İstanbul'da Fal - Falcılar

Durup konuyu tekrar alevlendiriyorsunuz Konuyu kapatalım forum kapanmasın diyorsunuz konuşma devam edince forum kapansın diyorsunuz Herkesin sizin bu yazdıklarınızı okumaya ne zorunluluğu var.Konuyu nerden nereye getirdiniz.Gerekli bildirimler yapılmıştır .Bilginize

Eylül gerçekten temizlense başlık çok iyi olacak çünkü epey karıştı.

kızlar arkadaşım peline gitmiş kadınlar kahvesindeki baya beğenmiş. hatta ilk gittiğinde söyledikleri çıkmış üstüne tekrar gitti.. var mı pelin hakkında tecrübesi olan?

Son düzenleme:
arkadaslar olay sundan ıbarettır bır arkadasımız dua okudugunu soylemıstı bende ne duası demıstım,oda bana dua yı yollamıstı,gecen sordu okuyomusun dıye bende evet canım dedım.sonra bunu duyan bır arkadas ne duası dedı cok ıhtıyacım var dedı ben cevap yazmadım konu dagılmasın dıye hande arkadasımız arastırırsan bırsuru muhabbet duası var yazmıs.İşte bunun üzerine SABUN bizlerin dua okumakla ne kadar caresız durumlarda oldugumuzdan girdi fallardan medet umdugumuzdan cıktı.Sonra rituellerden bahsettı,baglama dedı,büyü dedi ha bide evliyim ben, ihtiyacım yok,büyücülerden nefret ederim dedi,arkadasın yarası cok bizim neler yazdıgımız belli incelensin kim büyüden.mumdan,baglamadan bahsetmıs ortaya cıkar.Kadının derdi büyük belli ya zamanında çok büyü yapmıs çunku konuyla ilgili detaylı bilgisi var yada biz burda eglenırken bizim mutlulugumuza göz dikti.

Tekrar söylüyorum allahın kuran aracılıgı ile gönderdiği iş için,sevgi için,saglık için okunan dua dedik hatta bu konuyu konusmadık bile,sadece ne duası dendi,google da var dendi o kadar,mumlar,ritüeller,büyüler bu SABUN un yazdıkları.

Cidden çok sıkıldım hala yazıyor ve susmuyor birde TOPİK KAPANSIN yazmıs,bu kişi gelene kadar biz gayet seviyeli paylaşim yapıyorduk neden kapansın topik,biz de sdıkıntı yok sorunu yaratan sensin çileden çıkardın ama hala yazıyorsun.

Neyse konu budur gecmıs ıncelenebılır....

bi susun artık ya.uzatmayın artık.burası kişisel tartışma alanı değil

versin yada vermesin biz bu tartışmayı görmek zorunda mıyız?biraz saygılı olun diğer üyelere.madem çözülmüyor susarsınız.bu ne böyle ya.mahalle kavgaları gibi.

ben de 2 defa gttm kardeşim de.Ark. ım var o baya bi gitti sayısını hatrlamıorum.
ilk gittiğimde çok şey bildi aslında baya şaşırarak çıkmıştım bundan 2 sene önce martta
demiştiki mayıs 17 den sonra terfi alcaksın ama daha yeni aldım terfimi onda tutmadı mesela
arkadaşım sewgilisiyle ayrıydı barışmayı kesinlikle düşünmüodu ama pelin ısrarla 8 ay boyunca yüzük var demişti ve geçen yaz nişanlandılar.
en son ben de 22 eylülde gttm söylediklerinden şu ana kadarki ilk 2 si tuttu.kalanı ise uzun vade bekliorum .
kardeşimle ise elektrikleri pek tutmadı sanırım kardeşim remziyecidir mesela

kadınlar kahvesi taksim di mi ? tskler

Kızlar site adı vermek yasak mı bilmiyorum ama yazmadan duramayacağım. falcı.com diye bi site kısa basit bir tarot bakıyor ama acayip moralimi bozdu.Yaşadığım olayları falan direk bildi ama gelecek için kötü şeyler çıktı.Ayy çok fazla mı kaptırdım fala =( Girip bi bakın sizinkilere ne diyecek.

ya şu bakırköydeki dilek cafenin numarasını bulan oldumu? bulamadım bir türlü. nasıl bulucaz :44:

ya yeterrrr...Bu kadar olayın üstüne hala ne duasıı,dua mua yok arkadaslar anlatamadım mı ben.Burada baktırdıgımız falları konusuyoruz ve falcıları.

Kapandı gitti konu iste...

madam saranın telını bende aradım ulasamadım ayrıca su dılek cafenın de telını bulamadım ayrıca hhh denın ınerdıgı kadını denedım cok kotu 20 lıra ama taksımdekı cafelerdekıler bıle daha ıyı cok ıcımı kararttı valla kesın tavsıye etmem

yazz ben çok memnunum ve çoğu kişide memnunnn duymak istediğin şeleri sölememiştir ondan için kararmştır her zmn olduğu gibi ben kimsei zorlamadım bana ayrıldığın çocukla bi görüşmen nolacak dedi 1 hafta içinde ilk duyduğumda sallıosun dedim çünküü çook çok imkansız bişeydi 3 gün sonra ciddende bana bi msj çekti ve göörüşme olduu sana ne dedi bilmiorum ama bekLede gör derim ben

yeeaapp var ben gıttım bı kac kez.. eskıdende gıtmıstım evlendıkten 2 sene sonra fln gıttım
ıst a gıttıgımde ugrarım arada..
bana ılk baktıgı falda herseyı ama herseyı bılmıstı ama gelecekle ılgılı soyledıklerı olmadı...
orda bırde adı sanırım dılek olan kara bı bayan var yanımda ablama cok sallamıstı bende onla bıraz gırgır yapmıstm ılla senınfalına bakıcam demıstı sen bnm falıma bakamazsın demıstım.. cok bozulmustu.. begenmyorum ben dileği..
elektrık meselesı bu durumlar kesınlıkle..

mesela pelınede sık sık gıttıkten sonra sacmalamay basladıgı da oldu.. sık gıtmek hıc ııyı deıl ve olacak bırseyı erteleyen bı etken..

Son düzenleme:
halıcıoglunda bı teyze vardı adı fatmaydı .. yıllarr once sevgılımden yenı ayrıldıgımda gıtmıstık cokkkkkk cüzzi bi fıyata bakmıstı bana.. ama herseyı bılmıstı .. o zaman sevgılımın aılesının onu evlendırmek uzere olduklarını evlenıcegını gıdecegını soyledgınde kahkaha atmıstım olmaz oyle sey daha okulu var askerlıgı var dıye dalga gecmıkstım..
dedıklerı bır bır cıkmıstı lakin....

bu evınde fal bakan tatlı sert teyzeyı sonradan aradım ben ama burda oyle bırı yok dedı bana....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…