İstanbul'da Fal - Falcılar

Ya bu kesin düğün tarihi demi,seni allah napmasınnnn:)))

yokk kızzz nerden çıkarttın sus , tarih vermemek gerekiyomuş ne yılbaşısı nerden çıkarttın aaaaaaa :))) bak panik oldum hee :)) hee düğün tarihi bizde pokemon zaten :))
Allah beni naapmasın bilmem napmasın????? sevdiğimdn ayırmasın onu bana yar yapsın :)))

Son düzenleme:

Sevdiğinden ayırmasın,onu sana yar yapsınn
Benimkini de bana yapsın,biran önce geri getirsin artık yeterin ama değil miii

ben taksimde baktırdım bi kez ama adını hatırlayamadım mekanın, kadının adı meryemdi. dediği her şey harfiyen çıktı walla. şu anki sevgilimin tipi, adında geçen harfler ve tanışma zamanı da dahil olmak üzere =) kahve falına bakmıştı, sırf o kahve için bile yolum düştüğünde tekrar gidebilirim =)

ama işte, şu zaman bu zaman diye söylememen lazım anlatma bundan sonra, tarihleri bekliyorum de ..

Haklısın ben hiç söylemezdim zaten, ama artık o kadar inançsızım ki umrumda olmuyor. Yani olmayacağı çok kesin sınavlarım var benim onlarla uğraşıcam, yeni biriyle tanışma durumu olamaz.

Bir de tarihleri başkalarına söyleyip de cidden o tarihlerde bekledikleri şeyi yaşayan insanlar gördüm bu yüzden sorun olmaz diye düşünüyorum aynı zamanda. :/

Bak full konsantre olmussun sen Kasıma işte,bilincaltına kadar inmiş,bu iyi birşey aslında

Az kaldı sayılı gün bakalım

Aslında umrumda değil, ben tarihlere hiç inanmam. Çünkü benim de bir falcım vardı tarihleri tutmazdı ama dediği şey mutlaka olurdu. O sebeple ilgimi çekmez tarihler ama burayı okuya okuya ben de merak etmeye başladım. Bir de Ankara'daki falcılar sayfasına biri yazmıştı kızlar 12ye kadar beklicem olursa bir şeyler yazarım buraya diye. Saat 12 oldu hiçbir şey olmamış ama kız gece 1 de yine girmiş ve oldu sevgilim aradı inanamıyorum falan yazmıştı. Etkilendim ben de belki olur benimki de diye düşünmeye başladım.

kazen ve eylül sizi seviyorum:)))
ya bu dreamgirlist ve mirajenin mercan oldukları belliydi zaten hatta ebn birkaç kişiye mesaj atmıştım aman baktırmayın diye
ben de eskiden baktırmamış olsam o yorunlardan sonra hayatta baktırmazdım
zaten bişey deyimmi cafe falcısına gitmem demeyin benim bugune kadar baktırdığım en kötü fallar pahalı fallardı hiçbiri de tutmadı

reklam amaçlı üyelik miii, aaaa...neyse bahar iyidir ya

yok cnm aynı kişiden bahsetmiyoruz bu mercanın kardeşi serap değil bu başka serap üsküdar zeynep kamilin oralardaymış

bir daha ne zaman giderim bilemiyorum ama gittiğimde her türlü bilgiyi toplamaya çalışıcam kadından. önceden burası aklıma geldiği için sormuştum kadına arkadaşlarıma bakar mısınız teliniz var mı diye. dışarda buluşup bakarım ama herkesi yönlendirme bana demişti. ben de kös kös dönmüştüm.

üyelik mercanındı değildi bilmem ama kimse kusura bakmasın bi falada 100 lira veremem :)
niyetlenirim belki ama ı ıh kıyamam ..
kafede baktırdıklarımın yanında kahve eşliğinde arkadaşlarımla sohbetim oluyor ..
hani abartmamak gerek 100 lira küçümsencek bi rakam değil ..
birde telefonda fal var mıdır gerçekten arkadaşlar ? ilk defa duyuyorum

