İstanbul'da Fal - Falcılar

wishh82 gül kaçda cafeye gelio ve kaça bakıoo tahminen hangi saatlerde gitsem fazla beklemem sölersen sevinirm

Ben bir buçuk gibi gittim 6 kişi vardı. 4 gibi girrebildim. 20-25 dakika bakıyor. Tam olarak kaçta başladığını bilmiyorum ama 11-12 gibi gidersen iyi olur. Genelde hanımlar öğleden sonra gelmeye başlıyor.

Merhaba hep okuyorum ama en azından okumaya çalışıyorum yazıları acaba gül ne kadfar iyi ve nerde kaça bakıyor??teşekkür ederim:)

Arkadaşlar merhaba

Bu hafta Güle ve Tarıka gittim.

Öncelikle Gül şahaneydi. Giren herkes agzı açık çıkıyordu. Bana da tarihler verdi bekleyeceğim. Ama o kadar çok şey bildi ki. Bence en iyilerdendi.

Tarıka gelince, inanılmaz kötüydü. 2,5-3 yıllık ilişkime 1,5 yıllık bi ilişki yaşamışsın hala kurtulamamışsın dedi. Bu aralar arayacak seni tekrar dedi. Bunun gibi ne söylediyse tutmadı. Aslında beklentim yüksekti.

Bu arada Ayhanı birkaç kez aramıştım ve mesaj atmıştım. Bugün aradı ve bu hafta birgüne tarih verdi. Bilginiz olsun derim:)

Not:Soramadım ama Ayhan ne kadara bakıyordu bilen var mı

ayyhan hangi güne nerde kaçta randevu verdi bende bende bende gelicemm nütfeeeeeeeennnnn :)))))))

ben gittim. hepsine gittim ordakilerin. elif bana çoook güzel şeyler söyledi ama neden bilmiyorum iyi demek için şaşırtıcı şeyler bilemedi, herkese söylese olacak cinstendi. orada NİHAL var, ondan daha iyi. o daha özel şeyleri bildi gerçekten. sanırım dediği bir şey de çıktı. sanırım diyorum zira artık karıştırmaya başladım kim ne dedi.

Bir daha gittiğimde Nihal Hanımı da deniyim o zaman Elif Hanımı da beğendim ama

ben zaten gül'den başkasına gitmiyorum şimdilik. bekliyeceğim. umarım hepimizin dileği olur :)

Geçen gün Güle gidecektim randevu da almamıştım kapısının önünde en az 10 bayan vardı nasıl bekliyim şimdi ben onu? Randevu alsak da randevularına uymuyormuş zaten ne yapacağımı şaşırdım erken saatte gidiyorsa oraya erken saatte gidicem saatlerini bilen arkadaş var :KK12: mı?

Ben bir buçuk gibi gittim 6 kişi vardı. 4 gibi girrebildim. 20-25 dakika bakıyor. Tam olarak kaçta başladığını bilmiyorum ama 11-12 gibi gidersen iyi olur. Genelde hanımlar öğleden sonra gelmeye başlıyor.

merhaba bu sitede yeniyim gül nerde bakıo yardımcı olabilrmisiniz,fala sarmış durumdayım ümitsizlikten:KK28:

canım çok güçlü muhabbet duaları var inanarak içten bi şekilde oku rabbim kimseyi kapısından geri çevirmez

bildiğim kadarıyla muhabbet, aşk vs... taleplerini içeren belirli kelime tekrarları dua değil bunlar neredeyse büyü yerine geçebilecek şeyler dinimizde muhabbet duası diye bir şey yok bunu diyanetin sayfasından da sorup öğrenebilir merak eden böyle şeyler yapmak yanlış belirli şeyleri tekrar ederek o kişinin iradesine etki ediliyor bu konularda ben de bilgi sahibi değilim bu konularda gerçekten dini bilgiye sahip insanlardan bilgi almak gerekir en azından bilmeden öneri de bulunmayalım yoksa her şeyin hayırlısını istemek vardır dinimizde belirli kişiyi düşünüp Allahın adını vererek muhabbet istenmez bu şekilde oluşan bir sonuç da tesadüfi olur
Bizim Rabbimiz olan Allah diğer kişinin Rabbi değil mi ki bizim isteğimize göre onun yaşantısını da değiştirsin

Son düzenleme:
bildiğim kadarıyla muhabbet, aşk vs... taleplerini içeren belirli kelime tekrarları dua değil bunlar neredeyse büyü yerine geçebilecek şeyler dinimizde muhabbet duası diye bir şey yok bunu diyanetin sayfasından da sorup öğrenebilir merak eden böyle şeyler yapmak yanlış belirli şeyleri tekrar ederek o kişinin iradesine etki ediliyor bu konularda ben de bilgi sahibi değilim bu konularda gerçekten dini bilgiye sahip insanlardan bilgi almak gerekir en azından bilmeden öneri de bulunmayalım yoksa her şeyin hayırlısını istemek vardır dinimizde belirli kişiyi düşünüp Allahın adını vererek muhabbet istenmez bu şekilde oluşan bir sonuç da tesadüfi olur
Bizim Rabbimiz olan Allah diğer kişinin Rabbi değil mi ki bizim isteğimize göre onun yaşantısını da değiştirsin

bir kişinin iradesini etkilemek için büyü,vekf veya havas yapılır bu günahtır ama dinimizde muhabbet duası vardır eşler içinde sevgililer içinde okunabilir bunda bi sakınca yoktur dini bilgiye sahip insanlardan öğrendim dua ile rabbimizden hayırlısıyla istiyoruz bunun yanlış neresinde ? :KK28:

Iste bu tarz yorumlar gelebilir diye o dua soran arkadasa ozellikle cevap yazmadim,yoksa gormedigimden degil.zira burda fal ve falcilari konusuyoruz konumuz dualar degil,konu karismasin istedim.:herkesin inanci kendine,isteyen dua okur,isteyen baska sey yapar bu sebepten kimse kimse elestirmezse iyi olur aslinda,sana ters olan bana ters olmayabilir.zaten burda konumuz dua segil fal.ama ne rahat elestiriyoruz insanlari yok su gunah,yok su buyu,masallah hemen hazirda bekliyoruz.ayrica burda ozel mesaj bolu$u var isteyen herkese ozel mesajla istedigi soruyu sorabilirm

gül nerde bakıorrrrrr ??cvp vermedinizz

Soran herkes için tekrar özetleyeyim Gül Bakırköyde Tiki Cafede bakıyor. Fiyatı 20 lira.

Tarifi: Carousel'in kapısı sağınızda kalacak şekilde İstanbul caddesinde yürüyün. 2. sağ sokaga girdikten sonra sonuna kadar yürüyün. Sonuna gelince solunuzda kalacak. Ekol dershanesinin karşısı. Dershaneyi sorarakta bulabilirsiniz:)))))

Soran herkes için tekrar özetleyeyim Gül Bakırköyde Tiki Cafede bakıyor. Fiyatı 20 lira.

Tarifi: Carousel'in kapısı sağınızda kalacak şekilde İstanbul caddesinde yürüyün. 2. sağ sokaga girdikten sonra sonuna kadar yürüyün. Sonuna gelince solunuzda kalacak. Ekol dershanesinin karşısı. Dershaneyi sorarakta bulabilirsiniz:)))))

ayhan a ne zaman gidiyosun bende gelcem bende gelcem :))

X