İstanbul'da Fal - Falcılar

yazz ben çok memnunum ve çoğu kişide memnunnn duymak istediğin şeleri sölememiştir ondan için kararmştır her zmn olduğu gibi :KK70::KK70::KK70: ben kimsei zorlamadım bana ayrıldığın çocukla bi görüşmen nolacak dedi 1 hafta içinde ilk duyduğumda sallıosun dedim çünküü çook çok imkansız bişeydi 3 gün sonra ciddende bana bi msj çekti ve göörüşme olduu sana ne dedi bilmiorum ama bekLede gör derim ben

oldukca fazla falcı deneyımım var symbol besıktas nıhalı dene asmın cafeden burakı dene nasıl fal bakılır anlarsın senın fazla tecruben yok anlasılan taksımdekı tanımadıgın bır falcı bıle daha guzel bakar

halıcıoglunda bı teyze vardı adı fatmaydı .. yıllarr once sevgılımden yenı ayrıldıgımda gıtmıstık cokkkkkk cüzzi bi fıyata bakmıstı bana.. ama herseyı bılmıstı .. o zaman sevgılımın aılesının onu evlendırmek uzere olduklarını evlenıcegını gıdecegını soyledgınde kahkaha atmıstım olmaz oyle sey daha okulu var askerlıgı var dıye dalga gecmıkstım..
dedıklerı bır bır cıkmıstı lakin....

bu evınde fal bakan tatlı sert teyzeyı sonradan aradım ben ama burda oyle bırı yok dedı bana....

bana da atarmısın o teli ende deneyeyım teyzeyı duymustum halıcıoglundakını ama ulasamamıstım

yazzcım sana atıcaktım ztn ama telım bozuldu bugun 3 . gunu kapalı .. açar açmaz atıcam umarım ulaşırsın
yaşıyormu onuda bılmıyorum belkıde bırakmıştır bu ışlerı .. ben telı verdıkten sonra gorusur ogrenırsın umarım..

ya kızlar rahman hocaya gitmeyi düşünüyorum, ama gidiyiim mi kararsız kaldım. gidenler memnun mu acep. önerirmisiniz??:KK59:

Kızlar site adı vermek yasak mı bilmiyorum ama yazmadan duramayacağım. falcı.com diye bi site kısa basit bir tarot bakıyor ama acayip moralimi bozdu.Yaşadığım olayları falan direk bildi ama gelecek için kötü şeyler çıktı.Ayy çok fazla mı kaptırdım fala =( Girip bi bakın sizinkilere ne diyecek.

falci com, yorumcu, bilmem ne burdakiler sadece eğlence amacli bakip ta hic caninizi sikmayin. tarot oyle pc basinda otomatik cvp alacagin bir kehanet turu degil. o yuzden ciddiye alip moralinizi bozmayin.

Kızlar günaydın,Gün itibariyle Dileğin son verdiği tarih de çıkmadı.Verdiği 4 tarihin 4 ünde de hiçbirşey olmadı,yanlız enteresan bir durum var verdiği ilk 3 tarihte ayrıldıgım erkek arkadasımla konusmalarımızın olacagını dünde görüşeceğimizi söylemişti.Dediklerinin hiçbiri olmadı ancak :KK53::KK53:verdiği ilk 3 tarihlerde benim bundan önceki erkek arkadasımla görüşmelerim oldu telefonda ve hatta o başka bir şehirde yasıyor 2 gün önce buraya gelmıs ve biz dün buluşacaktık...ki ben son anda görüşmekten vazgectim.:KK52::KK52::KK52:Yani şimdi bu durumda Dilek yeni ayrıldıgımı degıl de oncekini mi gördü acaba çok kafam karıstııı:KK53::KK53::KK53::KK53:

Kızlar günaydın,Gün itibariyle Dileğin son verdiği tarih de çıkmadı.Verdiği 4 tarihin 4 ünde de hiçbirşey olmadı,yanlız enteresan bir durum var verdiği ilk 3 tarihte ayrıldıgım erkek arkadasımla konusmalarımızın olacagını dünde görüşeceğimizi söylemişti.Dediklerinin hiçbiri olmadı ancak :KK53::KK53:verdiği ilk 3 tarihlerde benim bundan önceki erkek arkadasımla görüşmelerim oldu telefonda ve hatta o başka bir şehirde yasıyor 2 gün önce buraya gelmıs ve biz dün buluşacaktık...ki ben son anda görüşmekten vazgectim.:KK52::KK52::KK52:Yani şimdi bu durumda Dilek yeni ayrıldıgımı degıl de oncekini mi gördü acaba çok kafam karıstııı:KK53::KK53::KK53::KK53:

Ayyy bu durumu ben de pek çok kez yaşadım. Asıl sevdiğim çocukla değil de benim terkettiğim kişiyle görüşmelerim oldu. Erkekleri karıştırıyor bunlar yaaa... :KK14:
Ama kişilik analizine bakınca doğru erkekten bahsediliyor. Mevzu olacaklara gelince diğer erkek giriyor araya.
kalbimcity-com014.gif

ehh bilmiş iştee Dilek daha ne istiyosun ki, ha önceki ha bir önceki ikiside ayrıldığın erkek arkadasın değil mi ? :KK24::KK24: Bilmiş bilmiş bakk gördün mü ??? :)

ya iyide eskisini napayım ben ötekini istiyorum hem kişilik anelizleri de bunun üzerineydi,bunlar erkkleri karıştırıyorlar galiba:KK5::KK5:Ay çok moralim bozuldu sabah düşününce geldi aklıma:KK55::KK55:

Ayyy bu durumu ben de pek çok kez yaşadım. Asıl sevdiğim çocukla değil de benim terkettiğim kişiyle görüşmelerim oldu. Erkekleri karıştırıyor bunlar yaaa... :KK14:
Ama kişilik analizine bakınca doğru erkekten bahsediliyor. Mevzu olacaklara gelince diğer erkek giriyor araya.
kalbimcity-com014.gif

Belki sadece Dilek te böyle olur :KK3::KK3:Çünkü gül direk isim vermişti zaten hem Tarık da direk onu anlatmıstı,yıkıldım vallaa:KK53::KK53::KK53:

Kız seni allah bildiği gibi yapsın:KK1::KK1:Ben ötekini istiyorum ama ne olcakkk:KK8::KK8:

boşver ötekini berikini yeni ufuklara yelken ac , bak Kasım da aşk başkadır dendi durdu, belki mutluluk başkasında :)) hiç moralini bozmaa gerçekten gidenden hayır gelseydi ben şimdi onunla mutlu mesut yaşardım :)) ama başkasıyla beraberim hiçde pişman değilim , hele son zamanlarda kaç kere dönüş yaptı eskisi en büyük keyif de geldiğinde artık hayır diyeb,iliyor olmak gerçekten!!

boşver ötekini berikini yeni ufuklara yelken ac , bak Kasım da aşk başkadır dendi durdu, belki mutluluk başkasında :)) hiç moralini bozmaa gerçekten gidenden hayır gelseydi ben şimdi onunla mutlu mesut yaşardım :)) ama başkasıyla beraberim hiçde pişman değilim , hele son zamanlarda kaç kere dönüş yaptı eskisi en büyük keyif de geldiğinde artık hayır diyeb,iliyor olmak gerçekten!!

Evet evet ben son 2 senedir geldiği gibi gönderiyorum inanılmaz bir mutluluk gercekten.:KK47::KK47:

Evet evet ben son 2 senedir geldiği gibi gönderiyorum inanılmaz bir mutluluk gercekten.:KK47::KK47:

:KK53::KK53: yaşasın kötülük :KK47::KK47: valla benimki haketmişti neler aldı götürdü benden bide utanmadan taamm tamınaa 9 kere ayrıldı benden 10. yuda ben yaptım ama benimki son nokta oldu tamamen bitti işte ondan sonra anladı ben ne yaptım dedi kapılarda yattı ama nafile artık tabi, iş işten geçti bi kere!
bana da o zaman falcılar gelcek ama kabul etme geri gitcek demişlerdi hep ben ne yaptım kabul ettim :)) aldım ağzımın payını hehehhe! şimdi en son çanga serkan isminin baş harfini son harfini söledi çok da saçma bi ismi var hee :)) sevgilisi vadı ayrılmuış sevgiliisnden dedi ayrılmış gerçekten sonrasında öğrendim bunu! gene arıycakmış beni ama telefon numaramı en son silmişti bilmiyorum artık nasıl arıycaksa hahha belki bayramda bi bayram msjı atar kimbilir ! :)

