İstanbul'da Fal - Falcılar

Kızlar merhaba.... Uzun süğredir yoktum buralarda ve baktım da yorumlarınızla neredeyse 1000 sayfaya gelmek üzereyiz. Kasımda bitiyor umutlar da. Ufffff amma da umutsuz konuştum. Ben artık beklemiyorum denilenleri sonuçta herşey olacağına varıyor nasılsa deyip biraz kaderci davranıyorum ve daha kolay gelmeye başladı bu bana. Bilmem siz neler düşünüyorsunuz bu konuda?

Kızlar merhaba.... Uzun süğredir yoktum buralarda ve baktım da yorumlarınızla neredeyse 1000 sayfaya gelmek üzereyiz. Kasımda bitiyor umutlar da. Ufffff amma da umutsuz konuştum. Ben artık beklemiyorum denilenleri sonuçta herşey olacağına varıyor nasılsa deyip biraz kaderci davranıyorum ve daha kolay gelmeye başladı bu bana. Bilmem siz neler düşünüyorsunuz bu konuda?

ben hıc verilen zamana takılmam. tüm enerjımı soylenılen zamana yogunlastırırsam aradakı detayları kacırabılırım dıye dusunurum. hangı ay oldugu onemsemıyorum cunku evrenın de kendı işleyiş stili var, bazen de bilerek geciktirip baska fırsatlar da sunar insana isteginin yeterince gercek, samımı olup olmadıgını anlamak ıcın. mesela bırının aramasını ıstıyosun, sen tum enerjını aramasına verınce aramıyor o senden beslendıgı ıcın. lanet olsun dıyıp hayatın akısına gore davrandıgında bı bakıosun donuyo. cunku enerjını cekıp kısıyı zayıf bırakıyosun. yııne de tum bunları dusunup yıne de gıdıyosun ıste cunku bazen dış sese ıhtıyacın oluyor. kendı kendıne konusmaktan yoruluyosun :/

ben hıc verilen zamana takılmam. tüm enerjımı soylenılen zamana yogunlastırırsam aradakı detayları kacırabılırım dıye dusunurum. hangı ay oldugu onemsemıyorum cunku evrenın de kendı işleyiş stili var, bazen de bilerek geciktirip baska fırsatlar da sunar insana isteginin yeterince gercek, samımı olup olmadıgını anlamak ıcın. mesela bırının aramasını ıstıyosun, sen tum enerjını aramasına verınce aramıyor o senden beslendıgı ıcın. lanet olsun dıyıp hayatın akısına gore davrandıgında bı bakıosun donuyo. cunku enerjını cekıp kısıyı zayıf bırakıyosun. yııne de tum bunları dusunup yıne de gıdıyosun ıste cunku bazen dış sese ıhtıyacın oluyor. kendı kendıne konusmaktan yoruluyosun :/

cok dogru söylemişsin canım katılıyorum sana.the secret ı okudun sanırım.... güzel bir kitap okumaya deger...

Arkadaslar tariga baktirdim pek memnun kalmadim nihal daha detayli bakti daha uzun bakti hee birde nhalin olcak dedigine tarik olmcak dedi bakalim

Arkadaslar tariga baktirdim pek memnun kalmadim nihal daha detayli bakti daha uzun bakti hee birde nhalin olcak dedigine tarik olmcak dedi bakalim

olmıycak dedı diye begenmemıs olmayasın canımmmm:))Bakma sen fallaara.... inanmamak lazım ,bana da hepsi arıyacak diyor ama o hariç herkes arıyor masallah,ben nihali deneyecem o da var benım lıstemde:)))Tarık bilemedi mi anı geçmişi pekii

Biri olacak diğeri olmayacak deyince iyice karışıyor insanın kafası yaa... Çok sinir bozucu. Bence de fallara takılma, hiç de inanma derim ben. Bak bana da eski sevgilinle görüşeceksin dediler ama 1,5 yıl geçti hiçbir şey olmadı. Sakın bel bağlama falcıların dediklerine. :KK19:

Kis valla olcak olmcak meselesi degil 3 kisi gittik 2 kisi hic begenmedik heleki bi arkadasa resmen sallamis :KK43: hoffff bole ilgisiz bakiyo nihali gercekten dene en azindan gecmisi simdiyi atmiyo gayette olagan seyleri soyledi yarin birde sarmasik cafe fgene tarot baktiricam ve uslu uslu oturup beklicem :)

