İstanbul'da Fal - Falcılar

Arkadaşlar bu angel adelim artık istedikleri bir türlü gerçekleşmeyince milletten hırsını almaya başlamış. kendince de bir özet yapmış. olay geçmiş incelendiğinde de görüleceği üzere muhabbet duası öneren bir arkadaşımıza benim dinimizde muhabbet duası diye bir şey yok konu duadan başka noktalara gider muhabbet, vs... olması halinde diye cevap yazmam sonucunda bana saldırması, hiç alakam olmayan tamamen karşı çıktığım konularda ben karşı çıktığımdan beni suçlayarak sinirlendirmeye çalışmasından ibaret geçmişin incelenmesini rica ediyorum kimin seviyesiz konuştuğunun özellikle incelenmesini rica ediyorum.
Bu kişi de artık kendince olayları yeniden insanlara kendi kafasından yanlış şekilde özetlemekle uğraşmasın zaten herkes geçmişi okuyunca görücek herkes dünü okusun desin kendine güveniyorsa neden milletin geçmişi okumak yerine özetini okuması için kafasından alakasız bir özet yapıyor?
Okusun o muhabbet duası mıdır nedir? milleti de ben normal duaya karşıymışım gibi doldurmaya çalışmasın. Zaten 9999 kere de okusa olmucak olmayınca da ne saçmalamışım ben ya dicek. mutluluğumuzu o bozdu bu forum muhabbet duası savunucularının forumu değil ki falla ilgili yazsın bilgisi olmadığı ya da bilmemezlikten geldiği konularda millete beni yanlış lanse etmesin, herkes kimin nelerle uğraştığını anladı bana çamur atmasın.

Yok kadın susmuyor,herkes görsün ,mod lar da görsün kötü içerik bildirdim artık yeterr

Sabun engercekten hastasın akıl saglıgındn endıse edıyorum ben senın,ınsanlar sıkıldı,bıktı usandı sen hala yazıyorsun,bir sus be kadın,allah sana akıl fikir nasip etsin cidden rahatsızsın sen

yaa bi dünya yazdım başıma şefler geldi sayfayı kapatmak zorunda kaldım :)) evet serkan bildi bu durumda ama gecmişi bildi tabi hepsinde olduğu gibi! cüneyt vardı kadıköyde aslında o bana herseyi başından sölemişti ama ben hiç ciddiye almadım onu geyik ypatım hep, hatta seni aşdatmışdemişti hadi len dedim kafayı mı yedin? meğer onun dediği tarihlerde eski sevgilisiyle görüşmüş ayrılcaksınız 20 güne dedi deli gibi seviyoruz biz birbirimizi ayrılmayız dedim sonra bir ay sonra ayrıldık. ben dedimki faldan etkilerndim ben kötü davrandım heralde ama tabi daha bilmiyorum o görüşmeyi haberdar değilim ondan barıştık neyse arada 8 ayrılık daha dengesiz ilişki gel git sürüyle, ben tam 8 ay sonra öğrendim görüşme olduğunu o zaman bitti.. bide bi kere kadıköyde pilav cafe mi nerde cüneyti bulamayınca oraya gittik şişsmanca bi abla baktı bi sürü sey söledi sadece aklımd a X harfli birinden bi haber alıcaksın çok kısa süre sonra bugün bile olabilir dedi size yemin ediyorum tam 10-15 dk sonra daha cafede oturuyoruz biz msj geldi bana ! X harfli kişiden hemde :))) sonrası işte bilindiği üzre ayrılık gene :KK54::KK54::KK54:

canım görüyorsun kabus geri döndü fallara ara verdik kadınla gene büyü tartışıyoruz

Arkadaşım.....

Şİmdi tam da burada katılmadan edemeyeceğim. Olaylara bakış açısı var ya, işte o çok önemli bişey bence. Senin kötü baktığına ben iyi bakabilirim. Bazı kelimeler vardır örneğin o bile bakış açısına göre değerlendirilebilir. Mesela senin nikin....SABUN.... Birçok insana temizliği çağrıştırabildiği gibi bazıalrına SABUN BÜYÜSÜNÜ dahi hatırlatır. Ya böyle işte.....Sana bir türkü sözüyle dur diyeyim artık......GÜNAH BENİM KİME NE?

fal baktırmak sadece benim günahım ama muhabbet yok bağlama vs.. başkasının hayatını da etkilediği için daha büyük günah ve sadece kişiyi ilgilendirmiyor. Zaten yapılanlar da ters tepiyor. hala neyi savunuyorsunuz muhabbet duanızı ettiniz geldi mi geri bari sevdiğiniz? sizi daha mı çok sevdi? ayrıca bu forum falla ilgili olduğundan ben sorumu sorarım sen kendine muhabbet duası konulu bir topic aç orada tartış.