Belki sadece Dilek te böyle olur :KK3::KK3:Çünkü gül direk isim vermişti zaten hem Tarık da direk onu anlatmıstı,yıkıldım vallaa:KK53::KK53::KK53:

Benim de aklım o noktada karışıyor zaten. Kişilik analizlerini, yaşadığımız olayları falan biliyorlar ama gelen çocuk diğeri oluyor, yani benim terkettiğim. :KK53:
Benim gittiğim birçok falcıda böyle oldu. Bilemiyorum.
İstediğim kişi gelmedi hiç ama diğeriyle çok görüştüm. Çok sinir bozucu. :KK25:

Ama anlattıklarına bakarsan tamamen benim istediğim kişiyi tarif ediyor. Anlamadım ben de.

181161610096.gif

:KK53::KK53: yaşasın kötülük :KK47::KK47: valla benimki haketmişti neler aldı götürdü benden bide utanmadan taamm tamınaa 9 kere ayrıldı benden 10. yuda ben yaptım ama benimki son nokta oldu tamamen bitti işte ondan sonra anladı ben ne yaptım dedi kapılarda yattı ama nafile artık tabi, iş işten geçti bi kere!
bana da o zaman falcılar gelcek ama kabul etme geri gitcek demişlerdi hep ben ne yaptım kabul ettim :)) aldım ağzımın payını hehehhe! şimdi en son çanga serkan isminin baş harfini son harfini söledi çok da saçma bi ismi var hee :)) sevgilisi vadı ayrılmuış sevgiliisnden dedi ayrılmış gerçekten sonrasında öğrendim bunu! gene arıycakmış beni ama telefon numaramı en son silmişti bilmiyorum artık nasıl arıycaksa hahha belki bayramda bi bayram msjı atar kimbilir ! :)

o numara silmeler yalan canım,anlarsın yakında silmediğini:KK52::KK52:Demek Çanga Serkan bildi bu durumda

o numara silmeler yalan canım,anlarsın yakında silmediğini:KK52::KK52:Demek Çanga Serkan bildi bu durumda

yaa bi dünya yazdım başıma şefler geldi sayfayı kapatmak zorunda kaldım :)) evet serkan bildi bu durumda ama gecmişi bildi tabi hepsinde olduğu gibi! cüneyt vardı kadıköyde aslında o bana herseyi başından sölemişti ama ben hiç ciddiye almadım onu geyik ypatım hep, hatta seni aşdatmışdemişti hadi len dedim kafayı mı yedin? meğer onun dediği tarihlerde eski sevgilisiyle görüşmüş ayrılcaksınız 20 güne dedi deli gibi seviyoruz biz birbirimizi ayrılmayız dedim sonra bir ay sonra ayrıldık. ben dedimki faldan etkilerndim ben kötü davrandım heralde ama tabi daha bilmiyorum o görüşmeyi haberdar değilim ondan barıştık neyse arada 8 ayrılık daha dengesiz ilişki gel git sürüyle, ben tam 8 ay sonra öğrendim görüşme olduğunu o zaman bitti.. bide bi kere kadıköyde pilav cafe mi nerde cüneyti bulamayınca oraya gittik şişsmanca bi abla baktı bi sürü sey söledi sadece aklımd a X harfli birinden bi haber alıcaksın çok kısa süre sonra bugün bile olabilir dedi size yemin ediyorum tam 10-15 dk sonra daha cafede oturuyoruz biz msj geldi bana ! X harfli kişiden hemde :))) sonrası işte bilindiği üzre ayrılık gene :KK54::KK54::KK54:

arkadaslar olay sundan ıbarettır bır arkadasımız dua okudugunu soylemıstı bende ne duası demıstım,oda bana dua yı yollamıstı,gecen sordu okuyomusun dıye bende evet canım dedım.sonra bunu duyan bır arkadas ne duası dedı cok ıhtıyacım var dedı ben cevap yazmadım konu dagılmasın dıye hande arkadasımız arastırırsan bırsuru muhabbet duası var yazmıs.İşte bunun üzerine SABUN bizlerin dua okumakla ne kadar caresız durumlarda oldugumuzdan girdi fallardan medet umdugumuzdan cıktı.Sonra rituellerden bahsettı,baglama dedı,büyü dedi ha bide evliyim ben, ihtiyacım yok,büyücülerden nefret ederim dedi,arkadasın yarası cok bizim neler yazdıgımız belli incelensin kim büyüden.mumdan,baglamadan bahsetmıs ortaya cıkar.Kadının derdi büyük belli ya zamanında çok büyü yapmıs çunku konuyla ilgili detaylı bilgisi var yada biz burda eglenırken bizim mutlulugumuza göz dikti.