Biri olacak diğeri olmayacak deyince iyice karışıyor insanın kafası yaa... Çok sinir bozucu. Bence de fallara takılma, hiç de inanma derim ben. Bak bana da eski sevgilinle görüşeceksin dediler ama 1,5 yıl geçti hiçbir şey olmadı. Sakın bel bağlama falcıların dediklerine. :KK19:

Keske bilen birileri olsa gelecegi tum ayrintisiyla degilde istee :) cok isterdim

yani kızlar benımde ümidim yok acıkcası.... fallar anlık tatmin bence ama ben tarıktan iyisine baktırmadım şimdiye kadar gelecek çıkarmı bilmem ama sana da anlattım pinkcim özelden bana öyle herkesin atıp da tutturamadı şeyler söyledi o kadar da falcıya gittim hiçbiri ayrılık nedenimi bilemedi tarık hariç ama tabii önemli olan gelecek.....

kızlar şimdi yanlış anlaşılma olmasın ben bir açıklama yapmak istiyorum
benim tarzım bellidir zaten hiçbir falcıya kefil olmadım bugüne kadar, şuna gidin de demedim
çok pahalı olanlara değmez demişimdir kendime çıkanı, çıkmayanı anlatırım
şimdi gül konusuna gelince güle ilk gittiğimden itibaren yaklaşık 3 ay geçti aslına bakarsanız o günden beri aynı yerdeyim fakat arada onun söylediği herşey çıktı hatta benim aman diğerleri oldu ama bu olmaz dediğim şeyler de ve tarihleri de tutturdu
evet falı ilk çıktığınızda tatmin etmiyor beni de etmemişti ama söylediği hatta söylerken önemsemediğim bi kaç ayrıntı oluverdi belki de tesadüftü bilemiyorum ama sonraki gidişimde dediği tüm ayrıntılara önem vermeye başladım ben
bana söyledikleri imkansız olmayacak şeyler değil ama geçen 2 arkadaşımı götürdüm bir tanesininki daha zorlu bi ihtimal yıl sonuna kadar olursa onun da bilgisini veririm, bir de size anlattığım bir olayı vardı geçen sonuçlanmış olduğunu söyledi bunu öğren dedi gülün geçmiş ve şimdiki zamanla ilgili herşeyi tutturmasına rağmen buna hala inanamıyorum bu da olduysa yuh diyecem ve hakkaten bi daha falcıya gitmeyecem
zeynep ve metinle de ilgili aslında çok iyi falcılar olmadıklarını söyledim zaten ama bana dediklerini çok ince ayrıntılar olmasına rağmen birebir yaşadım ve metinin şimdiki zamanı çok iyi yorumladıgına inanıyorum
benim sanırım vadem gelecek yıl doluyor o yüzden artık bekleme sürecine girecem yavaş yavaş

alevko canım ne güzel çıkmıs senin fallar ama benim derdim 20 dakika harf bulmaca oynamak harf söylüyor yok deyince bu zaten onun cevresinde baska biri diyor,çeviriyor yani... ha daha önceden şak diye yazmıstı ismi o baska ama bu sefer bildi bilmesine ama 20 dakkada bildi ve tüm falın tek sonucu seni arayacak bu kadar baska tahmin yok bende böyle olunca kendime kızıyorum tabii bu kadar acizmisin diyorum bunu duymak için 25 tl veriyorsun dedim kendime....yanı öyle dolu dolu birşey yok ortada ama çok cici kadın herkesinde çıkarsa falı ne güzel ama ben kendimi kandıramıycam daha fazla aman da iyi aman da biliyor diye çünkü tarıgın şak diye söylediği ayrılık nedenimi 3 faldada gül tam olarak ifade edemedi....Ama insallah dediği çikar kızı cok sevdim çok şeker herkesi de gönderiyorum ona cevremden ancak ben falı çıkmadan gitmeyi düşünmüyorum bir daha...

