İstanbul'da Fal - Falcılar

Ve cok icten soyluyorum artik ayni cevaplari vermekten sikilmadinizmi,gul nerde adresi ne,ya arkadasim iki sayfa geri gitsen goruceksin gul nerde ama tabiii okumaktan sa sormak daha kolay,artik paylasim forumundan cok adres forumu oldu burasi,arama yapsan orada da cikacak ama yok....sinirlendim kimse alinmasin ama hep boyle yanii

ayhan a ne zaman gidiyosun bende gelcem bende gelcem :))

Selam ladyghost

Ayhana yarın gidicem ama, bilmiyorum ki tek başına glicem dedim. Bir sorun olur mu? Yoksa benim için bir mahsuru yok. Özelden mesaj yazamıyorum, burayada ayrıntılı yazmayayım her şeyi:)))))

Iste bu tarz yorumlar gelebilir diye o dua soran arkadasa ozellikle cevap yazmadim,yoksa gormedigimden degil.zira burda fal ve falcilari konusuyoruz konumuz dualar degil,konu karismasin istedim.:herkesin inanci kendine,isteyen dua okur,isteyen baska sey yapar bu sebepten kimse kimse elestirmezse iyi olur aslinda,sana ters olan bana ters olmayabilir.zaten burda konumuz dua segil fal.ama ne rahat elestiriyoruz insanlari yok su gunah,yok su buyu,masallah hemen hazirda bekliyoruz.ayrica burda ozel mesaj bolu$u var isteyen herkese ozel mesajla istedigi soruyu sorabilirm

benimde maksadım belki faydam olur birilerine diye yazdım ama hata yapmışım dediğin gibi isteyen arkadaşlara özelden mesaj atsın buradaki konuyu dağıtmayayım daha fazla ve modaretör uyarmadan kapatayım konuyu :) herkes neye inanıyosa onu yapsın

sorularıma cvp veren bütün arkadaşlara teşekkür ederim.en kısa zmnda gitmeyi planlıyorum

ya kısslar aklıma parça parça gelio buara okdr dalgınımki:)bu tiki cafedeki gül porple die bi cafe vardı ordaki gülmü benmi karıştırıyorum:26:

yazıldımı bilmiyorum ama kahveyle filan değil yüzüne bekınca herşeyi bilen bi adam var bakırköyde medyum dilk kafede adamın ismi birol karısıda bakıyo ama adam bir numara gidin derim.

delimavi şu dilek kafe nerede tam olarak bide kaça bakıo yardımcı olurmusun sitede herkes merak içinde:KK24:

Iste bu tarz yorumlar gelebilir diye o dua soran arkadasa ozellikle cevap yazmadim,yoksa gormedigimden degil.zira burda fal ve falcilari konusuyoruz konumuz dualar degil,konu karismasin istedim.:herkesin inanci kendine,isteyen dua okur,isteyen baska sey yapar bu sebepten kimse kimse elestirmezse iyi olur aslinda,sana ters olan bana ters olmayabilir.zaten burda konumuz dua segil fal.ama ne rahat elestiriyoruz insanlari yok su gunah,yok su buyu,masallah hemen hazirda bekliyoruz.ayrica burda ozel mesaj bolu$u var isteyen herkese ozel mesajla istedigi soruyu sorabilirm

Burası falla ilgili bir forum olup; bilip bilmeden forumun ortasında amaca ulaşmak için, dini bilgisi mükemmel insanlar olduğumuzu sanıp insanları yanlış yollara sevketmeyelim üstelik bazı arkadaşlar bu tarz duaların dinimizde olduğunu uyduracak kadar bilgili :KK1: ) , adı hadi dinimizi canımız nasıl istiyorsa öyle yorumlayalım diye bir topik açsın isteyenler.
Önce forumun ortasında olmadık laf söyleyip ardından ne rahat eleştiriyoruz demenin manası yok özel mesaj atın aynı fikirdekiler birbirinize

bir angel kalmıştı aklımda.sanki kasım sonuna kadar fal baktırmayalım diyodu ben yanlışmı hatırlıyorum :)

Burası falla ilgili bir forum olup; bilip bilmeden forumun ortasında amaca ulaşmak için, dini bilgisi mükemmel insanlar olduğumuzu sanıp insanları yanlış yollara sevketmeyelim üstelik bazı arkadaşlar bu tarz duaların dinimizde olduğunu uyduracak kadar bilgili :KK1: ) , adı hadi dinimizi canımız nasıl istiyorsa öyle yorumlayalım diye bir topik açsın isteyenler.
Önce forumun ortasında olmadık laf söyleyip ardından ne rahat eleştiriyoruz demenin manası yok özel mesaj atın aynı fikirdekiler birbirinize

Simdi isteyen istedigine istedigi mesaji atar bu seni niye geriyor ben anlamadim ve bana neden cemkiriyorsun onu da anlamadim,simdi burda dua okuyunca sana gore ezik mi olduk biz yada sen din konusunda merci misin ki insanlarin yorumlarini asagiliyorsun,hande gayet sakin cevap verirken sen neden bu usluptasin.simdi cevap vericeksin daha da uzayacak konu.isteyen dua okur isteyen okumaz seni ne baglar,ayrica isteyen istedigini sorar seni yine niye baglar,niye atliyorsun ki baskalarinin konusmalarina,ki ben soru sorana cevap dahi vermemisim uzamasin diye,forumun ortasinda olmadik laf soyleyen de ben degilim ayrica iyice oku sen bii,

ya ne eziği, ne çemkirmesi benim üslübum bu değil forumun selameti için fallardan umduğunu bulamayıp artık son çarelere başvuranlara cevap vermicem. Allah kimseyi bu kadar çaresiz bırakmasın bu da benim duam ve artık bu lafları uzatanlara cevap vermicem dönüp dönüp bu mesajımı okusunlar ne yazarlarsa

X