Kızlar pembe dizi gibisiniz valla:) Arkası yarın :))) yorumlarınıza gore kendıme gidecek sağlam falcılar belırlemeye calısıyorum biyandan dizi izliyormusum gibi gelıyor :) yanlıs anlayıp kızmayın he :) Neyse . allah kalbinize göre versin inşallah :)

Belki sadece Dilek te böyle olur :KK3::KK3:Çünkü gül direk isim vermişti zaten hem Tarık da direk onu anlatmıstı,yıkıldım vallaa:KK53::KK53::KK53:

Arkadaşım.....

Şİmdi tam da burada katılmadan edemeyeceğim. Olaylara bakış açısı var ya, işte o çok önemli bişey bence. Senin kötü baktığına ben iyi bakabilirim. Bazı kelimeler vardır örneğin o bile bakış açısına göre değerlendirilebilir. Mesela senin nikin....SABUN.... Birçok insana temizliği çağrıştırabildiği gibi bazıalrına SABUN BÜYÜSÜNÜ dahi hatırlatır. Ya böyle işte.....Sana bir türkü sözüyle dur diyeyim artık......GÜNAH BENİM KİME NE?

Zaten bu itiraftan sonra yorum yazmaya gerek yok yorumsuz yayınlıyorum bu alıntı katılanlarının da yorumu :KK1:

Son düzenleme:
Şimdi bak primitif yaklaşımlarınla ve 55 kelimelik haznenle beni yargılamaya ve eleştirmeye kalkma. Bu bir. İkincisi ise; bu tür forumlarda kendi bildiklerini ya da bildiğini sandığın eksik bilgileri kime ne kadar empoze ederim de prim sağlarım düşüncesiyle, konuyu buralara getirip ve bundan da beslenmeye kalkma. Daha önce de belirtmiştim, bir olayı, durumu, yorumu beğenirsin ya ad beğenmezsin. Eğer beğenmediğin polemiklerin olduğu yerdeysen hala ve eğer ki sen çoğunluğun içinde değilssen, burada oturup şapkanı önüne koyman ve düşünmen gerekir bence. Hata kimde ve nerede diye. Bazen hataları kabul etmek ve susmak erdemlerin en büyüğüdür. İstersen bir din adamına sor bunu! Bak ben ne güzel dedim.....GÜNAH BENİM KİME NE diye. Ama sen bunu bile sarsakça bir itiraf sandın. Olaylara ve sözlere bakışın o kadar sığ ki ne diyeyim ben sana.

Uyarilar banlar havada ucustu bu arada kotu icerige bastiniz diye buradan ilgili kisiye cevap vermek hakkina sahip degilsiniz ! Kotu icerige basip bekleyin lutfen gerekeni biz yapariz

merhaba arkadaşlar. ben yeni üye oldum. falcı ararken tesadüfen bu siteye girdim. bir çok yorumları okudum. benimde daha yeni bir olayı sizinle paylaşmak istedim. tarot baktırmaya gittim ve moralim sıfır oldu :KK43:kadın bana senin kısmetin kapalı dedi. sen bunun farkına varmadın mı hiç dedi. çünkü ben 36 yaşındayım ama bu yaşıma kadar daha bir 2 aylık ilişkim bile olmadı. bu normal mi sence dedi. ve hiç olmayacak, çünkü önün kapalı. olsa bile hep kısa sürecek dedi. bunun üzererine ben tabiki mahvoldum. ne moral kaldı ne birşey. geleceği sadece allah bilir ve daha önce hiç parayla fal baktırmamıştım.
ama bazı gerçekler var ortada. tek derdim bir erkek arkadaşımın olmaması. arkadaşlaım bile nanamıyor yalnız olmama. nasıl olurda kimse yok hayatında hayrtet ediyorlar. ama olmayınca olmuyor işte. sanırım gerçekten kısmetim kapalı. bunun üzereine iyi bir falcı ararken bu siteyi buldum. bana tavsiye edebileceğiniz kim var gerçekten iyi fal bakan? eğer o da aynı şeyleri söylerse zaten tamam artık. bu durumu kabullenmek gerek. ama moralim çççokkkk bozuk arkadaşlar ya....:KK59:

Uyarilar banlar havada ucustu bu arada kotu icerige bastiniz diye buradan ilgili kisiye cevap vermek hakkina sahip degilsiniz ! Kotu icerige basip bekleyin lutfen gerekeni biz yapariz

