İstanbul'da Fal - Falcılar

canım emine hnm numarasını mesaj attım sana

teşekkürler handekuka, kahve falına mı bakıyor emine hn.? sana söyledikleri çıkıyor mu?
umarım olumlu birşeyler söylerde moralim yerine gelir. bide insanların benimle erkek arkadaşımın olmaması yüzünden dalga geçmeleri daha da üzücü. beceriksiz diyorlar artık. kader ve kısmetden anlamıyorlar ki....

handekuka bu anadolu ytakasında emine dediğiniz pendik kaynarcada mıı eğer oysaa o kadının allah belasını versinn bven ona gittm fal baktırdımm herşey iyiken onuda çok severdm eski çıktığım çocuğun annesi ile ablasıda ona gitmişş vee bnm onlara büyü yaptırdığımı sölemişş ortalık birbirine girdii kafayıı yedimm o kadınıda arayıpp ağzıma geleni söledmm ses kayıtları bile varr yaptığı iftiraları itiraf ediyoo eğer oysaa aman haa sakın gitmeyinnn çok şeytan bi kadındır o

ladyghost seni her gittiğin falcı biliyor ne iş :)

senin pozitif birilerine gitmen lazım bence. hayatında herşeyden önce olumluluğa ihtiyacın var. o yüzden pozitif falcıları tercih et derim. şu kısmeti kapalı şeylerine de kulak asma. bilinç altını olumsuzluklarla doldurma. şu an nötrsen yani birinden hoşlanmıyorsan, azıcık sosyalleşmeni öneririm, arkadaşlarınla dışarı çıkmanı, eğlenmeni. ve fal da başka sosyal ortamlar açıyor inan bana.

unutmadan. bu hafta izlediğim bir diziye göre, erkekler onlara ihtiyacı olan kadınları seviyor. umarım ne demek istediğimi anlamışsındır. :))))))

Son düzenleme:

ayyy yazık kız sana,zor bir durumm...kadın neden yapmıs ki böyle birşey:2::2:Insanların ne yapıp ne yapmıycagı belli olmuyor,

merhaba opaque666. doğum tarihimi vermemde bir sakınca olmaz ama neden sordun?

cunku durum ilgimi cekti ve cok yakin bir arksim bayagi iiy biliyor dogum haritası cikarmayi, hani falci oyle demis ama astrolojik olarak bir mani var mı ona bi bakmasını rica edecektim de. kısmetin kapalı filan demesi tuhaf ve cesaret isteyen bişey cunku. belki dogum tarihin sana gec evlilik veriyordur. istersen ozel msg at, ozel msgda da mail adresi de belirtirsen ben de ona danisip kısaca yorumunu sana gonderirim. yani anlayalim en azindan yıldızlar ne soyluyor.

bilmiyorum ne iş ama bilsede ben ihtimal vermediğim için inanmayıp aman saalladı manyak diye çıkıyorum yanından :)) yaa bide benim eski ilişkimde çok gel git oldu biri mutlak tutturur yani öyle çaresiz bakıyosun ki falcının gözlerine ne olur gelecek de der gibi eh o da hisediyor mu ne gelecek diyor tabi ki geliyor neden ama durup duururken geldiği de oluyor ama tabi benden de kaynaklı.. falcı döncek dedi bekle 1-2-3-5-10 gün yok aramıyor ben bari dürteyim onu diye ben harekete geçiyordum.. :)) ben şimdi çanga serkandan umutluyum.. iniş çıkışlar yaşancak ilişkinde dedi gittiğimde de öyleydi 2,5 aydır böyle zaten demişti hala öyle ama sonu için güzel söledi:)) kesin bu çanga nın söledikleri çıkcak bak görürsünüz heheheh

Hepsi değil mesela gecen niko ya gittim, o kadar saçmaladıki aaaaaaaaay aman yarabbim, senin hayatında bu olmıycak, ailesi söyle , eski sevgilin arıycak , annesi onu evlendircek, nişanlı görünüyor, erkek arkadasın çok çapkın , fln fln,,,,
ayyy yazarken aklıma geldi yoksa yoksa bu da doğru biliyrda ben mi ihtimal vermiyorum.. neeeeeeeyyyyyyyyyyy :))))))))))

Son düzenleme:
Yaızlarınızı okuyup duruyorum serkan serkan çanga kafedeki bekleyip duruyorum dedikleirni sizce olurmu??

valla ben yeni gittim daha bi kaç hafta oldu bakalım çıkacak mı diye beni bekleme ama benim daha bi 8-9 ayım var

hayır yakacık/soğanlıkta

tek sıkıntın erkek arkadaşın olmaması olsun bence sen ilk önce olumlu düşün pozitif ol ve kendinle ilgili olumlamalar yap keyfin çok daha yerinde olucaktır eminim.evet kahve falı bakıyor beni hiç yanıltmadı memnunum git dene memnun kalırsın diye düşünüyorum

erkekler onlara ihtiyacı olan kadınları seviyor. umarım ne demek istediğimi anlamışsındır. :))))))

Valla o kadar doğru ki.....Yıllarca güçlü kadın imajı verirdim birlikte olduğum erkeklere. Ama artık bunu asla yapmıyorum ve de gerektiğinde de aptalı oynuyorum.

Deli kız seni....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…