İstanbul'da Fal - Falcılar

peki Yazz cımmm,Mercana telde baktırdın sanırım,100 tl ye degıyormu bılemedı attı dedıgın seyler oldumu birde ne kadar süre baktı,yanı gelecekı beklemek lazım tabıı ama var mı farkı dıgerlerınden...Görüldüğü gibi 100 vermem derken meraklanmalarım basladı:))

gelecek henuz cıkmadı ama sana bırsey sormadan anlatıyor ben bergendım 45 dk 0 dk arası bakıyor sen bılırsın

yanlış hatırlamıyosam bu güle bende 2 sene önce gitmiştim foss 1 dediğimi çıkmaz :S

canım gulun dedikleri cıkmadımı sana?yani anıdamı bilemedi yoksa gelecek mi cıkmadı? bi de gittiğin kişinin gul olduguna eminmisin?:) ben gitmeyi dusunuyorumda ondan sordum yoksa o kadar yol gitmem.Bi de herkes iyi diyor napsam bilemedim.

bence de gül pozitif diye nitelendirdiğimiz umut taciri falcılardan herkes eski sevgilisiyle barışıp mutlu mesut yaşıyor aman ne iyi
alevko bir de eski mesajları okurken senin bu mesajını okudum ...gul hakkında yorumlara bakıyordumda gitmeden önce...sana sonradan gulun dedikleri cıktı ı en basta olumsuz dusunuyormussun...bende senin yorumlarına bakıyorum hep gitmeden

beğenmedim yaa onu ben beni bidaha çağırdı yılbaşına doğru falım tam açılmamış uğrascakmış daha öyle dedi bana aıkcası pek anlamadım. ama bugün gittiğim elif hanım iyiydi sankilim :) sen cafe in fatoş bide çanga serkana gitmişmiydin?? gül içinde gün ayarlayalım da gidelim yaa

cafeıne de gıtmedım cangaya da. cafelerde cok bastan savma bakıyolar dıye ben evde bakanlara gıdıyodum ama onların da cogu fos. gule ayarlayıp gıdelım o zaMAN. konusuruz yıne.

alevko bir de eski mesajları okurken senin bu mesajını okudum ...gul hakkında yorumlara bakıyordumda gitmeden önce...sana sonradan gulun dedikleri cıktı ı en basta olumsuz dusunuyormussun...bende senin yorumlarına bakıyorum hep gitmeden

sagol canım:)
iki üç gün önce de yazdım zaten bu sitede en başta antigülcülerden biri bendim diye
hatta genelde korkusuz bir insan olarak bilinmeme ragmen güle gittikten sonra o yanındakiyle konusmasından rahatsız olup uzun süre falı bırakmıştım
baktım herkese eski sevgilin gelecek diyor özellikle sordum bana dedi ki ben sevgilisi gelmeyecek olanı niye bekleteyim ama bazı aşklar var görüyorum bitmemiş başkasıyla da yapamazlar onun için bekle diyorum dedi
evet gülün dediklerini yaşadım birebir tarihiyle, geçmiş için de çok oturmuş şeyler söyledi yaani hep diyorum birkaç falcı bana sadece büyük sonucu veriyor ayrıntılara girmiyor gül de bunlardan biri sayılır benim hayatım çok karmaşık diyorum ya döviz endeksi gibi o nedenle hangi gün hangi falcı bilmiş oluyor kestiremiyorum
bu hafta içi gülün dediği birşeyi öğrencem size yazarım
ama bence hiç gitmediysen bir kere dene kendin karar verirsin

sagol canım:)
iki üç gün önce de yazdım zaten bu sitede en başta antigülcülerden biri bendim diye
hatta genelde korkusuz bir insan olarak bilinmeme ragmen güle gittikten sonra o yanındakiyle konusmasından rahatsız olup uzun süre falı bırakmıştım
baktım herkese eski sevgilin gelecek diyor özellikle sordum bana dedi ki ben sevgilisi gelmeyecek olanı niye bekleteyim ama bazı aşklar var görüyorum bitmemiş başkasıyla da yapamazlar onun için bekle diyorum dedi
evet gülün dediklerini yaşadım birebir tarihiyle, geçmiş için de çok oturmuş şeyler söyledi yaani hep diyorum birkaç falcı bana sadece büyük sonucu veriyor ayrıntılara girmiyor gül de bunlardan biri sayılır benim hayatım çok karmaşık diyorum ya döviz endeksi gibi o nedenle hangi gün hangi falcı bilmiş oluyor kestiremiyorum
bu hafta içi gülün dediği birşeyi öğrencem size yazarım
ama bence hiç gitmediysen bir kere dene kendin karar verirsin

Günaydın kızlarr,evet alevko bende sana katılıyorum gül ayrıntıya giremiyor ama sana isim veriyor şöyle olacak böyle olacak diyor ama öyle eger ayrıntılı gecen yılın anın özetini istiyorsanız öyle bir şey beklemeyin ama konuya hakim yorumlar yapar size,saf biri kalbi temiz ve kesinlikle yanında biri var yoksa detaylı bu kadar isim bilemez gercı bıraz harf bulmaca yaptık biz ama dün:)))Onu bir konuya yogunlastırın o konuda konusturun bence...Yani dedikleri çıkmazsa anı ögrenmek için Güle bir daha 25 vermem çunkü tatmin olamıyor insan onun yanından ayrılırken dolu dolu bir fal değil yanii,ama yanında biri var o kesın:KK53::KK53::KK53:

cafeıne de gıtmedım cangaya da. cafelerde cok bastan savma bakıyolar dıye ben evde bakanlara gıdıyodum ama onların da cogu fos. gule ayarlayıp gıdelım o zaMAN. konusuruz yıne.

