İstanbul'da Fal - Falcılar

Ben bugün Kadıköy FAYTON CAFE'de HAKAN diye birine baktırdım kızlar hem tarot hem kahve ikisine birlikte bakıyor.Forumda aradım bulamadım kimse bahsetmemiş mi bundan? Mevcut durumu iyi bildi, istediğim beklediğim şeyleri söyledi gelecek için, bekliyorum bakalım çıksın diye =)

Evet mercan bayan cnm. Tarot bakııyor.. bir kaç yıl önce tv da çıkıyordu...Eğer istanbuldaysanız yüz yüzede bakar ben olmadığım için telde görüşüyoduk...

merhaba,mercan hn. no sunu bana göndere bilir misin? ayrıca gülün no sunu da istiyom.
bilen varsa göndersin lütfen.

haha :)) alemsin selin :) ilk gittiğinde güle demediğini bırakmamıştın yanılmıyorsam :) 2.kez güle git demeseydik halin ne olurdu acaba :) sevindim senin adına canm :)

gül hakkında hiç kötü yorumum yok. dönüp okuyabilirsin bütün mesajlarımı. sadece güzel şeyler söyledi, umarım söyledikleri çıkar demiştim. sonra da çıktı. onu da yazdım angel edalim ile karıştırıyor olabilirsin. angel a 2. kez güle git diye b askı yaptık. en çok baskı yapanlardan biri de bendim.

Kızlar bugun bir yer daha duydum ama sanki burada hiç muhabbeti gecmedi gibi geliyor bana.
Kadıköyde Kırmızı bar diye bir yer, gece bar oluyormuş gündüz (2 sene önce) bir arkadaşım orada fal baktırmış.

Bu arada bugun ayhan bizim kızlara baktı, kızların agzı bir türlü kapanmadı hatta en son baktıgının hiç fincanını açmadı yanındakı kızlardan biri hadi bari formalite yerini bulsun diye fincanı açtı :)
Ayhan karakter tahlilinde 10 üzerinden 20 alır gelecek için söylediklerini 2 ay sonrasını bekliyorum bakalım.

ben de o barı arıyordum :) gece böyle kırmızı loş yatak odası ışığı gibi ışıklar var mı bu yerde? bi kere gitmiş çok beğenmiştim.

ayhanı ben de çok merak ediyorum ama mesajıma dönmedi ya :KK59: çok da koşmayayım dedim peşinden rahatsız olur iyice istemez diye:2:

ayhanı ben de çok merak ediyorum ama mesajıma dönmedi ya :KK59: çok da koşmayayım dedim peşinden rahatsız olur iyice istemez diye:2:

Cocooon, tel noları için çok teşekkürler. İlk fırsatda güle gidecem. Hiç kötü bir yorum yazılmamış gül ile ilgili. Sanırım en iyi fal bakanlardan biri. birde cezmi bey var süper deniliyordo ama öldü diye yazmış arkadaşlardan biri. üzüldüm, allah rahmet eylesin :KK43:
mercan tarot bakıyordu yanılmıyorsam. onu da bi denicem... merci canım

Cocooon, tel noları için çok teşekkürler. İlk fırsatda güle gidecem. Hiç kötü bir yorum yazılmamış gül ile ilgili. Sanırım en iyi fal bakanlardan biri. birde cezmi bey var süper deniliyordo ama öldü diye yazmış arkadaşlardan biri. üzüldüm, allah rahmet eylesin :KK43:
mercan tarot bakıyordu yanılmıyorsam. onu da bi denicem... merci canım

rose007, meracan'a baktırırsan eger yorumlarını paylasır mısın ?

kızlar,
size bakırköyde almira kafe de enfal isminde birini şiddetle tavsiye ediyorum.
direk isim söylüyor ağzınız açık kalıyor.geçmişten hiç bahsetmio desem yeridir.
bugün ve gelecek hakkında yorumlar yapıo.bana söyledikleri bir bir çıktı.kemal tancanın bir alt sokağında kime sorsanız söyler.giden olursa yorumlarınızı bekliyorum.

