İstanbul'da Fal - Falcılar

ayhana gidecek bir arkadaşımız vardı o nerelerde :KK61:

senin pozitif birilerine gitmen lazım bence. hayatında herşeyden önce olumluluğa ihtiyacın var. o yüzden pozitif falcıları tercih et derim. şu kısmeti kapalı şeylerine de kulak asma. bilinç altını olumsuzluklarla doldurma. şu an nötrsen yani birinden hoşlanmıyorsan, azıcık sosyalleşmeni öneririm, arkadaşlarınla dışarı çıkmanı, eğlenmeni. ve fal da başka sosyal ortamlar açıyor inan bana.

unutmadan. bu hafta izlediğim bir diziye göre, erkekler onlara ihtiyacı olan kadınları seviyor. umarım ne demek istediğimi anlamışsındır. :))))))

Hangi diziydi o :)

ritanın numrası banada çok acil lazım ama özel msj hakkım yok bi şekilde ulaştıramazmısnz bana numarasını

canım;
bu kadın güneşli-bağcılar-istanbul da oturuyor.öyle paragözde değildir,zaten 10-20 tl normalde 10 tl istiyordu ama ben ve arkadaşlarım kadın çok güzel baktığı için her gidişimizde 20 tl bırakıyoruz.zaten ilk gidişinde 1-2 saat bakıyor.geçmişten başlayıp geleceğe doğru sayıp,döküyor.:kahve:

bana da adres ve tel. Bilgilerini verir misiniz

ben yıllar önce nuray sayarıya gittim arkadaşlarımda hepimiz baktırdık çıkmadı falı bize.
Angels ayten hanıma gittik beğenmedik orda iyi olan bence burcu ama henüz çıkmadı bana. Kadıköyde ayhan var o da la porta cafe süreyyanın karşı sokağı uygun fiyata bakıyor kahveye genel ama ayrıntı anlatıyor. Ben ayrıca gülü de beğendim etkili bakıyor ama henüz gelecek çıkmadı. Birsen hanım varmış bağcılarda onun telini özelden atarmısın rica etsem. Ayrıca ayhanı deneyeceğim beşiktaştaki sağol kate82
tarot mu baktırdınız yıldız haritasımı?

Ben oğlum için gittim nuray sayarıya yenice ve yıldız haritası baktı
daha belli değil çıkıp çıkmayacağı

Son düzenleme:
kızlar bu tellwe de falın resmini çekip yollayıp baktırmayı beceren biri varmı ben çok istiyorum ama nasıl yapıcamı çözemedim üye oldum fincan satın aldım ama nasıl göndercem resimleri biri bana yardım etsin nolur

Peki bu mu cafedeki okan da acaba cezmi gibi hangi gün hangi saatte kiminle tanışacağına kadar isim vererek anlatıyormu acaba....arkadaşlaaaarrrr cezmi bana yıllar önce bu gün hangi işi yapacağıma, evleneceğim adamın adına kadar anlatırken onu ciddiye almadığımdan numarasını bulundurmadığım için şimdi deli gibi onu arıyorum...en son şirinevlerdeydi..:KK43:

Peki bu mu cafedeki okan da acaba cezmi gibi hangi gün hangi saatte kiminle tanışacağına kadar isim vererek anlatıyormu acaba....arkadaşlaaaarrrr cezmi bana yıllar önce bu gün hangi işi yapacağıma, evleneceğim adamın adına kadar anlatırken onu ciddiye almadığımdan numarasını bulundurmadığım için şimdi deli gibi onu arıyorum...en son şirinevlerdeydi..:KK43:

bende arıyorum bulamadım

forumda dha önce cezmiden bahsedilmişti. teli olan arkadaşlar vardı yanılmıyorsam, bir arama yaptırın belki bulursunuz. hatırladığım kadarıyla şu sıra ataköyde bakıyordu.

X