İstanbul'da Fal - Falcılar

Burası falla ilgili bir forum olup; bilip bilmeden forumun ortasında amaca ulaşmak için, dini bilgisi mükemmel insanlar olduğumuzu sanıp insanları yanlış yollara sevketmeyelim üstelik bazı arkadaşlar bu tarz duaların dinimizde olduğunu uyduracak kadar bilgili :KK1: ) , adı hadi dinimizi canımız nasıl istiyorsa öyle yorumlayalım diye bir topik açsın isteyenler.
Önce forumun ortasında olmadık laf söyleyip ardından ne rahat eleştiriyoruz demenin manası yok özel mesaj atın aynı fikirdekiler birbirinize

haddini ve seviyeni epey bi aşmışsın işine gelirse konuyla ilgilenirsin gelmezse sessiz kalırsın dini bilgim mükemmel mi hayır böyle birşey iddia etmedim neyin günah neyin sevp olduğunu bilecek yaşta ve olgunluktayım mail adresini ver sana bu konuyla ilgili dua ve hadis atayım !

ya ne eziği, ne çemkirmesi benim üslübum bu değil forumun selameti için fallardan umduğunu bulamayıp artık son çarelere başvuranlara cevap vermicem. Allah kimseyi bu kadar çaresiz bırakmasın bu da benim duam ve artık bu lafları uzatanlara cevap vermicem dönüp dönüp bu mesajımı okusunlar ne yazarlarsa

biz fallardan birşey ummuyoruz güzelim senin son çare dediğin (dua) bizim için her zaman öncelikli ve var olandır.Allah kimseyi senin kadar cahil ve yoksun bırakmasın konuyu uzatan ve tartışma yaratan sensin

Cuma günü Gül'e gittim. Önceden gitmiş olanlar gitmemişlere '' merak ettiğiniz herrrr şeyi sorun '' filan diyorlardı. Ama ben bekleyecek gücü bulamadım kendimde 20 kişi filan vardı sırada. Ordan dönerken cafe violet sanırım adı, oraya girdik Bakırköy'e gelmişken bi fal baktırmadan gitmeyelim diye, orda tugba diye bir kız var. baktırdığım konuyla ilgili tek bir soru bile sormadan teker teker anlattı bir sürü şey. bir de daha once kimseyle paylaşmadigim, kendime de unutturdugum bir seyi soyledi teyzemin yanında cat diye. tabi yalanlamak zorunda kaldım kızı ama iyi bildi.

Cuma günü Gül'e gittim. Önceden gitmiş olanlar gitmemişlere '' merak ettiğiniz herrrr şeyi sorun '' filan diyorlardı. Ama ben bekleyecek gücü bulamadım kendimde 20 kişi filan vardı sırada. Ordan dönerken cafe violet sanırım adı, oraya girdik Bakırköy'e gelmişken bi fal baktırmadan gitmeyelim diye, orda tugba diye bir kız var. baktırdığım konuyla ilgili tek bir soru bile sormadan teker teker anlattı bir sürü şey. bir de daha once kimseyle paylaşmadigim, kendime de unutturdugum bir seyi soyledi teyzemin yanında cat diye. tabi yalanlamak zorunda kaldım kızı ama iyi bildi.

tarot mu baktı kız kahve mi?

bu arada ben ev hanımı değilim kendi şahsi bilgilerirmi güncellemek zorunda değilim nette. ben bittim şimdi de ev hanımlarını mı aşağılamaya başladın? ev işleri benim şu an uğraştığım işten çok daha yorucu
ben fallarla ilgili yazıyordum şu ana kadar biri faldan alakasız bir şey yazdı ben de o önerilen şeyin yanlış olduğunu söyledim bu konuda yanlış olduğunu kabullenmek istemeyen ya da zaten yanlış olduğunu bilip bunun dile getirilmesinden rahatsız olanlar saldırıya geçti. Bugün hiç yazmadığım kadar yazı yazdım hiç istemeden sadece dediklerim çarptırıldığından ötürü sürekli yazmak zorunda kaldım. Yoksa cevap vermeye bile değmezç.
yanlış olduğunu nereden biliyorsun ? birbirimize falcı önerirken sıkıntı yok birisi dua sormuş cvp verdim.müezzin kesildin başımıza aaaa olurmu günah yok öyle bişey tühtüh vahvah demeye başladın.herkes inandığı gibi yapsın yaşasın SANANEEEEEEEEE