selam,bana enfalin nosunu özelden gönderebilir misin?
listemi hazırladım,bayramdan sonra gidecem teker teker.yorumları paylaşırım sizinle burdan..

rose007, meracan'a baktırırsan eger yorumlarını paylasır mısın ?

opaque666, tabiki paylaşırım. şu ana liste hazırladım ve en iyilerini bulmaya çalıştım.
iyi yorum alanları. bayramdan sonra başlicam turlarıma. ama biraz zaman alacak, çünkü haftada bir gün izinliyim ve tek tek denicem. deneyimlerimi paylaşırım sizinle...

gül için yeni haber. gül taşınmış. yeşilköyde bakıyor artık. madonun tam karşısında sentimento kafe. ve kesinlikle randevulu bakıyor artık sanırım.

almirada bakan enfal. telefonla randevu almak şartı var. o da kemal tancadan denize giderken ilk soldaki sokak içinde.

Yaaaa ama ben bakırkoye gıdecekdımmm :KK43: dahada uzağa gitmiş Üff

mercan tarot bakıyordu yanılmıyorsam. onu da bi denicem... merci canım[

tatlım banada atarmısınız gülün telini acil gitmem lazım,umutsuz vakayım:KK43:

Arkadaslaaaaaaaaarrrrrrrr,
kadıköy Laporte yada laporta vb. cafede fal baktıran oldu mu acaba? sanırım bakanın adı serkan tam bilememekle birlikte !

Olur mu hiç? Demek ki forumda geçmişte yazdıklarımızı tam okumamışsın. Kırmızı'da Meliha var ve ilk birkaç kez gidersen gayet güzel ve uzun bakıyor ama ondan sonra çok kısa kesiyor. Ama dene bence. Çarşıda Migros'un az ilerisinde.

Kızlar bugun bir yer daha duydum ama sanki burada hiç muhabbeti gecmedi gibi geliyor bana.
Kadıköyde Kırmızı bar diye bir yer, gece bar oluyormuş gündüz (2 sene önce) bir arkadaşım orada fal baktırmış.

Bu arada bugun ayhan bizim kızlara baktı, kızların agzı bir türlü kapanmadı hatta en son baktıgının hiç fincanını açmadı yanındakı kızlardan biri hadi bari formalite yerini bulsun diye fincanı açtı :)
Ayhan karakter tahlilinde 10 üzerinden 20 alır gelecek için söylediklerini 2 ay sonrasını bekliyorum bakalım.

Son düzenleme:
Bana kurtuluştaki arap melahatin numarasını yada adresini bilen varsa lütfen msj atabilirmiiiiiiii ????

Ben bugün Kadıköy FAYTON CAFE'de HAKAN diye birine baktırdım kızlar hem tarot hem kahve ikisine birlikte bakıyor.Forumda aradım bulamadım kimse bahsetmemiş mi bundan? Mevcut durumu iyi bildi, istediğim beklediğim şeyleri söyledi gelecek için, bekliyorum bakalım çıksın diye =)
Bilen duyan yok mu Hakan'ı ?

kısslar özelden msjlarınızı aldım telleri göndermişsiniz:)değer verip zahmete girip yolladığınız için hepinize teşekkür ederim:)gittiğim zaman yorumları sizinle paylaşıcam.buarada yeşilköyde esra var onuda tavsiyee ederim bana her baktığı çıktı..

kıslaar gül kaça bakıo şimde telde sorulmaz böle şeyler:)çekinirim ben:)

şanslısın bak :) Gül yeşilköye geçmiş sende ordasın anladığım kadarıyla . Püff ben şimdi teee oralaramı gıdıcem yaa gül için :) ben mesaj attim selin e gül için burdan herhangi biri yazmazsa ben cevap aldığımda yazarım buraya

kızlarrrrrrr !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bu mercannn nerde bakıyor ve kaça ??? merak ettim ben yokken baya bi adı geçmiş burda ???:KK69:

X