size bir sürü şey yazmıştım ama sistem hata verdi, çıkmadı burada. serap'a 1 ekim'de gitmiştim ve eve gelir gelmez yazmıştım buraya. arada arkadaşın teyzesi olunca ve kadınla da samimiyetim olmayınca numarayı alsam da rızası olmadan herkese veremem, ayıp olur. ama bir daha ki gidişimde (ne zaman olur bilmiyorum) sorarım tekrar olmadı gruplar halinde bir yerde buluşulur. bu teklifi de yaparım ona. bununla ilgili gelişme olunca size haber veririm kızlar. kahveye ve 75'e bakıyor biraz pahalı. ben tandığım diye güç bela 50'ye indirdiler. bu kadar yüksek fiyata ısrarla kefil olmam olur da tutmaz falan. amaaa kadın bana baktığında o anda yok artık olmaz öyle bir şey dediğim 2 büyük olayı yaşadım. cidden özellikle biri imkansızdı benim için. bir de bana güven veren sıradan değil çok özel şeyleri de söylemiş olmasıydı bakarken. durum bu.

bu akşam beşiktaş symbol nihal'e gittim bir kez daha. gerçekten kahvede çok başarılı. bana bir cümle kurdu, o cümleyi ben falı adadığım kişiden duymuştum. anı gerçekten iyi yorumluyor. ama çok yorgundu belli. iyi bir zamanında gidilirse bence çok iyi şeyler çıkar ondan. ilk eylül'de gitmiştim ona dediği bir şey çıktı çok büyük olmasa da.

bu arada artık reklamcılar etiketleniyor sanırım. karışmış epey burası. matruşka gibi olmuş üyeler. biri diğerinin aynısı çıkıyor falan. mercan'da okumuş bizi demek. 100 tl çok fazla cidden yazık günah. ben de yapmıştım onu bir kez uzay özgür'e baktırarak. sonra biri yazmıştı buradan bana itibar etme diye. onu yazan bana özelden ulaşabilir mi bir kaç şey sormalıyım.

gayet uygun fiyata bakıp falı çıkanlar varken gerek yok hiç.

benım 2 tane falcım vardı telefonda baktırdıgım. bırı olayı abarttı bı keresınde baktım benımle yaptıgım bısey yuzunden cıddı cıddı kavga edıyor, ne oluyo yaee dedım teke indirdim. bı suru yere gırdım cıktım yıne de en cok onun yorumları ısabetlı. olabılıyor yanı. kı ınsallah mercanın dedıgı cıkar , ıyıce emın olmadan danışmamak lazım hıc bırıne.

ya hakkaten yazık ediyoruz da ama ben eminim artık pahalı falcı kötü falcı benim için
of of su gülün söylediği şeyin bir olup olmadıgına emin olsam su ara baska birşey istemeyecem ama bunu öğrenmek içinn bile aklımdan kötü şeyler geçiyor

alevko forumun son 15 sayfasını okudum, senin adına çok sevindim canm.. bu imkansız dediğin şey umarm bnmkiyle aynı seviyededir :) bu hafta gene gidebilirim, buraya yazarm gene

Ya kızlar bazen site açılmıyor ya hani,hala eski haline gelemedi,neyse siteye giremeyince çok bozuluyorum ya sizlere ulaşamıyorum diyeee:)))
Ya birde ben bugün şu falları bir daha dinleyecem oturup zira hayatıma birileri girmeye çalısıyor ama ben engel oluyorum galıba,ben bır bakayım tarıflere uyan varmıı:)))
Birde haftasonu artık yenı bırılerını deneyecem ama ole 75 lık 100 luk olanları degıl alevkonun lısteden ılerleyecem bakalım be cıkacak bahtıma:)))

kız benim listemde kimse yok
bakın ben diyorum zeynep için 26 kasımı bekleyin yani bu cuma çok ısrarla 26 kasım dedi
metin aralık ortası en geç dedi
burcu her daim aynı falı baktı bana hep de tuttu ama ilk defa spesifik birşey söyledi onu bekleyecem ama kardeşime 6 ay önce baktıgı fal cıktı
levente bi daha gitmeyecem taki dedikleri çıkıncaya kadar
gül için su sonucu bekleyin(Allahım bi yardım etse de öğrensem)
başka başka başka kim dedim çanga serkana, tasulaya, dileke, binnura gitmem,symbol melisa leyla, caddedeki zeynepe gitmem
var mı başka merak ettiğiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…