alevko canım ne güzel çıkmıs senin fallar ama benim derdim 20 dakika harf bulmaca oynamak harf söylüyor yok deyince bu zaten onun cevresinde baska biri diyor,çeviriyor yani... ha daha önceden şak diye yazmıstı ismi o baska ama bu sefer bildi bilmesine ama 20 dakkada bildi ve tüm falın tek sonucu seni arayacak bu kadar baska tahmin yok bende böyle olunca kendime kızıyorum tabii bu kadar acizmisin diyorum bunu duymak için 25 tl veriyorsun dedim kendime....yanı öyle dolu dolu birşey yok ortada ama çok cici kadın herkesinde çıkarsa falı ne güzel ama ben kendimi kandıramıycam daha fazla aman da iyi aman da biliyor diye çünkü tarıgın şak diye söylediği ayrılık nedenimi 3 faldada gül tam olarak ifade edemedi....Ama insallah dediği çikar kızı cok sevdim çok şeker herkesi de gönderiyorum ona cevremden ancak ben falı çıkmadan gitmeyi düşünmüyorum bir daha...

yanlış anlaşılmasın,ben gülün avukatı değilim...ama bana göre en doğru bilen falcı gül...'doğru bileni' tanımlamak gerekirse...gelecek ile ilgili söylenenin çıkması...evet,çok uzun fal bakmıyor ve ilk faldan sonra bende...'bu mu' yani dedim....ama bana söylediği küçük ve ayrıntılı şeyler tarihleriyle çıktı...benim için mesela bu önemli:) gül sonuç söylüyor...çok ayrıntıya girmiyor,ama bazen o an kişi veya olaylarla ilgili detay veriyor ve tarih söylüyor...

detaylı fal istiyorsanız,yani ..kişiler hakkında ciddi yorum:kişi ne yapıyor...ne düşünüyor vs vs...o zaman ayhan derim...gelecek için mantıklı şeylerde söylüyor..ama onu fal tarzı daha farklı:) yanlış anlamayın ..ben ayhanı da beğendim...ama gülün söyledikleri bana çıkması nedeniyle ve 3 kere baktırdım...her seferinde aynısını söylediği için...ben birinci sıramda gül var:)...tabii beklenti ve elektrik...o yüzden herkes farklı tecrübe edinir:)

bide ben dün angels..zeynebe gittim...çok beğendim mi, 'hayır'....beğenmedim mi 'hayır'...benim için orta şekerli:)...yanlış birşey söylemiyor,söyledikleri mantıklı...ama beni şaşırtacak bir ekstra durum olmadı....giderseniz,pişman olmazsınız ama...

bu ara telafuz edilen yeni ismlerden,benim en beğendiğim sembol nihal:)...ayhan gibi bir tarzı var...kişiler hakkında yorumları güzel,mevcut durumu bilmesi de iyi ve soru sormadan anlatıyor....gelecek için söylediklerine tabii birşey diyemem...bekleme moduna geçtim:)

aklımda bir de sembol bahar var:)..bide ona baktırmak istiyorum:)

tryamour en çok bana tarıkı sen sorduğun için söylüyorum tarıkın dediği birşey daha çıkmış olabilir hem de önemli birşey zaman içinde anlatırım yine
ben de falı çıkmayan falcıya gitmiyorum en güzeli o hatta çıkmadan kimseye tavsiye etmiyorum
bu arada önemli birşey daha söyleyecem mercanla gülü kıyaslayanlar için (gündemin en iyi iki falcısı olduğu için)
mercanın bana anlattığı şeyleri hepinize aynı cümlelerle anlatsak uyabilir spesifik hiçbişe yok ama gül erkek arkadaşımla kavga etme nedenimizi ederken sarfettiğim cümleleri bile saydı
bizimkinin aramıza soktugu bir kız vardı önemsiz biri ama benim için gündemde olup olmadığı önemliydi mercana ısrarla var mı dedim yok dedi ama biliyorum görüşüyorlar dedim ben görmüyorum demek ki önemsiz dedi. gül ben daha sormadan kızın ismini kagıda yazdı kızı tarif etti ve bu ilişkiye bakış açımı bile anlattı hani kendi yaşıyormuscasına
işle ilgili mercana soru sordum bocaladı ve bence olmayacak birşey söyledi (çünkü bizim anlaşmamız var ya bu sene olurdu ya da iki sene olmaz mercan gelecek yıl dedi.)gül ise işyerindeki sorunların temelini ve benim konumumu bugüne kadar iş yerimde hep yapmıs oldugum hatayı söyledi ve bir daha yapmamamı
biri 25 tl biri 100 tl
gül bana 10-15 dk baktı mercan da 20 dk
güle ailemle ilgili soru sorsam cevap veriyor mercana sordum ben kişiye özel fal acıyorum bilemem dedi
güle fal baktırmak için en az 2-3 saat bekliyorsunuz mercana da havalenizi yaptıktan sonra hemen bakabilio
sonuç olarak ikisi de aynı sonucu ve yaklaşık aynı tarihlerleri verdiler benim bundan sonraki seçimim belli siz de isterseniz deneyin kendiniz karar verin

