İstanbul'da Fal - Falcılar

ne duası okuyosun sekerım sen :2::2:hihoyyythihoyyyt

keşke geçmişe çok fazla sokturmasaydın diyorum bi önceki forum mesajın öncesi için. ben sadece o mesele hakkında konuşturdum bi de iş.
kasımda arıyacağına inan bu 1.
normal bildiğim bütün duaları ediyorum. interneti araştırırsan çıkar karşına. istemek ve inanmak şartıyla. bu da 2 canım.
değişik yöntemler de uyguluyorum.
araması önemli değil bence. ben sadece referans olarak kabul ettim aramasını. önemli olan devamında çizdiği tablonun gerçekten mutluluğun resmi olmasını diliyorum. al dua ettim işte :)

ek olarak: bi de artık bizim gibilerde falcıyı test etmek için bir mekanizma oluşmuş sanırım. biraz falcıya yardım etmek lazım bence. misal tamirciye istediği aleti uzattığınızda mı daha verimli olur? yoksa kalk kendin al dersen mi daha verimli olur?

Son düzenleme:

ne icten diledin cizdigi tablonun gercekten mutlulugun resmi olmasnı diliyorm :)

hisarustundekı şengule gıttın mı galeta ?. mrk ettım onu bende.. eger memnun kaldıysan yarın arkadasımı yollıyım hafta sonuda ben gıderım

sanırım çehre den başka dejavu ada ya giden olmamış? onunlada nedense başka biri nerdeyse dalga geçmiş? bende pek ciddiye almamıştım ama erkek arkadaşımın renkli gözlü, evlenmiş ayrılmış 1 çocuğu olduğunu bilmesi olağan mı sizce? ve onun annesiyle senin annen kavga etmiş dedi?? zaten ben ona duyguya geldim dedim ben duygunun yakın arkadaşıyım dedi? 3 harflere karışmış falan dediler ama korkarım öle şeylerden yaaa

şirine selamlar. dejavu adaya ben gitmedim ama dediğin şeyleri falcılar bilebilir zaten canım. evlenmiş ve boşanmış sevgilin geçmişte olmuş bitmiş bir şey bu. ve bir şekilde artık varlıklarla mı yoksa durugörü mü onu bilemem ama görmüştür.
fakat ben üç harflere karışmış lafını anlamadım ada mı karışmış ne demek acaba o?
ordaki duygu da bir aralar efsaneydi ama kadının olayı isim söylemek sadece diye biliyorum.

ben gittim dejavuya, ama yiğiti beğenmedim. bunun yanında nagehanı hiç beğenmiyorlar ama onu beğendim. arıcak diyenlerden biri oydu ve verdiği tarihler arasında aradı. tarifleri de çok uygundu.

ben de yiğite ilk gittiğimde epey etkilenmiştim fakat tekrarında çok pişman oldum. çok kısa bakıyor çok iddialı şeyler söylüyor ve pat diye vedalaşmak için elini uzatıyor.. ilkinde de verdiği isimler sebebiyle zaten şaşırmıştım yeni yeni fal baktırdıgım zamanlardı. ikincisi ciddi hata oldu..
orda melek abla vardı dediklerinden de çıkanlar oldu gitmek istedim yeniden fakat ayrılmış dejavudan..

Anladım canım evet kadını yönlendirmemiş olabilirim o zman madem öyle diyorsun gidicem bir daha,ve sadece o konuyu sorucamsempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

Sirine merhaba,o dalga gecen benim dalga gecme nedenım adanın bılıp bılmemesı degıl çehrenin çok aleni bir şekilde adanın reklamını yapmak için yırtınması hatta bence çehre adanın ta kendisi.

Bu arada arkadasım evet karşındaki falcı erkek arkadasının tipini,yüzünü,işini medeni durumunu bilir buda gayet normal zaten bilmez ise biz ona falcı demiyoruz.sempatiksalakcinnisempatiksalakcinniyani bu durumda sana dedikleri tuttu ise bu gayet normal zaten olması gereken o,önemli olan geleceği ne derece biliyor.ohaoldumsmile

Bu arada Duygu da sadece isim bilir max 5 dakika bakar gelecek te pek çıkmaz,seni tatmin etmez aaa basladı da ne zaman bitti fal dersinkaydirigubbakcemile3

Yani durum bu

Sirine merhaba,o dalga gecen benim dalga gecme nedenım adanın bılıp bılmemesı degıl çehrenin çok aleni bir şekilde adanın reklamını yapmak için yırtınması hatta bence çehre adanın ta kendisi.

Bu arada arkadasım evet karşındaki falcı erkek arkadasının tipini,yüzünü,işini medeni durumunu bilir buda gayet normal zaten bilmez ise biz ona falcı demiyoruz.sempatiksalakcinnisempatiksalakcinniyani bu durumda sana dedikleri tuttu ise bu gayet normal zaten olması gereken o,önemli olan geleceği ne derece biliyor.ohaoldumsmile

Bu arada Duygu da sadece isim bilir max 5 dakika bakar gelecek te pek çıkmaz,seni tatmin etmez aaa basladı da ne zaman bitti fal dersinkaydirigubbakcemile3

Yani durum bu

Yani durum bu

Yani durum bu

ben bekle sabırlı ol derim. ben deli gibi dua ederken gül bana kesinlikle arama o arıyacak dedi. ararsan olmıcak dedi. burası faldan biraz çıktı sanırım :)

kendim için çok umutsuzum bu yüzden sizlerin fallarının çıkması,hayatlarının istediği gibi olması beni çok mutlu ediyor gerçekten.
gül sen umutsuzsun ama bekle kasım sonunu dedi inşallah dediği gibi olur ne diyeyim
boshayallersmile

Son düzenleme:
Şiddetli yağmur nedeiyle nikoya gelecek olan ekipten ses çıkmadı :)) sanırım ekiliyorum :))

Arkadaşlar bugün fortunato ya gideceğim demiştim ama gidemeyeceğim gittiğim zaman size yorumlarımı yazarım. Bu arada geçenlerde Taksim monalisa cafe de Ayşın hanıma baktırdım şimdi ve geçmiş iyi ama gelecek tarihleri henüz gelmedi ona giden var mı daha önce sizce nasıl?

Son düzenleme:
kızlar forum kirliliği oldu,sistem gitti üst üste gelmiş mesajlar,kusuruma bakmayın lütfenneyvahedigeldismileeyvahedigeldismile
veeeee şekerlerim çok yagmur var ben burdan oralara gelemıycem zannedersemmmkötükedihüsokötükedihüso

netten cafenin telefonunu bulamadım verebilirmisin

acıbadem fortunato facebook sayfasında cafe profil resimlerinde mi ne orada teli var afiş resmi gibi resmin altında ordan bulamazsan haber ver bana bu şekilde cevapladım çünkü diğer merak edenlerde orada bulabilir monalisanın teli yok bende ben geçerken uğramıştım.

Son düzenleme:

ben sirketten facebook a giderimiyorum malesef o yüzden yazabilirsen özelden sevinirim birazdan çıkıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…