İstanbul'da Fal - Falcılar

ya ne eziği, ne çemkirmesi benim üslübum bu değil forumun selameti için fallardan umduğunu bulamayıp artık son çarelere başvuranlara cevap vermicem. Allah kimseyi bu kadar çaresiz bırakmasın bu da benim duam ve artık bu lafları uzatanlara cevap vermicem dönüp dönüp bu mesajımı okusunlar ne yazarlarsa

Ya sen cidden rahatsizsin yani sen simdi burda dua okuyan ve soran insanlara caresiz diyorsun bravo gercekten.tEbrikler......faldan umdugunu bulamamak ne demk sonra herkes burda zevk icin fal baktiriyor kimse fallardan medet ummuyor.madem bu kadar elestiriyoesun bu faldan medet unna olayini neden forumdasin,neden fal baktiriyorsun.ha bu arada dua etmissin bizlere cok mersi biz dua etmekle caresizsek asil sen bu yorumlari yazarak en caresizsin zira sen daha vahim durumdasin....cok ayip cokkk sen otur kendine dua et ufacik seyleri buyutup olay yaptin

Kizlar biz bu fallari eglence icin baktirmiyormuyuz,fallardan medet mi umuyoruz yada caresizmiyiz yani bu forumda bir tek sabun mu mutlu bizler cok mu vahim durumdayiz da bizlere acmiz allah bizi kurtarsin demis,kadin sinirimi bozdu,

Ya sen cidden rahatsizsin yani sen simdi burda dua okuyan ve soran insanlara caresiz diyorsun bravo gercekten.tEbrikler......faldan umdugunu bulamamak ne demk sonra herkes burda zevk icin fal baktiriyor kimse fallardan medet ummuyor.madem bu kadar elestiriyoesun bu faldan medet unna olayini neden forumdasin,neden fal baktiriyorsun.ha bu arada dua etmissin bizlere cok mersi biz dua etmekle caresizsek asil sen bu yorumlari yazarak en caresizsin zira sen daha vahim durumdasin....cok ayip cokkk sen otur kendine dua et ufacik seyleri buyutup olay yaptin

benim dualara da fal baktırmaya da bir şey dediğim yok fal baktırdıktan sonra falda umduğu çıkmayınca muhabbet duası gibi dinimizde yeri olmayan şeyleri yapmaya, hadi yapıyorsan da buradan insanlara yanlış yunluş şeyleri reklam etmeye karşıyım ben. Bazı insanlar bir de başkalarına okutturuyorlar böyle şeylerin yanlış olduğunu bilmeden. Sen falcıların dediklerini de ben yazdığım halde yazıda yazdıklarımı anlamıyorsan, nasıl dinleyip anlıyosun acaba? Son raddeye varmışsın artık kapatalım bu konuyu beni de forumdaki eski yazıları okuyamayanlara yanlış lanse etme sen neden rahatsız oldun ki bu kadar bu tarz işler yanlış dediğimden muhabbet duası diye bir şeydinimizde yok ku su ra bak maaaa ama Angeladelim ne yapıyor kendisi bizi ilgilendirmez

Son düzenleme:
Ya sen nasil bir insansin bir kere o lafi soyleyen ve cevap yazan ben degilim sen bir geriye dok oku.:ande yazdi o medaji ben degill ayrica sana ne seni niye baglar,sen ne derece rahatsiz bir insansin okudugunu anlamiyorsuin,sen ne hakla burda insanlari elestiriyorsun sen fikirlerine kendine sakla bagnaz dusuncelerini de dua etmek caresizlikse en buyuk caresiz sensin...senin nasil bir insan oldugunui anladik biz sen merak etme ayrica once okudugunu anla sonra yargila insanlari ama once aynaya bak sen neden falcilardasin once onu sor kendine

Forumu okuyan arkadaşlar ne demek istediğimi anladı çünkü başka birisinin bir şeyi bu kadar ters anlaması anlamak istemesi mümkün değil artık cevap vermek istemiyorum yazık

Arkadaşım bu konuyu bu denli uzatıp fazladan polemik yapmaya gerek yok. Ona bakarsan fal baktırmanın da dinde ne derece yeri var o bile tartışılır ama fal bakanlar ve baktıranlar kendilerini rahatlatsınlar diye e ne olmuş yani peygamberin karısı da kahve falı bakıyormuş nidalarıyla ortalıkta geziyor. Din, dua, fal veya büyü.....Bunlar kişinin tamamıyla kendi özgür iradesiyle seçtiği ve uyguladığı şeylerdir. Bu forum fal ve bu gibi konuların rahatça paylaşıldığı ve tartışıldığı bir yerdir ama kişilere fazla yaptırım koymadan tabii. Birşeyi kabul edersin ya da etmezsin. Kabul edersen orada varsındır yok eğer etmezsen orada olmanın ve de bizim gibileri!!!! ıslah etmeye uğraşmanın da hem faydası olmadığı gibi bence hem de kendine saygısızlık etmiş olursun burada hala var olmakla. Lütfen artık konuyu kapatalım.