tamam mailleşip tarihi belirleriz bizim listede gül eksik olmaz yani o yzden baktırmamız lazım

kızlar bu gecmişte bahsedilen BATU bir zmanlar taksım inside da imiş şimdi symbol de mi nerde bu BATU çok begenilmiş gecmıs sayfalarda....

geçmiş sayfaları okuyamadım ben yaa okadar çokki :) gitcem birasdan tarığaaaaaaaa selamını söliyimmi :KK70:

Ya arkadaslar bu gulun teli var bende ama kesinlikle acmiyo.. Biri bana adres olarak nerde oldugunu yazabilrmi? Bide uskudar'da evinde bakan biri varmis ismi cismi belli diil cunku arkadaslarim fal'dan korkup isminide numarasinida silmisler.. Bilen varmi :))

gül telini bir haftadır acmıyormus,yesılkoy madonun tam karsısı sentimento cafe yesılkoy büfenin yanı yeri çok kolay,her günde orda gül

Selam Kızlar,

Dün Angel's Burcu'ya ve cafe in Semra Hnm.a baktırdım. Burcu vasat bi fal baktı. Her falcının söyleyebileceği genel şeyler.. Semra Hnm. değişik bir iskambil bakıyor. Şimdiyi güzel anlatıyor ama geleceği zamanla göreceğiz. Ama çok hızlı bakıyor bu da benim pek hoşlanmadığım bir şey.. Yarın Beşiktaş Nihal'e gitmeyi düşünüyorum. Yakın zamanda giden ve yorum yapabilecek olan var mı ? Bir de falının ücreti ne kadar ? Teşekkürler!

Günaydın kızlarr,evet alevko bende sana katılıyorum gül ayrıntıya giremiyor ama sana isim veriyor şöyle olacak böyle olacak diyor ama öyle eger ayrıntılı gecen yılın anın özetini istiyorsanız öyle bir şey beklemeyin ama konuya hakim yorumlar yapar size,saf biri kalbi temiz ve kesinlikle yanında biri var yoksa detaylı bu kadar isim bilemez gercı bıraz harf bulmaca yaptık biz ama dün:)))Onu bir konuya yogunlastırın o konuda konusturun bence...Yani dedikleri çıkmazsa anı ögrenmek için Güle bir daha 25 vermem çunkü tatmin olamıyor insan onun yanından ayrılırken dolu dolu bir fal değil yanii,ama yanında biri var o kesın:KK53::KK53::KK53:

ben dün kadının yüzüne dayanamayıp oha dedim! yani bilemeyeceği isimleri bildi, iki sismli bi adamı bildi mesela... ben de tam tatmin olmadım, dolu dolu değil ama, yine de büyük sonucu söylediği için umutluyum.. ama alevko, umut taciri demiş. ne yani, şimdi ben gül'ün dediği o umutlu sonuca inanmayayım mı????

ya eskisi demiyorlar direk ismini veriyorlar ama sonuc bu yaniii,bugün güle tekrar gittimm bana aynı tarihleri verdi bakalım bekleyecezz kendinden çok emin konuşuyor,ılıskımdekı kılıt ısımlerı falan bildi yapma dedıgı bıseyler yapmıstım yanlız ben dana yapma demıstım dedı kızdı bana bunları yapman surecı uzatır dedı,bana arama demıstı de ben aramıstımm,yanı bakalım ıste

gül'ün güzel tarafı bu işte, yani artık falcı olarak kullanmıyorum pek ben gül'ü, hayat koçu bir nevi benim için :) yapma diyor yap diyor. kendisine talep az olsa, bi de telefonla falan ulaşmak kolay olsa falan, 10 numara olur :)

gül telefonununu acmıyor. bazen telefonumda 250 cagrı oluyor dedı. telefonunu ısteyene gonderebılırım yıne de. ıs adamları onu eve cagırıyomus. aslında ben de onu eve cagırmayı dusunuyorum. 4 dakıka hıc bı seye yetmıyor. belkı de kapasıtesı o kadardır bılemıyorum. daha fazla parayı gozden cıkarmaya deger mı o da var. ama 4 kere gule gıdecegıme agzından cıkan kelımelerı sayacagıma 1 kere mercanı ararım oturdugum yerden sakın sakın bana ayrılmıs zamanda baktırırm.

yani kızlar mercanı bilemem ama gül öyle 4 dörtlük değil yani niye yalan söyleyeyim şimdi ben ne dedi arayacak dedi budur sadece........

Selin tortum rica etsem cevap verebilir misin? Sana özel mesaj da attım bir bak istersen, acil enfal'i bulmam lazım ama çok acil. Sen almira cafe'de demişsin daha önce, orda mı hala? Teli varsa özelden atar mısın lütfen?

X