İstanbul'da Fal - Falcılar

şu nikonun cafesi nerde bi söleseniz sevabına ..
içimde kaldı yahu bi falcıya gidemedim çıldırcim :KK15::KK14:[/QUOT

Kadıköyde starbucks un sokağımı ve seyhan müziğin sokağı aynı zamanda, eski postahanenin orassı , penguen kitap evinin en üst katı!! nasıl yol tarfimin facia olduğunu söylerlede :)) sığınak cafe amaaaaaaaaa ben geçen hafta baktırdım faciaa xxl facia idi !! kötüüü

Ayyy ikinizi de çoooook seviyorum Angel ve My Lady.....görmeden de olsa :KK31:

:)) fal baktırmıycak olana bakın hele sen gitmiyosun beni mi gönderiyosun :)) yaa ben hepsine gitmek istiyorum da işte zaman yok malesef Ayhan ada gitmek istiyorum ama ulaşabilen hacı olcak, rahman neye bakıyodu onu da hiç bilmiyorum ki ?

Son düzenleme:
Canım Niko Kadıköyde Sığınak Cafede bakıyor. Çarşınınorada Migros var onu geçip sağa dön ara sokakta Koton var Outlet onun karşısında Penguen kitap evi işte onun en üst katında bu Sığınak Cafe.

şu nikonun cafesi nerde bi söleseniz sevabına ..
içimde kaldı yahu bi falcıya gidemedim çıldırcim :KK15::KK14:[/QUOT

Kadıköyde starbucks un sokağımı ve seyhan müziğin sokağı aynı zamanda, eski postahanenin orassı , penguen kitap evinin en üst katı!! nasıl yol tarfimin facia olduğunu söylerlede :)) sığınak cafe amaaaaaaaaa ben geçen hafta baktırdım faciaa xxl facia idi !! kötüüü

sağolun kuzularrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
baktır mıyım mı :KK43:
kötü mü niko kötü mü :KK43:

Evet tatlım eskisi arayacak demişlerdi ve 3-4 falcının dedikleri günü gününe çıktı hem de . Bunlar Ali İhsan, Kadınlardaki Dilek, Tasula, Caddebostan Zeynep, Niko, Tarık idi. Evet 2 kere aradı ve geldi de hem ama ben onu öle bir gönderdim ki neye uğradığını şaşırdı. Aslında daha da arayıp yalvaracak da demişlerdi. Olacak bence de. Ama olsun aslolan artık benim gerçekten bu adamla mutlu olduğum. Darısı senin de başına. Verdiğim duaları yapıyor musun?

Şekerrrrrr çok mutlu oldum senin adına,ne güzel bak,mutlusun işte,zaten ne demiştik Kasımda aşk başkadır:21::21:

demek fallar çıktı bak süper ohhh ohhh gelsin kız sürünsün yalvarsınnn köpek falan da olsunn:KK52::KK52:Sen yüz verme müstahak bunlaraaa:KK62::KK62:Duayı yaıyorum canım bugun 3. günü ahahahahaaaa:KK66::KK66:

Şekerim rahman suya bakıyormus,valla kaldı içimde ne yalan soylıyeyım,:KK1::KK1:Ayhanı bulursan kesın gelırım aman oda cok naz yapıyor ara sen randevu alırsan herkes gelırr:KK52::KK52:

Ve sen turlara başla şimdi bakalım sana ne dıyecekler,bilebileceklermiii:KK53::KK53::KK53:

rahman uzaklta dır kesin bana nerde bakıyor??

Alalım almasına da adam bi daha dönüp aramıyor bile yaw. Bi de ben güz dönemi o kadar yoğunlaşıyorum ki kızlar. Tiyatro, konser ve de kulüp etkinliklerim var ya nası organize olacağım bilmiyorum. Muck

Ayhan bana msj attı çok yoğunum diye :)) bidaha da aramadım ben küstüm ona siz arayın!! :KK43:
niko ya gelince abatu ; bana da meth etti kuzenim gittim emme çok atmasyon söledi yaa belkide ben inanmak istememişimdir ama yok yok attı yaa hakkaten bide o kadar bekledim filan, benden aldı bana sattı resmen! ama bu bana öyle baktı olumlu yorumlarda var dene tabiki canım ne olcak ki sanki?

güle gidiyim o zaman ben ..
avrupa yakasında oturuyom zate ..
anam bi gidemedim falcıya sinir oldum yahu ..

arkadaslaarrr!!! Çanga cafe Serkan a gidip de falı çıkan var mı?? Bu arada o daha önce cevizli angel da idi belki ordan çıkaran olur!!!

kızlar belki yanlış hatırlıyorum bilmiyorum ..
kadınlar kahvesinde ..
bi bayana baktırmıştım çok pozitif bi bayan ..
dedikleri tek tek çıktı ..
tek bi tanesi çıkmadı ..
onunda vakti var :) ama cıkmıcanı düşünüyorum ..
hatta tekrar gittiğimde izinliydi ..
acaba dilek mi ki o

Son düzenleyen: Moderatör:
Rahmanın numarasını isteyenler msj atmış ama cvp veremiyorum ben mail adreslerinizi atarsınız verebilirim :KK61:

X