benim dualara da fal baktırmaya da bir şey dediğim yok fal baktırdıktan sonra falda umduğu çıkmayınca muhabbet duası gibi dinimizde yeri olmayan şeyleri yapmaya, hadi yapıyorsan da buradan insanlara yanlış yunluş şeyleri reklam etmeye karşıyım ben. Bazı insanlar bir de başkalarına okutturuyorlar böyle şeylerin yanlış olduğunu bilmeden. Sen falcıların dediklerini de ben yazdığım halde yazıda yazdıklarımı anlamıyorsan, nasıl dinleyip anlıyosun acaba? Son raddeye varmışsın artık kapatalım bu konuyu beni de forumdaki eski yazıları okuyamayanlara yanlış lanse etme sen neden rahatsız oldun ki bu kadar bu tarz işler yanlış dediğimden muhabbet duası diye bir şeydinimizde yok ku su ra bak maaaa ama Angeladelim ne yapıyor kendisi bizi ilgilendirmez

Ve ozelden cevap yazip dua soranlar neden bu kadina cvp yazmiyorsunuz ve muhabbet duasi var diyen hande kuka sen niye cevap vermiyorsun bu kadina,herkesi caresiz buyucu yapti neden susuyorsunuz.!en miyim tek cevap veren

burda bir tek ne denildiğini anlamayan sensin evet konuyu uzatan da sensin herkes ne demek istediğimi anladı ben kötü ya da senin gibi seviyesiz cümleler kullanarak bir şey yazmadım ama sen konuyu aldın başka noktalara taşıdın ben seni niye ıslah edim Allah ıslah etsin bana ne senden sus artık napıyorsan yap o özelden yazanlar doğruyu yapıyor forumu kendi kişisel ego tatminleri için meşgul etmiyorlar sen kendin susmadığın gibi bir de milleti çağırıyorsun konuya hala. burası fal forumu angel adelimin millete cevap yazma kendini kaybetme hakaret etme platformu değil. Çok komik yani doğru olan bir şeyi söyledim yarası olanların demediği kalmadı

Son düzenleme:
burda bir tek ne denildiğini anlamayan sensin evet konuyu uzatan da sensin herkes ne demek istediğimi anladı ben kötü ya da senin gibi seviyesiz cümleler kullanarak bir şey yazmadım ama sen konuyu aldın başka noktalara taşıdın ben seni niye ıslah edim Allah ıslah etsin bana ne senden sus artık napıyorsan yap o özelden yazanlar doğruyu yapıyor forumu kendi kişisel ego tatminleri için meşgul etmiyorlar sen kendin susmadığın gibi bir de milleti çağırıyorsun konuya hala. burası fal forumu angel adelimin millete cevap yazma kendini kaybetme hakaret etme platformu değil. Çok komik yani doğru olan bir şeyi söyledim yarası olanların demediği kalmadı

Allah seni islah etsin yuce insan sana tapiyoruz iyiki varsin aydinlattin bizi,simdiye kadar dusmeyewn seviyem$ seni gorunce dustu neden acaba,senin seviyesizliginden olmasin yoksa,milletye caresiz de,faldan medet umuyo de sonra cevabi alinca seviyesiz de,,biz anladik seni sende bizi anladin ok ama bence senin yerin burasi degil sen okuduklarini da anlamiyorsun dur ben sana aksam cevap yazicam bu forum seni bozar zira caresizlerin arasinda senin gibi bir yuce insanin yeri yok sanki,sana neyse isin basindan susucan millete icazet vermiycen...!iz gulup egleniyodul sen ortacag cadilari gibi girdin mevzuya hala da susamadinl

ay bir de akşama uğraşıp yazı mı yazıcan yazık sana ne yaptın bilmiyorum geçmişte benim yanlış dediğim konularla ilgili bu kadar sinirlendin. Ne icazeti ayrıca akşam yazarken de dikkat et ortaçağ cadısı benim karşı olduğum şeylerle uğraşan kişilerdir.. Niye rahatsız oldun bu kadar ben sana laf demedim ki ben konusu açılınca dinimizde muhabbet duası yok dedim ama sen bu kadar sinirlenince nelerle uğraştığını açıkladın sadece yazık. senle akşam da uğraşamam ben ayrıca senin forumun değil burası sen kimsin çık forumdan falan diyorsun? ben fal baktırıyorsam yanlış olduğunu biliyorum kabul de ediyorum. bir sürü işim var benim sabah akşam sana yazamam akşam yazmakla uğraşma hayatında başka işin yok mu senin?

