İstanbul'da Fal - Falcılar

cezmiyiarıyorum cezmi bey bir cafede mi bakıyordu yoksa evinde filan mı? googledan cafe araştırması yapıcam cevabına göre o çevrede. cezmiyi bulursan bana da bildirir misin?
evde bakıyordu?? öyle kahve falına falan değil önünde boş bir fincan duruyor senin yüzüne bakıp neyi öğrenmek istiyorsun diye soruyor ufak bir örnek iş adamları borsayı baktırmaya geliyordu O derece en son şirinevlerde bir evde randevu ile bakıyordu randevularıda ablası alıyordu. telini yada adresini bilen varsa lütfen banada bildirsin en son ataköyde diye duyum aldım formdan :)

evde bakıyordu?? öyle kahve falına falan değil önünde boş bir fincan duruyor senin yüzüne bakıp neyi öğrenmek istiyorsun diye soruyor ufak bir örnek iş adamları borsayı baktırmaya geliyordu O derece en son şirinevlerde bir evde randevu ile bakıyordu randevularıda ablası alıyordu. telini yada adresini bilen varsa lütfen banada bildirsin en son ataköyde diye duyum aldım formdan :)

cezmiyiarıyorum cezmi bey bir cafede mi bakıyordu yoksa evinde filan mı? googledan cafe araştırması yapıcam cevabına göre o çevrede. cezmiyi bulursan bana da bildirir misin?

biraz önce arkadaşımdan öğrendim oda aylardır cezmiyi arıyordu vefat etmiş cezmi :KK43: gazetelerde falan çıkmış haberi.allah rahmet eylesin :KK43:

Günaydın...

Geçen gün bir arkadaşımdan yeni birisini öğrendim. Aslında ben yeni duydum ama çok ünlü imiş kendisi. Şıvga. İbrahim Tatlıses'in eski dansözü imiş. Beylikdüzünde evinde randevuyla 70 liraya bakıyormuş. Giden arkadaşım bugüne dek gittiğim en baba falcı dedi. Bu onun yorumu am aben henüz gitmedim, gitmek istiyorum tabii.

Günaydın...

Geçen gün bir arkadaşımdan yeni birisini öğrendim. Aslında ben yeni duydum ama çok ünlü imiş kendisi. Şıvga. İbrahim Tatlıses'in eski dansözü imiş. Beylikdüzünde evinde randevuyla 70 liraya bakıyormuş. Giden arkadaşım bugüne dek gittiğim en baba falcı dedi. Bu onun yorumu am aben henüz gitmedim, gitmek istiyorum tabii.

günaydın,gidersen paylaşırmısın bizlerle yorumlarını

Elbette paylaşırım. Bu arada Boğaziçi Ünv. oradaki Şuşu cafe Şengül'e giden oldu mu acaba? Onu da çok meth etmişlerdi ama bir türlü gidemedim.

Arkadaşlar ben eskilere baktım ama bulamadım.Ya acıbademde fortunate cafemidir nedir öle biryer vardı galiba.Kim vardı orda bakan ?

yusufu ben hiç beğenmedim.çok yüzeysel bakıyor.iyi sallayan bir arkadaşınıza baktırın daha iyi :)

eveeeet benim fallar ufak ufak çıkmaya başladı. ilk basamağı çıktı en azıdan. bahar ve symbol levent'inkiler yavaş yavaş çıkıyor.

Bu arada cumartesi bakırköy'de chakra cafe'de (meydana yakın sınav dershanesinin oralardı sanırım-pek bilmem de oraları) ayşe diye bir kadına baktırdım bir arkadaşım götürdü. şu anı çok çok iyi biliyor. ve dediklerinden biri de diğerlerine paralel olarak çıktı...

böyle işte..

arkadaşlar cevap rica ediyorum, gül nerde bakıyo, herkes aynı gül'den mi bahsediyo bakırköy almira kafe?

ayhan nerde bakıyo, hangi kafe,?
enfal nerde?
bi de kurtuluştaki melahatin nosu???

tavsiyem de olucak, beşiktaş semboldeki nihal, nişantaşı semboldeki nihal süperdir!

gül için yeni haber. gül taşınmış. yeşilköyde bakıyor artık. madonun tam karşısında sentimento kafe. ve kesinlikle randevulu bakıyor artık sanırım.

almirada bakan enfal. telefonla randevu almak şartı var. o da kemal tancadan denize giderken ilk soldaki sokak içinde.

