İstanbul'da Fal - Falcılar

Peki bu mu cafedeki okan da acaba cezmi gibi hangi gün hangi saatte kiminle tanışacağına kadar isim vererek anlatıyormu acaba....arkadaşlaaaarrrr cezmi bana yıllar önce bu gün hangi işi yapacağıma, evleneceğim adamın adına kadar anlatırken onu ciddiye almadığımdan numarasını bulundurmadığım için şimdi deli gibi onu arıyorum...en son şirinevlerdeydi..:KK43:

gerçekten bu kadar çıkıyormu dedikleri??? telefon numarasını bulduğunuzda banada gönderir misin? bu kadar iyi fal bakan birini bulmak zordur. bende denemek isterim cezminin falını...

Bende bu zamana kadar bir çok falcıya gittim ama fal esnasında falcının devamlı sorular sorması beni hep şüphelendirir sallıyor gibi gelirdi...
Ben en son 2 kasımda cafe fincan bakırköy'de Arzu' ya fal baktırdım.. Beni hiç konuşturmadan ne nedir herşeyi söyledi...Kahve ile tarotu aynı anda bakıyor ve kartları ve fincanı açtı ve o anki derdim neyse direkt söledi söz attığımı ve geçmişle ilgili herşeyi bildi bakalım gelecekle ilgili de güzel şeyler söledi çıkacak mı bekliyorum? Arzuyu tavsiye ederim.

kızlar arzu ve şenay çok iyi falcılar, ben bugün şenaya baktırdım herşeyi bildi ama söyledikleri çıkarmı onu bilmiyorum paylaşırım sizle

Peki bu mu cafedeki okan da acaba cezmi gibi hangi gün hangi saatte kiminle tanışacağına kadar isim vererek anlatıyormu acaba....arkadaşlaaaarrrr cezmi bana yıllar önce bu gün hangi işi yapacağıma, evleneceğim adamın adına kadar anlatırken onu ciddiye almadığımdan numarasını bulundurmadığım için şimdi deli gibi onu arıyorum...en son şirinevlerdeydi..:KK43:

ben geçen hafta okan beye gitmiştim... aslında bu forumda daha evvelki konuşmalarda arslan bey dikkatimi çekmişti, niyetim ona baktırmaktı fakat fiyatı bana çok yüksek geldi..cehennem ağızı diye bir fala girdim okan beye ve çokta memnun kaldım.Arslan bey tarihleri ve isimleri net veriyormuş. bilmiyorum .. önümüzdeki hafta onada gitmek istiyorum ama aklım fena karıştı. çünkü hiç duymadığım isimlerde bir kaç fal var..sizlerede değişik gelecektir.bir kaç falcı var burada ve yanılmıyorsam sahibide fal konusunda epey iddialı.

Arkadaşlar ,

Size bir kaç yer söylicem

1-Kurtuluşta Melahat Abla var ona 1 kere baktırıcaksın 6 ay götürür.

2-Bakırköyde DEJAVU CAFE var orda Neşe Hanım var süper bakıyor...

3-taksimde bir yer var cafe adını unuttum ama HASAN dşye bir bey var muhteşem bakıyor cafenin adını ögrenip size yollucammm

Selamlar Arkadaşlar

Geçen hafta Ayhana gitmiştim onu sormuşsunuz. Ancak cevaplayabiliyorum.

Öncelikle Ayhan gerçekten ailevi sıkıntılarıızdan kendi yaşadıklarıma kadar her şeyi bildi. Tabi bazı söyledikleri de hayatımda hiç olmadı.

Asıl kafamı karıştıran şu. Özel hayatımda çok ciddi bir problemim var. 3 senelik ilişkim var ancak sürekli sorunlarla devam eden. Aslında bu ilişkinin geleceğine benimde inancım kalmadı. Ama bugüne kadar Çiğdem,Burcu,Halil,Dilek ve Gül bu insanın beni çok sevdiğini ve ben istersen bu işin evlilige gideceğini istemezsem olmayacağını söyledi.

Son olarak Gül bu adam çok üzüyor ama senin için hayırlı adam bu dedi ve beni dinle dedi. Ayhan ise bu adamla kesinlikle evlenmeyeeceksin dedi. Gül 2 aya her şey düzelecek derken, Ayhan sıkıntıların giderek artacak dedi.

Şimdi kafam çok karıştı. İkiside o kadar çok şeyi bildi ki, insan ister istemez diğer konularda söylediklerini sorguluyor.

Arkadaşlar ,

Size bir kaç yer söylicem

1-Kurtuluşta Melahat Abla var ona 1 kere baktırıcaksın 6 ay götürür.

2-Bakırköyde DEJAVU CAFE var orda Neşe Hanım var süper bakıyor...

3-taksimde bir yer var cafe adını unuttum ama HASAN dşye bir bey var muhteşem bakıyor cafenin adını ögrenip size yollucammm

melahat in numarasını yollarmısın bana maıl adresımıs ana ozel msj olarak atıcam

mercan kim hangi cafede? ne bakıyor? kaça bakıyor? daha önce gidenler memnun mu? bu mercan bayan büyük ihtimalle. belli de olmaz yoksa erkekmi? :KK36:

cezmiyiarıyorum cezmi bey bir cafede mi bakıyordu yoksa evinde filan mı? googledan cafe araştırması yapıcam cevabına göre o çevrede. cezmiyi bulursan bana da bildirir misin?

X