İstanbul'da Fal - Falcılar

bu arada ailesinle tanıstırmıs derken yengesinin listesinde gördum detay bilmiyorum nası oldu kim ekledi de bilmiyorumama gercekten beni cok seviyodu evlenmek falan istiyordu bir anda altust oldum tepetaklak oldumm... sadece gule gidip donmek istiyorumm..zeynep turan a da gitmiştim ben bu arada...cok gittim anlicaanız kötuyum diye...

Dün gülün falını tekrar dinledim isim bulmaya calısmaya calısması haricinde benim ne hissettiğimi ve şu an ki durumumu bilmiş ayrılık nedenimizi de bilmiş ancak cok satranc oynamısız ve merak edıyorum acaba herkese sevgilin dönecek mi diyor...Çok emin konusmus gerçi bana ama dinleyince inanasım geldii,Yani bu kadar adamın içinde bir tek Yiğit dönmeyecek dedi böyle dan dan suratıma karsı unut onu diye,anlatırken bile içim sıkılıyor.......ben sormuyorum bu arada dönermi dönmezmi diye öyle bir umutla da gitmiyorum falcıya kendiliğinden söylüyorlar delirecem yanii yüzüm falan da düşmüyor ki üzülmeyeyim diye öyle desinler kendim sorup kendim cevaplıyorum durumum vahim:))

Canım Çok stres yapma rahatlamaya çalış . Belki Çok fazla takıldın bu konuda odaklandın Bukadar odak noktası yapmamaya çalış . belki O çocuk seni germek için yapmıştır bunları Oluruna bırak zamana bırak herşeyi kafanda çok fazla kurma olayları Sonra gerçek olmayan kendi üettiğimiz senaryoları gerçekmiş gibi görmeye başlıyoruz .. Kendimden biliyorum bunu Ve Çok yanlış rahatlamaya çalış telkin et kendini biraz

benim bi arksim 5 sene once birinden ayrildi.
aklında da degil artik o cocuk ama
gül dönecek demiş. ona bile demis. o kadar imkansız ve gereksiz ki. ben daha birine dönmeyecek dedigini duymadim ki. o yuzden de pek inanasim gelmiyor.
ama bi yandan da kuzenim cok kucuk, parmaginda yuzuk muzuk yok onun evli oldugunu bilebiliyor.
ya da benim ailemle ilgili şimdiye kadar hiçbir falcının telafuz etmedigi birşeyi soyleyebiliyor.
sanırım gülün aile ve işle ilgili dedigi seyler cikiyor.
askla ilgili soylediklerinde supheliyim acikcasi :/

kızlar şimdi bi son dakika haberiyle size bağlanıyorum
ddemir özellikle sen dinle
serkan var ya o çanga serkan kapısının önünden geçme
aldığım habere göre ne atmış ne atmış yılın en kötü falcısı seçtim ben onu
bu bomba habere göre bu durumu en iyi değerlendiren kişi şaşırtıcı biçimde armağandı evet bir de metin de bildi
ay bir de bu durumda melisa da yılın en kötü 2. falcısı o zaman
ay kızlar şok durumdayım cümlelerim düşükse takmayın yani ne diyeceğimi bilemedim resmen şok şok şok
bu durumda tarık levent burcu nihal hala pause modundayız yani
artık basıma ne gelse şaşırmam

anaaa çatlarız biz şimdi :))

Canım Çok stres yapma rahatlamaya çalış . Belki Çok fazla takıldın bu konuda odaklandın Bukadar odak noktası yapmamaya çalış . belki O çocuk seni germek için yapmıştır bunları Oluruna bırak zamana bırak herşeyi kafanda çok fazla kurma olayları Sonra gerçek olmayan kendi üettiğimiz senaryoları gerçekmiş gibi görmeye başlıyoruz .. Kendimden biliyorum bunu Ve Çok yanlış rahatlamaya çalış telkin et kendini biraz

evet evet zaten bu kadar zaman aramayan adamdan hayır gelmez ben bıraz sakınleyımm bu fal işi de insanı umutlandırıyor ıste

evet evet zaten bu kadar zaman aramayan adamdan hayır gelmez ben bıraz sakınleyımm bu fal işi de insanı umutlandırıyor ıste

Umut fakirin ekmeği canım Umutsuz olmuyor ama Olumlu Bişiler Beklerken Olumsuz olma İhtimalinide Düşünüp Ona göre biraz hazılrlıklı OLmak lazımki İstediğimiz Beklemediğimiz Gerçekleşmediğinde Hayal Kırıklığı Büyük OLmasın sarsmasın fazla Herkese Hayırlısını versin allah gönlüne göre Herzaman inşallah :)

Umut fakirin ekmeği canım Umutsuz olmuyor ama Olumlu Bişiler Beklerken Olumsuz olma İhtimalinide Düşünüp Ona göre biraz hazılrlıklı OLmak lazımki İstediğimiz Beklemediğimiz Gerçekleşmediğinde Hayal Kırıklığı Büyük OLmasın sarsmasın fazla Herkese Hayırlısını versin allah gönlüne göre Herzaman inşallah :)

İnşallah hepimizin gönlüne göre versin:KK9::KK9::KK9:

jeton köşeli dur şimdi anladım ben,ya alevkoya çıkmamıstır sana çıkar şimdi ne alaka ama şartlama kendini öyle:KK20::KK20::KK20:

Ona çıkmaz sana cıkar deliiiii:KK53::KK53::KK53:

yaaaaaaa tabi tabiiii ben falcıya filan gitmiyorum artık, burda sizin yorumlarınızı okurum sadece o kadar !

yaaaaaaa tabi tabiiii ben falcıya filan gitmiyorum artık, burda sizin yorumlarınızı okurum sadece o kadar !

yaa zaten kıkırdak cafe süper kesin gdin harika diyen arkadastan da ses seda yok !!! cafein fatoşa da kim gitmişti bilmiyorum yaniii

Ya şartlama kendını bak yaaa:KK20::KK20::KK20:
Sakin sakin bekle sen baktırmısın dur bakalım,belkı cıkacak ne bılıyorsun müneccim misinn:KK53::KK53::KK53:

oldum falcı bacıların sayesinde , fal bakılııırr bakla falıı el falıı bacııııııııııı bakayım falına aman be güzel gözlüm kısmet vardır sana :))

Kizlar sarmasik figene gittim tarot baktirdim azcik yavas bakiyo neredeyse nhalle ayni seyleri soyledi bakalim tarik olmicak dedi cikinca paylasicam :)

yaa zaten kıkırdak cafe süper kesin gdin harika diyen arkadastan da ses seda yok !!! cafein fatoşa da kim gitmişti bilmiyorum yaniii

Kıkırdak cafe dediniz aklıma geldi google de arattım Facebook da profili var arayıpda bulamayan Ordan bilgi alabilir sanırım :) bı ara cok soruyorlardı bulamayanlar vardı bulun deneyın tecrubelerınızden yararlanalım :d

merhabalar,

şu tekirdağdaki ayşe hn hakkında detaylı bilgi verirseniz çok sevinirim.çok methini duydum ama irtibat teli falan yok.
şimdiden tşk...

kızlaaaar 2 aydır bekliyorum sonunda şu tekirdağda ki devlet büyüklerinin bile gittiği motor ayşe yi evinde bulduk.. ve bugün tekirdağa gidiyorum.. valla bugün kadir gecesi mi neymiş ama napalım artık... ;( neyse artık akşama gelince yazıcam söylediklerini ya da ne kadar bildiğini..... gürşrüüüzzz :)

X