İstanbul'da Fal - Falcılar

Arkadaşlar ben bugün Beşiktaş Symbol Cafedeki Nihal Hanıma gittim mevcut durumu iyi bildi, gelecek tahminleri diğer gittiğim falcılarla benzer. Kimin daha isabetli tutturduğunu ileride olayların gerçekleşmesi halinde sizinle paylaşacağım. Geçen gittiğimde negatif olaylardan bahsetmemişti, bu sefer bahsetti ben de daha memnun kaldım sonuçta pembe bir tablo çizilmesini istemiyorum fal baktırırken. O yüzden bu sefer daha iyiydi. ama yine de daha da gördüğü şeyler vardı bence ama onları üstü kapalı bir şekilde kapattı sanırım onları da söyleseydi daha iyi olurdu.
Nihal Hanıma giden arkadaşlardan yorumlarını bekliyorum

kızlarrrrrrr !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bu mercannn nerde bakıyor ve kaça ??? merak ettim ben yokken baya bi adı geçmiş burda ???:KK69:

ben mercana telefonda baktırdım 100 lıra seas ucretı. 35 dakıka fılan surdu. baska gıden varsa yorum yazsa ne ıyı olur, bana soyledıklerı uzun vadelı seyler o yuzden bılemıyorum.

Son düzenleme:
"diorrissimo" gönderdiğin mesaj için çok teşekkür ederim.. msj hakkm olmadığı için burdan yazıyorum:)

kesinlikle gidicem şıvga'ya çünkü bi arkadaşımdan da duymuştum 70 tl az değil gerçi ama umarım değer, gidersem sizlerle paylaşırım :)

Günaydın...

Geçen gün bir arkadaşımdan yeni birisini öğrendim. Aslında ben yeni duydum ama çok ünlü imiş kendisi. Şıvga. İbrahim Tatlıses'in eski dansözü imiş. Beylikdüzünde evinde randevuyla 70 liraya bakıyormuş. Giden arkadaşım bugüne dek gittiğim en baba falcı dedi. Bu onun yorumu am aben henüz gitmedim, gitmek istiyorum tabii.

sıvgaya gıttınızmı yorumunuz nedir;?

Arkadaşlar ben bugün Beşiktaş Symbol Cafedeki Nihal Hanıma gittim mevcut durumu iyi bildi, gelecek tahminleri diğer gittiğim falcılarla benzer. Kimin daha isabetli tutturduğunu ileride olayların gerçekleşmesi halinde sizinle paylaşacağım. Geçen gittiğimde negatif olaylardan bahsetmemişti, bu sefer bahsetti ben de daha memnun kaldım sonuçta pembe bir tablo çizilmesini istemiyorum fal baktırırken. O yüzden bu sefer daha iyiydi. ama yine de daha da gördüğü şeyler vardı bence ama onları üstü kapalı bir şekilde kapattı sanırım onları da söyleseydi daha iyi olurdu.
Nihal Hanıma giden arkadaşlardan yorumlarını bekliyorum

ben nıhalı cok begendım ama gelecek cıkarmı bılmıyorum ama arkadasıma cıktı ben beklıyorum

ben mercana telefonda baktırdım 100 lıra seas ucretı. 35 dakıka fılan surdu. baska gıden varsa yorum yazsa ne ıyı olur, bana soyledıklerı uzun vadelı seyler o yuzden bılemıyorum.

Peki şu anki durumları bildi mi en azından? Daha çok gelecek ile mi ilgili baktı?
İsim falan veriyor mu? Bende düşünüyorum mercanı aramayı ama henüz aramadım.

Peki şu anki durumları bildi mi en azından? Daha çok gelecek ile mi ilgili baktı?

merhaba,
parasını falan nasıl gönderiyoruz?
nasıl takip edeceğiniz yani detaylı bilgi verebilirmsniz..

Eklentiler

• $nounoursbisou8sw.gif
    $nounoursbisou8sw.gif
    43,6 KB · Görüntüleme: 51
nazifeye bende gitmiştim 7 sene önce ve bu sene bıle dedıklerı cıktı fakat olıvyumun onunden bızı almıslardı adresı hatırlamıyorum telefonunuda kaybettım dirrissimo rica etsem bana mesaj atarmısın

esatpaşadaki fatoş nasıl anlatır mısın diorcum biraz. evime yakın bi deneyebilirim belki. ücret nedir neye bakar tutturur mu filan..

ya bende suya yumurta kıran nazifeni adresini veya telefonunu arıyorum 7 sene önce gııtmıstım ve söyledikleri tek tek cıktı adresını ve tel ını kaybettım ya cok rıca edıyorum bılen bana mesaj atsın

şöyle söyleyeyim, benim yasadıgım sey disardan inanılmaz ideal gorunen , normalde detaylara girmeden anlattıgımda, ohoooo senınkı de dert mı denılecek bır durum. mercan ıcındekı detayları bildi. kafamda bır suru sorular vardı konuyla ılgılı ben sormadan cevapladı. karakterlerı ıyı bılıyor. yanı senın anlatmana gerek kalmıyor, zaten ben anlatacaksam ve o da ona gore yorum yapacaksa gıderım arkadaslarımdan bırıne anlatırım. o anlamda sevdım ben mercan'ı. begendim.

merhaba,
parasını falan nasıl gönderiyoruz?
nasıl takip edeceğiniz yani detaylı bilgi verebilirmsniz..

once aradım ne zamana randevu verebılır dıye, o aksam ıcın verebılecegını soyleyınce hesap bılgılerını alıp havale yaptım, aksam dedıgı saatte mesaj attı, ben musaıtım arayabılırısn dıye, ben de aradım.
kandırmacası fılan yok.

Banada numarasını yollayabilirmisiniz özlemin?

Bu arada pazartersi melekler kahvesinde gülşene gittim ,2 günde kadının dediği şeyleri yaşadım kesinlikle gidin ve ayrıca öle kısaad bakmıyor seni cdiddye alıp tüm herşeye bakıyo.

Hayır canım ben Şıvga'ya gitmedim ancak fal konusunda yorumlarına cidden çok güvendiğim bir arkadaşım gitmiş ve gerçekten çok başarılı bulmuş. Bir de Mercan'ın telini bilen birinden ben de rica ediyorum. Denemek isterim çünkü buradaki yorumlar oldukça iyi.

sıvgaya gıttınızmı yorumunuz nedir;?

Hayır canım ben Şıvga'ya gitmedim ancak fal konusunda yorumlarına cidden çok güvendiğim bir arkadaşım gitmiş ve gerçekten çok başarılı bulmuş. Bir de Mercan'ın telini bilen birinden ben de rica ediyorum. Denemek isterim çünkü buradaki yorumlar oldukça iyi.

Mercanın telefon numarasını bende özel mesaj olarak rica edeyim pls :)

X