SABUN1 hariç forumda bulunan herkesten özür dilerim ben konuyu kapatıyorum daha fazla gereksiz yazışmalar olmasın

o günah bu günah herkes caresiz, ama yüce insan kendisi hala forumda kahve mi tarot mu diye soru sorabiliyor,enteresan kişilik kendisi:KK62:

biz fallardan birşey ummuyoruz güzelim senin son çare dediğin (dua) bizim için her zaman öncelikli ve var olandır.Allah kimseyi senin kadar cahil ve yoksun bırakmasın konuyu uzatan ve tartışma yaratan sensin

duaya bir şey dediğimiz yok diyorum muhabbet duası diye bahsettiğiniz şeyden bahsediyoruz googledan muhabbet duası yazsın insanlar ne ritueller çıkıyor ayetler yok mumlarla yok nbaşka şeylerle nasıl rituellere kullanılıyor görsünler hayırlısı istenir uydurmayın artık diyanetten soru sor diyorum sen bana özel mesaj atabileceğin halde mail adresimi isteyip buradan sov yapmaya çalışıyorsun diyanete soruyu bizzat sizin adınıza sorup burda kapak olması için copy paste yapıcam. Eğer maile cevap yazıyorlarsa ayrıca araştırdım kilitli konular arasında geçmişte kadınlar kulubünde bu konu açılmış benim gibi duaya karşı olmayan ama muhabbet duası deyince bu konunun duadan başka yönlere gittiğini anlayanlar karşı çıkmış ve dini konular konuşulması yasak olduğu belirtilerek forum kitlenmiş. Duaya kim son çare demiş duanın ne olduğunu öğrenmeniz lazım önce bir adam nolur beni sevsin nolur bana dönsün diye ayetler söylenip garip garip mummuş vs... bir şeylerle uğraşılır mı? ( mumlar ık ullanan var başka şeyler yapan var sadece ayetleri tekrar eden var ) zaten ters teper o yapılanlar

duaya bir şey dediğimiz yok diyorum muhabbet duası diye bahsettiğiniz şeyden bahsediyoruz googledan muhabbet duası yazsın insanlar ne ritueller çıkıyor ayetler yok mumlarla yok nbaşka şeylerle nasıl rituellere kullanılıyor görsünler hayırlısı istenir uydurmayın artık diyanetten soru sor diyorum sen bana özel mesaj atabileceğin halde mail adresimi isteyip buradan sov yapmaya çalışıyorsun diyanete soruyu bizzat sizin adınıza sorup burda kapak olması için copy paste yapıcam. Eğer maile cevap yazıyorlarsa ayrıca araştırdım kilitli konular arasında geçmişte kadınlar kulubünde bu konu açılmış benim gibi duaya karşı olmayan ama muhabbet duası deyince bu konunun duadan başka yönlere gittiğini anlayanlar karşı çıkmış ve dini konular konuşulması yasak olduğu belirtilerek forum kitlenmiş. Duaya kim son çare demiş duanın ne olduğunu öğrenmeniz lazım önce bir adam nolur beni sevsin nolur bana dönsün diye ayetler söylenip garip garip mummuş vs... bir şeylerle uğraşılır mı? ( mumlar ık ullanan var başka şeyler yapan var sadece ayetleri tekrar eden var ) zaten ters teper o yapılanlar

Valla biz dua biliriz,öyle mum falan bahseden olmadı sen söylüyorsun bunları, sen demek zamanında yaptın ki biliyorsun o büyü ritüellerini,e tabii kişi kendinden bilir işi

Bu arada az daha ugrasırsan zaten sayende bu forumda kilitlenecek,senin diyanet sevdan yüzünden.

o günah bu günah herkes caresiz, ama yüce insan kendisi hala forumda kahve mi tarot mu diye soru sorabiliyor,enteresan kişilik kendisi:KK62:

fal baktırmak sadece benim günahım ama muhabbet yok bağlama vs.. başkasının hayatını da etkilediği için daha büyük günah ve sadece kişiyi ilgilendirmiyor. Zaten yapılanlar da ters tepiyor. hala neyi savunuyorsunuz muhabbet duanızı ettiniz geldi mi geri bari sevdiğiniz? sizi daha mı çok sevdi? ayrıca bu forum falla ilgili olduğundan ben sorumu sorarım sen kendine muhabbet duası konulu bir topic aç orada tartış.