yanlış anlaşılmasın,ben gülün avukatı değilim...ama bana göre en doğru bilen falcı gül...'doğru bileni' tanımlamak gerekirse...gelecek ile ilgili söylenenin çıkması...evet,çok uzun fal bakmıyor ve ilk faldan sonra bende...'bu mu' yani dedim....ama bana söylediği küçük ve ayrıntılı şeyler tarihleriyle çıktı...benim için mesela bu önemli:) gül sonuç söylüyor...çok ayrıntıya girmiyor,ama bazen o an kişi veya olaylarla ilgili detay veriyor ve tarih söylüyor...

detaylı fal istiyorsanız,yani ..kişiler hakkında ciddi yorum:kişi ne yapıyor...ne düşünüyor vs vs...o zaman ayhan derim...gelecek için mantıklı şeylerde söylüyor..ama onu fal tarzı daha farklı:) yanlış anlamayın ..ben ayhanı da beğendim...ama gülün söyledikleri bana çıkması nedeniyle ve 3 kere baktırdım...her seferinde aynısını söylediği için...ben birinci sıramda gül var:)...tabii beklenti ve elektrik...o yüzden herkes farklı tecrübe edinir:)

işte etoile süpersin
ben de aynı cümlelerle açıkladım
benim için de aynı şeyler geçerli
ben de katre dene dediği için symbol baharı deneyecem ama katrenin iki falcısı symbol bahar ve ayhan nedense bana bir türlü kısmet olmadı o nedenle yorum yapamayacam
symbol nihal bana herkesin dışında bir sonuç verdiği ve o sonuçla ilgili şu ana kadar bir gelişme olmadıgı için ona çok inanmıyorum ama ben sanırım yanlış yaptım o kahveye daha iyi bakıyor gibi ama ben tarot baktırdım bir gün de kahve baktırayım bakayım ne diyecek

Ya kızlar sımdı ben kızı sevıyorum sevdıgım ıcın negatıf konusmak cok ıstemıyorum ama soylıyeyım madem bana kısa falan bakmadı 20 dakıka baktı ama sımdı ben salak degılım ısmı yanlıs bildi sonra ben düzeltince dedi ki benim melegım ismi böyle söylememi istiyor e yuhhhh salakmıyım ben:)))sonra ismi bilmeye çalışırken harfleri bilemedi bilemeyince de yok bu zaten etrafındaki kişinin adı dedi donra gene bilemeyince bu 3 harflinin adı dedi ama arkadaslar yani bu kadarını da yemem dogal olarak

20 dakıka harf oynadık benım derdım ısım degıldıkı zaten bana anı anlatsın gelecegı anlatsın...

Neyse ben kızı yinede seviyorum,iyi niyetli,saf biri ama bir 25 daha vermem ve diyorsunuz kişilik analizi süper ben analiz falan görmüyorum 3 kere gittim bir de gecen verdiği tarihi bu sefer teyit etmedi 1 ay daha uzattı yani ne diyimmm...

yani benim sorularım vardı hiçbirini soramadım şu isim bulma olayı yüzünden,neyse geçti gitti herkes gitsin kendi tecrübe etsin,kendi karar versin,elektrıgım tutmadı diyemem çünkü bayılıyorum hatuna her zaman yazıyorum çok şeker diye ama şimdi yalan da yazamam kızı seviyorum diye,size diyemem ki a süperdi herşeyi bildi....Benim ne hissettiğimi bildi,isimleri bildi ama çok ugrastı cok karıstı ortalık sonuc arayacak pekı arasın görelim ne diyim aramasada olur ben fal baktırmaya gidiyorum falım sadece çocuga endeksli degıldıkı,hayatımda merak ettıgım en az 4 yada 5 madde daha var,hayatımda baskaları da var bir tek gelmesını bekledıgım kısı degıl,hıcbırıne degınmedı e sımdı dogal olarak bu merak ettıgım seyler ıcın baskalarına gıdecem.yanı bunlar benım gerceklerım kimse kusura bakmasın,yanlıs da anlamasın lütfen,benim durum bu...

