İstanbul'da Fal - Falcılar

merhaba arkadaşlar. ben yeni üye oldum. falcı ararken tesadüfen bu siteye girdim. bir çok yorumları okudum. benimde daha yeni bir olayı sizinle paylaşmak istedim. tarot baktırmaya gittim ve moralim sıfır oldu :KK43:kadın bana senin kısmetin kapalı dedi. sen bunun farkına varmadın mı hiç dedi. çünkü ben 36 yaşındayım ama bu yaşıma kadar daha bir 2 aylık ilişkim bile olmadı. bu normal mi sence dedi. ve hiç olmayacak, çünkü önün kapalı. olsa bile hep kısa sürecek dedi. bunun üzererine ben tabiki mahvoldum. ne moral kaldı ne birşey. geleceği sadece allah bilir ve daha önce hiç parayla fal baktırmamıştım.
ama bazı gerçekler var ortada. tek derdim bir erkek arkadaşımın olmaması. arkadaşlaım bile nanamıyor yalnız olmama. nasıl olurda kimse yok hayatında hayrtet ediyorlar. ama olmayınca olmuyor işte. sanırım gerçekten kısmetim kapalı. bunun üzereine iyi bir falcı ararken bu siteyi buldum. bana tavsiye edebileceğiniz kim var gerçekten iyi fal bakan? eğer o da aynı şeyleri söylerse zaten tamam artık. bu durumu kabullenmek gerek. ama moralim çççokkkk bozuk arkadaşlar ya....:KK59:

canım selamlar, haklısın gercekten sinir bozucu bi durum.. bence güle gidebilirsin bakırköydeki. çünkü o büyü yoksa yok der baskaları gibi gel kursun dökelim filan demez zorla. hani şey diyebilir yüzüne bakan nazar ediyor filan.. hem yanından da mutlu ayrılırsın. geleceğe dair bi şi bekleme ama üstünde kötü bi enerji varsa anlatır ve onun enerjisi çok güçlü. ben buna bir konuda şahit oldum, şifa allahtan ama sana yararı dokunabilir gülün. vesile olabilir..

bir de kızlar ben çok önceden burda semrayı sormustum nerde bilen var mı diye. biri de çok sonra yazmış gittiğini. kafe ismini öğrenince bugün gittim. iskambil+kahve baktı baya bildikleri oldu. bir şey var önemli olan benim için o çıkarsa tamamdır dicem.. başka beğenen var mı cafe in'deydi.

kadıköy cafeinn mi bahsettiğin cocoon?hep önünden geçerim ama hiç girmemişimdir :)

bilmiyorum ne iş ama bilsede ben ihtimal vermediğim için inanmayıp aman saalladı manyak diye çıkıyorum yanından :)) yaa bide benim eski ilişkimde çok gel git oldu biri mutlak tutturur yani öyle çaresiz bakıyosun ki falcının gözlerine ne olur gelecek de der gibi eh o da hisediyor mu ne gelecek diyor tabi ki geliyor neden ama durup duururken geldiği de oluyor ama tabi benden de kaynaklı.. falcı döncek dedi bekle 1-2-3-5-10 gün yok aramıyor ben bari dürteyim onu diye ben harekete geçiyordum.. :)) ben şimdi çanga serkandan umutluyum.. iniş çıkışlar yaşancak ilişkinde dedi gittiğimde de öyleydi 2,5 aydır böyle zaten demişti hala öyle ama sonu için güzel söledi:)) kesin bu çanga nın söledikleri çıkcak bak görürsünüz heheheh

Hepsi değil mesela gecen niko ya gittim, o kadar saçmaladıki aaaaaaaaay aman yarabbim, senin hayatında bu olmıycak, ailesi söyle , eski sevgilin arıycak , annesi onu evlendircek, nişanlı görünüyor, erkek arkadasın çok çapkın , fln fln,,,,
ayyy yazarken aklıma geldi yoksa yoksa bu da doğru biliyrda ben mi ihtimal vermiyorum.. neeeeeeeyyyyyyyyyyy :)))))))))):KK62::KK62:

bunda da süpriz olmasın. hani her söyleyene saçmalıyor demişsin ya :) demedi deme.

fala gelince, hani demişsin ya ne diliyorsam onu söylüyorlar diye, zaten dilemek ve istemesini bilmek, yapmak gibi birşeydir. Demek ki sen istemek konusunda başarılısın. Bunu böyle yorumla.

canım selamlar, haklısın gercekten sinir bozucu bi durum.. bence güle gidebilirsin bakırköydeki. çünkü o büyü yoksa yok der baskaları gibi gel kursun dökelim filan demez zorla. hani şey diyebilir yüzüne bakan nazar ediyor filan.. hem yanından da mutlu ayrılırsın. geleceğe dair bi şi bekleme ama üstünde kötü bi enerji varsa anlatır ve onun enerjisi çok güçlü. ben buna bir konuda şahit oldum, şifa allahtan ama sana yararı dokunabilir gülün. vesile olabilir..

bir de kızlar ben çok önceden burda semrayı sormustum nerde bilen var mı diye. biri de çok sonra yazmış gittiğini. kafe ismini öğrenince bugün gittim. iskambil+kahve baktı baya bildikleri oldu. bir şey var önemli olan benim için o çıkarsa tamamdır dicem.. başka beğenen var mı cafe in'deydi.

ben begenmıstım ama henuz gelecek cıkmadı ben yazmıstım

gulvar, bakırköyde ebu ziya caddesinde kemal tanca mağazası var. onun yan sokağından gir hemen arka sokağı hamdi paşa mektebi sokak. Tabelası var almira cafe ama randevu alınıp gidiliyor, haberin olsun telefonunu mesaj attım..bu arada gidersen yorumunu bekliyoruz. :KK68:[/QUOTE]

selinax arkadaşım cafenin telefonunu banada mesaj olarak atabilirmisin lütfen bende uzun süredir enfale gitmek isteyenlerdenim en azından randevu alır giderim.:KK34::KK34::KK34::KK34:

Kendimi beğenmişlik yapmıyım amaaa çevremdeki herkess çok iyi fal baktığımı söyler. Kndimden iyisini b,lmiyorumm kahve falında :p

X