İstanbul'da Fal - Falcılar

angel_edalim Kasım'ın bitmesine çok az kaldı.
İnşallah senin eski sevgilin arar benim de hayatıma dediği gibi yeni bir erkek girer.
Çok zor şu an ama bakalım. Offf... :KK43:

canım valla ınsallah dedıgın gıbı olur bende sıkıldım bu kasım sürecinden ama bugun gül kasım sonu aralık bası dedi bugun çok etkilemedi beni bilmiyorum neden:))

Tamam işte süreyi uzatmış oldun. :KK66: Daha iyi böylesi. ;D Bana da Yıldız Ocak sonuna kadar müddet vermişti, o yüzden Kasım'da olmazsa bile biraz umudum kalmış olacak içimde. Umut fakirin ekmeği ne de olsa napalım. :KK43:(

Nıhalı begendınmı pekı nasıldıııı[/

Nihal animi super bildi suanda ne yasiyorum isin ilginci hakkimda ne dusundugunu merk ettigim insanin ortamini nerde gordume kadr soledi o ilgincti ben umutsuzum onla ilgili diyincede 1 ay verdi aranizda bisi olcak diye bakalim hala ihtimal vermiyorm ama

Tamam işte süreyi uzatmış oldun. :KK66: Daha iyi böylesi. ;D Bana da Yıldız Ocak sonuna kadar müddet vermişti, o yüzden Kasım'da olmazsa bile biraz umudum kalmış olacak içimde. Umut fakirin ekmeği ne de olsa napalım. :KK43:(

Yıldız alevkonun bahsettıgı ankaradakı yıldız mı canımmm

yanlış hatırlamıyosam bu güle bende 2 sene önce gitmiştim foss 1 dediğimi çıkmaz :S

telde mı baktırdın ankaraya mı gıttın hadı bakalımmm:)))Süre uzadı canım da bu arada ee ben sıkılırım böyle bekleyemem yettı bana:))

Ben zaten Ankara'da yaşıyorum şu anda. İstanbul'a da sık gelirim. Okul için burdayım, burda baktırdım.
Beklemiyorum artık ben zaten. Elden gelen bir şey yok. Hangi ara nerede yeni bir insan çıkacak karşıma bilemiyorum.
:s Eskiden haber beklemek daha zor ama. ;D Vaktinde ben de yaşadığım için bilirim. Yeni bir aşkı beklemek daha heyecanlı oluyor en azından. Gerçi artık heyecan falan kalmadı ama olsun. :KK70: Göreceğiz, bakalım neler olacak. :KK70:

aslında benım bu fal işinde en sevdiğim karşımdakinin bir bir anı geçmişi anlatmasıydı gelecek umrumda olmazdı hiç takılmazdım aman nerden sardım ben bu işe şimdi zevk de alamıyorum bu şekilde,yok ben dönecem eski halime,bana anı anlatsınlar bilsinler ben mutlu oluyım vayy bildi diye valla sıktı beni bu bekleme olayları bide aslında sinir de olmuyor değilim 20 dakka harf bilmece oyna ver parayı çık sonuc arayacak ay lütfeder beyimiz ararsa:)))
smileylerde yok gene ifade edemiyorum kendimi onlarsızzz,çok bozuluyorummm :))))

Evet aslında tek dert o cümleyi duymak oluyor, boş yere para veriyoruz. :KK70: Olsun çok sık yapılmadığı sürece iyidir.
Gelişmiş cevap kısmından yazarsan smileyleri görürsün bu arada. :KK66:)

canım serap ın nosunu atmıstım sana ne yaptın baktırdınmı?yorumlarını bekliyorum.

Dreamgirl, senden serap hanımın numarasını banada atmanı rica ediyorum? ben 1.5 yıldır kendisini arıyordum bir kac arkadasım baktırmıs kendisine ama numarası değişmis ulasamadık kendisine. arkadaslarımdan birine hamileyken cocugunun down syndrome olacagını bile söylemiş gerceklesen daha bir cok sey! ve ben aylardır bu forumları okuyordum adını görür görmez üye oldum lütfennnnnnnnnn cok rica ediyorum........

arkadaşlar nihale baktırıpta gelecei çıkan oldumuuu :)

Pink7 selam kaıdköy kıkırdak cafe deki elif hanım için sen mi yorum yapmıştın önceleri kötü diye, ben bugün ona gittim aslında iyiydi ama bana bi tar,h verdi bana göre imkansız bi tarihti o sen baktırmışmıydın :KK43:( olumlu bişiy söleeeeeeeeeee :KK43:

fala pek inanan birisi değilim ama yasananları görünce, serap hanımı mutlaka bulmalıyım. yardımcı olabilcek arkadaslar cok rica ediyorum bana numarasını atarsanız cokkk mutlu olcam... tesekkür ediyorum hepinize.

Pink7 selam kaıdköy kıkırdak cafe deki elif hanım için sen mi yorum yapmıştın önceleri kötü diye, ben bugün ona gittim aslında iyiydi ama bana bi tar,h verdi bana göre imkansız bi tarihti o sen baktırmışmıydın :KK43:( olumlu bişiy söleeeeeeeeeee :KK43:

canım ben gitmedim o dediğin kişiyee bi bilgim yok :KK43: keşke olsaydı

şimdi mi söylenir bu arkadaşım??? daha 2 saat evvel bayıldım güle 25 kağıt!

hımm valla kesin bence oydu bölee birileri duymuştuda gittim o kadar yol teptim taaa kozyatağındannn kalktım gittim ama çok kötüydüüü ya artı cinnet geçiricektim beklerkenn :/

X