Son düzenleme:

bak ters teper demişssin bilgiler sonsuz sende demek deneyimlisin bu konularda...

Bir dua dan sayende nerelere geldik

Konumuzun dışına çıkmasak güzel güzel yorumlar yapsak konuyu da uzatmasak nasıl olur acaba :KK19:

Valla biz dua biliriz,öyle mum falan bahseden olmadı sen söylüyorsun bunları, sen demek zamanında yaptın ki biliyorsun o büyü ritüellerini,e tabii kişi kendinden bilir işi

Bu arada az daha ugrasırsan zaten sayende bu forumda kilitlenecek,senin diyanet sevdan yüzünden.

hayır siz o kadar savununca bu da neymiş diye google da yazdım. Onlar çıktı ayet okunup bir şeyler yapılıyormuş sadece mum yok. Ayrıca fal topiği olmaktan çıktı sayenizde sizin yüzünüzden sevdiğinden ayrı olanların aklına acaba muhabbet duası yapsam gelir mi düşmüştür. O yüzden topic kapansa daha iyi olur. Kusura bakmayın ortalığa bir saçmalık din dışı bir şey dinle alakalıymış gibi atıldığı için ben müdahale ettim. Yoksa böyle şeylerle uğraşan binlerce kadın var hangi birine doğruyu anlatim?

Konuyu uzatmamak için bana laf atmayı kessinler o zaman kimsenin işine gelmedi dediğim. Nasıl bu kadar açık ve net bir şeyi duaya karşıymışım gibi göstermeye çalıştılar anlamıyorum sussunlar insanların akıllarını da saçmalıklarla doldurmasınlar

Geçen gün Güle gidecektim randevu da almamıştım kapısının önünde en az 10 bayan vardı nasıl bekliyim şimdi ben onu? Randevu alsak da randevularına uymuyormuş zaten ne yapacağımı şaşırdım erken saatte gidiyorsa oraya erken saatte gidicem saatlerini bilen arkadaş var :KK12: mı?

randevularına uymuyor değil. arada başka sözler veriyor sanırım tabi sonraki randevular atıyor falan. en fazla 1 kişi sokuyor araya

fal baktırmak sadece benim günahım ama muhabbet yok bağlama vs.. başkasının hayatını da etkilediği için daha büyük günah ve sadece kişiyi ilgilendirmiyor. Zaten yapılanlar da ters tepiyor. hala neyi savunuyorsunuz muhabbet duanızı ettiniz geldi mi geri bari sevdiğiniz? sizi daha mı çok sevdi? ayrıca bu forum falla ilgili olduğundan ben sorumu sorarım sen kendine muhabbet duası konulu bir topic aç orada tartış.

Sayın Modum sizden ricam Sabun1 in iletilerini incelemeniz zira kendisi özellikle muhabbet,büyü,bağlama ile alakalı yorumlar yapıyor,fal baktıranlara faldan medet ummakla suclayıp,dua edenlere de aciz diyor ama ısrarla baglama,büyü şeklindeki ritüellerden bahsediyor amacının farklı oldugunu düşünmekteyim.Biz sadece dua okumaktan bahsetmiştik ama kendisi baglamalarda ısrarcı.Bizi bu durumdan kurtarmanızı rica ediyorum zira forumu okuyan büyü ve baglama konusunda deneyimsiz biz fal baktıran insanlar yanlış yönlenebilirler.kendisi cok deneyimli ters teper falan da yazıyor yapmıs denemıs gayet güzel anlaşılıyor.Arkadas cok ısrarlı hepımız rahatsız kusura bakmayın arkadasa büyülerin yer aldıgı bir bölüm varsa oraya yönlendirsek artık ben ugrasamıycam

kime ters teptiği belli ben öyle şeylerle geçmişte hiç uğraşmadım uğraşmam da evliyim zaten şu an.

ben de aynen bu angel adelimin yazdıklarının incelenmesini kimin böyle şeylerin savunucusu olduğunun görülmesini istiyorum zaten herkesle bir tartışıyordu da o zamanlar o haklı gelmişti. demek böyle 260 mesaj yazılıyormuş. İncelensin kimin bağlama vs.. karşı çıktığı, kimin ben illa muhabbet duamı ederim dediği ona göre karar verilsin. Hayatta en sinir olduğum bu büyücü kadınlar zaten ellerinde elde ettikleri bir şey de yok.

Son düzenleme:
X