Tekrar söylüyorum allahın kuran aracılıgı ile gönderdiği iş için,sevgi için,saglık için okunan dua dedik hatta bu konuyu konusmadık bile,sadece ne duası dendi,google da var dendi o kadar,mumlar,ritüeller,büyüler bu SABUN un yazdıkları.

Cidden çok sıkıldım hala yazıyor ve susmuyor birde TOPİK KAPANSIN yazmıs,bu kişi gelene kadar biz gayet seviyeli paylaşim yapıyorduk neden kapansın topik,biz de sdıkıntı yok sorunu yaratan sensin çileden çıkardın ama hala yazıyorsun.

Neyse konu budur gecmıs ıncelenebılır....

Arkadaşlar bu angel adelim artık istedikleri bir türlü gerçekleşmeyince milletten hırsını almaya başlamış. kendince de bir özet yapmış. olay geçmiş incelendiğinde de görüleceği üzere muhabbet duası öneren bir arkadaşımıza benim dinimizde muhabbet duası diye bir şey yok konu duadan başka noktalara gider muhabbet, vs... olması halinde diye cevap yazmam sonucunda bana saldırması, hiç alakam olmayan tamamen karşı çıktığım konularda ben karşı çıktığımdan beni suçlayarak sinirlendirmeye çalışmasından ibaret geçmişin incelenmesini rica ediyorum kimin seviyesiz konuştuğunun özellikle incelenmesini rica ediyorum.
Bu kişi de artık kendince olayları yeniden insanlara kendi kafasından yanlış şekilde özetlemekle uğraşmasın zaten herkes geçmişi okuyunca görücek herkes dünü okusun desin kendine güveniyorsa neden milletin geçmişi okumak yerine özetini okuması için kafasından alakasız bir özet yapıyor?
Okusun o muhabbet duası mıdır nedir? milleti de ben normal duaya karşıymışım gibi doldurmaya çalışmasın. Zaten 9999 kere de okusa olmucak olmayınca da ne saçmalamışım ben ya dicek. mutluluğumuzu o bozdu bu forum muhabbet duası savunucularının forumu değil ki falla ilgili yazsın bilgisi olmadığı ya da bilmemezlikten geldiği konularda millete beni yanlış lanse etmesin, herkes kimin nelerle uğraştığını anladı bana çamur atmasın.

Son düzenleme:
yaa bi dünya yazdım başıma şefler geldi sayfayı kapatmak zorunda kaldım :)) evet serkan bildi bu durumda ama gecmişi bildi tabi hepsinde olduğu gibi! cüneyt vardı kadıköyde aslında o bana herseyi başından sölemişti ama ben hiç ciddiye almadım onu geyik ypatım hep, hatta seni aşdatmışdemişti hadi len dedim kafayı mı yedin? meğer onun dediği tarihlerde eski sevgilisiyle görüşmüş ayrılcaksınız 20 güne dedi deli gibi seviyoruz biz birbirimizi ayrılmayız dedim sonra bir ay sonra ayrıldık. ben dedimki faldan etkilerndim ben kötü davrandım heralde ama tabi daha bilmiyorum o görüşmeyi haberdar değilim ondan barıştık neyse arada 8 ayrılık daha dengesiz ilişki gel git sürüyle, ben tam 8 ay sonra öğrendim görüşme olduğunu o zaman bitti.. bide bi kere kadıköyde pilav cafe mi nerde cüneyti bulamayınca oraya gittik şişsmanca bi abla baktı bi sürü sey söledi sadece aklımd a X harfli birinden bi haber alıcaksın çok kısa süre sonra bugün bile olabilir dedi size yemin ediyorum tam 10-15 dk sonra daha cafede oturuyoruz biz msj geldi bana ! X harfli kişiden hemde :))) sonrası işte bilindiği üzre ayrılık gene :KK54::KK54::KK54:

bu cüneyt nerde ya kadıköy de

X