İstanbul'da Fal - Falcılar

beklerizz canım geeell :)

Nerde bu Ayhan Mesaj cektım cevap yokk,ben Ayhana baktırmak istiyorummsempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

ben dün akşam msj cektim hazır toplanıyrken kadıköye çağırayım dedim ama çok yoğun olduğunu söledi maleeeeseeeffffffffffffffff :teytey:

yarın kadıköy Nikoya kimler gelecek adet belirlersek belki ayhana kişi sayısını söyleyip msj ile daha iyi bir etki yaratabiliriz :)))

yarın kadıköy Nikoya kimler gelecek adet belirlersek belki ayhana kişi sayısını söyleyip msj ile daha iyi bir etki yaratabiliriz :)))

Valla ben Kadıköy'e nikoya gelsemde Ayhan'a baktırmam çünkü daha önce baktırdım 1 ay olmadı... Ve Ayhan'dan ben memnun kalmadım pek açıkçası ama herkes de beğeniyor, benim şanssızlığım oldu herhalde... Niko'da kararsızım, şu Cafeinn Fatoş'u da merak ettim... Bir de kendime kural koyduum için hepsine gidemem =) Ayda maximum 20 tllik bir fal limiti koydum sempatiksalakcinni

limit yok limitleri kaldırdıkkk :)

Valla limiti kaldırdığım zaman işin sonu fena oluyor... Hele bir de o fallar çıkmayınca gitti paracıklarım gene boşa diyorum...

denizden sende ayhanın numarası varsa mesaj atabilirmisin bana özelden yazamıyorumda

Ben de fortunatoya gidilcek diye anlamıştım kusura bakmayın ben büyük ihtimal oraya giderim gidersem yorumlarımı da yazarım bu arada galeta bugün fortunatoya gidecekti gittiyse yorumlarını bekliyorummmmmmmm:hulya:

yok cnm ben sıgınaga gidicektim ama hava cok yagmurluydu cıkamadımm yrn etilerde bi yere gidicem ark.lrım rez.almıslar ismi nedir hic bilmiyorum eger begenirsem sizle paylasıcam burdan :)

Bakalıımmmmm neler olmuş ben burada yokken. Kimler neler yazmış, hangi falcılar hayal kırıklığı yaratıp hangileri yeni umut ve heyecan kapısı olmuş? Derken Nilüfer'i gördüm uzak bir yerlerdeki.... İstanbul'da en çok falcı olan yerler Kadıköy, Beyoğlu, Bakırköy bence. E bu kadar fal cafe ve fal bakan olunca da tabii rekabet oluyor. Rekabet demek daha ucuz ve daha iyi demek. O yüzden ne yapmalıyız? Uzaklardaki falcıları pek tercih etmemeliyiz. Di mi kızlar?delikafadulden

arkadaslar susu ya da şuşu cafe diye bi yer varmıs etilerde hic giden var mı bilgisi olan varsa yazabilir mi tesekkürettim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…