Valla siz de haklısınız ben kendi adıma artık cidden cevap vermiycem okuyanlara da ayıp oluyor çünkü

Valla siz de haklısınız ben kendi adıma artık cidden cevap vermiycem okuyanlara da ayıp oluyor çünkü

arkadaşlar, tartışmayı bırakın. herkesin günahıda sevabıda kendine.
iyi bi falcı istiyorum. nereye gide bilirim. çanga cafe serkan mı, gül mü veya kim??
lütfen yardım bekliyorum. :44:

Canga serkan dedigim arkadas nerdeydi? Maltepeden tasinmis dediniz,
yeri tam olarak nedir? Bi o kaldi yani ayip olmasin gidiyim bari :KK52:

falci com, yorumcu, bilmem ne burdakiler sadece eğlence amacli bakip ta hic caninizi sikmayin. tarot oyle pc basinda otomatik cvp alacagin bir kehanet turu degil. o yuzden ciddiye alip moralinizi bozmayin.
Teşekkür ederim gerçekten=) Falcıya gidince hepsini biliyor e tabi inanıyorum, pcde de olunca moralim bozulmuştu baya=)

merhaba arkadaşlar. ben yeni üye oldum. falcı ararken tesadüfen bu siteye girdim. bir çok yorumları okudum. benimde daha yeni bir olayı sizinle paylaşmak istedim. tarot baktırmaya gittim ve moralim sıfır oldu :KK43:kadın bana senin kısmetin kapalı dedi. sen bunun farkına varmadın mı hiç dedi. çünkü ben 36 yaşındayım ama bu yaşıma kadar daha bir 2 aylık ilişkim bile olmadı. bu normal mi sence dedi. ve hiç olmayacak, çünkü önün kapalı. olsa bile hep kısa sürecek dedi. bunun üzererine ben tabiki mahvoldum. ne moral kaldı ne birşey. geleceği sadece allah bilir ve daha önce hiç parayla fal baktırmamıştım.
ama bazı gerçekler var ortada. tek derdim bir erkek arkadaşımın olmaması. arkadaşlaım bile nanamıyor yalnız olmama. nasıl olurda kimse yok hayatında hayrtet ediyorlar. ama olmayınca olmuyor işte. sanırım gerçekten kısmetim kapalı. bunun üzereine iyi bir falcı ararken bu siteyi buldum. bana tavsiye edebileceğiniz kim var gerçekten iyi fal bakan? eğer o da aynı şeyleri söylerse zaten tamam artık. bu durumu kabullenmek gerek. ama moralim çççokkkk bozuk arkadaşlar ya....:KK59:

canım bence moralini bu kadar bozma vakti zamanı gelince olacaktır elbette benim sana önerebileceğim bir iki isim var.1-taksim asmin cafe burak 2-anadolu yakasında emine evinde fal bakıyor 3-bakırköy tiki kafe gül bana çok kısa bakmıştı ama memnun kalanlar çok 4-beşiktaş symbol nihal henüz baktırmadım ama çok iyi olduğunu söylüyorlar ha birde taksim symbolde tarık oda iyidir yeterli sanırım :))

dün beşiktaş symboldeki nihale gittim gerçekten çok başarılı ama gelecek konusunda çok kesin konuşmadı.ben şu asmin cafedeki burağı merak ediyorum

üfffff hala ayni yerdemisiniz ya yok bakirkoyde gul yok filan cafede mazlum..cok sıkıcı bir hale gelmis bu topic, anlasilan burdan birsey cikmayacak..

canım bence moralini bu kadar bozma vakti zamanı gelince olacaktır elbette benim sana önerebileceğim bir iki isim var.1-taksim asmin cafe burak 2-anadolu yakasında emine evinde fal bakıyor 3-bakırköy tiki kafe gül bana çok kısa bakmıştı ama memnun kalanlar çok 4-beşiktaş symbol nihal henüz baktırmadım ama çok iyi olduğunu söylüyorlar ha birde taksim symbolde tarık oda iyidir yeterli sanırım :))

teşekkür ederim canım. ilk fırsatda gidecem bunlardan birine. anadolu yakasında emine hanımın telefonunu göndermen mümkün mü? aslında herşey kader kısmet işi ama
yaşım artık 40 doğru gitmeye başlayınca merak ettim işte. sanırım bazen gerçeklerle yüzleşmek çok da iyi değil. öyle böyle umutlarla geçiyordu hayat. ama artık umudumda kalmayınca
mahvoldum. bu işler ne güzelliğe bakıyor ne de başka şeylere. olmayınca olmuyormuş demek ki :KK50:

X