İstanbul'da Fal - Falcılar

Evet mercan bayan cnm. Tarot bakııyor.. bir kaç yıl önce tv da çıkıyordu...Eğer istanbuldaysanız yüz yüzede bakar ben olmadığım için telde görüşüyoduk...

pendıktekı tala sakın gıtmeyın cok kotu arkadaslar cafe ın fatosta agzından laf almaya calısıyor enfalde bence kotu gelecekte cıkmadı bence gul ayhan daha ıyıler sız bılırsınız
gül ve ayhanın tellerini özelden rica edebilirmiyim gerçekten iyi bir falcıya ihtiyacım var kafam çok karıştı

hasanın hangi cafede baktığını öğrenebildinmi?

kesın arslan beyı deneme cok kotu hıc cıkmıyor

sözlerin aslında dikkate değer.. ama ben orada okan beye fala girmek için beklerken arslan beyi hem bekleyen kişiler fazla idi hemde ondan çıkan 2 bayanın düşüncelerine orada canlı şahit oldum. sözledikleri beni etkiledi ve bu yüzdende merak içindeyim.onun hakkında çok olumlu şeyler konuşuyorlar.sanırım merakım ağır basacak ve bu cumartesi arslan beye gideceğim...bende onun hakkında oluşacak düşüncelerimi olumlu veya olumsuz sizlerle paylaşacağım...yinede önerin içinde teşekkür ederim...

merhaba,
ben de baktrmıştm neşeye aslında baya bildi ama bu forumda bi ark onun falının çıkmadığını söylemişti.sen de çıktımı gelecekle ilgili-benimkinin zamanı var da

Çıkan fal haberi 3!!

Pilav Cafe Biriz ve Symbol Bahar'ın dedikleri önemli bir şeyi yaşadım arkadaşlar, bilginize...

Son olarak Gül bu adam çok üzüyor ama senin için hayırlı adam bu dedi ve beni dinle dedi. Ayhan ise bu adamla kesinlikle evlenmeyeeceksin dedi. Gül 2 aya her şey düzelecek derken, Ayhan sıkıntıların giderek artacak dedi.

Şimdi kafam çok karıştı. İkiside o kadar çok şeyi bildi ki, insan ister istemez diğer konularda söylediklerini sorguluyor.[/QUOTE]

rım rım rım rım (gerilim müzigi) evvet bayanlar baylar 2 aya kadar dananın kuyrugu kopuyor, gül mü ayhan mı görüyoruz :)) Şaka bir yana da falı bir yana bırakırsak wish senin gönlün olsun istiyor mu istemiyor mu onu iyi tartmak lazım.

bencede ya gitmeyin arslan beye paranıza yazık iğrenç ötesi buna rağmen ciddi para alıyor baktığı faldan bende önermiyorum

bencede ya gitmeyin arslan beye paranıza yazık iğrenç ötesi buna rağmen ciddi para alıyor baktığı faldan bende önermiyorum

sizinde sözleriniz dikkate değer... tşk ederim... geçmiş yazıları gözden geçirdim ... bir haftadır bunları okuyorum... : ) nilmil hnm. handekuka hnm. ve yaz 12 hanımın ayten veyger adlı bayanla tartışmaları ve üç kişinin aynı anda yine aynı cephede duruyor olması çok hoş.... bu kadar tepki sanırım herkez tarafından göz ardı edilmeyecektir. uyarılarınız için teşekkür ederim.. birde ben sizler gibi kendi gözlemimi kendim yapıp sizlere döneceğim..

arkadaşlar cevap rica ediyorum, gül nerde bakıyo, herkes aynı gül'den mi bahsediyo bakırköy almira kafe?

ayhan nerde bakıyo, hangi kafe,?
enfal nerde?
bi de kurtuluştaki melahatin nosu???

tavsiyem de olucak, beşiktaş semboldeki nihal, nişantaşı semboldeki nihal süperdir!

yaaa, ayten veyger, mu cafe, arslan bey hey gidi ne günlerdi, bakın 700 sayfa içinde sizin de dikkatinizi çekmiş

yaaa, ayten veyger, mu cafe, arslan bey hey gidi ne günlerdi, bakın 700 sayfa içinde sizin de dikkatinizi çekmiş

dikkat çekilmeyecek gibimi katre82 : ) senin bana tavsiye edebileceğin kapsamlı fal bakan biri varmı ? en azından doğru adres olur .. yardım edersen sevinirim ve rica etsem özelden bana adres ve telde verirsen sevinirim : ) tşk.... inan bunalımdayım ve ihtiyacım var : )

mercanı begendım ben gayet net anlatıyor gelecek cıkan varmı bılıyorum
melahat hasan arslan bence kotu o an var gelecek yok ama nıhal ıyıydı henuz cıkmad ı bekleyecegız

sunshinnee; kızlar arzu ve şenay çok iyi falcılar,

arka arkya iki tane "arzu" yorumu.. tesadüf mü ??

insanların duyglaryla oynamaylm.. evet itiraf edemesekte fal bizm için bi terapi.. bi umut..
bunu reklam haline getirmek etik değildir..

Son düzenleme:
merwegunes tamamiyle rastlantı... Cafe fincana gittim ve Arzuya fal baktırdım çokta memnun kaldımm... Böyle denk geldi diye bir yanlış anlaşılma olmasın...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…