İstanbul'da Fal - Falcılar

O ne demek ki ? :111:
Yani şu anda aramayacak ama ilişki tekrar başlayacak ne anlama gelebilir?
Yani yolda falan rastlaşıp mı karar vereceksiniz acaba? Telefon bir araç olmayacak mı demek istemiş? Çok ilginç yaaa... :26:

2 falda da gayet ıstıkrarlı aynı cumlelerı kurunca tabıı benim kafayı kurtlar yedı kalktım gittim bir güzel falın tam o yerinde soruyu yapıstırdımm:KK9::KK9:dedi ki şu an aramazzz aramayı düşünmüyor seni amaa Kasımda arayacakkkk bende dedim bebeğimmmm senin ağzından bal damlıyorrr:KK37::KK37:
Kız lady Tarıkı öpmedim ama 2. gidişimde gülü öpüverdim vallaaa :KK8::KK8::KK8:

canıms sen angels burcu,cadde sybol levente gıddın mı kııı senın tarafta onlarr:))))gıtmedıysen çık çık çık çıkkk sanaaa yanı tecrubelerını paylasman gerekırdııı:)))

gitmedim canım ben onlara angels burcu o burcuysa 4 sene önce de ordaysa baktırmıştım ama saçma sapan bakmıştı gülmüştüm :)) symbol levent değilde serkana gittim harf bulup isim bilmeye çalışıyor annemin ismi için baya uğrastı bende kızdım ne kendni mi kanıtlıyosun diye hastanede karısmadıysam eğeer annemin adını biliyorum zaten eehh onun çinde falcıya gidemiyceme göre :)) yaa bu arada ben istediğim an fal baktırmaya gidemiyorum arkadaslar erkek arkadasıma yalan da sölemek istemiyorum ama sölüyorum :KK43:( hep bu fal yüüzünden öyle alışveriş filan yaparken arada da falcıya uğruyrym eh yorulkdum kahve içiyorum diye ama işte bigün yakalanacağım valla işte o zaman falcılara dönecek mi arayacak mı hep sizin yüzünüzden terkedildim diyecem :)))

gitmedim canım ben onlara angels burcu o burcuysa 4 sene önce de ordaysa baktırmıştım ama saçma sapan bakmıştı gülmüştüm :)) symbol levent değilde serkana gittim harf bulup isim bilmeye çalışıyor annemin ismi için baya uğrastı bende kızdım ne kendni mi kanıtlıyosun diye hastanede karısmadıysam eğeer annemin adını biliyorum zaten eehh onun çinde falcıya gidemiyceme göre :)) yaa bu arada ben istediğim an fal baktırmaya gidemiyorum arkadaslar erkek arkadasıma yalan da sölemek istemiyorum ama sölüyorum :KK43:( hep bu fal yüüzünden öyle alışveriş filan yaparken arada da falcıya uğruyrym eh yorulkdum kahve içiyorum diye ama işte bigün yakalanacağım valla işte o zaman falcılara dönecek mi arayacak mı hep sizin yüzünüzden terkedildim diyecem :)))

:KK76::KK76::KK76:valla dikkat et yakalamasın durduk yere kasınıyon zira senn ondan sonra dönecekmi yok dönmedi niye dönmedi diye dolanırsın cidden oklavaylaa:KK53::KK53:ama ben senden levent ve burcu kritiği bekliyorum cidden olumlu yorumlar ama bi test et bakalım sen yakalanmadan:KK53::KK53:

:KK76::KK76::KK76:valla dikkat et yakalamasın durduk yere kasınıyon zira senn ondan sonra dönecekmi yok dönmedi niye dönmedi diye dolanırsın cidden oklavaylaa:KK53::KK53:ama ben senden levent ve burcu kritiği bekliyorum cidden olumlu yorumlar ama bi test et bakalım sen yakalanmadan:KK53::KK53:

bende angels zeynep ve symbol metn e gitmeyi düşünüyordum fırsat bulursam daha gül e gitmedm ben ya sen benden ne bekliyosun :))):KK45:

kızlar yarınn bi arkadaşımı buldum onla önce tarık a ordaysa bide figen diye birinden bahsetti ona gitcem yarın akşam paylaşırım olanları figeni hiç bilmiyorumm ama denilene göre geleceii bilmiş :S

bende angels zeynep ve symbol metn e gitmeyi düşünüyordum fırsat bulursam daha gül e gitmedm ben ya sen benden ne bekliyosun :))):KK45:

Evet evet bak zeynebı unutmusum onu da eklemek lazım ama metını yazmıs yazz cok kötü diye:26::26:valla ben liste yaptım bunları onumuzdekı hafta :KK9::KK9::KK9:E şimdi karşinın hakımı sensın caktırmadan olaya el koymalısınn:KK55::KK55:

kızlar yarınn bi arkadaşımı buldum onla önce tarık a ordaysa bide figen diye birinden bahsetti ona gitcem yarın akşam paylaşırım olanları figeni hiç bilmiyorumm ama denilene göre geleceii bilmiş :S

neeeeeeeeeeeey figen mi bide figen mi çıktı yaaa en iyisi iş yerinden bir ay izin alalım bir maaşı da cebe koyup cafe cafe gezelim nasıl ?? :=)

neeeeeeeeeeeey figen mi bide figen mi çıktı yaaa en iyisi iş yerinden bir ay izin alalım bir maaşı da cebe koyup cafe cafe gezelim nasıl ?? :=)

:))))) yaa valaa ben deniyimm hehehe sölerim arkadaşım çok met ettiii görücess dedimm oda arkadaşlarını götürmüş dediğine göre tarot bakıomuş ama gelecei tutturmuşşş ayyyyy bi bulsakkk yakasını bırakmıcam dahada bakalım :)))

yazz, aman derim ben o hatayı bi kere yaptım. yılmazı aradım resmen sacmalıyo.r laf kalabalıgı ödeyecegin faturaya yazık!!!

yılmazın ben ve arkadaslarım baktırmıstı gelecekte soyledıklerı de cıkmıstı tekrar denemeyı dusunuyorum o yuzden sordum
ayrıca mari yi deneyen varmı su anı cok ıyı bılıyor ama gelecek henuz cıkmadı baktıran varsa yazarmısınız

Hiç duymadım figenn bennnn,ole ust uste olumlu yorumlar almadan gitmem ki ben sonra bilemeyince bogasım gelıyooo karsımdakınıı:)))benım sorunum ust uste gıdıyorum aynı kısılere cozdum ben 1 ayda güle 3 tarık a 4 kez gittim,Yiğitin yıllarca suyunu çıkardım zaten....Aslında taksım symbol mehmet de ıyı ama Tarık daha ıyıı:))Seval kotuydu,demet facıa,dilek dedıklerı cıkmadı cok soruyodu bıde,nagehan berbattt,off daha bır suru kötü varr,say say bitmiyooo,yenilere yelken acayım benn:))

arkadaslar serapla ılgılı deneyımlerınızı paylasırmısınız mercanın kardesı olan ben mercana baktırdım arkadaslarımda begendık ama gelecek cıktımı bılımıyorum serap nasıldır gelecek cıktımı merak edıyorum

Evet evet bak zeynebı unutmusum onu da eklemek lazım ama metını yazmıs yazz cok kötü diye:26::26:valla ben liste yaptım bunları onumuzdekı hafta :KK9::KK9::KK9:E şimdi karşinın hakımı sensın caktırmadan olaya el koymalısınn:KK55::KK55:

yok canım tek değilim anadolu yakasında bolca arkadas var bu forumda bu sorumluluğu bana vermeyin bak boşanma sebebim olcek heeeeeeeeee

arkadaslar serapla ılgılı deneyımlerınızı paylasırmısınız mercanın kardesı olan ben mercana baktırdım arkadaslarımda begendık ama gelecek cıktımı bılımıyorum serap nasıldır gelecek cıktımı merak edıyorum

peki Yazz cımmm,Mercana telde baktırdın sanırım,100 tl ye degıyormu bılemedı attı dedıgın seyler oldumu birde ne kadar süre baktı,yanı gelecekı beklemek lazım tabıı ama var mı farkı dıgerlerınden...Görüldüğü gibi 100 vermem derken meraklanmalarım basladı:))

Biri symbol nihal'i sormuş ufak bir dediği çıktı.

bir de bir şeyler dürttü beni yine her zamanki gibi, angels zeynep ve beşiktaş symbol (beyoğlundaki) bora'ya gittim.

Angels zeynep fena değil ortalama, çok spesifik bir şeyler söylemedi nereye gitsem duyarım.

Symbol Bora; iki laf söylüyor yüzüme bakıyor öyle mi değil mi diye, onay vermeyince değiştiriyor çeviriyor kazı, hiç tavsiye etmem 2 yıl önce mi ne baktırmıştım ona hatırlamadığım için yine gittim ama fos. Deneyen var mı Bora'yı? Ben daha iyi bakarım.

Sürmeli hokkabaz Toprak'ı da yazmış birisi hiç tavsiye etmem.

Şu mercan'ın kardeşi serap'ın benim üsküdar'daki serapla bağlantısı var mı öğrenmeye çalışıcam. gerçi benim serap kahve bakıyordu. süper süperdi.

Kapris cafe tasula'nın kızı roza'ya baktıran oldu mu? o epey nokta atışı yapmıştı bana, gayet iyiydi.

X