bağlanıyorum
ddemir özellikle sen dinle
serkan var ya o çanga serkan kapısının önünden geçme
aldığım habere göre ne atmış ne atmış yılın en kötü falcısı seçtim ben onu
bu bomba habere göre bu durumu en iyi değerlendiren kişi şaşırtıcı biçimde armağandı evet bir de metin de bildi
ay bir de bu durumda melisa da yılın en kötü 2. falcısı o zaman
ay kızlar şok durumdayım cümlelerim düşükse takmayın yani ne diyeceğimi bilemedim resmen şok şok şok
bu durumda tarık levent burcu nihal hala pause modundayız yani
artık basıma ne gelse şaşırmam

yani benim için üzüleniniz olursa üzülmesin çünkü bu şok haber beni çok sevindirdi aslında
çünkü bu iki fal da zaten olmasını istemediğim şeyleri söylemişti
e öyleyse olmasını istediğim şeyler için ümitler arttı:)))mutlu muyum neyim şokun da etkisiyle en iyisi ben uyuyayım

yani kafam karıştı bi dakka.. şimdi 1. olarak gidilmesi gereken kim?

Sevindim senin adına alevko.
Demek ki olumsuz konuşanlar kafa karıştırmamalı.
Neye inanırsak o olur.
Ben de umutlandım kendi adıma şimdi.

kızlar moralim o kadar bozukki butun fallar tersine cıktı ... bana cok asık olan bir arkadasım vardı tam falcıların dediği gibi bana dönucekken kızla resimlerini koydu kesin cıkıyorlarmıs ve aılesinle tanıstırmıs...cok uzgunum ...gittiğim falcılar arasında gul herseyi bilmişti aa kızın onemsiz oldugunu ve beni sevdiğini soylemişti..onun dısındakiler hep kız yok kız yok dedi.. bi de nihal herseyi bildi ama o da kızı görmedi... ben o kadar uzgunumki sakın yanlıs anlamayın kimseyi övdugum yokkk ..sadece cok kotuyum sızede yazmak istedim...bu arada burcu cok guzel bakardı bana eskiden artık o da iyi bakmıyor resmen tersi cıktı..

bu arada hatırlıyorumda gulun karakter analizi falan kızı anlatması hersey tuttu yalnız ailesinle tanıstırırmı demiştim hayır demişti belki de ona gittikten sonra oldu...onun dısında cok kişiye gitmiştim zaten o ara kötuyum diyeee ...ama olmadı yaniii..cok uzgunum..nası toparlanıcam bilmiyorum ... belki son bi kez gule giderim bi daha da gitmem baktırmaömdaaa... zaten beklemekten olmustum artık gelicek derken bu cok kotu oldu...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…