Son düzenleme:
Son olarak Gül bu adam çok üzüyor ama senin için hayırlı adam bu dedi ve beni dinle dedi. Ayhan ise bu adamla kesinlikle evlenmeyeeceksin dedi. Gül 2 aya her şey düzelecek derken, Ayhan sıkıntıların giderek artacak dedi.

Şimdi kafam çok karıştı. İkiside o kadar çok şeyi bildi ki, insan ister istemez diğer konularda söylediklerini sorguluyor.

rım rım rım rım (gerilim müzigi) evvet bayanlar baylar 2 aya kadar dananın kuyrugu kopuyor, gül mü ayhan mı görüyoruz :)) Şaka bir yana da falı bir yana bırakırsak wish senin gönlün olsun istiyor mu istemiyor mu onu iyi tartmak lazım.[/QUOTE]

gülün çıkan bir falından haber etmiştim arkadaşlar. ekimin son haftası gibi bir tarih vermişti ve son haftası baktı. ben hemen bidaha gittim tabiki. bana dedi ki bu hafta içinde bidaha yaşayacaksın aynı şeyi. haber alacaksın dedi. hem de yazılı bi haber. (bu detay çok önemliydi) hafta tam bitmek üzereydi ki tahmin edin noldu? pazar günü 9 da 2 aydır açmadığı msn de konuştuk. yine gittim ben. ne dediğini söylemicem ama çoooook kısa bi tarih verdi. 1 saat ile 1 gün arası dedi. mutlu edecek bu seni dedi. eğer bu da çıkarsa sölicem. çıkmazsa çıkmadı kızlar diye de haber edecem. benden haber şimdilik bu kadar. gülün sadece fal bakmak dışında (en azından bana) enerjisi de kuvvetli ve bana çok iyi geliyor. o yüzden şimdilik başka falcıya gitmiyorum :)

Günaydın...

merhaba,
telefon numarası var ise iletebilirmns özelden.. tskler..

arkadaşlar sentimiento cafeyi aradım nette ama telefonunu bulamadım.güle ulaşıp randevu almak istiyorum.nasıl ulaşabilirim acaba?yardımcı olur musunuz?

gülün çıkan bir falından haber etmiştim arkadaşlar. ekimin son haftası gibi bir tarih vermişti ve son haftası baktı. ben hemen bidaha gittim tabiki. bana dedi ki bu hafta içinde bidaha yaşayacaksın aynı şeyi. haber alacaksın dedi. hem de yazılı bi haber. (bu detay çok önemliydi) hafta tam bitmek üzereydi ki tahmin edin noldu? pazar günü 9 da 2 aydır açmadığı msn de konuştuk. yine gittim ben. ne dediğini söylemicem ama çoooook kısa bi tarih verdi. 1 saat ile 1 gün arası dedi. mutlu edecek bu seni dedi. eğer bu da çıkarsa sölicem. çıkmazsa çıkmadı kızlar diye de haber edecem. benden haber şimdilik bu kadar. gülün sadece fal bakmak dışında (en azından bana) enerjisi de kuvvetli ve bana çok iyi geliyor. o yüzden şimdilik başka falcıya gitmiyorum :)

haha :)) alemsin selin :) ilk gittiğinde güle demediğini bırakmamıştın yanılmıyorsam :) 2.kez güle git demeseydik halin ne olurdu acaba :) sevindim senin adına canm :)

Son düzenleme:
Kızlar bugun bir yer daha duydum ama sanki burada hiç muhabbeti gecmedi gibi geliyor bana.
Kadıköyde Kırmızı bar diye bir yer, gece bar oluyormuş gündüz (2 sene önce) bir arkadaşım orada fal baktırmış.

Bu arada bugun ayhan bizim kızlara baktı, kızların agzı bir türlü kapanmadı hatta en son baktıgının hiç fincanını açmadı yanındakı kızlardan biri hadi bari formalite yerini bulsun diye fincanı açtı :)
Ayhan karakter tahlilinde 10 üzerinden 20 alır gelecek için söylediklerini 2 ay sonrasını bekliyorum bakalım.

X