Ya kızlar sımdı ben kızı sevıyorum sevdıgım ıcın negatıf konusmak cok ıstemıyorum ama soylıyeyım madem bana kısa falan bakmadı 20 dakıka baktı ama sımdı ben salak degılım ısmı yanlıs bildi sonra ben düzeltince dedi ki benim melegım ismi böyle söylememi istiyor e yuhhhh salakmıyım ben:)))sonra ismi bilmeye çalışırken harfleri bilemedi bilemeyince de yok bu zaten etrafındaki kişinin adı dedi donra gene bilemeyince bu 3 harflinin adı dedi ama arkadaslar yani bu kadarını da yemem dogal olarak

20 dakıka harf oynadık benım derdım ısım degıldıkı zaten bana anı anlatsın gelecegı anlatsın...

Neyse ben kızı yinede seviyorum,iyi niyetli,saf biri ama bir 25 daha vermem ve diyorsunuz kişilik analizi süper ben analiz falan görmüyorum 3 kere gittim bir de gecen verdiği tarihi bu sefer teyit etmedi 1 ay daha uzattı yani ne diyimmm...

yani benim sorularım vardı hiçbirini soramadım şu isim bulma olayı yüzünden,neyse geçti gitti herkes gitsin kendi tecrübe etsin,kendi karar versin,elektrıgım tutmadı diyemem çünkü bayılıyorum hatuna her zaman yazıyorum çok şeker diye ama şimdi yalan da yazamam kızı seviyorum diye,size diyemem ki a süperdi herşeyi bildi....Benim ne hissettiğimi bildi,isimleri bildi ama çok ugrastı cok karıstı ortalık sonuc arayacak pekı arasın görelim ne diyim aramasada olur ben fal baktırmaya gidiyorum falım sadece çocuga endeksli degıldıkı,hayatımda merak ettıgım en az 4 yada 5 madde daha var,hayatımda baskaları da var bir tek gelmesını bekledıgım kısı degıl,hıcbırıne degınmedı e sımdı dogal olarak bu merak ettıgım seyler ıcın baskalarına gıdecem.yanı bunlar benım gerceklerım kimse kusura bakmasın,yanlıs da anlamasın lütfen,benim durum bu...

angel merhaba;

niye yanlış anlayalım:)...bu sonuçta fal işi...benim beğendiğimi sen,senin beğendini ben beğenmek zorunda değiliz...herkes kendi yaşadıklarından yola çıkarak...yorum yapacak... hatta yapmalı:)

falın garantisi yok...bunu hepimiz biliyoruz:):)

haklısın angel bana da öyle bir fal bakmış olsa ben de bi daha kapısından geçmem de benim bildiğim kadarıyla sen 2 kez gitmedinmi ona hatta ismi yazmış da sana sormuş diye sen nie soruyorsun demiştin

haklısın angel bana da öyle bir fal bakmış olsa ben de bi daha kapısından geçmem de benim bildiğim kadarıyla sen 2 kez gitmedinmi ona hatta ismi yazmış da sana sormuş diye sen nie soruyorsun demiştin

Canım ılk gıttım begenmedım sonra burdan kızlar bırdaha dene ıyı aslında dedıler bır daha gıttım ıste o zmana ısmı yazdı hıc harf sormadan sak dıye sonra harf sordu ıste bende dedım kı sen zaten yazdın ısmı ıste o 2. gidişimdi işte dayanamadım 1 ay olmadan bir daha gittim aldım agzımın payını.

Kızlar yanımda arkadaslarım vardı onlara dahı anlatmadım falda olanları valla sıze anlatıyorum burda salak gıbı hıssettım cünkü kendimi:)))

X