İstanbul'da Fal - Falcılar

canım selamlar, haklısın gercekten sinir bozucu bi durum.. bence güle gidebilirsin bakırköydeki. çünkü o büyü yoksa yok der baskaları gibi gel kursun dökelim filan demez zorla. hani şey diyebilir yüzüne bakan nazar ediyor filan.. hem yanından da mutlu ayrılırsın. geleceğe dair bi şi bekleme ama üstünde kötü bi enerji varsa anlatır ve onun enerjisi çok güçlü. ben buna bir konuda şahit oldum, şifa allahtan ama sana yararı dokunabilir gülün. vesile olabilir..

bir de kızlar ben çok önceden burda semrayı sormustum nerde bilen var mı diye. biri de çok sonra yazmış gittiğini. kafe ismini öğrenince bugün gittim. iskambil+kahve baktı baya bildikleri oldu. bir şey var önemli olan benim için o çıkarsa tamamdır dicem.. başka beğenen var mı cafe in'deydi.

ben tarıf edeyım de: maltepe merkez camıye elıyorsunimınıbus yolunun ustunde ondan sonra alt sokagından sahıle dogru ınıyorsun solda..mecıdıyekoyden 252 cıft katlılara bıneceksın

çok teşekkür ederim canım:) peki tavsiye eder misin?

kadıköy cafeinn mi bahsettiğin cocoon?hep önünden geçerim ama hiç girmemişimdir :)

bunda da süpriz olmasın. hani her söyleyene saçmalıyor demişsin ya :) demedi deme.

fala gelince, hani demişsin ya ne diliyorsam onu söylüyorlar diye, zaten dilemek ve istemesini bilmek, yapmak gibi birşeydir. Demek ki sen istemek konusunda başarılısın. Bunu böyle yorumla.

Edit butonu 30dklık süre içinde geçerli. 30dkdan sonra kalkar zaten. Düzenleme yapamazsınız.

ben begenmıstım ama henuz gelecek cıkmadı ben yazmıstım

gulvar, bakırköyde ebu ziya caddesinde kemal tanca mağazası var. onun yan sokağından gir hemen arka sokağı hamdi paşa mektebi sokak. Tabelası var almira cafe ama randevu alınıp gidiliyor, haberin olsun telefonunu mesaj attım..bu arada gidersen yorumunu bekliyoruz. [/QUOTE]

selinax arkadaşım cafenin telefonunu banada mesaj olarak atabilirmisin lütfen bende uzun süredir enfale gitmek isteyenlerdenim en azından randevu alır giderim.

Kendimi beğenmişlik yapmıyım amaaa çevremdeki herkess çok iyi fal baktığımı söyler. Kndimden iyisini b,lmiyorumm kahve falında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…