iyi güzel dilekde bulunup allahdan bişiler istemek neden günah olsun ? dua insanın kalbinden geçip güzel seyler dıleyıp allahdan istemek deılmı ? muahbbet duası diye bişi yok diye takılmışsın . ismini boşver sen sen isme takılmıssın duada geçen isteğe bak sen . dua etmek fatiha kevser subhaneke sınırları içinde değil sadece allah tan herşeyi istersin sağlık istersin aşk istersin koca istersin para istersin ev istersin bunları allaha iletmek tekrar etmek duadır . yanlış algılayıp yanlış lanse etmeyelim sakin olalım

bildiğim kadarıyla muhabbet, aşk vs... taleplerini içeren belirli kelime tekrarları dua değil bunlar neredeyse büyü yerine geçebilecek şeyler ------------- Hele bunlar Çok saçma afedersin . muhabbet ve aşk talebini sık tekrar etmek büyü yerine geçer miş :) allah aşkına bu yazını bidaha oku kendi yazını mantıklımı bu ?

ay bir de akşama uğraşıp yazı mı yazıcan yazık sana ne yaptın bilmiyorum geçmişte benim yanlış dediğim konularla ilgili bu kadar sinirlendin. Ne icazeti ayrıca akşam yazarken de dikkat et ortaçağ cadısı benim karşı olduğum şeylerle uğraşan kişilerdir.. Niye rahatsız oldun bu kadar ben sana laf demedim ki ben konusu açılınca dinimizde muhabbet duası yok dedim ama sen bu kadar sinirlenince nelerle uğraştığını açıkladın sadece yazık. senle akşam da uğraşamam ben ayrıca senin forumun değil burası sen kimsin çık forumdan falan diyorsun? ben fal baktırıyorsam yanlış olduğunu biliyorum kabul de ediyorum. bir sürü işim var benim sabah akşam sana yazamam akşam yazmakla uğraşma hayatında başka işin yok mu senin?

Vallaaa bundan sonra her mesajinda ben varim madem bu kadar yucesin artik boleee ha bu arada madem bana demiyosun neden sahsima yaziyorsun....sen tabii is guc yok sar burada millete anca elestir calisiyorum sayin yuce insan yogunum sana lafi anca aksam yetistirebilirim ha bu arada sen de yemek yap bulasik yika ise yara biz de dua edelim fal baktiralim ok????bana yaziyosum nasil cvp vermememi ve alinmamami bekliyorsun oda enteresan,hadi sen git evi supur ise yara sinirlendirme beni yoksa buyu yapariz sana aman diyim,buyucuyuz biz yaaaa

o belirli kelime tekrarları aşk sevgi kelimelerini tekrar etmek değil lütfen artık anlamadığınız konuları deşmeyin napıyorsanız yapın daha evvel de demiştim dinimizde muhabbet duası var mı diye diyanete sorun bu kadar eminseniz yok diyecekler onu da belki anlamak istediğiniz gibi var anlarsınız.

bu arada ben ev hanımı değilim kendi şahsi bilgilerirmi güncellemek zorunda değilim nette. ben bittim şimdi de ev hanımlarını mı aşağılamaya başladın? ev işleri benim şu an uğraştığım işten çok daha yorucu
ben fallarla ilgili yazıyordum şu ana kadar biri faldan alakasız bir şey yazdı ben de o önerilen şeyin yanlış olduğunu söyledim bu konuda yanlış olduğunu kabullenmek istemeyen ya da zaten yanlış olduğunu bilip bunun dile getirilmesinden rahatsız olanlar saldırıya geçti. Bugün hiç yazmadığım kadar yazı yazdım hiç istemeden sadece dediklerim çarptırıldığından ötürü sürekli yazmak zorunda kaldım. Yoksa cevap vermeye bile değmezç.

Son düzenleme:
Zaten birazdan konunun disina ciktigimiz icin uyari alacaz yakindir,ayrica sen de benim gibi soru sorana cevap vermeseydin boyle diyologlar olmazdi ve zaten o muhabbet duasi konusunu acan kisi kisaca cvp verdi ve uzamasin dedi sustu ama sen bizlere caresiz diyerek hakaret ettigin icin olay cirkinlesti.neyse kapansin konu

bence de kapansın konu zaten konuyu açan da onun doğruluğu hakkında ısrar edip bana iftira atmadı başkaları bunu yapanlar konuyu kapatalım gerçekten

cidden çok sıkıldım,şu saate kadar kızlarla gülüp eğleniyorduk,takii sen bize çaresiz deyip aşagılayıncaya kadar ama hala kabul etmıyorsun etmiyceksinde sen yazarsan hala iftira falan diye ben de yazarım konu kapanmaz ben söyliyeyim

X